Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

RIO - 2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
286 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 08 sierpień 2016 - 06:59

Kontuzyjne to Rio na razie.

 

Złamana noga gimnastyka:

http://i.imgur.com/Faifysa.mp4

 

Wywrotka holenderskiej cyklistki:

 

W meczu z Polską reprezentant Egiptu skręcił też poważnie nogę.



#42 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • Imię:Witek

Napisano 08 sierpień 2016 - 08:31

Jest na sali jakiś ratownik/lekarz? Na drugi filmik się popatrzyłem - ludzie się przy Holenderce kręcili, nagrywali film, ale nikt nie podszedł do niej, nawet nie sprawdził funkcji życiowych, dopiero po 2 minutach zajęli się nią ratownicy..........

Rozumiem, że istniało niebezpieczeństwo urazu kręgosłupa, ale jakoś tak nie mogę ogarnąć, że kobita leży wykręcona w klucz wiolinowy, a gostek spokojnie sobie kręci film.


  • Marcyś i BOB lubią to

#43 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10152 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 08 sierpień 2016 - 10:18

Widziałem ten wypadek w transmisji na żywo i byłem wstrząśnięty. A dzisiaj  jak zobaczyłem, że obsługa potrafiła jedynie przeganiać gościa aby nie filmował to po prostu szok! :(  Ale co zrobić ... tak jest w dżungli (wedle organizatorów)



#44 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 08 sierpień 2016 - 14:34

Jakoś szkolenie medyczne przeszedłem ale za autorytet się nie uważam natomiast wydaje mi się że w tej sytuacji należało zaczekać na ratowników. Widać było od początku że oddycha po mocnej pracy przepony a głowa znajdowała się w takim ułożeniu że chyba najgorsze co możnaby zrobic to samemu próbować ja ruszac

#45 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1687 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 08 sierpień 2016 - 18:13

oglądam sobie żeglarstwo (windsurfing) w TVP , komentatorom transmitowany obraz w ogóle nie przeszkadza :D


  • Guzu lubi to

#46 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10152 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 08 sierpień 2016 - 18:24

Jakoś szkolenie medyczne przeszedłem ale za autorytet się nie uważam natomiast wydaje mi się że w tej sytuacji należało zaczekać na ratowników. Widać było od początku że oddycha po mocnej pracy przepony a głowa znajdowała się w takim ułożeniu że chyba najgorsze co możnaby zrobic to samemu próbować ja ruszac

Ja w ogóle się nie znam ale dla tego właśnie wydaje mi się, że towłaśnie kolesie z obsługi (zsiedli z motocykli eskortujących kolarzy) powinni być przeszkoleni medycznie? ...najważniejsze, że dziewczyna odniosła tak niewielkie urazy po takiej kraksie :)



#47 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 08 sierpień 2016 - 22:06

Szkolenie jakiego ja doświadczyłem mówi, że przy wypadkach np. samochodowych gdzie podejrzewamy uraz kręgosłupa, jeśli upewnimy się, że podstawowe funkcje życiowe są w normie a z auta nie wyciekają płyny itp. absolutnie nie ingerujemy, monitorujemy sytuację i czekamy na wykwalifikowane służby. W takim wypadku nawet zdawało by się niewinnym ruchem możemy posadzić człowieka na wózku, więc choć to brzmi w tym wypadku makabrycznie, dobrze że nikt ,,zielony" nie rzucił się na ratunek.


  • Guzu, BOB i cristovo lubią to

#48 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10152 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 09 sierpień 2016 - 07:21

...przyjąłem wiedzę



#49 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 07:54

1470699414_jzrwwk_600.jpg


  • Mariusz54 i Filip14 lubią to

#50 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 09:13

Patrząc w oczy T. Zielińskiego można dostrzec uczciwość. Może jest dobrym aktorem, może to po prostu wstyd i wściekła bezsilność, bo wszyscy biorą a on wpadł, niemniej poczekajmy chwilkę na weryfikację tych wyników. Nie znam się na tym, ale z tego co czytam, specyfik który rzekomo przyjmował, utrzymuje się w organizmie miesiącami, a chwilę przed Rio był czysty. Idiota? Sztab idiotów? Czy jednak pomyłka albo "pomyłka" laboratorium?

 

Poza tym mam przeczucie graniczące z pewnością, że to nie jest nasza Olimpiada...źle się zaczęło (pomijam Majkę, ale i tu czuć niedosyt, chociaż chłopak mi zaimponował - nie czuje żalu, jest szczęśliwy i dumny, nie traktuje brązu jak porażki, mimo tego, że złoto było w zasięgu...pedałów), chyba nic nie zwojujemy. Twarzą naszych porażek jest niestety ponownie twarz Agnieszki, a gdy do tego dojdzie zdopingowana postura Tomka... :wacko:


Użytkownik cristovo edytował ten post 09 sierpień 2016 - 09:17


#51 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 sierpień 2016 - 09:19

Taaa... ciekawe tylko, że ten środek podaje się w zastrzykach, bo zażywany doustnie nie działa :good: :doh: 

Ale spoko, na pewno ktoś mu podawał we śnie...



#52 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 09:28

Nie twierdzę, że TZ nie brał. Po prostu uczciwie jest poczekać chwilę, pomyłki się zdarzają. W tej chwili chłopaka ugotowano, jeśli jakimś cudem okaże się, że jest czysty, nawet w małym procencie nie uzyska satysfakcji. Do tego zawsze będzie się ciągnąć za nim smród podejrzenia :mellow:

 

Odnośnie zastrzyków - nie trzeba we śnie, wystarczy skłamać przy wstrzykiwaniu. Sportowcy wyczynowi chyba nie ograniczają się do diety, zapewne przyjmują różne dozwolone wspomagacze także w formie dożylnej? To jest cały sztab ludzi, w tym medyczny, nie trzeba się kłuć samemu. Tak więc nawet jeśli brał, nie musiał o tym wiedzieć.

 

Bronię chłopaka, bo nie chce mi się wierzyć w taką durnotę. Poza tym jeśli się to wszystko potwierdzi, cień padnie na całą naszą reprezentację...można się pakować, żadne zwycięstwa nie będą już smakować :wacko:


Użytkownik cristovo edytował ten post 09 sierpień 2016 - 09:32


#53 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 09 sierpień 2016 - 10:22

Nie ma czegoś takiego jak kłamstwo przy podawaniu. jeżeli już zawodnik się decyduje to zawsze co najmniej trzy osoby o tym wiedzą: zawodnik, trener i lekarz. W sytuacji potwierdzonego dopingu nie ma mowy o przypadku czy niewiedzy. w każdym razie nie wydawajmy przedwczesnych sądów, zaczekajmy na ostateczne wyniki. Dopóki nie ma 100% potwierdzenia zawodnik jest niewinny
  • bartsiedlce lubi to

#54 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 sierpień 2016 - 10:37

OK, a ja pozwolę sobie wyrazić zdanie w sposób dość dosadny... na 99,99% zawodnik wziął świadomie i niech teraz nie rżnie głupa, żal...

(a jeżeli nie mam racji... przeproszę)



#55 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 11:18

 To jest cały sztab ludzi, w tym medyczny, nie trzeba się kłuć samemu. Tak więc nawet jeśli brał, nie musiał o tym wiedzieć.

 

 

Ta, tylko on się wypiął na ten sztab ludzi i między innymi dlatego Kołecki nie chciał go w kadrze na igrzyska. A może to Kołeckiego sprawka? Za to, że zrobili z niego idiotę i w ostateczności, Zieliński pojechał na IO? :D  



#56 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 11:32

Chyba to ja się myliłem...niestety. Ale wstyd!!!

 

http://sportowefakty...zukal-nas-wszys



#57 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 09 sierpień 2016 - 11:42

Ta, tylko on się wypiął na ten sztab ludzi i między innymi dlatego Kołecki nie chciał go w kadrze na igrzyska. A może to Kołeckiego sprawka? Za to, że zrobili z niego idiotę i w ostateczności, Zieliński pojechał na IO? :D  

Uhmmm... pan Prezes to też niby taki święty,

ciekawe co to było w tym przypadku... sprawdźmy, aaaa, też nandrolon? Ooooo, jakież to zaskoczenie i przypadek... :rolleyes:



#58 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 09 sierpień 2016 - 13:10

Tego jeszcze nie grali - mecz tenisa przerwany z powodu bójki kibiców...


  • Del Toro lubi to

#59 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 13:48

Wymiana zdan, jak na jerkbaicie. Niepotrzebnie Mod wkroczyl 😏
  • theYard lubi to

#60 ONLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 404 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 09 sierpień 2016 - 14:02

Ech, ci stadionowi huligani ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych