Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

RIO - 2016


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
286 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 post贸w
  • Lokalizacjama艂opolskie\艂贸dzkie

Napisano 08 sierpie艅 2016 - 06:59

Kontuzyjne to Rio na razie.

 

Z艂amana noga gimnastyka:

http://i.imgur.com/Faifysa.mp4

 

Wywrotka holenderskiej cyklistki:

 

W meczu z Polsk膮 reprezentant Egiptu skr臋ci艂 te偶 powa偶nie nog臋.



#42 OFFLINE   witeg

witeg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 post贸w
  • Imi臋:Witek

Napisano 08 sierpie艅 2016 - 08:31

Jest na sali jaki艣 ratownik/lekarz? Na drugi filmik si臋 popatrzy艂em - ludzie si臋 przy Holenderce kr臋cili, nagrywali film, ale nikt nie podszed艂 do niej, nawet nie sprawdzi艂 funkcji 偶yciowych, dopiero po 2 minutach zaj臋li si臋 ni膮 ratownicy..........

Rozumiem, 偶e istnia艂o niebezpiecze艅stwo urazu kr臋gos艂upa, ale jako艣 tak nie mog臋 ogarn膮膰, 偶e kobita le偶y wykr臋cona w klucz wiolinowy, a gostek spokojnie sobie kr臋ci film.


  • Marcy艣 i BOB lubi膮 to

#43 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10170 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Robert

Napisano 08 sierpie艅 2016 - 10:18

Widzia艂em ten wypadek w transmisji na 偶ywo i by艂em wstrz膮艣ni臋ty. A dzisiaj  jak zobaczy艂em, 偶e obs艂uga potrafi艂a jedynie przegania膰 go艣cia aby nie filmowa艂 to po prostu szok! :(  Ale co zrobi膰 ... tak jest w d偶ungli (wedle organizator贸w)



#44 OFFLINE   Micha艂M

Micha艂M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 post贸w
  • Imi臋:Micha艂

Napisano 08 sierpie艅 2016 - 14:34

Jako艣 szkolenie medyczne przeszed艂em ale za autorytet si臋 nie uwa偶am natomiast wydaje mi si臋 偶e w tej sytuacji nale偶a艂o zaczeka膰 na ratownik贸w. Wida膰 by艂o od pocz膮tku 偶e oddycha po mocnej pracy przepony a g艂owa znajdowa艂a si臋 w takim u艂o偶eniu 偶e chyba najgorsze co mo偶naby zrobic to samemu pr贸bowa膰 ja ruszac

#45 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1691 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:S艂awomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 08 sierpie艅 2016 - 18:13

ogl膮dam sobie 偶eglarstwo (windsurfing) w TVP , komentatorom transmitowany obraz w og贸le nie przeszkadza :D


  • Guzu lubi to

#46 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10170 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Robert

Napisano 08 sierpie艅 2016 - 18:24

Jako艣 szkolenie medyczne przeszed艂em ale za autorytet si臋 nie uwa偶am natomiast wydaje mi si臋 偶e w tej sytuacji nale偶a艂o zaczeka膰 na ratownik贸w. Wida膰 by艂o od pocz膮tku 偶e oddycha po mocnej pracy przepony a g艂owa znajdowa艂a si臋 w takim u艂o偶eniu 偶e chyba najgorsze co mo偶naby zrobic to samemu pr贸bowa膰 ja ruszac

Ja w og贸le si臋 nie znam ale dla tego w艂a艣nie wydaje mi si臋, 偶e tow艂a艣nie kolesie z obs艂ugi (zsiedli z motocykli eskortuj膮cych kolarzy) powinni by膰 przeszkoleni medycznie? ...najwa偶niejsze, 偶e dziewczyna odnios艂a tak niewielkie urazy po takiej kraksie :)



#47 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 post贸w
  • Imi臋:Karol

Napisano 08 sierpie艅 2016 - 22:06

Szkolenie jakiego ja do艣wiadczy艂em m贸wi, 偶e przy wypadkach np. samochodowych gdzie podejrzewamy uraz kr臋gos艂upa, je艣li upewnimy si臋, 偶e podstawowe funkcje 偶yciowe s膮 w normie a z auta nie wyciekaj膮 p艂yny itp. absolutnie nie ingerujemy, monitorujemy sytuacj臋 i czekamy na wykwalifikowane s艂u偶by. W takim wypadku nawet zdawa艂o by si臋 niewinnym ruchem mo偶emy posadzi膰 cz艂owieka na w贸zku, wi臋c cho膰 to brzmi w tym wypadku makabrycznie, dobrze 偶e nikt ,,zielony" nie rzuci艂 si臋 na ratunek.


  • Guzu, BOB i cristovo lubi膮 to

#48 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10170 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Robert

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 07:21

...przyj膮艂em wiedz臋



#49 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 post贸w

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 07:54

1470699414_jzrwwk_600.jpg


  • Mariusz54 i Filip14 lubi膮 to

#50 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 post贸w

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 09:13

Patrz膮c w oczy T. Zieli艅skiego mo偶na dostrzec uczciwo艣膰. Mo偶e jest dobrym aktorem, mo偶e to po prostu wstyd i w艣ciek艂a bezsilno艣膰, bo wszyscy bior膮 a on wpad艂, niemniej poczekajmy chwilk臋 na weryfikacj臋 tych wynik贸w. Nie znam si臋 na tym, ale z tego co czytam, specyfik kt贸ry rzekomo przyjmowa艂, utrzymuje si臋 w organizmie miesi膮cami, a chwil臋 przed Rio by艂 czysty. Idiota? Sztab idiot贸w? Czy jednak pomy艂ka albo "pomy艂ka" laboratorium?

 

Poza tym mam przeczucie granicz膮ce z pewno艣ci膮, 偶e to nie jest nasza Olimpiada...藕le si臋 zacz臋艂o (pomijam Majk臋, ale i tu czu膰 niedosyt, chocia偶 ch艂opak mi zaimponowa艂 - nie czuje 偶alu, jest szcz臋艣liwy i dumny, nie traktuje br膮zu jak pora偶ki, mimo tego, 偶e z艂oto by艂o w zasi臋gu...peda艂贸w), chyba nic nie zwojujemy. Twarz膮 naszych pora偶ek jest niestety ponownie twarz Agnieszki, a gdy do tego dojdzie zdopingowana postura Tomka... :wacko:


U偶ytkownik cristovo edytowa艂 ten post 09 sierpie艅 2016 - 09:17


#51 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 09:19

Taaa... ciekawe tylko, 偶e ten 艣rodek podaje si臋 w zastrzykach, bo za偶ywany doustnie nie dzia艂a :good: :doh: 

Ale spoko, na pewno kto艣 mu podawa艂 we 艣nie...



#52 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 post贸w

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 09:28

Nie twierdz臋, 偶e TZ nie bra艂. Po prostu uczciwie jest poczeka膰 chwil臋, pomy艂ki si臋 zdarzaj膮. W tej chwili ch艂opaka ugotowano, je艣li jakim艣 cudem oka偶e si臋, 偶e jest czysty, nawet w ma艂ym procencie nie uzyska satysfakcji. Do tego zawsze b臋dzie si臋 ci膮gn膮膰 za nim smr贸d podejrzenia :mellow:

 

Odno艣nie zastrzyk贸w - nie trzeba we 艣nie, wystarczy sk艂ama膰 przy wstrzykiwaniu. Sportowcy wyczynowi chyba nie ograniczaj膮 si臋 do diety, zapewne przyjmuj膮 r贸偶ne dozwolone wspomagacze tak偶e w formie do偶ylnej? To jest ca艂y sztab ludzi, w tym medyczny, nie trzeba si臋 k艂u膰 samemu. Tak wi臋c nawet je艣li bra艂, nie musia艂 o tym wiedzie膰.

 

Broni臋 ch艂opaka, bo nie chce mi si臋 wierzy膰 w tak膮 durnot臋. Poza tym je艣li si臋 to wszystko potwierdzi, cie艅 padnie na ca艂膮 nasz膮 reprezentacj臋...mo偶na si臋 pakowa膰, 偶adne zwyci臋stwa nie b臋d膮 ju偶 smakowa膰 :wacko:


U偶ytkownik cristovo edytowa艂 ten post 09 sierpie艅 2016 - 09:32


#53 OFFLINE   Micha艂M

Micha艂M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 post贸w
  • Imi臋:Micha艂

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 10:22

Nie ma czego艣 takiego jak k艂amstwo przy podawaniu. je偶eli ju偶 zawodnik si臋 decyduje to zawsze co najmniej trzy osoby o tym wiedz膮: zawodnik, trener i lekarz. W sytuacji potwierdzonego dopingu nie ma mowy o przypadku czy niewiedzy. w ka偶dym razie nie wydawajmy przedwczesnych s膮d贸w, zaczekajmy na ostateczne wyniki. Dop贸ki nie ma 100% potwierdzenia zawodnik jest niewinny
  • bartsiedlce lubi to

#54 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 10:37

OK, a ja pozwol臋 sobie wyrazi膰 zdanie w spos贸b do艣膰 dosadny... na 99,99% zawodnik wzi膮艂 艣wiadomie i niech teraz nie r偶nie g艂upa, 偶al...

(a je偶eli nie mam racji... przeprosz臋)



#55 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 post贸w

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 11:18

 To jest ca艂y sztab ludzi, w tym medyczny, nie trzeba si臋 k艂u膰 samemu. Tak wi臋c nawet je艣li bra艂, nie musia艂 o tym wiedzie膰.

 

 

Ta, tylko on si臋 wypi膮艂 na ten sztab ludzi i mi臋dzy innymi dlatego Ko艂ecki nie chcia艂 go w kadrze na igrzyska. A mo偶e to Ko艂eckiego sprawka? Za to, 偶e zrobili z niego idiot臋 i w ostateczno艣ci, Zieli艅ski pojecha艂 na IO? :D  



#56 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 post贸w

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 11:32

Chyba to ja si臋 myli艂em...niestety. Ale wstyd!!!

 

http://sportowefakty...zukal-nas-wszys



#57 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 post贸w
  • LokalizacjaPozna艅

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 11:42

Ta, tylko on si臋 wypi膮艂 na ten sztab ludzi i mi臋dzy innymi dlatego Ko艂ecki nie chcia艂 go w kadrze na igrzyska. A mo偶e to Ko艂eckiego sprawka? Za to, 偶e zrobili z niego idiot臋 i w ostateczno艣ci, Zieli艅ski pojecha艂 na IO? :D  

Uhmmm... pan Prezes to te偶 niby taki 艣wi臋ty,

ciekawe co to by艂o w tym przypadku... sprawd藕my, aaaa, te偶 nandrolon? Ooooo, jakie偶 to zaskoczenie i przypadek... :rolleyes:



#58 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 post贸w
  • Lokalizacjama艂opolskie\艂贸dzkie

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 13:10

Tego jeszcze nie grali - mecz tenisa przerwany z powodu b贸jki kibic贸w...


  • Del Toro lubi to

#59 OFFLINE   coloumb

coloumb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 670 post贸w

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 13:48

Wymiana zdan, jak na jerkbaicie. Niepotrzebnie Mod wkroczyl 馃槒
  • theYard lubi to

#60 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 405 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imi臋:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 09 sierpie艅 2016 - 14:02

Ech, ci stadionowi huligani ;)