Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PROGRAM POMOCY dla MŁODYCH RODBUILDERÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
228 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Bajzi

Bajzi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 308 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 03 marzec 2011 - 17:42

Cóż chyba poskręcam na szybko jakąś podlodówkę to się może załapie :mellow:

#22 OFFLINE   Fishing Center

Fishing Center

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 marzec 2011 - 17:58

Witam,
Panowie, napisane jest iz rabat jest oferowany dla osób które pokazały swoje umiejętności w dziale ,, Nasze Prace.

Hubert Matuszewski

#23 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 marzec 2011 - 18:35

Trzeba trochę się postarać i coś z siebie dać :D rabat jest takim małym bonusem za wkład w rozwój portalu, a konkretnie w tym przypadku w rozwój galerii rodbuildingowej.

Myślę że co najmniej kilku Forumowiczów prezentujących swoje pierwsze prace w galerii trudno określić mianem starych wyjadaczy a pomimo to zaprezentowali bardzo fajne rodbuildingowe próbki, czego i Wam, Panowie życzę !

Pozdrawiam


#24 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 marzec 2011 - 22:06

Rabat dotyczy cen komponentów oferowanych przez pracownię i mogą z niego skorzystać Forumowicze, którzy zgłoszą swoje prace do zamieszczenia w galerii rodbuildingowej Użytkowników jerkbait.pl Nasze prace
(...)
Liczymy, że rabat zachęci Was do aktywnego uczestnictwa i publikowania swoich osiągnięć w galerii.


Zrozumiałem dokładnie tak jak Koledzy powyżej, bo tak to zostało sformułowane :D Ale i tak jest dobrze, choć to już formuła 'half-open'. No to połamania tych blanków!

Pozdrawiam
Grzesiek

#25 OFFLINE   Lego

Lego

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 marzec 2011 - 23:10

Świetna sprawa. Szkoda, że człowiek daleko mieszka.


#26 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 marzec 2011 - 12:54

@Mynard
Masz rację Grześku, to sformułowanie mogło wprowadzać w błąd - już poprawiłem. Przy okazji uzupełniłem też że rabat dotyczy nie tylko komponantów ale i blanków :D

@Lego
tak jest w artykule, myślę że to co możemy zrobić, to zorganizować spotkania w soboty, w połowie dnia, tak żeby ktoś kto mieszka o kilka godzin drogi od Warszawy mógł ew. dojechać i wrócić tego samego dnia.

#27 OFFLINE   Bajzi

Bajzi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 308 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 07 marzec 2011 - 16:48

A kiedy planujecie pierwsze spotkanie? Pytam bo szykuje mi się wyjazd do Warszawy i może udało by mi się zgrać terminy tak żebym mógł na żywo podpatrzeć fachowców.


#28 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 marzec 2011 - 21:02

Konkretnych planów jeszcze nie ma :D myślę ze najwczesniej II polowa kwietnia. Wczesniej chciałbym odpalić konkurs z nagrodą na forum - pomysł juz jest tylko trzeba rzecz ubrać w słowa.

#29 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 marzec 2011 - 23:50

Ruszamy z kolejną inicjatywą w ramach Programu Pomocy dla Młodych Rodbuilderów. Tym razem jest to zapowiadany konkurs, z nagrodą główną w postaci zestawu do budowy wędek :mellow:

szczegóły można znaleźć klikając na link poniżej:

KONKURS

#30 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 marzec 2011 - 21:00

Dodam może małą podpowiedź, że artykuł o tematyce rodbuildingowej nie musi oznaczać koniecznie ralacji z budowy wędki B)
Choć taką relację chętnie zamieścimy, zwłaszcza jeśli będzie jej towarzyszył walor edukacyjny np. szerzej opisane przemyślenia dlaczego został wybrany taki a nie inny wariant uzbrojenia itp - to nie jest to jedyne możliwe podejście do tematu w tym konkursie Temat jest postawiony dosyć ogólnie więc myślę że można wykazać się inwencją, niekonwencjonalnością B)

#31 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 marzec 2011 - 13:33

UWAGA !

Przystępujemy do realizacji kolejnego elementu Programu Pomocy dla Młodych Rodbuilderów, jakim są spotkania rodbuildingowe w pracowni Fishing Center w Warszawie. Miło mi poinformować, iż pierwsze takie spotkanie odbędzie się w sobotę:


16 KWIETNIA
start o godz. 12:00

miejsce: siedziba pracowni Fishing Center przy ul.Wawelskiej (róg ul. Grójeckiej w Warszawie)

Spotkanie poprowadzi Hubert Matuszewski.

Planujemy zorganizowanie cyklu spotkań z których każde będzie poświęcone innemu etapowi konstrukcji wędki. Na pierwszym spotkaniu będziemy mówić o:

- zasadach poprawnego wyboru komponentów (blanki / przelotki / uchwyty) do budowy wędek, w tym określać długość dolnika wędki
- na przykładach różnych blanków zapoznawać się z cechami wpływającymi na ich charakterystykę
- na przykładach porównywać jak zmienia się blank pod wpływem uzbrojenia (poprzez porównania samego blanku i wędki uzbrojonej na nim)
- przewidziane jest również dla uczestników ćwiczenie praktyczne w postaci wyznaczania kręgosłupa blanku

Wstęp na spotkanie jest wolny, dla wszytskich użytkowników jerkbait.pl zainteresowanych tematyką rodbuildingową. W czasie trwania spotkania ( do godz. 15:00 ) dla użytkowników jerkbait.pl obecnych na spotkaniu będzie możliwośc zakupu blanków/wędek/komponentów z 5% zniżką.

Patronat medialny nad spotkaniem obejmuje oczywiście jerkbait.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE


#32 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 23 marzec 2011 - 19:48

Będzie jakaś lista chętnych ,czy pomieszczą się wszyscy chętni?

#33 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 marzec 2011 - 20:05

Myślę że nikt nikogo za drzwi wyrzucał nie będzie a jak sie nie pomieścimy, to następnym razem będziemy kombinować nad większym lokalem. Na razie bym spróbował w pracowni :D

#34 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 23 marzec 2011 - 20:08

Dzięki ,

To przy okazji dopytam o tą zniżkę dla młodzieży 10% jest dla tych co już wstawili pracę do Galerii , a jak ktoś dopiero pierwszą pełną pracę będzie chciał zacząć ?

#35 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 marzec 2011 - 20:12

10% jest dla tych co wspierają galerię. Ale dla uczestników spotkania z jerkbait.pl też jest zniżka - 5%.

#36 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 23 marzec 2011 - 20:15

To ja chcę wspomóc :mellow:
Spoko tak zapytałem mam właśnie zamiar skroić swój pierwszy kij , do tej pory miałem na koncie tylko wymianę rękojeści i przelotek

#37 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 marzec 2011 - 21:11

No to masz teraz dodatkową motywację

#38 OFFLINE   osiak

osiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kuba

Napisano 24 marzec 2011 - 18:10

no to i ja postanowiłem dzisiaj skorzystać z 10% rabatu ;)
w weekend powstanie nowy patyk :mellow:

#39 OFFLINE   pampi

pampi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 547 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2011 - 20:40

A mógłby ktoś nagrać takie spotkanie? Niestety mam zjazd w ten week na uczelni i nie nie dam rady się zjawić. Myślę ze byłaby to fajna alternatywa dla tych co nie mogą przyjechać :mellow:

#40 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18607 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 marzec 2011 - 22:07

@osiak

to pamiętaj o konkursie rodbuildingowym, skoro będziesz kręcił

a co to będzie?

@pampi
nie mam takich możliwości, ale jak ktoś jest chętny, to czemu nie