Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

PROGRAM POMOCY dla MŁODYCH RODBUILDERÓW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
228 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   osiak

osiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 677 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Kuba

Napisano 25 marzec 2011 - 07:48

@Friko
Nic specjalnego, kij na wiślane klenie i bolenie na lekko, na SH-1143-2. Bez żadnych fajerwerków, niedroga budżetowa konstrukcja :unsure: . Do maja przewiduje budowę jeszcze 2 wędek, tak żeby wymienić wszystkie seryjne kije na sezon. :mellow:

#42 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 kwiecień 2011 - 18:55

Miło mi poinformować, iż do Programu Pomocy dla Młodych Rodbuilderów dołączyła nowa pracowania wędkarska, tym razem z Wrocławia.

Jest to pracownia Pana Sergiusza Kasprzyka - FishingRod ( STRONA PRACOWNI FISHING ROD ).

Na początek pracownia oferuje 10% rabat na blanki i komponenty - szczegóły opisane są w ogłoszeniu na forum.

W planach jest ufundowanie nagrody rzeczowej w II edycji konkursu na artykuł robuildingowy oraz oraz organizacja spotkan rodbuilding classes po przeprowadzce pracowni do nowego lokalu we Wrocławiu. O szczegółach z pewnością będziemy informować.

Pan Sergiusz Kasprzyk jest oczywiście użytkownikiem naszego forum, możecie się z nim kontaktować również na priv pisząc do @Sergiusz Kasprzyk :D

Pozdrawiam


#43 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 kwiecień 2011 - 20:56

Pewnie wędki sam nie zbuduję ale spotkanie było bardzo ciekawe. Jako laik w dziedzinie rodbuildingu dowiedziałem się sporo różnych ciekawych rzeczy, które były wręcz na wyciągnięcie ręki, w rzeczywistości a nie w artykułach. Muszę przyznać, że nawet dla zwykłego wędkarza, użytkownika wędzisk takie spotkania mają niesamowitą wartość. Pomysł moim zdaniem wyśmienity - tworzymy historię. Friko dzięki za organizację. Irek i Hubert super się Was słuchało i oglądało w akcji. Panowie forumowicze - świetnie, że przybyliście!

Pozdrawiam
Remek



#44 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 kwiecień 2011 - 21:04

I ja bardzo się cieszę, przede wszystkim z tego że dopisali uczestnicy. To było rzeczywiście spotkanie bez precedensu w historii polskiego rodbuildingu więc naprawdę nikt nie wiedział czego się spodziewać - musimy się też w trakcie uczyć jak te spotkania organizować żeby wszyscy mogli z nich jak najwięcej skorzystać. Na następne spotkanie plan mamy ambitny - dokończenie klejenia rękojeści i spacing.

Zaraz wstawię parę fotek z dzisiejszego spotkania, mam nadzieję że wszyscy uczestnicy odnajdą się na zdjęciach i zabiorą głos :D

#45 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2658 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 16 kwiecień 2011 - 21:04

Byłem, poznałem wielu, uczestniczyłem aktywnie i bardzo się ze spotkania cieszę. Wprawdzie parę kijów już mam za sobą, ale wszystkich rodbuildingowych rozumów z pewnością nie zjadłem i z jednej strony kilka znanych mi rzeczy w głowie mej się uporządkowało, a i coś nowego do niej też wpadło.

DZIĘKUJĘ i proszę o jeszcze :mellow:

Pzdr,
Fatso

#46 OFFLINE   drzejko

drzejko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 450 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej

Napisano 16 kwiecień 2011 - 22:02

Byłem, byłem widziałem.

Sporo się dowiedziałem, mam nadzieję dowiedzieć się więcej.

Bardzo dziękuję za spotkanie!

Miło było Was poznać!

No dobra pochwalę się Embarassed : wyrwałem fajoskiego kijacha - bedzie cym łowiecki zaganiać.

pozdrawiam,
drzejko

#47 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 kwiecień 2011 - 22:07

Mały reportaż z dzisiejszego pierwszego, już historycznego spotkania w ramach Programu Pomocy dla Młodych Rodbuilderów :D


Na koniec miły gest ze strony pracowni - firmowa czapeczka dla każdego uczestnika, na zdjęciu Irek próbuje jeszcze odlecieć ale pomimo wysiłków nie udaje mu sie oderwać od podłoża - może następnym razem :mellow:


Załączone pliki



#48 OFFLINE   pietras

pietras

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów
  • LokalizacjaOpoczno
  • Imię:Piotr

Napisano 16 kwiecień 2011 - 22:17

Friko, Irek, Hubert wielkie dzięki za pierwsze spotkanie i za chęć podzielenia się wiedzą na temat budowania wędzisk. Miło poznać wszystkich uczestników spotkania osobiście... Kiedy następna część? ...bo doczekać się nie mogę :lol:

#49 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 kwiecień 2011 - 22:24

Dzięki Pietras, mi również miło było Cię poznać :D

kiedy następne spotkanie - dobre pytanie. Mamy dopiero połowę kwietnia, myślę że przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego jeszcze jedno spotkanie powinniśmy zrobić. Myślę że w grę wchodza trzy soboty: 14, 21 lub 28 maja


#50 OFFLINE   Cezary.Łoskot

Cezary.Łoskot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaMaciejowice

Napisano 17 kwiecień 2011 - 09:08

Ja również chciałbym serdecznie podziękować za miłe spotkanie wypełnione poradami teoretycznymi oraz praktycznym zaprezentowaniem myśli rodbuildingowej. Nawet wielogodzinne przyswajanie wiedzy teoretycznej nigdy nie zastąpi sprawdzenia teorii w praktyce. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy uczestników, szczególnie pana Irka Matuszewskiego oraz jego syna Huberta, którzy dzielnie odpowiadali na najdziwniejsze pytania. Myślę, że jeszcze kilka spotkań i samodzielnie będę mógł przystąpić do montażu swojej pierwszej wędki.

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam

@Cezary (ten w niebieskim sweterku)

#51 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2940 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 17 kwiecień 2011 - 10:33

Dzięki za spotkanie! Warto było tłuc się 2h w 'kiblu', żeby dotrzeć :D

#52 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 kwiecień 2011 - 10:36

Myślę, że jeszcze kilka spotkań i samodzielnie będę mógł przystąpić do montażu swojej pierwszej wędki.


Super, właśnie na takiej reakcji zależy mi najbardziej

#53 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 17 kwiecień 2011 - 11:15

Dzięki za spotkanie! Warto było tłuc się 2h w 'kiblu', żeby dotrzeć :D


Tak rodzą się najlepsze pomysły - travel itd. :D

Pozdrawiam
Remek

#54 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2940 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 17 kwiecień 2011 - 12:14

Problem travelka rozwiązałem już wcześniej :D
http://www.mullarkeys.co.uk/fishing/fishing-rods-%28includin g-kits-and-combos%29/spinning-fishing-rods/0/savage-gear/922 2/

#55 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 kwiecień 2011 - 15:47

...i niech zgadnę Kamil - było szlifowanko + przeróbka całości? Czy nie tym razem?

#56 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2940 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 17 kwiecień 2011 - 19:42

Jak nim połowię to się okaże, na razie nie mówię nie :D Ale Prologici, którymi do tej pory łowiłem były fajnie uzbrojone.

#57 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 18 kwiecień 2011 - 07:20

Bardzo dziękuję za spotkanie. Miło sobie tak popatrzeć i pomacać, kiedy nikt nie krzyczy i nie daje po łapach Każdy z przyszłych wymienionych terminów jest ok., na 95% będę.

Tak sobie pomyślałem, że następnym razem fajnie by było, żeby każdy przyniósł jakieś swoje konstrukcje. To dobra okazja do wymiany doświadczeń.


#58 OFFLINE   Fishing Center

Fishing Center

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 kwiecień 2011 - 09:08

Witam,
Dziękuje wszytskim za przybycie na nasze pierwsze spotkanie.
Widze, że wszyscy są bardzo zadowoleni i pozytywnie nastawieni na kontynułację warsztatów. Oczywiście to nastąpi, a termin bedzie ogłoszony n forum :D

Hubert Matuszewski

#59 OFFLINE   havy

havy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 18 kwiecień 2011 - 18:46

Hey.To się nazywa miec fart-4 miesiące wszystkie soboty wolne a w tą musiałem jechac do pracy.Taka kopalnia wiedzy mnie ominęła :angry:

#60 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 kwiecień 2011 - 10:04

Jest decyzja. Kolejne warsztaty rodbuildingowe - równo za miesiąc, w sobotę 21 maja. Czas i miejsce to samo, spotykamy się w samo południe w FC. Wieczorem zamieszczę ładne ogłoszenie :D

@havy
- jak widzisz kolejną szansę będziesz miał już niedługo.