Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki St. Croix


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4895 odpowiedzi w tym temacie

#3961 OFFLINE   grzegorz197503

grzegorz197503

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:28

W takim razie uważam ze nie powinno byc problemu ze zwrotem... Tak jak napisalem zadzwon w poniedzialek pogadaj z Remikiem ale... Badz stanowczy... Chcesz zwrócić wedki i oczekujesz pelnego zwotu kasy... a jesli ci bardzo zależy na tych konkretnie kijach i koniecznie na St. Croix to proponuje uderzyć do Żbika telefonicznie poprosic o wybranie wedek bez zadnej skazy...

#3962 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:37

A ja tak z ciekowsci zapytam bez podtektow poniewaz naprawde nie wiem. Co metki maja do zwrotu produktu? Zreszta rejestracja rowniez. Ta rejestracja na stronie St. Croix jest bez znaczenia.


Użytkownik Kwinto edytował ten post 03 kwiecień 2020 - 21:38


#3963 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:38

że je odciąłem,a skoro chcę zwrócić to nie powinienem tego robić,nie wiem tak mi się wydaję

#3964 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:40

W takim razie uważam ze nie powinno byc problemu ze zwrotem... Tak jak napisalem zadzwon w poniedzialek pogadaj z Remikiem ale... Badz stanowczy... Chcesz zwrócić wedki i oczekujesz pelnego zwotu kasy... a jesli ci bardzo zależy na tych konkretnie kijach i koniecznie na St. Croix to proponuje uderzyć do Żbika telefonicznie poprosic o wybranie wedek bez zadnej skazy...


zalogowałem się na stronie Żbika ale nie mogę przeglądnąć oferty wędek, wyskakuję mi hasło "dostęp zabroniony" wtf.?

#3965 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:40

Przeciez to tylko metka. 



#3966 OFFLINE   grzegorz197503

grzegorz197503

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:46

A ja tak z ciekowsci zapytam bez podtektow poniewaz naprawde nie wiem. Co metki maja do zwrotu produktu? Zreszta rejestracja rowniez. Ta rejestracja na stronie St. Croix jest bez znaczenia.


Odpowiem ci z wlasnego doswiadczenia... Kupilem jakis czas temu w CF wilda rivera... Bylem osobiscie... Na nastepny dzien zadzwonilem i chcialem wymienic na avida w tych samych parametrach niestety kijek byl od razu zarejjestrowany na mnie w dniu kupna metki mialem oryginalnie (nie zdejmowalem) od Remika uslyszalem ze gdybym kija nie rejestrowal na siebie to moglbym zwrocic ale skoro jest juz zarejestrowany na mnie to zamiana nie wchodzi w gre... Bo on juz kija zarejestrowanego nie sprzeda... Ale chetnie mi sprzedadza avida a nawet maja jeszcze jedna ostatnia sztuke na stanie....

#3967 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 287 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:48

A to te zaczepy na metki jakies ze złota były? Jak nie to im zamontuj tym samym czym byly jak przyjechały. Nawet jakbys mial w to zainwestowac to 3xstcroix i tak sie opłaca. Zreszta, taka metka to dla mnie jak naklejka z cena. Miala prawo byc zerwana, przesyław z załączniku luzem. Powodzenia

#3968 OFFLINE   grzegorz197503

grzegorz197503

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:49

zalogowałem się na stronie Żbika ale nie mogę przeglądnąć oferty wędek, wyskakuję mi hasło "dostęp zabroniony" wtf.?


Musisz sprobowac telefonicznie... Chyba jakis numer tel.jest podany?

#3969 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:53

Odpowiem ci z wlasnego doswiadczenia... Kupilem jakis czas temu w CF wilda rivera... Bylem osobiscie... Na nastepny dzien zadzwonilem i chcialem wymienic na avida w tych samych parametrach niestety kijek byl od razu zarejjestrowany na mnie w dniu kupna metki mialem oryginalnie (nie zdejmowalem) od Remika uslyszalem ze gdybym kija nie rejestrowal na siebie to moglbym zwrocic ale skoro jest juz zarejestrowany na mnie to zamiana nie wchodzi w gre... Bo on juz kija zarejestrowanego nie sprzeda... Ale chetnie mi sprzedadza avida a nawet maja jeszcze jedna ostatnia sztuke na stanie....

 

Rozumiem. Moze w Polsce to jakos inaczej dziala. Ta rejestracja wedki na stronie St. Croix nie ma totalnie znaczenia. Ja zadnej swojej wedki u nich nie rejestrowalem i jak trzeba bylo wymienic szczytowke to tylo zapytali o numer seryjny z blanku.



#3970 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:55

Musisz sprobowac telefonicznie... Chyba jakis numer tel.jest podany?


jest osobna strona gdzie zamawiasz konkretnego kijka:
http://www.stcroixrods.com.pl/sklep
  • ogorek1972 lubi to

#3971 OFFLINE   grzegorz197503

grzegorz197503

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:02

Panowie... Gdzies juz to pisalem... Napisze jeszcze raz... Przez kilkanascie lat bylem posiadaczem chyba z 15 wedzisk st. croix polowe z nich kupilem jako nowe reszta to byly używki kupowane na forum... Jesli chodzi o wedki to sa to naprawde bardzo fajne kije napewno warte uwagi,ale pod warunkiem ze trafisz dobrze uzbrojony i poprawnie złożony kijek... Wedki za spora kase jakimi sa tak powinny byc zrobione... Moze w stanach ludzie nie przywiazuja wagi do takich rzeczy ale u nas juz tak i tu dziwie sie dystrybutorowi ze puszcza w obieg tak niedopracowane egzemplarze za taka kase wedki z takimi skazami nie powinny wogole trafic do sprzedazy albo powinny byc sprzedawane w drugiej kategorii za polowe ceny, mysle ze i tak trafili by sie chetni na te kije za powiedzmy pol ceny wyjsciowej..

#3972 OFFLINE   grzegorz197503

grzegorz197503

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:10

Rozumiem. Moze w Polsce to jakos inaczej dziala. Ta rejestracja wedki na stronie St. Croix nie ma totalnie znaczenia. Ja zadnej swojej wedki u nich nie rejestrowalem i jak trzeba bylo wymienic szczytowke to tylo zapytali o numer seryjny z blanku.


Mysle ze wszedzie dziala podobnie... Tu pewnie chodzi tylko i wylacznie o podejscie do tematu sprzedawcy... W tym wypadku CF, po prostu sprzedali kij i tyle...(oczywiscie kij mieli tylko jeden i ze stojaka) To takie typowe podejscie sprzedawcow w Polsce... Tak jak wczesnie pisalem ja w CF wiecej zakupow nie zrobie... Mam nadzieje ze kolega pomyslnie zalatwi zwrot wedek w CF i kupi takie jakie powinny byc od razu czyli bez żadnych wad

#3973 OFFLINE   Bartek1989

Bartek1989

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 482 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:18

Szok, czlowiek kupuje kijki za 1/5 tej ceny i patrzy na jakość. Przy tej renomie firma nie powinna w ogóle wypuścić takiej wedki, a jak juz do tego doszło to i rekompensata w postaci choćby dobrego gratisu by się należała! ;)

#3974 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:24

Ja to nawet nie wiem w jaki sposob sprzedawca, w tym wypadku CF moze sprawdzic czy wedka byla rejestrowana. Rejestry sa w bazie firmy St. Croix. Watpie aby mieli do nich dostep.

 

Tak czy siak, ja rowniez mam nadzieje, ze kolega pomyslnie zwroci tego bubla, ktory w ogole nie powinien byc dostepny na rynku jako wedka nowa. 



#3975 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:31

Jutro jak będę miał wolną chwilę to zrobię jeszcze zdjęcia tego uchwytu,i przelotki startowej która z jednej strony też jest porysowana w Panfishu,mam nadzieję że CF nie będzie robiło mi problemów, wyśle do mnie kuriera,zabierze tego bubla i zwrócą mi kasę,bo nie mam zamiaru czekać kolejny tydzień na kijki,w dodatku wypada to w okresie świąt, więc napewno przeciągnęło by się to w czasie

#3976 OFFLINE   grzegorz197503

grzegorz197503

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaWARSZAWA

Napisano 03 kwiecień 2020 - 22:38

Ja to nawet nie wiem w jaki sposob sprzedawca, w tym wypadku CF moze sprawdzic czy wedka byla rejestrowana. Rejestry sa w bazie firmy St. Croix. Watpie aby mieli do nich dostep.
 
Tak czy siak, ja rowniez mam nadzieje, ze kolega pomyslnie zwroci tego bubla, ktory w ogole nie powinien byc dostepny na rynku jako wedka nowa.

Akurat w tym moim przypadku to proste... W momencie zakupu poprosilem ich aby od razu zarejestrowali ten kijek na mnie, rejestracja odbyla sie bezposrednio u nich po zakupie

#3977 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 04 kwiecień 2020 - 07:30

Obiecane zdjęcia,w lepszym świetle,mam nadzięje,że wszystko widać:

 

               

 


  • donkicha, ASAPfishing i 100icki lubią to

#3978 OFFLINE   mariusz!

mariusz!

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaZachód - 100 km od morza
  • Imię:Mario

Napisano 04 kwiecień 2020 - 13:22

Ewidentnie egzemplarz przynajmniej wystawowy. Mam parę egzemplarzy awidow, tych że starej serii AS i tu nie ma krzywo wklejonych przelotek, nadlewek lakieru czy krzywych blanków

#3979 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1581 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 04 kwiecień 2020 - 17:13

To po prostu dobrze sprawdzony egzemplarz...w warunkach łowiska.

Użytkownik Szymon82 edytował ten post 04 kwiecień 2020 - 17:14

  • vako lubi to

#3980 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1564 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 04 kwiecień 2020 - 17:21

jest szansa,że nie dostanę gorszych kiji niż te?

Kup u Marcysia a za te niech kasę zwrócą.Dogadasz się z nim na 100% powodzenia brahu ;)
Za te pieniądze musi być perfekto abyś się cieszył sprzęcikiem 👌😉

Użytkownik salmon1977 edytował ten post 04 kwiecień 2020 - 17:25