Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sumy 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
712 odpowiedzi w tym temacie

#501 OFFLINE   saalar

saalar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 610 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 12:51

Jak zwykle Piotrek przesadziłeś. Nie mam słów na opisanie tego co ty wyrabiasz. Podpisz najpierw kontrakt i później mów na co bo sprzedaż to na bank wzrośnie jak powiesz. Nie będziesz musiał w trasy jeździć. Tylko łowić...

#502 OFFLINE   Użytkownik

Użytkownik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaDrohiczyn
  • Imię:Krystian

Napisano 25 sierpień 2011 - 12:56

Wielkie uznanie i pochwały dla fotografa. Wszystkie fotki są ładne, a sumy bardzo ładnie zaprezentowane. Gratuluję!

#503 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 25 sierpień 2011 - 12:56

Jak zwykle Piotrek przesadziłeś. Nie mam słów na opisanie tego co ty wyrabiasz. Podpisz najpierw kontrakt i później mów na co bo sprzedaż to na bank wzrośnie jak powiesz. Nie będziesz musiał w trasy jeździć. Tylko łowić...


dobre! B)

#504 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 25 sierpień 2011 - 12:58

niedźwiecki, doczytałem, że w pudełkach masz jakies 500 woblerów :D... trochę sporo i pewnie nie wszystkie na wyprawę zabierasz. Jakbyś miał wybrać z nich 3-5 sztuk (więcej?), to które Twoim zdaniem złowiły najwięcej ryb?


Koń, jaki jest, każdy widzi. Sumowych woblerów jest bez liku: Alaska, Lake, DT14/16/20, TD, Big S, Manns, Boxer, Hornet, Sub Wart, Wiggle Wart, i wiele innych, w tym uniwersalnych (choćby Invader, Perch, Shad Rap). I nie wszystkie zapewne będą dobre wszędzie… Myślę, że takie sukcesy są wynikiem szerzej pojętego know how niż tylko umiejętności doboru przynęty

#505 OFFLINE   Adri@n

Adri@n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 25 sierpień 2011 - 13:05

Te wszystkie sumy sa zlapane na troling?

#506 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2214 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:52

[quote]
niedźwiecki, doczytałem, że w pudełkach masz jakies 500 woblerów :D... trochę sporo i pewnie nie wszystkie na wyprawę zabierasz. Jakbyś miał wybrać z nich 3-5 sztuk (więcej?), to które Twoim zdaniem złowiły najwięcej ryb?
[/quote]

Koń, jaki jest, każdy widzi. Sumowych woblerów jest bez liku: Alaska, Lake, DT14/16/20, TD, Big S, Manns, Boxer, Hornet, Sub Wart, Wiggle Wart, i wiele innych, w tym uniwersalnych (choćby Invader, Perch, Shad Rap). I nie wszystkie zapewne będą dobre wszędzie… Myślę, że takie sukcesy są wynikiem szerzej pojętego know how niż tylko umiejętności doboru przynęty
[/quote]
Krzyśku to to ja doskonale wiem :D, pytanie było z czystej ludzkiej ciekawości. Mam świadomość, że to zależy od warunków panujących nad wodą, ale też od widzimisię wędkarza. Zgaduję, że Ty jak idziesz nad wode to też masz przynętę nr 1 (oczywiście inną na pstrąga, okonia, sandacza czy innego klenia), która w pierwszej kolejności ląduje w wodzie, jeżeli na nią nie ma wyniku to zmieniasz kolor, później próbujesz kolejną, nazwijmy ją nr 2. Pytając o ulubione killery nie chciałem uzyskać przeglądu całego rynku, a konkretną odpowiedź.
Pozdrawiam.

#507 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:54

Yes Sir, mam taką i nikomu nie powiem, że to Karaś 11 B)

#508 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:55

[quote]
niedźwiecki, doczytałem, że w pudełkach masz jakies 500 woblerów :D... trochę sporo i pewnie nie wszystkie na wyprawę zabierasz. Jakbyś miał wybrać z nich 3-5 sztuk (więcej?), to które Twoim zdaniem złowiły najwięcej ryb?
[/quote]

Koń, jaki jest, każdy widzi. Sumowych woblerów jest bez liku: Alaska, Lake, DT14/16/20, TD, Big S, Manns, Boxer, Hornet, Sub Wart, Wiggle Wart, i wiele innych, w tym uniwersalnych (choćby Invader, Perch, Shad Rap). I nie wszystkie zapewne będą dobre wszędzie… Myślę, że takie sukcesy są wynikiem szerzej pojętego know how niż tylko umiejętności doboru przynęty
[/quote]
Krzyśku to to ja doskonale wiem :D, pytanie było z czystej ludzkiej ciekawości. Mam świadomość, że to zależy od warunków panujących nad wodą, ale też od widzimisię wędkarza. Zgaduję, że Ty jak idziesz nad wode to też masz przynętę nr 1 (oczywiście inną na pstrąga, okonia, sandacza czy innego klenia), która w pierwszej kolejności ląduje w wodzie, jeżeli na nią nie ma wyniku to zmieniasz kolor, później próbujesz kolejną, nazwijmy ją nr 2. Pytając o ulubione killery nie chciałem uzyskać przeglądu całego rynku, a konkretną odpowiedź.
Pozdrawiam.
[/quote]


no co Ty - nie wiesz jeszcze? Krzyś nie rusza się nad wodę bez KARASIA :mellow:

swoja droga widzialem ostatnio wersja SDR karasia i musze powiedziec ze wywolala na mej twarzy usmiech :mellow:

#509 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 25 sierpień 2011 - 14:56

Yes Sir, mam taką i nikomu nie powiem, że to Karaś 11 B)



heheh widze ze pisalismy w tym samym momencie :mellow:

#510 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 25 sierpień 2011 - 15:01

Hehe, byłem pierwszy :mellow:
Uśmiech politowania, złośliwy uśmiech, czy jeszcze jakiś inny? <_<

#511 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 25 sierpień 2011 - 17:31

Hehe, byłem pierwszy :mellow:
Uśmiech politowania, złośliwy uśmiech, czy jeszcze jakiś inny? <_<


zdecydowanie szatanski :mellow: cos na ten wzor <_< <_< <_<

#512 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 25 sierpień 2011 - 19:58

Witam, musiałem wyskoczyć nad wode coś złowić .Jak zwykle woda skacze i brudna, komarów pełno, nawet wędkarzy nad wodą nie widac. Dziś skusiłem jednego sumika, może nie duży ,ale cieszy.

.

Załączone pliki

  • Załączony plik  2.JPG   49,37 KB   1338 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.JPG   63,52 KB   1336 Ilość pobrań


#513 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2214 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 25 sierpień 2011 - 20:20

ad niedźwiecki,
to podzielisz się wiedzą tajemną czy nie będę mógł przez Ciebie spać :D.
ad krzysiek :D
przyznam, że jak mi się przypomni to zapytam w wędkarskim o karasie, ale za zwyczaj nie mają :D... a ja jeszcze nie mam go w pudełku :D ale jak zachwalasz to pewnie będę musiał jakiegoś zdobyć :D

Pozdrawiam


P.S Niedźwiecki, jak kiedyś pobrudzisz kalosze to mogę wyczyścić <_< <_< <_<

#514 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 25 sierpień 2011 - 20:21

Szczere gratulacje za regularne połowy naszego króla rzek Panie Niedzwiecki :D

#515 OFFLINE   niedzwiecki

niedzwiecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Niedzwiecki

Napisano 25 sierpień 2011 - 20:33

Wiedze mam jak każdy, uczyłem sie na artykułach Marka Szymanskiego, dodatkowo zagłebiałem wiedze z forum , czytałem wpisy ludzi co łowią dużo sumów , między innymi Daniel [guzu ] napisał bardzo ciekawy artykuł i chetnie dzieli sie swoją wiedzą. Co do woblerów , to niech to pozostanie tajemnicą , powiem tylko ,że nie ma jednego kilera, jest pare wobków co daje troche wiecej ryb. Ogólnie to wszystko zależy od szybkiego znalezienia ryby i podania odpowiedniej przynęty. Ciekawostka, nigdy nie złowiłem wiecej jak 3 sumów z jednej miejscówki. Po prostu trzeba szukać.
A tu wczorajszy sum .

.

Załączone pliki

  • Załączony plik  3.JPG   56,29 KB   1259 Ilość pobrań


#516 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 25 sierpień 2011 - 20:42

Jak się rozmawia o rybach ... i pokazuje je na zdjęciach ... to od razu jest pięknie! :mellow:

Super! Na prawdę wyśmienite wyniki i cieszę się, że piszesz!

#517 OFFLINE   andrew

andrew

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 672 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 25 sierpień 2011 - 21:04

Napisze tyle chrzanic Ebro :mellow: . Wspaniale ryby z polskiej rzeki. Inspiracja, motywacja i konsekwencja. Szacun.

#518 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 25 sierpień 2011 - 21:06

Ebro jest pewnie fajne :D ale ....... Mamay ryby w Polsce i fajnych wędkarzy co o nie dbają. Jak patrzę na zdjęcia, maty itd. - klasa!

#519 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 25 sierpień 2011 - 21:19

ad krzysiek :D
przyznam, że jak mi się przypomni to zapytam w wędkarskim o karasie, ale za zwyczaj nie mają :D... a ja jeszcze nie mam go w pudełku :D ale jak zachwalasz to pewnie będę musiał jakiegoś zdobyć :D



Eeee, ja tylko tak, ten Karaś to na szczupaki. Ja i mój kompan z łodzi, przyjaciel po kiju, złowiliśmy na niego 80-90% metrówek i ryb 90+. Choć i sum, czy sandacz potrafi się na ZZ przyłowić.

#520 OFFLINE   saalar

saalar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 610 postów

Napisano 25 sierpień 2011 - 22:47

Przesada, oj przesada :huh: :huh:
dopiero co z tyry wróciłem a tu znowu cios.. ja chce do Polski :(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych