Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Pracownia Dragon - Design Fishing

dragon pracownia rodbuilding

  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
147 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 post贸w
  • LokalizacjaKraina Wiecznych 艁ow贸w
  • Imi臋:Micha艂
  • Nazwisko:Osi艅ski

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 06:54

To mo偶e jeszcze dla odpr臋偶enia i zaspokojenia powszechnej ciekawo艣ci, oraz ze wszech miar uzasadnionej kryptoreklamy, uchyl nam tutaj r膮bka wieloletniej tajemnicy i wyjaw dla kogo jeszcze produkuje/produkowa艂 blanki niemniej tajemniczy dostawca Dragona ?

Bez podawania kraju pochodzenia, ani nazwy..oczywi艣cie... :)

A dlaczego mnie si臋 o to pytasz? Zapro艣 do dyskusji kogo艣 z Dragona,tam s膮 odpowiednie osoby od marketingu,r贸wnie偶 sie udzielaj膮 w internecie.

Ja tam by艂em zwyk艂ym,szarym pracownikiem od roboty.

  A o co wam chodzi z tym producentem blank贸w? Oczywiste jest to,偶e ka偶da firma na swoje tajemnice.Czy Lamiglas,St.Croix,Winston,Sage  podaje gdzie je robi?

Nie s膮dz臋.

  Kiedy艣 ju偶 pisa艂em o jako艣ci blank贸w,grubo艣ci 艣cianek i ich r贸wno艣ci w wedkach HM 80.Takie by艂y tylko w Winstonach i RST. Poszukajcie.

Kiedy艣 te偶 pisa艂em o zamiance,czyli uzbrojeniu Winston Borona 2 z HM 69 Wet Fly,co fachura si臋 nie po艂apa艂 i zapatrzy艂 sie w logo znanej uznanej marki i by艂 艣wiecie przekonany, 偶e 艂owi nie "chrustem" :-))) Te偶 sobie poszukajcie.

  Utworzy艂em w膮tek by pokaza膰 film promuj膮cy pracownie. Jak kto艣 chce wi臋cej informacji proponuj臋 zaprosi膰 kogo艣 z Dragona do dyskusji.Ja z t膮 firm膮 nie mam nic wsp贸lnego od 10 lat,ale jak kto艣 "po偶ywia" si臋 tylko hejtem,to proponuj臋 siedzie膰 cicho,bo to 藕le o nim 艣wiadczy.


  • phantom72 i Thomas-xXx lubi膮 to

#22 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imi臋:Micha艂
  • Nazwisko:O艣wieci艅ski

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 08:06

A dlaczego mnie si臋 o to pytasz? Zapro艣 do dyskusji kogo艣 z Dragona,tam s膮 odpowiednie osoby od marketingu,r贸wnie偶 sie udzielaj膮 w internecie.

Ja tam by艂em zwyk艂ym,szarym pracownikiem od roboty.

  A o co wam chodzi z tym producentem blank贸w? Oczywiste jest to,偶e ka偶da firma na swoje tajemnice.Czy Lamiglas,St.Croix,Winston,Sage  podaje gdzie je robi?

Nie s膮dz臋.

  Kiedy艣 ju偶 pisa艂em o jako艣ci blank贸w,grubo艣ci 艣cianek i ich r贸wno艣ci w wedkach HM 80.Takie by艂y tylko w Winstonach i RST. Poszukajcie.

Kiedy艣 te偶 pisa艂em o zamiance,czyli uzbrojeniu Winston Borona 2 z HM 69 Wet Fly,co fachura si臋 nie po艂apa艂 i zapatrzy艂 sie w logo znanej uznanej marki i by艂 艣wiecie przekonany, 偶e 艂owi nie "chrustem" :-))) Te偶 sobie poszukajcie.

  Utworzy艂em w膮tek by pokaza膰 film promuj膮cy pracownie. Jak kto艣 chce wi臋cej informacji proponuj臋 zaprosi膰 kogo艣 z Dragona do dyskusji.Ja z t膮 firm膮 nie mam nic wsp贸lnego od 10 lat,ale jak kto艣 "po偶ywia" si臋 tylko hejtem,to proponuj臋 siedzie膰 cicho,bo to 藕le o nim 艣wiadczy.

呕eby艣 tylko nie odebra艂 tego jako atak na Ciebie, firme Dragon czy kogokolwiek innego. 

Film widzia艂em, ju偶 z jaki艣 czas temu, spodoba艂 mi sie, nawet bardzo, co do samej firmy dragon - ot zna potrzeby Polskich wedkarzy inwestuje w marketing bardziej niz inni i ma z tego profit. 

Co do samym HM i okreslaniem tego jako " chrust" - ale wybacz, gdzie firma kt贸ra nie ma renomy takiej jak winstona, sage  ( bo lamiglas i st.croix buduja kije u siebie przecie偶), robi hand made sprzedaje za 1000+ i krzyczy 偶e to najlepsze kije na ziemi a ja id膮c do pracowani za 艣redni blank z srednimi komponetami p艂ace tak膮 sam膮 cene to co艣 nie hallo. Firma dragon by艂a zapraszana nie raz aby wyja艣ni膰 pochodzenie blank贸w w seri HM - nikt nigdy tego nie zrobi艂, wystarczy艂o by przecie偶 napisa膰 偶臋 tam gdzie pheniksy powstaj膮 i wystarczy艂o by. A jak nie wiadomo gdzie to robione - no to chrust :) 

W tych czasach nawet Megabass i inne japo艅skie firmy pisz膮 o produkcji w chinach - ale przecie偶 to 偶le by wygl膮da艂o przy Jak to S艂awek napisa艂 wszechstronnie przoduj膮cego lidera. 


Ale wracaj膮c do kij贸w - fakt s膮 wykonane pi臋knie i ze smakiem, podoba mi sie takie "zwyk艂e" wyko艅czenie :) 


  • Guzu lubi to

#23 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 post贸w
  • LokalizacjaKraina Wiecznych 艁ow贸w
  • Imi臋:Micha艂
  • Nazwisko:Osi艅ski

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 08:36

呕eby艣 tylko nie odebra艂 tego jako atak na Ciebie, firme Dragon czy kogokolwiek innego. 

Film widzia艂em, ju偶 z jaki艣 czas temu, spodoba艂 mi sie, nawet bardzo, co do samej firmy dragon - ot zna potrzeby Polskich wedkarzy inwestuje w marketing bardziej niz inni i ma z tego profit. 

Co do samym HM i okreslaniem tego jako " chrust" - ale wybacz, gdzie firma kt贸ra nie ma renomy takiej jak winstona, sage  ( bo lamiglas i st.croix buduja kije u siebie przecie偶), robi hand made sprzedaje za 1000+ i krzyczy 偶e to najlepsze kije na ziemi a ja id膮c do pracowani za 艣redni blank z srednimi komponetami p艂ace tak膮 sam膮 cene to co艣 nie hallo. Firma dragon by艂a zapraszana nie raz aby wyja艣ni膰 pochodzenie blank贸w w seri HM - nikt nigdy tego nie zrobi艂, wystarczy艂o by przecie偶 napisa膰 偶臋 tam gdzie pheniksy powstaj膮 i wystarczy艂o by. A jak nie wiadomo gdzie to robione - no to chrust :) 

W tych czasach nawet Megabass i inne japo艅skie firmy pisz膮 o produkcji w chinach - ale przecie偶 to 偶le by wygl膮da艂o przy Jak to S艂awek napisa艂 wszechstronnie przoduj膮cego lidera. 


Ale wracaj膮c do kij贸w - fakt s膮 wykonane pi臋knie i ze smakiem, podoba mi sie takie "zwyk艂e" wyko艅czenie :)

cyt.robi hand made sprzedaje za 1000+ i krzyczy 偶e to najlepsze kije na ziemi a ja id膮c do pracowani za 艣redni blank z srednimi komponetami p艂ace tak膮 sam膮 cene to co艣 nie hallo.

 

Tak, nie halo,ale nie halo Dragon ,czy pracownia ? Dragon nie robi zakup贸w przelotek,uchwyt贸w,kork贸w do kilkunastu w臋dek.Nie robi ich u Matuszewskiego,czy w Mudhole,robi je zupe艂nie gdzie indziej,tam gdzie ma dobr膮 cen臋.

Dragon nie robi 1-2 w臋dki dziennie.Ja potrafi臋 przelakierowa膰 na gotowo do 20szt dziennie.Kto tak potrafi ? Dragon ma profesjonaln膮 pracownie,to nie jest zbrojownia u Zbyszka na strychu,gdzie Zbyszek si臋 rozwodzi czy korek da膰 taki,czy porobi膰 paseczki z korkogumy,czy HKS ma by膰 z艂oty,czarny czy mo偶e z muchowej przelotki...

  Tu robota by艂a dobrze zorganizowana.Ja te偶 potrafi艂em sobie j膮 pouk艂ada膰,przygotowa膰 nie lakier,a lakiery tak by by艂o dobrze i szybko.Jak kto艣 ma do艣wiadczenie w lakierowaniu,ten wie 偶e s膮 r贸偶ne i r贸偶ne konsystencje.Nie jeden do wszystkiego.

  Nie b臋d臋 opisywa艂 szczeg贸艂贸w,bo to s膮 cenne informacje,ci臋偶ko wypracowane.

 

cyt.dragon by艂a zapraszana nie raz aby wyja艣ni膰 pochodzenie blank贸w w seri HM - nikt nigdy tego nie zrobi艂, wystarczy艂o by przecie偶 napisa膰 偶臋 tam gdzie pheniksy powstaj膮 i wystarczy艂o by. 

 

 Dragon w katalogu sprzed lat podawa艂 jaki materia艂 jest wykorzystywany i jakie firmy tam zamawiaj膮 blanki. jak ciebie to interesuje to szukaj w archiwach.

 

cyt. A jak nie wiadomo gdzie to robione - no to chrust 

 

Aby nazwa膰 co艣 chrust,to trzeba go zna膰.Dla mnie chrust to Batson,Pacyfic Bay,Gatti(wyj膮tkowe g贸wno),wielu nowych obecnych w Polsce marek nie znam,wi臋c sie nie wypowiadam.


U偶ytkownik Taps edytowa艂 ten post 10 pa藕dziernik 2016 - 08:45


#24 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 post贸w
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imi臋:Daniel

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 08:38

To mo偶e jeszcze dla odpr臋偶enia i zaspokojenia powszechnej ciekawo艣ci, oraz ze wszech miar uzasadnionej kryptoreklamy, uchyl nam tutaj r膮bka wieloletniej tajemnicy i wyjaw dla kogo jeszcze produkuje/produkowa艂 blanki niemniej tajemniczy dostawca Dragona ?

Bez podawania kraju pochodzenia, ani nazwy..oczywi艣cie... :)

 

Slawku, znajac marketing spod smoczego znaku, gdyby te blanki byly czymkolwiek wartym uwagi, to marketing tej firmy nie omieszkalby wykorzytac tego w marterialach reklamowych.

Siedzieli i siedza cicho ? 

No to sami wiecie co to znaczy . 

Sprawa prosta jak 2x2.

 

Pozdrawiam i milego giecia !


  • Tomas81 lubi to

#25 OFFLINE   TomekSudety

TomekSudety

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1028 post贸w
  • LokalizacjaSudety / Kotlina K艂odzka
  • Imi臋:Tomek

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 08:46

Slawku, znajac marketing spod smoczego znaku, gdyby te blanki byly czymkolwiek wartym uwagi, to marketing tej firmy nie omieszkalby wykorzytac tego w marterialach reklamowych.

Siedzieli i siedza cicho ? 

No to sami wiecie co to znaczy . 

Sprawa prosta jak 2x2.

 

Pozdrawiam i milego giecia !

 

A mo偶e Winston albo Sage kaza艂 im siedzie膰 cicho... ?    :D 


  • Guzu lubi to

#26 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 post贸w
  • LokalizacjaGliwice
  • Imi臋:Radek

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:03

Slawku, znajac marketing spod smoczego znaku, gdyby te blanki byly czymkolwiek wartym uwagi, to marketing tej firmy nie omieszkalby wykorzytac tego w marterialach reklamowych.

Siedzieli i siedza cicho ? 

No to sami wiecie co to znaczy . 

Sprawa prosta jak 2x2.

 

Pozdrawiam i milego giecia !

 

Bzdura... pewnych rzeczy si臋 nie ujawnia. Dobry marketing nie pokazuje wszystkiego.

Troch臋 dziwie 偶e Tobie @guzu trzeba to t艂umaczy膰... nie wszystko jest czarno - bia艂e i 2x2 oczywiste.

 

Narzuca por贸wnanie do w臋dek "zawodniczych" p. Mazura - kt贸ry r贸wnie偶 nie ujawnia blank贸w z kt贸rych s膮 wykonane w臋dki (bo i po co?). Kij ma by膰 dobry.

Je艣li nie jest to si臋 go nie kupuje lub sprzedaje po fakcie.



#27 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 post贸w
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imi臋:Daniel

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:10

Bzdura... pewnych rzeczy si臋 nie ujawnia. Dobry marketing nie pokazuje wszystkiego.

Troch臋 dziwie 偶e Tobie @guzu trzeba to t艂umaczy膰... nie wszystko jest czarno - bia艂e i 2x2 oczywiste.

 

Narzuca por贸wnanie do w臋dek "zawodniczych" p. Mazura - kt贸ry r贸wnie偶 nie ujawnia blank贸w z kt贸rych s膮 wykonane w臋dki (bo i po co?). Kij ma by膰 dobry.

Je艣li nie jest to si臋 go nie kupuje lub sprzedaje po fakcie.

 

Jesli uwazasz ze smoczy marketing jest dobry...to masz racje. Z mojej strony poszla mega bzdura .

 

Milego dnia :)

 

Wedek p. Mazura nie wkladalbym do jednego watku z HM ami.

 

p.s.

 

Nigdy nie napisalem, ze to zle wedki, czy gorsze. Te HM . Dla mnie po prostu produkt, ktorego nie ma, nie bylo i nie bedzie.

Wedke zaczynam od blanku. Taki juz dziwny jestem.


U偶ytkownik Guzu edytowa艂 ten post 10 pa藕dziernik 2016 - 09:12


#28 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 823 post贸w
  • Imi臋:Andrzej

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:10

Odrobina szacunku dla klienta,oraz najzwyklejsza przyzwoito艣膰 powinna by膰

standardem. 

Kupuj膮c za par膮 groszy przys艂owiowy serek, wiem kto go wyprodukowa艂 i z czego.

(nie wspomn臋 o pozosta艂ych informacjach zamieszczonych na opakowaniu).

 

Skoro jestem traktowany jak "jele艅", to mam pe艂ne prawo przedmiotow膮 firm臋

nazywa膰 firm膮 krzak, a jej produkty chrustem.


  • Guzu, Tomas81 i Noe lubi膮 to

#29 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 post贸w
  • LokalizacjaGliwice
  • Imi臋:Radek

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:14

Jesli uwazasz ze smoczy marketing jest dobry...to masz racje. Z mojej strony poszla mega bzdura .

 

Milego dnia :)

 

Wedek p. Mazura nie wkladalbym do jednego wadku z HM ami

 

Dlaczego nie? Przecie偶 on r贸wnie偶 nie pokazuje z jakiego chrustu wykonuje dzie艂a... a to wyk艂adnia Twojego toku rozumowania :)

Ciesz臋 si臋 偶e dostrzegasz r贸偶nice.


  • Wojtek B. i Monk87 lubi膮 to

#30 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 post贸w
  • LokalizacjaGliwice
  • Imi臋:Radek

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:16

Odrobina szacunku dla klienta,oraz najzwyklejsza przyzwoito艣膰 powinna by膰

standardem. 

Kupuj膮c za par膮 groszy przys艂owiowy serek, wiem kto go wyprodukowa艂 i z czego.

(nie wspomn臋 o pozosta艂ych informacjach zamieszczonych na opakowaniu).

 

Skoro jestem traktowany jak "jele艅", to mam pe艂ne prawo przedmiotow膮 firm臋

nazywa膰 firm膮 krzak, a jej produkty chrustem.

 

 

Ja r贸wnie偶 jestem ciekaw z jakich blank贸w robi膮 w臋dki - jednak firma postanowi艂a tego nie ujawnia膰 (lub zobowi膮za艂a si臋 u producenta do tego) i nale偶y to uszanowa膰.

to nie serek kt贸rym mo偶na si臋 zatru膰 :)



#31 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imi臋:Micha艂
  • Nazwisko:O艣wieci艅ski

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:23

cyt.robi hand made sprzedaje za 1000+ i krzyczy 偶e to najlepsze kije na ziemi a ja id膮c do pracowani za 艣redni blank z srednimi komponetami p艂ace tak膮 sam膮 cene to co艣 nie hallo.

Tak, nie halo,ale nie halo Dragon ,czy pracownia ? Dragon nie robi zakup贸w przelotek,uchwyt贸w,kork贸w do kilkunastu w臋dek.Nie robi ich u Matuszewskiego,czy w Mudhole,robi je zupe艂nie gdzie indziej,tam gdzie ma dobr膮 cen臋.
Dragon nie robi 1-2 w臋dki dziennie.Ja potrafi臋 przelakierowa膰 na gotowo do 20szt dziennie.Kto tak potrafi ? Dragon ma profesjonaln膮 pracownie,to nie jest zbrojownia u Zbyszka na strychu,gdzie Zbyszek si臋 rozwodzi czy korek da膰 taki,czy porobi膰 paseczki z korkogumy,czy HKS ma by膰 z艂oty,czarny czy mo偶e z muchowej przelotki...
Tu robota by艂a dobrze zorganizowana.Ja te偶 potrafi艂em sobie j膮 pouk艂ada膰,przygotowa膰 nie lakier,a lakiery tak by by艂o dobrze i szybko.Jak kto艣 ma do艣wiadczenie w lakierowaniu,ten wie 偶e s膮 r贸偶ne i r贸偶ne konsystencje.Nie jeden do wszystkiego.
Nie b臋d臋 opisywa艂 szczeg贸艂贸w,bo to s膮 cenne informacje,ci臋偶ko wypracowane.

cyt.dragon by艂a zapraszana nie raz aby wyja艣ni膰 pochodzenie blank贸w w seri HM - nikt nigdy tego nie zrobi艂, wystarczy艂o by przecie偶 napisa膰 偶臋 tam gdzie pheniksy powstaj膮 i wystarczy艂o by.

Dragon w katalogu sprzed lat podawa艂 jaki materia艂 jest wykorzystywany i jakie firmy tam zamawiaj膮 blanki. jak ciebie to interesuje to szukaj w archiwach.

cyt. A jak nie wiadomo gdzie to robione - no to chrust

Aby nazwa膰 co艣 chrust,to trzeba go zna膰.Dla mnie chrust to Batson,Pacyfic Bay,Gatti(wyj膮tkowe g贸wno),wielu nowych obecnych w Polsce marek nie znam,wi臋c sie nie wypowiadam.


Zak艂adasz cos, hm znam serie pike zawsze chwale pod niebiosa, kije prawie ze idealne. Inne tez znam
Nie przypad艂y do gustu no c贸偶 taki lajf.

Tak dragon pisze, ze jego Blanki sa robione przez toray co nie moze miec miejsca.

Poza tym gratulacje 20 szt dzienie, nie wiem czy du偶o czy ma艂o na rb sie nie znam wcale.

Ale przecie偶 to nie temat dragona a pracowni prawda ?

Pozdrawiam :-)

#32 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 823 post贸w
  • Imi臋:Andrzej

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:31

Ja r贸wnie偶 jestem ciekaw z jakich blank贸w robi膮 w臋dki - jednak firma postanowi艂a tego nie ujawnia膰 (lub zobowi膮za艂a si臋 u producenta do tego) i nale偶y to uszanowa膰.

to nie serek kt贸rym mo偶na si臋 zatru膰 :)

 

Identyczne podej艣cie do biznesu maj膮 na  Podhalu.

Oscypek wiadomo - jasno br膮zowy,ciemnobr膮zowy

lub bia艂awy. Reszta to pilnie strze偶ona tajemnica ;).


  • Guzu lubi to

#33 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 post贸w
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imi臋:Daniel

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:43

Dlaczego nie? Przecie偶 on r贸wnie偶 nie pokazuje z jakiego chrustu wykonuje dzie艂a... a to wyk艂adnia Twojego toku rozumowania :)

Ciesz臋 si臋 偶e dostrzegasz r贸偶nice.

 

Ale ja wiem z jakich blankow robi :)

A mimo to jego wedek nie uzywam :)

Uzywam wedek wykonanych przez Yglo.



#34 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 post贸w
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imi臋:Daniel

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:46

Poza tym, jak napisalem powyzej, w moim przypadku nie ma glodu wiedzy. Bo te produkty dla mnie nie istnialy i nie istnieja.

Tak jak nie interesuje mnie czy Konger Paladin, Dam Finesse czy Greys czy inny SG ma blanki takie czy inne.

Megabassow tez nie mam i nie uzywam (acz mi sie podobaja). 

Mam czym lowic, mam troche blankow na zapas (z tych wartych uwagi). 
Jestem szczesliwym wedkarzem :D



#35 OFFLINE   gringo

gringo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 557 post贸w
  • LokalizacjaKrak贸w
  • Imi臋:Grzegorz

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 09:59

Zak艂adasz cos, hm znam serie pike zawsze chwale pod niebiosa, kije prawie ze idealne. Inne tez znam
Nie przypad艂y do gustu no c贸偶 taki lajf.

Tak dragon pisze, ze jego Blanki sa robione przez toray co nie moze miec miejsca.

Poza tym gratulacje 20 szt dzienie, nie wiem czy du偶o czy ma艂o na rb sie nie znam wcale.

Ale przecie偶 to nie temat dragona a pracowni prawda ?

Pozdrawiam :-)

Toray robi tylko maty w臋glowe, a blanki no tu ju偶 nie wiadomo...



#36 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 post贸w
  • LokalizacjaGliwice
  • Imi臋:Radek

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 10:07

Identyczne podej艣cie do biznesu maj膮 na  Podhalu.

Oscypek wiadomo - jasno br膮zowy,ciemnobr膮zowy

lub bia艂awy. Reszta to pilnie strze偶ona tajemnica ;).

 

To co innego - masz informacj臋 o sk艂adzie wi臋c masz pe艂ne prawo do egzekwowania sk艂adu.

Je偶eli dostajesz co艣 niezgodnego z informacj膮 to zwyk艂e oszustwo... kt贸re wymaga nag艂a艣niania i pot臋pienia.

 

 

 

 

@guzu - ja r贸wnie偶 mam swoje ulubione kije, nie ma akurat w nich dragona jak i w臋dek tworzonych przez p. Mazura.

Nie jestem r贸wnie偶 piewc膮 zalet i wad Dragona. Na pewno ma w臋dki dobre i z艂e...

Po prostu uwaga (uog贸lnienie) 偶e jest to zwyk艂y chrust jest mocno... na wyrost :)



#37 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 post贸w
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imi臋:Micha艂
  • Nazwisko:O艣wieci艅ski

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 10:09

Toray robi tylko maty w臋glowe, a blanki no tu ju偶 nie wiadomo...


"Tak dragon pisze, ze jego Blanki sa robione przez toray co nie moze miec miejsca."

No chyba to napisa艂em
?;P

#38 OFFLINE   Taps

Taps

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1190 post贸w
  • LokalizacjaKraina Wiecznych 艁ow贸w
  • Imi臋:Micha艂
  • Nazwisko:Osi艅ski

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 10:10

Mam nadziej臋,偶e moderator usunie nic nie wnosz膮ce posty/hejty :-)



#39 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2263 post贸w
  • Imi臋:Przemek

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 10:23

Tylko na JB ka偶dy ma co najmniej 5 patyk贸w, 5 m艂ynk贸w itd.... Zwyk艂y Kowalski ma jeden lub dwa kije i ogarnia nimi wszystko...taka rzeczywisto艣膰 w naszym pi臋knym kraju.... I w wi臋kszo艣ci s膮 to kije do 300z艂. A czemu takie serie " chrustu" jak HM si臋 sprzedaj膮 za to 1000+? Bo niestety nie ka偶dy ma dost臋p i poj臋cie jaki blank z pracowni b臋dzie dla niego odpowiedni. W sklepie dostaje gotowy kij kt贸ry jest lekki i 艂adnie wykonany......
I najwa偶niejsze: Takich spec贸w od marketingu jak co niekt贸rzy na JB to nawet Dragon nie ma :-))

U偶ytkownik przemow edytowa艂 ten post 10 pa藕dziernik 2016 - 10:48


#40 OFFLINE   gringo

gringo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 557 post贸w
  • LokalizacjaKrak贸w
  • Imi臋:Grzegorz

Napisano 10 pa藕dziernik 2016 - 10:47

"Tak dragon pisze, ze jego Blanki sa robione przez toray co nie moze miec miejsca."

No chyba to napisa艂em
?;P

Dragon npisz臋, 偶e jego kije powstaj膮 z mat w臋glowych Toray (nie pisz膮, 偶e blanki robi im Toray), no ale od maty do blanku jest jeszcze kawa艂ek







R贸wnie偶 z jednym lub wi臋ksz膮 ilo艣ci膮 s艂贸w kluczowych: dragon, pracownia, rodbuilding

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 1

0 u偶ytkownik贸w, 1 go艣ci, 0 anonimowych