Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ciężki sprzęt muchowy "na początek"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 maj 2011 - 19:19

Multitool pełną gębą

#42 OFFLINE   luxuss

luxuss

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 14 maj 2011 - 14:19

Wracając do kołowrotków, mam pewien problem scierra ic3 występuje tylko w rozmiarach 5/6 i 7/8 (chyba, że nieudolnie szukałem), greys grxi nie znalazłem w żadnym sklepie ( w jednym kiedyś je mieli, ale jak na razie towaru brak, napisałem maila czekam na odpowiedź), vision koma z dodatkową szpulą wychodzi z deczka drogo jak na moje zdolności finansowe (szkoda mi wydać tyle pieniędzy na kołowrotek). Znalazłem 2 kręcioły na necie (linki poniżej) co o nich sądzicie koledzy? Pozdrawiam, Wojtek. Aha kręcioł ma być do wędki klasy 9, najprawdopodobniej CD ICT zbrojona w fc.

http://www.kogutoman...ey-p-17271.html
http://www.sansport.pl/index.php?main_page=product_info& cPath=25_27&products_id=247

#43 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3656 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 14 maj 2011 - 14:36

Ten taimen wygląda nie głupio. Jesli zas chodzi o greys to tu masz link do ebay:
http://cgi.ebay.com/Greys-GRXI-Fly-Fishing-Reel-7-8-/1207176 87622?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c1b55bb46

Kiedyś widziałem w jakimś polskim sklepie chyba u Gawlika, ale teraz nie ma.

#44 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 14 maj 2011 - 15:05

Hmm, to tak trochę jakby super wypasione subaru imprezę postawić na najtańszych oponach z hipermarketu, bo nie starczyło kasy?
Do wędki #9 wystarczy kołowrotek #8, szczególnie do ict, to lekki kijek jest.

http://www.fishingmegastore.com/wychwood-truefly-sla-reel~60 89.html

#45 OFFLINE   luxuss

luxuss

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 14 maj 2011 - 19:37

Nie chodzi o to, że nie starczyło kasy, po prostu szkoda mi wydać tyle na kręcioł, który 100% swoich możliwości pokaże na 1% wypraw (w sumie przy holu dużych ryb, których pewnie dużo nie złowię - z natury jestem pesymistą). Jeżeli kołowrotek 7/8 na pewno wystarczy do tego kija to kupił bym scierre. Dostałem maila ze sklepu, że jest Greys GRXi 9/11 za 448 zł. W sumie sam nie wiem co robić (zakupy za granicą raczej odpadają - chyba, że ktoś mi łopatologicznie wyłoży całą procedurę) koledzy HELP ME PLEASE B)



#46 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 14 maj 2011 - 19:40

Proste pytanie - co zamierzasz tym łowić?
W jakich warunkach?
Co jeśli jednak kiedyś ci siadzie piękna ryba - zostaniesz z kocią paszczą?
jakby co to w najblizszym czasie może będę cały set gonił do ludzi, po pieniądzach, w zależności od tego ile kapitało zbiorę na nowy zestaw, który mam na oku :D

#47 OFFLINE   luxuss

luxuss

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów
  • LokalizacjaJaworzno

Napisano 14 maj 2011 - 20:00

1. Szczupaki;
2. Głownie zbiornik Dziećkowice z łodzi, dodatkowo mniejsze akweny (raczej woda stała) z brzegu;
3. Taką ewentualność też biorę pod uwagę, ale nie oszukujmy się, że w naszych warunkach nie ma ich zbyt wiele. Dodatkowo jeżeli kołowrotek za 300 jest kiczem to nie wiem co ja robiłem przez większą część mojej wędkarskiej `kariery` (może się mylę, ale uważam, że jest to prostsza konstrukcja od klasycznego kołowrotka i za te pieniądze nawet przy dużej rybie powinna działać bez zarzutu);
4. Wstępnie mogę wyrazić zainteresowanie w zależności ile to w najbliższym czasie potrwa i jaka będzie cena tego zestawu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych