Skocz do zawarto艣ci

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Zdj臋cie

Wody w okolicach Wroc艂awia


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
9105 odpowiedzi w tym temacie

#2161 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez gie艂dy
  • PipPipPip
  • 669 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 20:02

[quote]
Oleix z艂apa艂 na zawodach grubego bolka 83 cm i zamiast by膰 na pudle zawod贸w okr臋gowych zrobi艂 fotk臋 i pu艣ci艂 do wody... szacunek. My艣l臋, 偶e wszystkim na zawodach da艂o to do my艣lenia. Proponuje wrzuci膰 fotk臋 na forum
[/quote]

Nie wiem czy by by艂 na pudle (jednym bolkiem na pewno nie bo by艂y komplety przed czasem) niemniej postawa jak najbardziej s艂uszna i godna na艣ladowania.

[/quote]
bolek mog艂 miec jakies 5,5 moze 6 kg bo by艂 zajebiscie spasiony a przy wadze pono膰 by艂 jeden 70 cm i mia艂 4,700 kg
a ja drugiego bolka z艂owi艂em chwile przed jako艣 10 godzin膮 wazacego kilogram wiec samo jakies 7000 punkt贸w za wage ryb dajmy na to przed 11 godzin膮 czyli plus 4200 za czas :unsure:

http://img819.imageshack.us/img819/1920/dsc00254ql.jpg



#2162 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 20:09

Szacunek Micha艂. Za ryb臋 i decyzj臋. Jak Andrzej zrzuci fotki z telefonu to pode艣lemy. Wielkie brawa!
Ca艂y weekend gryz艂y - w sobot臋 Andrzej mia艂 bolka 81cm i jakiego艣 kloca nie wyj膮艂, do tego kilka powy偶ej 70cm, Ty kloca 83, super!

#2163 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez gie艂dy
  • PipPipPip
  • 669 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 20:15

jak cos to mam juz wszystkie fotki na kompie to moge wam podes艂ac :D

#2164 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 post贸w
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imi臋:Mariusz

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 20:15

Micha艂 pi臋kna ryba i decyzja jak najbardziej normalna niestety u Nas jeszcze dla niekt贸rych inna.Wida膰,偶e niezle spasiony :huh: :D Na wobka twojej produkcji??

#2165 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 post贸w
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imi臋:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 20:19

[quote]
Oleix z艂apa艂 na zawodach grubego bolka 83 cm i zamiast by膰 na pudle zawod贸w okr臋gowych zrobi艂 fotk臋 i pu艣ci艂 do wody... szacunek. My艣l臋, 偶e wszystkim na zawodach da艂o to do my艣lenia. Proponuje wrzuci膰 fotk臋 na forum
[/quote]

Nie wiem czy by by艂 na pudle (jednym bolkiem na pewno nie bo by艂y komplety przed czasem) niemniej postawa jak najbardziej s艂uszna i godna na艣ladowania.

[/quote]
bolek mog艂 miec jakies 5,5 moze 6 kg bo by艂 zajebiscie spasiony a przy wadze pono膰 by艂 jeden 70 cm i mia艂 4,700 kg
a ja drugiego bolka z艂owi艂em chwile przed jako艣 10 godzin膮 wazacego kilogram wiec samo jakies 7000 punkt贸w za wage ryb dajmy na to przed 11 godzin膮 czyli plus 4200 za czas :unsure:

http://img819.imageshack.us/img819/1920/dsc00254ql.jpg


[/quote]
@Oleix - szacun za ryb臋 i godn膮 postaw臋...

#2166 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez gie艂dy
  • PipPipPip
  • 669 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 20:20

tak na mojego niestety zosta艂 zmielony przez niego :lol: woblerka zrobi艂em specjalnie na zawody dzien wczesniej bo na treningu uzbiera艂em troche informacji o rybach co im odpowiada i jak gryza no to powsta艂 nowy prototyp woblerka na zimne g艂ebokie rapy B) jak widac strza艂 w dziesiatke :mellow:

#2167 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 post贸w
  • Imi臋:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 20:24

Michale - wielkie gratulacje dla Ciebie.
W zyciu czesto odwrotnie, ale w tym wypadku - postawy - starsi powinni sie uczyc od Ciebie.
Serdecznie pozdrawiam

#2168 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 post贸w
  • LokalizacjaZadupie
  • Imi臋:J
  • Nazwisko:P

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 21:03

艢liczny grubas. Gratulacje

#2169 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 22:11

tak na mojego niestety zosta艂 zmielony przez niego :lol: woblerka zrobi艂em specjalnie na zawody dzien wczesniej bo na treningu uzbiera艂em troche informacji o rybach co im odpowiada i jak gryza no to powsta艂 nowy prototyp woblerka na zimne g艂ebokie rapy B) jak widac strza艂 w dziesiatke :mellow:



Nie mo偶na si臋 nie przy艂aczy膰 si臋 do Gratulacji. Szacun Oleix :unsure: :unsure:

Jak dla mnie Panowie (przez du偶e P) to co Wy (Lassobait wspomina艂 o wynikach Andrzeja) nad wod膮 osi膮gacie to jest magia dla mnie.

M贸j wynik w niedziel臋 to jeden sandaczyk 32 cm i szczupaczek 58 cm - po ci臋偶kiej ca艂odniowej walce. Nad wod膮 (kilkana艣cie kilometr贸w ni偶ej ni偶 teren zawod贸w) nie pokaza艂 sie na powierzchni ani jeden bolek, na moje RH 偶aden nie zwr贸ci艂 uwagi.

Magia Panowie. Raz jeszcze Gratki :D - p贸jd臋 ju偶 lepiej poszuka膰 tych osiemdziesiatek :D

...na treningu uzbiera艂em troche informacji o rybach co im odpowiada i jak gryza ... to sugeruje 偶e jest w tej Magii nieco logiki - mo偶e jednak analityk ma jeszcze jakie艣 szanse :wacko:



#2170 OFFLINE   Andrzej Lipi艅ski

Andrzej Lipi艅ski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 237 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 17 pa藕dziernik 2011 - 23:54

Micha艂 ma m贸j wielki szacunek!
Poszli艣my do艣膰 daleko po g艂贸wkach za bolkami i naprawd臋 da艂em mu mocno odczu膰 偶e 艣ciganie si臋 ze mn膮 jest bardzo m臋cz膮ce :lol: Tam s膮 masakrycznie zaro艣ni臋te rejony i 艂a偶enie po tych chaszczach to wielki wysi艂ek. Ale los wynagrodzi艂 jego wysi艂ki i akurat po kt贸rej艣 kolejnej g艂贸wce wszed艂 przede mnie i zacz膮艂 ob艂awia膰 nap艂yw i na moich oczach wzi膮艂 mu ten bole艅...
Zobaczy艂em jak Micha艂 zaci膮艂 ryb臋,potem us艂ysza艂em gwizd hamulca.Po 2-3 sekundach zobaczy艂em jak gruby bole艅 skacze niczym marlin na metr nad wod臋 i ucieka dalej na wyj膮cym hamulcu za szczyt g艂贸wki.
Micha艂 polecia艂 za nim skr臋caj膮c 偶y艂k臋...Pomy艣la艂em co za farciarz...a mi chwil臋 wcze艣niej dobra 70 rozgi臋艂a kotwiczk臋...
Nie ma sprawiedliwo艣ci...
...No to polaz艂em tam w ko艅cu zobaczy膰 co to za skacz膮cy bole艅....Mocno uku艂 mi moj膮 dum臋 :D
Ale Micha艂 bawi艂 si臋 z nim i bawi艂...
Fakt rybsko by艂o du偶e....
W ko艅cu wsadzi艂 go w podbierak,ogon jak dwie roz艂o偶one d艂onie wystaje jeszcze z podbieraka...Micha艂 patrzy na mnie i m贸wi:
Szkoda go zabi膰 taki 艂adny i du偶y...Takiego grubego jeszcze nie z艂owi艂em...
Ja m贸wi臋:twoja decyzja...no szkoda...
Micha艂 bez zastanowienia: wypuszczam!
Po艂o偶y艂 go ostro偶nie na ziemi-zmierzyli艣my-83cm Zrobi艂em kilka fotek telefonem i Micha艂 go ostro偶nie wypu艣ci艂 do rzeki.
PE艁EN SZACUNEK!
No to Micha艂 idziesz teraz przede mn膮 i 艂owisz,ja ju偶 si臋 nie spiesz臋...Mi to wystarcza.
Spoko Andrzej 艂owimy na przemian-ja jedn膮,ty jedn膮.
Dla mnie by艂 to bardzo udany dzie艅 cho膰 jeszcze dzi艣 odczuwam kolana po tym 艣ciganiu przez chaszcze :lol:

#2171 OFFLINE   hoin

hoin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 post贸w
  • Lokalizacjapo艂udniowy wsch贸d

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 01:20

Za postaw臋 Oleixa - g艂臋boki szacunek. Dobrze wiedzie膰 偶e s膮 jeszcze normalni dla kt贸rych obecno艣膰 ryb w wodzie znaczy wi臋cej ni偶 plastikowe pucharki.

Nijak jednak nie jestem w stanie zrozumie膰 jak w XXI wieku, w cywilizowanym niby kraju mo偶na ci膮gle jeszcze organizowa膰 zawody tej rangi na trupach?? :huh:

Troch臋 nam jeszcze brakuje do normalno艣ci...

#2172 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 845 post贸w

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 08:07

@Oleix, pokaza艂e艣 klas臋, wygra艂e艣 te zawody...

#2173 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 post贸w
  • LokalizacjaZadupie
  • Imi臋:J
  • Nazwisko:P

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 08:16

hehe Micha艂owi si臋 tego bolka nie艣膰 nie chcia艂o do s臋dzi贸w taki ci臋偶ki by艂

#2174 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 post贸w
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 08:19

Gratuluj臋. Pi臋kna postawa i warto to podkre艣la膰 mimo r贸偶nic w wielu kwestiach. Mam co prawda pewne w膮tpliwo艣ci czy to cos zmieni w podej艣ciu dzia艂aczy naszego Okr臋gu, ale w 艣wiat posz艂o...

jeszcze raz gratuluj臋 pieknej ryby i klasy zachowania.

#2175 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw
  • Imi臋:S艂awomir
  • Nazwisko:S艂awozbir

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 08:44

Gratuluj臋. Pi臋kna postawa i warto to podkre艣la膰 mimo r贸偶nic w wielu kwestiach. Mam co prawda pewne w膮tpliwo艣ci czy to cos zmieni w podej艣ciu dzia艂aczy naszego Okr臋gu, ale w 艣wiat posz艂o...

jeszcze raz gratuluj臋 pieknej ryby i klasy zachowania.


Hej Mateusz,
ja my艣l臋, ze jednak zaczyna co艣 si臋 dzia膰.
Kolejny raz w Brzegu Dolnym by艂a sytuacja zwi膮zana z wypuszczaniem lub pr贸b膮 wypuszczenia pi臋knej du偶ej ryby. Bodaj 2 lub 3 lata temu nasz Kolega z forum @danek z艂owi艂 tam przepi臋knego szczupaka, kt贸rgo s臋dziowie nie pozwolili mu wypu艣ci膰, mimo, 偶e by艂a du偶 szansa na to, 偶e ryba prze偶yje :(
Teraz @Oleix nie rozmawiaj膮c z organizatorami (pewnie wiedzia艂, 偶e to i tak nic nie da, poza tym by艂 bardzo daleko od miejsca zbi贸rki-ryba chyba by nie da艂a rady...) sam podj膮艂 decyzj臋 :D
R贸wnie偶 uwa偶am, 偶e s艂uszn膮. Obawiam si臋, 偶e mnie nie by艂o by sta膰 na tak膮, ale Micha艂 jest bardzo zaawansowanym zawodnikiem :D Na艂owi艂 si臋 w 偶yciu :D

Godne podkre艣lenia jest to, 偶e podczas rozdania nagr贸d, Pan Gawlas wspomnia艂 o rybie Micha艂a-Oleixa i pogratulowa艂 mu postawy.
Mo偶e na mi臋siarzy z ko艂a w Brzegu to podzia艂a艂o? Danka szczupaka mieli ochot臋 po偶re膰 i po偶arli. Nic si臋 nie da艂o zrobi膰. By艂o o tym pisane na forum.
A co do zawod贸w w naszym Okr臋gu-zobaczymy...
Kropla dr膮偶y ska艂臋. Mo偶e za jaki艣 czas b臋d膮 zawody oparte na zaufaniu zawodnik贸w, zawody w towarzyskiej atmosferze :D

Brawo Micha艂 !!! Szkoda, 偶e nie podpisa艂e艣 tego bolka markerem na przysz艂o艣膰 :lol: 呕eby wszyscy wiedzieli jak go z艂api膮, 偶e to ten Tw贸j :mellow:

A tak na marginesie - mamy jeszcze jednego Koleg臋, kt贸ry na tych samych zawodach wypu艣ci艂 swoje ulubione rybki - bolki.
Ja tam palcem nie b臋d臋 wskazywa艂 :mellow: , ale r贸wnie偶 szacun za postaw臋.


Slavo

#2176 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 post贸w
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 10:41

Z tego co wiem, to Andrzej z g贸ry zak艂ada艂, 偶e bolki trafiaj膮 do wody... a innych ryb chyba celowo nie 艂owi艂

Wracaj膮c do regulaminu zawod贸w, jak wida膰 mimo up艂ywu lat regulamin si臋 nie zmienia. jak dla mnie, powinno by膰 to odg贸rnie ustalone, 偶e wszystkie zawody pod egid膮 PZW powinny by膰 na 偶ywej rybie. Je艣li organizator nie potrafi tego zapewni膰, to nie powinien organizowa膰 zawod贸w.
Innymi s艂owy, obawiam si臋, 偶e jeszcze d艂ugo przyjdzie nam poczeka膰.

#2177 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez gie艂dy
  • PipPipPip
  • 669 post贸w
  • LokalizacjaWroc艂aw

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 12:07

Dzieki wszystkim za uznanie Embarassed

i Dziekuje Andrzejowi za zdj臋cia i teraz za t膮 relacje z holu :lol:

powiem wam ze dalej 艣ni mi si臋 ten wyskok marlina :lol:
i akcja z Andrzejem... wpadam na g艂贸wke patrze... Andrzej hmmm ok biegne na nastepn膮 wbiegam na ni膮 znowu patrze KURCZE Andrzej... :huh: dobra... biegne dalej... wpadam na trzeci膮 ... no NIEMO呕LIWE ANDRZEJ!!!!! kuzwa zaczynam sie rozgl膮da膰 moze jest ich kilku... (przesz艂o mi juz przez my艣l ze chyba zaczeli ludzi klonowa膰...a Andrzej jako pierwszy zg艂osil sie na testowanie :lol: ) czwarta g艂贸wka... nie kto inny ANDRZEJ <_< nogi wchodz膮 mi w d... ale ok mysle sobie on moze s艂yszy jak przebijam sie przez trawe i dla tego??? no to zrobie go tak... wlaz艂em w las przebieg艂em kilkadziesi膮t metr贸w wpadam na chyba 4 g艂贸wki nizej patrze za siebie... g艂贸wke wyzej kto... no kto... Andrzej znowu ale wko艅cu sie uda艂o jestem przed nim... wpad艂em w klatke i zrobi艂em to co dzien wcze艣niej mia艂em wytrenowane i pad艂a rybka :huh:

#2178 OFFLINE   jureki

jureki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 post贸w
  • LokalizacjaBrzeg Dolny

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 14:06

No to 偶e艣cie sobie pobiegali z Andrzejem :lol: ja tam wol臋 艂owi膰 ryby przy bieganiu szybko si臋 m臋cz臋 :o
A tak powa偶nie to jak mnie oczy nie myl膮 to do Grodzanowa nie by艂o tak daleko, tylko 偶e drugim brzegiem :unsure:

#2179 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 post贸w
  • Imi臋:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 14:19

ja tam wol臋 艂owi膰 ryby przy bieganiu szybko si臋 m臋cz臋 :o

Moja delikatna sugestia.
Warto korzystac ze znakow interpunkcyjnych, czasem wychodzi ,, mas艂o maslane ,,

#2180 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 post贸w
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imi臋:Daniel

Napisano 18 pa藕dziernik 2011 - 14:26

Gratuluje Oleix!

Piekna ryba i piekna postawa!!!

Szczere slowa uznania!

Pozdrawiam

Guzu






U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 4

0 u偶ytkownik贸w, 4 go艣ci, 0 anonimowych