Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#281 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2008 - 09:28

Jeśli jest tak dobrze to może ktoś zaproponuje coś np
Rędzin zjazd do wodowania łodzi, 6:00 rano, niedziela - zbiórka
lub cos podobnego + lista osób i robimy wrocławski minizlot, oczywiście jak ktoś chce z Suwałek też może przyjechać :D

#282 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 17 wrzesień 2008 - 09:52

mi pasuje. Jeśli się zbiorę z łóżka oczywiście

#283 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2008 - 10:03

Mi tez zawsze jest ciezko rano wstać tym bardziej że coś ostatnio podziębiony jestem. Właśnie dlatego sugerowałem żeby chętni się podpisywali pod spodem. Napewno jest to jakaś mobilizacja do wstania z wyra.

#284 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2008 - 11:50

Ja bym się pisał wraz z kolegą ale raczej na poniedziałek niż niedzielę, z tego względu że mam w ten weekend zawody wędkarskie:)

#285 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:37

Witam,

Ja na niedzielę niestety prawdopodobnie nie dam rady :( - ale w sobotę wybieram się nad wodę. Zamierzym oderwać sie nieco od miasta aby zwiększyć szansę na rybę i podskoczyć w okolice Lubiąża. Prawdopodobnie będę miał (ze dwa) wolne miejsca w aucie to mógłbym kogoś zabrać.



#286 OFFLINE   pewniak

pewniak

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • Lokalizacjawrocław

Napisano 17 wrzesień 2008 - 21:50

mi w zasadzie pasuje i niedziela i poniedziałek

#287 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 17 wrzesień 2008 - 22:25

W sumie to nie musi być koniecznie ta niedziela. Jeśli większości bardziej pasuje kolejny weekend to może za tydzień. Ryby raczej nie uciekną

#288 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 18 wrzesień 2008 - 11:57

Odra milo mnie ostatnio zaskakuje... dzisiaj rano z sandaczami bylo gorzej jeden wiekszy sie urwal i nic wiecej.. wiec zmiana taktyki i obsypao boleniami.. jeden sradniak i sporo maluchow 40-50cm bylo duzo zabawy :D

#289 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 18 wrzesień 2008 - 19:34

Cześć Ixiuuu,

Napisz coś więcej na co i gdzie łowiłeś te bolki. Czy z powierzchni czy z dna, czy w warkoczu czy w klatce, na prostce itp.
Z góry dzięki za jakąś podpowiedź - co by łatwiej było je w sobotę odszukać,

Odra milo mnie ostatnio zaskakuje... dzisiaj rano z sandaczami bylo gorzej jeden wiekszy sie urwal i nic wiecej.. wiec zmiana taktyki i obsypao boleniami.. jeden sradniak i sporo maluchow 40-50cm bylo duzo zabawy :D



#290 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 19 wrzesień 2008 - 09:23

ogólnie to teraz łowie sandacze :D ale widze ,ze woda szybciej plynie no to troche boleni połowilem.. lowie je tradycjnie jak na wiosne.. szukam głowki ,najlepiej lekko zalanej..pozniej stoje chwile (nie rzucam) i obserwuje jesli widze jakies uklejki skaczace chocby jedną to rzucam i rzucam ;d i łowie :D ciezko tak wytlumaczyc ..i wazne ,zeby w poblizu nie bylo zadnych wedkarzy i ludzi ! jedno tupniecie moze Ci zepsuc wszystko.. dlatego jak widze ,ze ktos sie do mnie zbliza nad odra to odrazu mowie ,zeby nie podchodzil :D:D:D no cóż ;) pzdr..

#291 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 wrzesień 2008 - 16:00

Ixiuuu,

dzięki za info

Pozdrowienia

#292 OFFLINE   Kamil A.

Kamil A.

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 wrzesień 2008 - 19:51

Witam Panow moj 1 post

Odkad sie ochlodzilo nic nie moge zlowic nad woda cisza, nie widac oznak zerowania. Dzis bylem z kolega na glowkach w okolicy mostu milenijnego. Od 8 rano do 14, nic sie nie udalo wydlubac. Wielu wedkarzy takze narzekalo. Juz tydzien temu w przeddzien ochlodzenia nic nie bralo. W sierpniu na tym odcinku nie bylo dnia bez ryby. Udalo mi sie nawet zlowic 2 szczupaki w 15 minut: (50cm i 55cm) - nie duze ale zawsze cos a kilka okoni to byla norma.

pozdrawiam

#293 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 wrzesień 2008 - 21:29

Witam nowego forumowicza - miło, że liczba piszących się powieksza.

Z braniami faktycznie słabo. Ja dziś byłem koło Lubiąża - jeden sandacz nieopatrznie pokazał się przy powierzchni (tylko dwa ataki przy powierzchni widziałem przez pół dnia) i udało mi się go wyhaczyć :D - 59 cm. Jak na moje możliwości to dzień ok.
Poza tym cisza - zero brań na gumy.

Pozdrowienia

#294 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 21 wrzesień 2008 - 08:44

od wczoraj cisza i jeszcze raz cisza.. probowalem w wielu moich pewnych miejscach.. i nic..wszystkie przynety... nic ..,ale ostatni tydzien był bardzo dobry.. pozdrawiam

#295 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 wrzesień 2008 - 09:06

lxiuuu to przez tą kwitnącą wodę tak się dzieje, miałęm wczoraj zawody splawikowe+gruntowe i drapieżnik-okoń też niezbyt chciał współpracować na robaka,prawie każdy złapał natomiast byczka w tej zielonej z wierzchu wody.Myślałem by dziś wyskoczyć na spinning ale i rybki i pogoda coś niezachęcają.

#296 OFFLINE   Kamil A.

Kamil A.

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 wrzesień 2008 - 18:16

Dzis kolejny wypad. Deszcz mnie zlapal ale nie poddawalem sie. Niestety znow nic sie nie udalo zlowic. Bylem w okolicach ujscia Slezy. Poza ujsciem ktore bylo obstawione gruntowkami chyba nie ma ponizej nic ciekawego. Sama plycizna, pelno kamieni do 1/4 szerokosci Odry. Probowalem w kamieniach ale nic sie nie udalo sprowokowac do brania.

#297 OFFLINE   Darecki

Darecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów
  • LokalizacjaTurawa

Napisano 21 wrzesień 2008 - 18:31

Zielona woda jeszcze długo popłynie. Zaczeli zrzucać Turawę, Mała Panew wyglada jak farba olejna, a stan Turawy jest duży. Powyżej Opola Odra czysta jak kryształ, poniżej szczawiowa.

#298 OFFLINE   jakub_kolo

jakub_kolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jakub
  • Nazwisko:Kołodziejczyk

Napisano 23 wrzesień 2008 - 14:30

Witam kolegów. Jak idą jesienne połowy? Ja wczoraj wyskoczyłem po pracy na 2 godzinki i udało mi się jedynie wyciągnąć sandałka trochę ponad 40cm.

Widzę, że chętnych na wspólne spotkanie we Wrocławiu jest niewielu... Jakby ktoś miał jednak ochotę to w weekend można się wybrać gdzieś. Może być wspomniany wcześniej Rędzin, może być Odra przed Wrocławiem (którą akurat słabiej znam) a może być też dalszy wypad w okolice Brzegu Dolnego. Propozycje mile widziane

#299 OFFLINE   TAJMIEN

TAJMIEN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2008 - 15:02

tez proponuje sie jakoś określić bo weekend juz nie bawem, środa czwartek, piatek miną i w sobote można by się spotkać.
Byłem jakiś czas temu w okolicy ujscia Trzciany na Redzinie, da sie tam spokojnie dojechac, trzeba poprostu pojechac przez Lesice a nie przez las


#300 OFFLINE   Wojtek_Wroc

Wojtek_Wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 153 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Wojtek

Napisano 23 wrzesień 2008 - 15:38

a wogole jak tam sytuacja ze szczupakiem w naszych rejonach ? ja juz dawno nie zlowilem zadnego.. a jak u Was ? na poczatku sezonu mialem sporo miedzty 45-70cm pozniej cisza..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych