Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#1101 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 wrzesień 2010 - 20:23

Witam,

Czy ktoś może uprzejmie wyjaśnić jak dojechać, od strony Siechnic, nad Odrę mniej więcej na przeciwko Gajkowa?


#1102 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 wrzesień 2010 - 20:31

No i mamy kolejnych chętnych do zbierania drzewa na ognisko ;) - przy takim składzie to powinno udać się pstryknąć parę fotek w towarzystwie jakichś rybek co by relacja ze zlociku nie była zbyt monotonna,

Chyba zacznę myśleć powoli o losowaniu sektorów ...

Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. mo-chu
4. superuszy
5. Piter,
6. kolega Pitera,
7. Fenton (pod warunkiem że zlot odbędzie się w październiku)
8.Okoń
9.mikrobajt
10. LASSOjbait
11. boseib
12. MichałR
13. Baloo
14. Dedo
15. Danek
16. Homegeon
17. monk11
18. ??? lista nadal otwarta

#1103 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 wrzesień 2010 - 20:34

No no! Przygotowałem 25szt Spiritów! Więcej nie da rady :lol:

#1104 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 22 wrzesień 2010 - 20:35

Witam kolegów widzę że chcecie przetrzepać rybostan moich stałych miejscówek.Mam ochotę przypłynąć do was,i zaproponować kiełbaski przy względnej pogodzie u Mariana na polance.Mój problem jest tylko jeden mam egzaminy na SSM i nie wiem czy to będzie 2 czy 3 października. Jak się uda to i ja się pojawię na zlocie.Tornado

#1105 OFFLINE   sierak

sierak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaKluczbork/Wrocław

Napisano 22 wrzesień 2010 - 20:36

Witam, no to ja też się wpisuje. Tylko mogę mieć problem z transportem, jakby ktoś miał wolne miejsce to prosze o info na priv.

Pozdro

#1106 OFFLINE   doktorek

doktorek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 687 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 22 wrzesień 2010 - 20:55

Witam,

Czy ktoś może uprzejmie wyjaśnić jak dojechać, od strony Siechnic, nad Odrę mniej więcej na przeciwko Gajkowa?


Nie jestem pewien czy jeszcze jest ten dojazd bo dawno temu jechałem i nie swoim autkiem. Jechaliśmy do Siedlec, tam za cmentarzem skręcaliśmy nad Odrę. Trzeba było przejechać przez wał i już po stronie rzeki polną drogą dojeżdżaliśmy gdzieś na wysokość Ratowic. Droga biegła dalej ale ile - nie wiem. No i raczej dla terenówki była :D

#1107 OFFLINE   Booseib

Booseib

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 486 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 wrzesień 2010 - 21:08

Witam, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to i ja wezmę udział we wspólnej iście wędkarskiej przygodzie nad wodą. Proszę mnie dopisać !

#1108 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 22 wrzesień 2010 - 21:38

Nie znam się na sprzęcie jakoś dobrze i szczerze mówiąc nigdy tego tematu nie drążyłem ;p czerpałem tylko przyjemnośc z C&R ;p

No tak, ale żeby było Release, musi być najpierw Catch

Wg mnie uniwersałem (co jak wiadomo nie istnieje) byłby kijek ok 2,70m i z górną granicą cw ok 20-25g. Da radę na klenio-jaziowanie a i z bolkiem klasycznych rozmiarów da sobie radę

Kurdę widzę, że gruba impreza się szykuje...Szkoda, że to akurat taki termin, bo baaaaardzo chciałbym do Was dołączyć...

#1109 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 845 postów

Napisano 22 wrzesień 2010 - 22:11

Witam,

Czy ktoś może uprzejmie wyjaśnić jak dojechać, od strony Siechnic, nad Odrę mniej więcej na przeciwko Gajkowa?

Mijasz most na Oławce,w lewo zakaz ruchu, budowa, Ty w dół i pędzisz lasem, później pod wiaduktem jedziesz i cały czas główną, nigdzie nie skręcasz, po prawej krzaczki i płynie Oława, po lewej znów lasek. Za chwilę po lewej masz tory kolejowe na nasypie, a Ty dołem calutki czas przed siebie, troszkę zawijasów, wiecznych kałuż i droga się rozwidla na dwoje. Jadąc w prawo dojechałbyś do Kotowic, dlatego jedziesz w lewo i przejeżdżasz tory, znak STOP. Jesteś znowu w lasku, za chwilę droga w prawo, Ty jedziesz prosto. Uff, ale daleko :D Mijasz betonowy mostek za chwilę kończy się las, zaczynają polany i teraz uwaga skręcasz w pierwszą drogę w prawo, innej zresztą nie ma, ale nie przegap bo jest trochę zarośnięta. Odra jest jakieś 500m przed Tobą. Zostaw samochód na skraju drzew bo jak zjedziesz na dół, a będzie mokro to nie wyjedziesz. Teren ten to LAS, w rozumieniu naszego prawa, trafiają się mandaty, innej drogi dla samochodów osobowych nie ma.
Pozdrawiam

#1110 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2010 - 07:08

No no! Przygotowałem 25szt Spiritów! Więcej nie da rady :lol:



Lasso - czy to już nowe SPIRITY z nowymi sterami?
Czy Andrzej je nam ustawi? - w ten sposób nieco poczuje atmosferę zlotu

#1111 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2010 - 07:12

Doktorek i Tomasz Karnasiewicz

Wielkie dzięki Panowie za wyjaśnienie - wypada najpierw rowerem sprawdzić tą trasę

#1112 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 23 wrzesień 2010 - 08:29

Wciąż nie mogę obiecać, że dotrę na miejsce, ale mogę ufundować skromną nagrodę za największą uwolnioną i jak mam rozumiec złowioną rybkę.

Poza tym mam jeszcze na stanie kilka sztuk książeczek ABC Wędkowania Jacka Stępnia i Złów i Wypuść kolegi Mateusza Barana plus sporo koszulek Ratuj Szczupaka, więc jeśli ktoś reflektuje to mogę zabrać. Dajcie znać czy będziecie zainteresowani.

#1113 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2010 - 09:36

Baloo super inicjatywa! Jakbyś miał kłopot wyjazdem na zlot, czy z dostarczeniem tego wszystkiego, to mogę pomóc,
pozdr
Michał

#1114 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 888 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2010 - 09:45

@analityk
Proszę, dopisz do listy też mnie i monk11 :D

Chętnie bym się dosiadł do monkowego Ignasia ale akurat wtedy będę machał kijem w innym miejscu Polski zawodniczo :wacko: . Żal dupę ściska że nie będę :( , połamania kija Panowie!

#1115 OFFLINE   Dreyk1984

Dreyk1984

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2010 - 13:23

Prosze o dopisanie mnie do listy zlotowiczów i kolege @oleix. Pierwszy powazny wroclawski zlot wiec miło bedzie razem powedkowac :mellow:

#1116 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2215 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 23 wrzesień 2010 - 14:19

hehe to ci, co przyjada na drugi dzień na zawody do tego Lubiąża to będą mogli komary albo żaby na łące łapać, a nie ryby :D))) bo pewnie dacie im, rybom nauczkę w sobotę :D.
Pytanie czysto teoretyczne (bo nie wiem czy uda mi sie przyjechac więc nie chcę nic deklarować) - o której początek imprezy?
Baloo, żyjesz, niezmiernie mnie to cieszy :D
Czy będziecie jechali w konwoju z Wrocławia, czy spotkanie na miejscu? Robi się taka liczba osób, że nie wiadomo, czy aut nie będziecie parkować jedno na drugim :D.
Połamania!


#1117 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 23 wrzesień 2010 - 15:27

jeśli lista jeszcze otwarta to prosze o wstępne dopisanie mnie do niej chętnie połowię w taaakim towarzystwie ;)

pzdr Bartek

#1118 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2010 - 15:54

Wrocławski zlocik JERKBAITłowców Lubiąż – most na rzece Odrze. 2.10.2010 – godz. 10:00, Cel: promocja C&R oraz integracja wrocławskiego środowiska,

Plan:
1. ambitni przyjeżdżają na rybki skoro świt - koniecznie potem mówią, że „rybki biorą super” aby podkręcić apetyty,
2. ZASADNICZO ZBIERAM SIĘ I POGADAMY o 10tej RANO,
3. przed/w międzyczasie/lub po zbieranie drzewa na ognisko,
4. odprawa,
5. wędkowanie C&R: 10:30 - 16:30,
6. Ognisko: 17:00:19:00 w tym czasie m.in. rozdanie nagród i upominków (liczymy na sponsorów)
7. a później dla wytrwałych sandaczowanie po zmroku,



Aktualna lista:
1. Slavobeer
2. Analityk
3. mo-chu
4. superuszy
5. Piter,
6. kolega Pitera,
7. Fenton
8.Okoń
9.mikrobajt
10. LASSOjbait
11. boseib
12. MichałR
13. Baloo - ?
14. Dedo
15. Danek
16. Homegeon
17. monk11
18. Tornado - ?
19. sierak
20. Booseib
21. oleix.
22. Dreyk1984
23. fishbartek1
24. ??? lista nadal


Spora frekwencja bardzo cieszy ale kilka kwestii organizacyjnych trzeba przy szerokim składzie osobowym uwzględnić:
1. czy ktoś wie aby czy nas z tej łąki pod mostem ktoś nie wyrzuci razem z naszym ogniskiem? Proszę o info – może ktoś bywał tam na zawodach wędkarskich?
2. zlot nie ma profesjonalnego organizatora, to raczej takie nieco większe spotkanie towarzyskie więc ważne jest abyśmy koleżeńsko i z zaangażowaniem podeszli do tego zlociku (od tego jak wypadnie w dużej mierze zależy czy odbędą się następne i jakie).
3. proszę o punktualność przybycia i powrotu z wędkowania abyśmy sprawnie zlocik przeprowadzili,
4. drewno na ognisko w lesie jest ale przy tej liczbie uczestników przydałoby się nieco sprzętu piknikowego, więc zachęcam do zabrania:
a. metalowych długich widelcy do pieczenia kiełbasek (przygotowanych wcześniej widelcy drewnianych),
b. wędkarskich krzesełek,
c. składanych stolików (ja niestety nie dysponuję takim),
d. kiełbaski, piwko, chlebek, talerzyki itp. we własnym zakresie (oczywiście wszystkie śmieci po zlociku wracają do samochodów),
e. jeżeli ktoś woli kiełbaskę z grilla zamiast z ogniska to proszę wziąć grill,
5. chyba trzeba będzie podzielić się na tereny wędkarskie: połowa prawy brzeg rzeki – a druga połowa lewy brzeg rzeki aby coś jednak złowić (bez zdjęcia z rybą zlotu nie kończymy i łowimy do skutku) i nie wypłaszać sobie wzajemnie rybek,
6. co Waszym zdaniem warto jeszcze wziąć pod uwagę – zorganizować/zmienić?

Połamania

#1119 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2010 - 16:02

Baloo,

Pewnie że jesteśmy zainteresowani - ale wolelibyśmy abyś nagrody wręczał osobiście (niektóre z dedykacją). Tak jak Michał napisał - jeżeli nie będziesz mógł przyjechać to dogadamy się jakoś na priv co do przekazania upominków.

Dzięki za Twój gest.


Wciąż nie mogę obiecać, że dotrę na miejsce, ale mogę ufundować skromną nagrodę za największą uwolnioną i jak mam rozumiec złowioną rybkę.

Poza tym mam jeszcze na stanie kilka sztuk książeczek ABC Wędkowania Jacka Stępnia i Złów i Wypuść kolegi Mateusza Barana plus sporo koszulek Ratuj Szczupaka, więc jeśli ktoś reflektuje to mogę zabrać. Dajcie znać czy będziecie zainteresowani.



#1120 OFFLINE   LASSOjbait

LASSOjbait

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 wrzesień 2010 - 17:49

[quote]
No no! Przygotowałem 25szt Spiritów! Więcej nie da rady :lol:
[/quote]


Lasso - czy to już nowe SPIRITY z nowymi sterami?
Czy Andrzej je nam ustawi? - w ten sposób nieco poczuje atmosferę zlotu
[/quote]


Andrzej ma w tym czasie zawody, ale będzie obecny duchem. Oczywiście A.L. osobiście testuje wszystkie Hunterki (ja zresztą nie mam nawet 5% jego wiedzy w tym zakresie, więc się nie biorę) i obiecał, że będą łowne.
Stery nowiutkie, nie do złamania, prosto z maszyny.
Jak ktoś złamie to stawiam piwo :lol: jutro chyba będą powklejane to foto jakieś wrzucę.

EDIT: Bardzo by mi zależało na tym, żeby była na zlocie kamera podwodna, albo chociaż pewnie zabezpieczony aparat z możliwością zanurzenia. Jeśli ktoś ma, proszę o priv.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych