Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9105 odpowiedzi w tym temacie

#4041 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 19:34

Ja również na zlocie byłem i pyszne piwko od Fido (Dzięki!) piłem i dobrze się bawiłem. Dzięki Jacek za super organizację i dzięki dla sponsora predator fishing za bardzo fajne prezenty  :)



#4042 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 16 wrzesień 2013 - 20:44

poszukuje pomarańczowy polarek

#4043 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 16 wrzesień 2013 - 21:11

A ognisko czym żeśmy gasili?? :D



#4044 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Napisano 16 wrzesień 2013 - 21:12

Poranne słońce skłoniło mnie do "polowania" na garbusy. Szkoda, że później się rozpadało !, ale było troszkę czasu do przyjemnych połowów w ładnym słoneczku.

I oto jest, z glinianki - ze środeczka na obrotówkę z opadu. Ja nazywam je "staruchy" bo wiecie ile czasu okoń rośnie do wymiaru 30 cm !

Ja trafiłem większego ! :D Miałem farta!

 

Żeby nie było, ze wszyscy wczoraj łowili a  ja nie to się pochwalę, że zaliczyłem wczoraj okonka 25cm :)

Złowił ktoś większego??  :)

 

Dzięki za spotkanie, nawet takie krótkie. Kiełbaska z ogniska i "pyfko" od Fido smakowały wybornie pod mostem.

 

Slavo

 

Załączone pliki



#4045 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 21:20

poszukuje pomarańczowy polarek

Kolega coś tam mówił, że za mapę z 10 Twoimi tajnymi miejscówkami poszuka i jest szansa, że znajdzie  ;)


  • tomaszka03 lubi to

#4046 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 16 wrzesień 2013 - 21:55

Kilka słów o zlocie z mojej strony.

Cieszyłem się ogromnie, że wreszcie mój dzień wolny pokrył się z proponowanym terminem spotkania. Pogoda może nie nastrajała super optymistycznie, ale w końcu nie tylko o ryby chodzić miało ;) Fido smaka na swoje piwo narobił mi takiego, że choćby żaby z nieba miały lecieć, to pod mostem ze szklanką bym się stawił ;) Szkoda, że zlot okazał się jednodniowy, bo degustacja złotego z pianką musiała ograniczyć się do umoczenia czubka języka, ale zdecydowanie warto było! :) Z drugiej strony od soboty, to ten kanisterek by się okazał za mały... ;)

Atmosfera jak zawsze szampańska, pogaduchy przy ognisku, wymiana informacji i buszowanie po pudełkach kolegów to już klasyki tych spotkań... Jak zawsze super organizacja, dyplomy i upominki od sponsorów(wielkie dzięki!). Jak przystało na spotkanie użytkowników forum spiningowo/castingowego, nie zabrakło fanów ruchomej szpulki. A może i będzie kolejny zarażony? Była nauka rzutów i próby okiełznania nowej, dla niektórych metody połowu.

 

Rybki? Warunki sprawiły, że karpiowate się ruszyły i kilka rybek udało się przerzucić ;) Łącznie trafiłem 15 kleników, największy 45cm- wsio na nową Brombę 2cm. A także uwiesiły się 2 boleniki(jeden niewymiarowy) i jeden około 60cm na Goblina. Zahaczyłem boleniówką też i niewielką certę. Fajnie, że i one buszują po Oderce :)

 

Klenio:

Załączony plik  klenik_bromba.jpg   81,56 KB   375 Ilość pobrań

 

 

I bolenio:

Załączony plik  bolenik_goblin.jpg   75,42 KB   373 Ilość pobrań

 

 

 

 

Pozdrówka

Kamil

 

 


  • Tomasz K lubi to

#4047 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 wrzesień 2013 - 22:18

Kamil dałeś czadu B) , Tomaszka, dobra, twardo negocjujesz, to powiedzmy 5 miejscówek wystarczy i się dogadamy ;)


Użytkownik MichałR edytował ten post 16 wrzesień 2013 - 22:21


#4048 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 wrzesień 2013 - 23:12

Zlocik to ludzie a skoro było nas fajnych chłopaków ;) sporo to i miło było. Dzięki że odpowiedzieliście na tą inicjatywę -  budujemy swoją mała tradycję.  Połamania życzę i do spotkania nad wodą.



#4049 OFFLINE   superuszy

superuszy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2013 - 07:44

Dzięki chłopaki za spotkanie!!!! Bardzo wesoło było, cieszę się że udało się być na zlocie bo wcześniejsze daty akurat mi nie pasowały. Fajnie że drobne upominki się podobały, na następny zlot też będą!!!!! 

Na wspomnienie zlotu to od razu mi się gęba śmieje, czas na spotkaniu tak szybko zleciał, zresztą jak to na rybach. :)

Fajnie było poznać w realu innych jerkbaitłowców.

Gratulacje wszystkim co złowili rybki, ja nic nie złowiłem - ale poćwiczę do następnego zlotu :) .

Dzięki Jacek za kolejny zlocik!!!! ( Jak się nie mylę to wyjął 6 boleni w tym dniu :blink: :) )

 

 

pozdrawiam



#4050 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 17 wrzesień 2013 - 09:34

Kolega coś tam mówił, że za mapę z 10 Twoimi tajnymi miejscówkami poszuka i jest szansa, że znajdzie ;)


polarek nie jest tyle wart co moje miejscowki kupie sobie nowy hah

#4051 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1896 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2013 - 10:59

MichałR - ja ci wskaże moje miejscówki w zamian za ten polarek - czy umowa stoi?

Oddam go do sklepu (sponsora) PIRANIA - jako odzienie największego talentu wędkarskiego na jerkbait - może na aukcji ktoś kupi z dobrym przebiciem.

Tomaszek dasz autograf?

 

polarek nie jest tyle wart co moje miejscowki kupie sobie nowy hah



#4052 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 17 wrzesień 2013 - 12:05

@Analityk nie interesują mnie Twoje miejscówki  :) Tomaszka, masz priw



#4053 OFFLINE   tomaszka03

tomaszka03

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów
  • LokalizacjaWrocław/Szewce
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Cudecki

Napisano 17 wrzesień 2013 - 19:15

ja czesto bywam u pirani mozesz go tam oddać

#4054 OFFLINE   Dedo

Dedo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaNad brzegiem rzeki

Napisano 18 wrzesień 2013 - 07:04

Ale mi gul skoczył :o .

dobrze że zlot udany, to wróży że będzie następny. :)



#4055 OFFLINE   robert 7791

robert 7791

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 wrzesień 2013 - 21:00

Dzisiaj byłem świadkiem jak złowiono bardzo ładnego mętnookiego na troling w okolicy Urazu...

Ktoś z forum? :rolleyes:



#4056 OFFLINE   bart

bart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów

Napisano 21 wrzesień 2013 - 11:08

Witam przyjme na poklad osobe ktore ma ochote poplywac jutro za sandasiem,kolega sie rozlozyl i mam miejsce na pontonie...jestem z okolic pracz,maslic jak cos to priv

#4057 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 21 wrzesień 2013 - 20:07

Dziś szybki wypad nad Odrę powyżej Blizanowic. Rzeka stoi, jak na jerzorze. Trzy średnie okonie z obrotówki, na gumę zero kontaktu.



#4058 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Napisano 21 wrzesień 2013 - 22:48

W sobotę bynajmniej, ja niczym nie mogę się pochwalić, fatalny dla mnie pod względem brań, uf ! gdyby tylko były! :) Pięć godzin w różnych miejscach Odry i nic ! Zero bić na spina ! Nie pomogły żadne "cuda". Więcej kolegów na "pływakach" zasuwało po Odrze niż rybek za wobkami :D

Patrząc na to co się dzieje z Naszą rzeczką, aż chce się powrócić do poprzednich lat, kiedy to jeszcze swobodnie można było wchodzić na "główki" i cieszyc się wyholowanymi pięknymi okazami.

Teraz zniknęły te wspaniałe miejscówki, tylko je jeszcze "dożynają" - bo za mało wybrane!. Koparki ostro wgryzają się w dno i wyrzucają na hałdy to co jeszcze trzeba wyprostować! Barki spływają swobodnie obładowane ziemią wybraną z rzeki, a i samochodziki żwawo robią kurs za kursem wywożąc ziemię i dowożąc piach pod budowę drogi transportowej wzdłuż rzeki.

A to się narobiło! Nawet nad wodę nie wolno iść! - bo zachodzi duże prawdopodobieństwo, że jak się nie utopisz w błocie i mule wybranym z rzeki, to możesz za to zapłacić! - nie, nie to o czym niektórzy myślą - mandat, tak! Za niedozwolone wejście na teren budowy - modernizacji wałów przeciwpowodziowych.

Kurcze, ale będziemy mieli promenady !!! :(  :ph34r:

Ps.

Tak było ładnie! :(  :(  :(

Harjer

Załączone pliki



#4059 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 wrzesień 2013 - 11:08

.... po tej stronie Wrocławia został "rezerwat" na Rędzinie i jakieś pół kilometra "normalnego" brzegu na Janówku ...... a reszta jak na zdjęciach :(



#4060 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:07

A jak od strony Rędzina, poniżej śluzy,  zjazd z asfaltu na dawną przeprawę tzw. "płyty" i ta krótka opsaka przed nimi, zostały?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych