Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Wrocławia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9089 odpowiedzi w tym temacie

#7601 OFFLINE   daz wroc

daz wroc

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjawrocław

Napisano 31 marzec 2018 - 14:40

Z gruntu to tam nie połowią bo wedkarza maja jak na patelni.Tam jest 1m wody a poza tym nie beda reagować bo inne sprawy teraz mają :D

to spławikowcy sie pojawia :lol: albo szarpakowcy :lol:



#7602 OFFLINE   PLnK

PLnK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaWrocław-okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 31 marzec 2018 - 17:54

pojedź sobie w niedzielę na zimowisko barek "pod" m. Milenijnym, to zobaczysz "elitę" wędkarstwa na szarpaka



#7603 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 31 marzec 2018 - 18:16

Gdzie jest psr? W czarnej du.ie...eh.

#7604 OFFLINE   Budek

Budek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wróblewski

Napisano 31 marzec 2018 - 20:18

Masz jakiś problem czy zazdrość Cię zżera bo nie potrafisz łowić o tej porze roku? Wszystko zgodne z regulaminem więc nie wiem jaki jest problem. A jeśli się nie podoba to może pomyśl nad pracą i zatrudnij się w PZW i zmień regulamin.
Wszyscy mądrzy na forum ale nikomu uwagi nie potrafią zwrócić nad wodą żenada. Ja potrafię podejść do delikwenta i spytać co usiłuje złowić na tak dużą gumę o tej porze roku i poinformować go o okresie ochronnym innych ryb bo może mu się zapomniało w 90% delikwent się zwija i jedzie z łowiska. A na betonach znam praktycznie wszystkich i wiem że ryb może nie oszczędzają ale na wzajem się pilnują.
  • Radeon lubi to

#7605 OFFLINE   PLnK

PLnK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaWrocław-okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 31 marzec 2018 - 20:39

Budek dobrze, że mamy kogoś takiego jak ty po "swojej" stronie, a o twoim cohones niewiasty pieśni nucą. Dziękujemy :clappinghands:

P.S.

też znam kilka osób co na "betonie" się nie oszczędzają  B)


Użytkownik PLnK edytował ten post 31 marzec 2018 - 20:49

  • Zed Zgred lubi to

#7606 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 31 marzec 2018 - 20:51

Ja jeb.e  jaka patologia :lol: :lol: :lol:



#7607 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 31 marzec 2018 - 21:04

Masz jakiś problem czy zazdrość Cię zżera bo nie potrafisz łowić o tej porze roku? Wszystko zgodne z regulaminem więc nie wiem jaki jest problem.

Kolego na Mietków jedź ! Tam się obłowisz ! Tera można !  :rolleyes:  :D



#7608 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 31 marzec 2018 - 21:08

Masz jakiś problem czy zazdrość Cię zżera bo nie potrafisz łowić o tej porze roku? Wszystko zgodne z regulaminem więc nie wiem jaki jest problem. A jeśli się nie podoba to może pomyśl nad pracą i zatrudnij się w PZW i zmień regulamin.
Wszyscy mądrzy na forum ale nikomu uwagi nie potrafią zwrócić nad wodą żenada. Ja potrafię podejść do delikwenta i spytać co usiłuje złowić na tak dużą gumę o tej porze roku i poinformować go o okresie ochronnym innych ryb bo może mu się zapomniało w 90% delikwent się zwija i jedzie z łowiska. A na betonach znam praktycznie wszystkich i wiem że ryb może nie oszczędzają ale na wzajem się pilnują.

Historyczny pierwszy post ! Te kilka słów o sobie to w " Przywitalni " było napisać !  :lol:



#7609 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 31 marzec 2018 - 21:23

Budek Ty się zwijasz jak reklamówka pełna czy kiedy? Bo nie bardzo wiem w czym ty masz problem?skoro łowisz przepisowo to łów spokojnie. Ale jak widze że ktos teraz łowi kopytami po 10 cm ze stalką to chyba coś nie halo... Chyba że też tak łowisz to jesteś burak i tyle w temacie.

Użytkownik woblery L.E. edytował ten post 31 marzec 2018 - 21:23


#7610 OFFLINE   Budek

Budek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wróblewski

Napisano 31 marzec 2018 - 21:39

Skoro łowie zgodnie z przepisami to po co pytania czy to etyczne czy nie? Jeśli można to z tego korzystam koniec kropka. To co sobie ktoś myśli i mówi mam głęboko w mule. Teoretycznie nie powinniśmy łowić teraz nic a jednak wszyscy coś łowią i nie jedna osoba z tego forum zapewne łowi w miejscach gdzie zbiera się rybą przed tarłem to jest nie etyczne. PZW Wrocław rozgrywa zawody z spławikowe GPX w terminie 08.04 niech pomyślę czy to jest na miejscu... według mnie nie ale każdy ma swoje zdanie. Wesołych Świąt 😁

#7611 OFFLINE   marienty

marienty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 31 marzec 2018 - 21:45

Masz jakiś problem czy zazdrość Cię zżera bo nie potrafisz łowić o tej porze roku? Wszystko zgodne z regulaminem więc nie wiem jaki jest problem. A jeśli się nie podoba to może pomyśl nad pracą i zatrudnij się w PZW i zmień regulamin.
Wszyscy mądrzy na forum ale nikomu uwagi nie potrafią zwrócić nad wodą żenada. Ja potrafię podejść do delikwenta i spytać co usiłuje złowić na tak dużą gumę o tej porze roku i poinformować go o okresie ochronnym innych ryb bo może mu się zapomniało w 90% delikwent się zwija i jedzie z łowiska. A na betonach znam praktycznie wszystkich i wiem że ryb może nie oszczędzają ale na wzajem się pilnują.

Budek... Niepotrzebnie się pieklisz.

Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś kogoś przez internet przekonał. Jak bym miał się tutaj ze wszystkimi kłócić to by mi życia nie starczyło. Widuję tutaj niejednego co po polsku nie umie pisać a jeden to na profilowym ustawił sobie zdjęcie ze zberetowanymi sandaczami z Mietkowa (podpisany pod nickiem z imienia i nazwiska). Tutaj  jest jerkbait! Stary... Ja tu momentami już nie nadążam popcornu robić!

Tutaj jest loża szyderców! :lol:

Muszę jutro na tacę więcej wrzucić to może zdążę przed majem przyłowić jakieś minimum forumowe bolenia. Popcorn już mam tylko dobre słuchawki ochronne muszę sobie jeszcze sprawić.


  • Slavobeer i strary lubią to

#7612 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 31 marzec 2018 - 21:54

Dobra nie róbmy burdelu w temacie...

#7613 ONLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 31 marzec 2018 - 22:05

Przydał by się jeden zapis w regulaminie -  "Można skakać z mostu na pół metrową wodę"  :lol: :lol: :lol:


  • Slavobeer, strary i marienty lubią to

#7614 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 31 marzec 2018 - 22:05

Dobra nie róbmy burdelu w temacie...

Wystarczy, że można łowić bolenie tarłowe i w dodatku zabierać je bez limitu bo takowego nie ma. Sezon dopiero przed nami a już wiadomo, że do końca roku boleni poważnie ubędzie....



#7615 OFFLINE   wojtt

wojtt

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaWrocławska Odra
  • Imię:Wojtek

Napisano 31 marzec 2018 - 22:19

Cześć, nie ma to jak Polskie Piekiełko😈 od razu człowiekowi lżej na duszy, tym bardziej przed świętami.
Jeden kolega chciał zrobić sensację, a drugi sie tłumaczy.
Kilka szczegółów stworzyło niesamowitą historie.
Ale i tak najlepsza jest publika, która już widzi patologie i reklamówki pełne ryb. Brawo.
  • Dedo lubi to

#7616 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 31 marzec 2018 - 22:25

Piotrek, tutaj są sami etyczni  - łowią teraz , ale zdjęć nie wstawiają  - zaczną wstawiać dopiero w Maju  z wysypką tarłową i wykasowanym  tłem B) .   .Jak to łatwo komuś łatkę przypiąć zaraz zrobią z Piotrka mięsiarza z reklamówką :ph34r:  .Swoją drogą co to kogo obchodzi co się  wstawia na innym forum 

idę zrobić popcorn...... oby się zrobiło cieplej może pójdziemy na ryby - ale nie bo nie etycznie  :wacko:  siedźmy w domu i klepmy w klawiaturę 


Użytkownik oland edytował ten post 31 marzec 2018 - 22:27

  • pawel79, kornik1978 i eRKa lubią to

#7617 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 01 kwiecień 2018 - 07:41

Czy wy jesteście niedorozwinię*i czy jak? Jak czytacie ze zrozumieniem i zagłebicie aię w temat to może zrozumiecie o co chodzi.Ja cały czas pisze o tych co łowią teraz ewidentnie szczupaki i sandacze.Wy natomiast piszecie o temacie z okoniami ktore budek złowił które mam głeboko gdzies bo okoń nie ma okresu ochronnego wiec łowi zgodnie z RAPR. Nikomu ponad to nie każe trolić w domu bo sam wychodze na rybki.Spytacie co łowię... to w dużej mierze nic lub okonie. Po prostu nie chce mi sie ich szukac a wole pobiczowac sobie na świerzym powietrzu i poogladać co inni wyprawiaja.Poza tym powyższa wypowiedź(moja)tyczaca się kolegi budka to czysty sarkazm gdyż jak zauważycie budek wpadł w temat w momencie kiedy pisałem o agentach łowiących na duze gumy i jego wypowiedź mogła być źle odebrana a tyczyła się łowienia przez niego okoni a za pewne nie szczupaków czy sandaczy...
  • strary lubi to

#7618 OFFLINE   Spider1987

Spider1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaStrzegom
  • Imię:Ariel
  • Nazwisko:Stanulewicz

Napisano 01 kwiecień 2018 - 07:46

Nie ma to jak wpuścić bolenia do Mietkowa zamiast sandacza czy szczupaka, a po roku znieść okres ochronny i ilościowy na tę rybę w całym wrocławskim okręgu. Wiadomo , że w PZW to mądrego szukać ze świecą i to w deszczu...!



#7619 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1222 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 01 kwiecień 2018 - 08:25

Bo kotlety to podstawa zdowego żywienia..

#7620 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2593 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 01 kwiecień 2018 - 09:20

Czy Koledzy z równą troską podchodzą do okonia, klenia jazia??

Mają osobiste moratorium na łowienie tych ryb w czasie gdy one mają tarło?

Czy też uważają, że ryby dzielą się na lepsze(z okresem ochronnym) i te gorsze?

 

Czy Koledzy zaakceptowali by model angielski gdzie mamy półroczny okres ochronny na wszystkie ryby?

 

Ci co łowią niezgodnie z regulaminem powinni być ścigani...

Ale ci co regulaminu nie łamią to proszę im łatki "złych" nie przyczepieć...

 

A "gospodarze" naszych wód ...cóż może ich też kiedyś sprawiedliwość dosięgnie.

 

Wesołego Alleluja życzę:) 


  • Slavobeer i strary lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych