Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Platforma Aliexpress / sprzęt wędkarski z Chin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8469 odpowiedzi w tym temacie

#8461 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4643 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 01 październik 2024 - 11:25

To oczywiste. Zawsze, ale to zawsze należy sprawdzić czy w kraju nie ma korzystniejszej oferty. Choćby na jakichś tam portalach czy tu na forum. Ja aloexpress traktuje jako ostateczność.

#8462 OFFLINE   Mekamil

Mekamil

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2989 postów
  • LokalizacjaZgierz
  • Imię:Kamil

Napisano 01 październik 2024 - 11:54

To ChoiceDay to jest raczej śmieszne, kilka centów z przedmiotów po 20-30USD obniża i to tylko kilku z całego koszyka.

Potrzebuję trochę wklejek dokupić, bo najbardziej zbliżone ugięciem do tych japońskich wędek są właśnie na ali, a dużo ich łamiecie ;)

Jak macie jakieś dobre kody na teraz to bardzo poproszę, bo ja to jakieś niedziałające same trafiam i nie chce mi się już szukać kolejnych.


  • strary lubi to

#8463 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 01 październik 2024 - 12:03

Nie ma reguł jak kolega powyżej napisał. Czasami taniej jest w innym terminie i bywa, że są to akcje mocno ograniczone w czasie. Ostatnio tak było np. z fotelami do łódek. Aktualnie są po około 350 czyli tyle ile w kraju. Ale kilka dni temu były po 236 zł. bodajże. Także reasumując: jak czasu brak to lepiej bo i od ręki kupić u nas. To oczywiście moje doświadczenie na przykładzie wspomnianego fotela.

A sprawdzałeś czy prze cenie 236 dostawa nie była 100 ?

Wysłane z mojego CPH2609 przy użyciu Tapatalka

#8464 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 01 październik 2024 - 12:11

Z mojego doświadczenia drobnica poniżej 100 zł często najtańsza jest do 12h przed duża promocją. Często kupowałem jakieś woblery czy gumy przed startem promocji bez kodu taniej niż potem z kodem. Na początku myslałem że ceny są obniżane i portem jeszcze kod dołozą a okazywało się że ceny na start promocji podskakiwaly o tyle że kody nie rekompensowały podwyżki. Choć bywały wyjątki. I jeszcze sprawa 2 najlepiej kupować na start promocji wcześniej zaopatrzywszy się w kupony. Szukanie kuponów już po starcie promocji najczęściej skutkuje tym że pula towarów w tej najlepszej cenie znika i kupujemy już drożej. Najlepiej dołozyc interesujący przedmiot do koszyka od kilkunastu sprzedawców przed promocją, zapisac ceny, zaopatrzyć się w kupony bo są publikowane wcześniej i jak promocja startuje wejść do koszyka i sprawdzić jednym klikiem czy towar osiagnął cene która nas satysfakcjonuje u któregoś ze sprzedawcow i kupić wpisując kupon

Wysłane z mojego CPH2609 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik selk edytował ten post 01 październik 2024 - 12:12


#8465 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4432 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 01 październik 2024 - 12:25

Trudne to. Prawie jak na giełdzie. :D

#8466 OFFLINE   Lokityrem

Lokityrem

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 104 postów

Napisano 02 październik 2024 - 16:29

Zawsze dodaję to, co mnie interesuje do koszyka,a algorytm robi swoje i dany produkt ląduje z czasem w takiej czy innej promce.

#8467 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 02 październik 2024 - 17:04

Zawsze dodaję to, co mnie interesuje do koszyka,a algorytm robi swoje i dany produkt ląduje z czasem w takiej czy innej promce.

uwież mi że dotyczy to tylko popularnych produktów  sporzedawanych w wielkich ilościach

przy niektórych rzeczach to si enie sprawdza a przy niektórych szybko ginie z koszyka jeśli nie kupisz od razu

ja swego czasu dostawałem dziennie po 10 przesyłek - kupowałem znajomemu rzeczy do budowy i wyposazenie domu

potem narzedzia  itd

może algorytm z czasem zmienia sie ale tak to mniej wiecej zwykle działa jak pisze

popularna masówka pojawia sie w promocji monetowej

ale np tylko 1 kolor albo tylko 1 rozmiar

nie jest tak kolorowo ze zawsze i wszystko co dodasz do koszyka


Użytkownik selk edytował ten post 02 październik 2024 - 17:04

  • Sołtys lubi to

#8468 OFFLINE   Sołtys

Sołtys

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 256 postów
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Kiersnowski

Napisano 03 październik 2024 - 08:40

SELK, albo tylko 1 sztuka.



#8469 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 808 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 03 październik 2024 - 21:53

SELK, albo tylko 1 sztuka.

tak na tych promkach mozan kupic tylko 1 sztuke i wtedy wychodzi ze trzeba zapłacic za wysyłkę

no rózne tricki stosują żebys tylko kupił



#8470 OFFLINE   skrzyp

skrzyp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 180 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano wczoraj, 08:42

Ja poluję na przetwornik Lowrance Tripleshot. Na Amazonie były w połowie ceny z Allegro (mogłem zamówić do USA i stamtąd by mi ktoś przywiózł), ale zostały wykupione.
Pojawiły się znów, droższe niż w PL. Ktoś widział jakiś chiński zamiennik? :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

1 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych


    asp