Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kulturystyka, fitness, sporty siłowe i sylwetkowe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
838 odpowiedzi w tym temacie

#701 OFFLINE   Michał pc

Michał pc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 19:47

Chętnie podłączę się do tematu bo od lat  trenuję.

Zaczynając przygodę z siłownią ważyłem 69kg przy wzroście 186cm.

Dobra miska to podstawa ja nazywam to dietanabol.

Obecna moja waga to 108kg naturalnie był to proces wieloletni,jedyna suplementacja to monohydrat kreatyny i białko.

W moim przypadku troche pomogły geny Ojciec jest grubej kości wraz z wiekiem zmienił mi się metabolizm i wszystko ruszyło.


  • Krzysiek Rogalski lubi to

#702 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4593 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 06 listopad 2019 - 20:06

Znaczy się trzeba trenować później aniżeli wcześniej bo z wiekiem metabolizm się zmienia niemal diametralnie ;)



#703 OFFLINE   wobler130

wobler130

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 325 postów
  • LokalizacjaNad wodą
  • Imię:Adam

Napisano 06 listopad 2019 - 20:11

Nie lubię takich stereotypów, nie chciał byś wiedzieć ile wypłaty przeznaczam na dietę, czy badania. O jakimś super życiu towarzyskim czy imprezach zapomniałem dawno. Naprawdę, dość duzo temu poświęcam 😉
  • patu i Krzysiek Rogalski lubią to

#704 OFFLINE   Michał pc

Michał pc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 20:20

Znaczy się trzeba trenować później aniżeli wcześniej bo z wiekiem metabolizm się zmienia niemal diametralnie

Nie do końca początkowo zdobywanie kilogramów graniczyło z cudem , nie każdy wie jak trenować,prawidłowo wykonywać ćwiczenia itd...

Młody chudy chłopak , który przychodzi sam na siłownie ma bardzo trudne początki.

Z czasem było coraz łatwiej popychać to wszystko do przodu .

Efekty mniejsze lub większe, przyrosty siły masy, pierwsze rozstępy ehhh to były czasy.


  • Krzysiek Rogalski i S.N. lubią to

#705 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 06 listopad 2019 - 20:45

Nie lubię takich stereotypów, nie chciał byś wiedzieć ile wypłaty przeznaczam na dietę, czy badania. O jakimś super życiu towarzyskim czy imprezach zapomniałem dawno. Naprawdę, dość duzo temu poświęcam 😉


Nikt Ci tego nie zarzuca ale niestety tak bardzo często jest. No i na pewno nie kończy się na Insie i sarmach😜
  • Krzysiek Rogalski i S.N. lubią to

#706 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 06 listopad 2019 - 21:55

Znaczy się trzeba trenować później aniżeli wcześniej bo z wiekiem metabolizm się zmienia niemal diametralnie ;)

Wręcz odwrotnie...tylko człowiek uczy się na błędach i czasami bez pomocy dochodzi bardzo późno sam do niektórych wnioskow..
  • Krzysiek Rogalski i S.N. lubią to

#707 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4593 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 06 listopad 2019 - 22:00

Wręcz odwrotnie...tylko człowiek uczy się na błędach i czasami bez pomocy dochodzi bardzo późno sam do niektórych wnioskow..

 

Nie sądzę aby trening typowo siłowy był dobry dla nastolatka ... Natomiast zgadzam się, że wyciągnięta pomocna dłoń zdecydowanie skraca baaardzo dłuuugotrwały proces treningu i dlatego zapytuję Was o jakieś szczegóły.



#708 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 listopad 2019 - 22:01

Chętnie podłączę się do tematu bo od lat  trenuję.
Zaczynając przygodę z siłownią ważyłem 69 kg przy wzroście 186cm.
Dobra miska to podstawa ja nazywam to dietanabol.
Obecna moja waga to 108kg naturalnie był to proces wieloletni,jedyna suplementacja to monohydrat kreatyny i białko.
W moim przypadku troche pomogły geny Ojciec jest grubej kości wraz z wiekiem zmienił mi się metabolizm i wszystko ruszyło.


Sporo. Ja przy wzroście 187 cm ważę 83 kg i nie chcę więcej. Po co w wieku prawie 50 lat obciążać stawy i kości, ja mam do tego takie podejście.
Dodam max 2-3 kg i ani grama więcej.

#709 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 06 listopad 2019 - 22:16

Nie sądzę aby trening typowo siłowy był dobry dla nastolatka ... Natomiast zgadzam się, że wyciągnięta pomocna dłoń zdecydowanie skraca baaardzo dłuuugotrwały proces treningu i dlatego zapytuję Was o jakieś szczegóły.

Miałem na myśli osobę w wieku około pełnoletnim
  • S.N. lubi to

#710 OFFLINE   biturbo

biturbo

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 132 postów
  • Lokalizacjamultikono: @Sztangista
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:S

Napisano 06 listopad 2019 - 23:47

Ja to jak nie mogłem ruszyć z masą to alphabol (indyjska meta) pół tabletki i przez półtora miesiąca 8 kg w przód bez uszczerbku na zdrowiu. Nie żarłem 5 tabsów dziennie jak zalecają. Brałem żeby się wzmocnić a nie napompować. Jak skończyłem to po 4 miechach spadłem 6 kg ale życie uratowało. Wolę jednak bez ciężarów zbędnych jak tenhttps://youtu.be/iaaxq7YXzPs


  • S.N. lubi to

#711 OFFLINE   Michał pc

Michał pc

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 08:04

Nie wiem jaki sens ma branie metanabolu skoro i tak jest to praktycznie tylko retencja wody i rosna jakies tkanki łączne .
Z tego co się oriętuje to metanabol jest ceniony jako składowa cyklu rozbudowanego w którym i nne środki do uzyskania lepszego efektu potrzebuja wody.

#712 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 07 listopad 2019 - 10:07

Nie na żadnego...tak samo jak anapolonu.

#713 ONLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Napisano 07 listopad 2019 - 11:33

....Wolę jednak bez ciężarów zbędnych jak tenhttps://youtu.be/iaaxq7YXzPs

 

To jest dla mnie choć wiem, że takiego poziomu, a nawet zbliżonego nie będzie mi dane nigdy osiągnąć - przepuklina L4/L5, 43 lata. Od roku więcej ćwiczę i odstawiłem całkowicie ciasteczka, czekoladki, drożdżówki, batoniki itp. (a było tego sporo). Zacząłem od 90 kg przy 181 wzrostu, a teraz od około pół roku trzymam wagę 79-80 i jeszcze sporo tłuszczu na sobie choć kaloryferek pomału zaczyn być widać i stale zmieniają się proporcje tłuszcz/mięśnie. Od jakiegoś czasu zacząłem zmieniać trening i idę bardziej w stronę kalisteniki i street workout i zdecydowanie to jest to. Zacząłem się cieszyć jak dziecko jak z każdym treningiem staję się coraz sprawniejszy. 

A tak na marginesie dodam, że mimo utraty sporej masy w pół roku nawet przez chwile nie miałem "spadku mocy".  

Z suplementacji to witaminy, białko (nie za dużo) i kreatyna. 

Żona się śmieje, że kryzys wieku średniego :)



#714 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 07 listopad 2019 - 14:35

Bo trening ,jaki by nie był ma być przyjemnością a nie obowiązkiem
  • Rheinangler lubi to

#715 OFFLINE   mariusz!

mariusz!

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaZachód - 100 km od morza
  • Imię:Mario

Napisano 07 listopad 2019 - 15:10

Ja to jak nie mogłem ruszyć z masą to alphabol (indyjska meta) pół tabletki i przez półtora miesiąca 8 kg w przód bez uszczerbku na zdrowiu. Nie żarłem 5 tabsów dziennie jak zalecają. Brałem żeby się wzmocnić a nie napompować. Jak skończyłem to po 4 miechach spadłem 6 kg ale życie uratowało. Wolę jednak bez ciężarów zbędnych jak tenhttps://youtu.be/iaaxq7YXzPs

Kiedyś ktoś na siłce na takie dawki, powiedział do mojego kolegi .... Adaś tylko chu...a męczysz. :P


  • biturbo lubi to

#716 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 07 listopad 2019 - 18:00

Ta indyjsa metka to nie metka.. to anapolon, czyli najsilniejszy oralny środek. Kilkukrotnie silniejszy od Dianabolu ( meta), orajacy wątrobę i powodujący silną retencję. Bodajże 50m w tabletce. Dużo zdrowia życzę 🙈🙄🤪

#717 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 07 listopad 2019 - 18:05

Mogę zrozumieć ludzi którzy świadomie i z diagnostyką wchodzą w czarną stronę mocy. Znając działanie środków lub konsultując je z osobami znającymi temat. Ale jak czytam o takich akcjach gdzie nie wiesz co przechodzi przez Twoje bebechy ,( grupa 17aa-,warto poczytać), to ręce opadają 👍👌😉

Użytkownik patu edytował ten post 07 listopad 2019 - 18:06

  • Mariano Mariano lubi to

#718 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4593 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 07 listopad 2019 - 18:35

 

Teraz takie akcję na mieście to się buildering nazywa chyba ...


  • biturbo lubi to

#719 OFFLINE   biturbo

biturbo

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 132 postów
  • Lokalizacjamultikono: @Sztangista
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:S

Napisano 07 listopad 2019 - 23:50

Mogę zrozumieć ludzi którzy świadomie i z diagnostyką wchodzą w czarną stronę mocy. Znając działanie środków lub konsultując je z osobami znającymi temat. Ale jak czytam o takich akcjach gdzie nie wiesz co przechodzi przez Twoje bebechy ,( grupa 17aa-,warto poczytać), to ręce opadają

 

 

Ta indyjsa metka to nie metka.. to anapolon, czyli najsilniejszy oralny środek. Kilkukrotnie silniejszy od Dianabolu ( meta), orajacy wątrobę i powodujący silną retencję. Bodajże 50m w tabletce. Dużo zdrowia życzę

Świadomie  z ręką na sercu i badaniami przed i po mecie, uszczknąłem trochę czarnej mocy i napiszę że nigdy nie czułem się lepiej.  Kręgosłup do operacji L1 L2 L3 miałem. Je... 24 na dobę. Teraz  jakbym go nie miał. Lekarz kazał ćwiczyć mięśnie ale na sucho przez parę miesięcy nic. Bolało tak samo. Na mecie ćwiczyłem 2 miechy  i już rok czasu mija jak o operacji zapomniałem. Tony dziennie przerzucam   i wszystko pada a nie kręgosłup. Przed metą badania na 5 chorób a za 4 miechy po zdrowy jak nowo narodzony. Żołądek ruszył i gastrolog mówił że cuda jakieś. Helicobakter padł do zera. Krew i wątroba trzustki na poziomie idealnym. Cuda?? raczej nie.  Alphabol to metanabol a nie anapolon. W tablecie 10 mg. Zalecane do 50 mg na  dobę a brałem 5 mg. A i bebechy też lepiej.. Urodziłem się po tym na nowo. Nie biorę więcej. Mi pomogło. Nikogo nie namawiam. Po 50 mg dziennie pewnie byłby bogiem ale też krótko. 

Patu wyluzuj. Nie żarłem dla bycia wielkim. 



#720 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 11 listopad 2019 - 21:40

Normalnie science-fiction 🙏😉....jak po hgh. Albo efekt placebo zadziałał albo indyjskie cuda...grunt że czujesz się dobrze 😁. Pozdrawiam
P w. Dianabol nie ma cudownych właściwości prozdrowotnych, nie naprawia stawów i urazów. Nawodni, podniesie dopaminę , przy ,5mg to nawet nie działa antykatabolicznie.