Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sprzedam, zamienię, kupię, oddam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
650 odpowiedzi w tym temacie

#561 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 10 maj 2013 - 23:38

Ewentualnie punkt 4. A weźta się powieśta ze swoją giełdą gdyż albowiem fruwa nam ona, a także zwisa "warzywem, z którego spożywa się kwiaty"... Jedynie cieszy nas, że dzięki niej mamy mnóstwo "wejść" na forum, a im większy na niej bajzel tym mocniej  oglądalność wzrasta... A na zakończenie śpiwne sialala...


  • DonPablo lubi to

#562 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 11 maj 2013 - 05:33

Ewentualnie pkt.5- metoda strusia  B)



#563 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 maj 2013 - 23:18

Zgadzam się z powyższym . O podział giełdy na kategorie aż sie prosi. I dział podpięty w wieściach znad wody - umawialnia. To chyba nie jest trudne technicznie???



#564 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18606 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 maj 2013 - 08:23

W najbliższym czasie nie będzie żadnych zmian na giełdzie. Nowe regulacje zostały wprowadzone stosunkowo niedawno, potrzeba więcej czasu na ocenę ich funkcjonowania. 

 

Co nie znaczy że nie ma sensu zgłaszać własnych pomysłów dotyczących poprawy funkcjonowania tego działu. Każdy pomysł mogący potencjalnie usprawnić funkcjonowanie portalu wart jest przemyślenia. Zresztą obecne rozwiązania giełdy w dużej mierze korzystają z pomysłów zgłaszanych kiedyś przez forumowiczów (np. wymóg zdjęcia w ogłoszeniu). W przyszłości być może również skorzystamy z pomysłów zgłaszanych obecnie - natomiast nie nastąpi to w najbliższym czasie.

 

Tymczasem zachęcam do korzystania z wyszukiwarki, podobnie jak to robicie korzystając z portali aukcyjnych. Działa ona naprawdę bardzo sprawnie - polecam.

 

Pozdrawiam



#565 OFFLINE   Robertpl

Robertpl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 973 postów

Napisano 12 maj 2013 - 20:38

Co do działu giełda- są osoby które nie udzielają się w żadnym innym dziale jak tylko sprzedam/ kupię. Według mnie taka osoba powinna mieć ograniczenie co do tego działu. Są takie osoby które na 50 postów na forum mają 50 w dziale giełda- nie ma nawet w dziale przywitanie.



#566 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 12 maj 2013 - 22:01

Dzięki Friko za odpowiedź, daje ona pewien obraz i nadzieję na usprawnienie które proponowaliśmy wspólnie z kilkoma kolegami. Ewidentnym plusem z takiego rozwiązania będzie oprócz łatwości szukania i porównywania to iż dzięki temu podziałowi, ogłoszenia będą się dłużej trzymać i nikt nie będzie ich podbijał łamiąc regulamin głupawymi wpisami, a już na pewno się to bardzo ograniczy...



#567 OFFLINE   DonPablo

DonPablo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Paweł

Napisano 13 maj 2013 - 19:46

Też dziękuję za odpowiedź. Trochę enigmatycznie brzmi "w najbliższym czasie" a szkoda, bo pomysł zwiększa "przyjazność" forum dla użytkowników i trochę szkoda czekać (i nie chodzi mi o to, że chcę coś niebawem sprzedać :D).

Rozumiem, że taka formuła może potencjalnie zmniejszyć ilość chętnych do zakładania sklepików (bo ogłoszenia będą dłużej widoczne), jednak jestem przekonany, że długofalowo- forum zyska a sklepiki mimo wszystko będą nadal atrakcyjną formą promocji.



#568 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18606 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 maj 2013 - 20:29

Akurat nie o sklepiki chodzi tylko o niechec do wprowadzania pochopnych zmian i zbyt wielu zmian w zbyt krotkim czasie. Staramy sie podchodzic z dystansem do zmian na portalu bo zmiany robic jest latwo a zyc z nimi trudno ;) tyle uczy nas 8 letnia historia jerkbaita

Poza tym wydaje mi sie ze sa wazniejsze kwestie zwiazane z rozwojem portalu ktorymi administracja powinna sie zajac niz kolejne zmiany zasad funkcjonowania gieldy ktora moim zdaniem funkcjonuje obecnie calkiem zadowalajaco. Tak ze sorry guys ale tak jak napisalem w najblizszym czasie rewolucji na jerku nie bedzie, mozna wiec spokojnie isc na ryby :)
  • Karol Krause lubi to

#569 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 13 maj 2013 - 21:07

8 lat. Zaraz dyszka stuknie.  :) Wracając do giełdy. Podział OK, ale kto by to miał ogarnąć? Zaraz forum stanie się dodatkiem do giełdy. 



#570 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 14 maj 2013 - 16:27

Czasem mam wrażenie że wielu forumowiczów i pewnie kilku moderatorów uważa giełdę za jakiś produkt uboczny forum,- ukłon w stronę userów,- zło konieczne itp.

Generalnie w domyśle coś nie potrzebnego i przynoszącego tylko kłopot....

Co jest "trochę" niespójną myślą z promowaniem nowinek sprzętowych, dzieł lure i rodbuildingu itd.

W przeciwnym razie, jeśli tylko miało by to charakter zbieractwa to powinien powstać jeszcze jeden dział pt: "szafy" na którym powinni pisać tylko stolarze specjaliści od upychania i zabezpieczania naszych skarbów za zasłona, na wszelkich pawlaczach itd. Ilu z nas ma swój pokój na te wszystkie klamoty?!

 

A przeszło Wam szanowni koledzy przez myśl, że z giełdą jest trochę tak (osobiście myślę, że więcej niż trochę) że to w dużej części sprawa rozwoju, nowych pomysłów i chęci spróbowania czegoś o czym wielu pisze, np: że dobre, powoduje tak duży ruch na giełdzie zarówno w dziale sprzedam jak i kupię?

Nie oznacza to iż jestem bezkrytyczny broniąc giełdy ale chodziło mi o pokazanie pozytywnej strony giełdy...



#571 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4905 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 14 maj 2013 - 18:23

Sklepy tutaj to też dobry kierunek ..



#572 OFFLINE   Gadget

Gadget

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 712 postów
  • LokalizacjaRumia

Napisano 16 maj 2013 - 11:05

Nie wiem czy było (niestety nie śledzę tego na bieżąco) ale wg mnie jak ktoś sprzedaje jednego dnia czy w ciągu dwóch dni kilka przedmiotów powinien robić to w jednym wątku, ładnie go nazwać i "spakować" wszystko do jednego wątku. Niektórzy tak robią inni nie przez co bardzo szybko inne ogłoszenia spadają na dalszy plan...



#573 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 16 maj 2013 - 17:18

Podział o jakim kilka postów wyżej mówiliśmy rozwiązał by ten problem.... Mnie osobiście nie podobają się tytuły ogłoszeń które nie zawierają nazwy sprzedawanego przedmiotu, co z drugiej strony jest bardzo sprytnym zagranie ze strony sprzedającego bo daje dużą oglądalność, z jednym "ale" to giełda towarzyska a nie agencja towarzyska  B)



#574 OFFLINE   kocmyrz

kocmyrz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 539 postów
  • Lokalizacjastrumyki, szklaki i susz
  • Imię:Jaś
  • Nazwisko:Zaborowski

Napisano 23 maj 2013 - 09:52

Gdzie jest teraz dział polecam/nie polecam bo znaleźć nie mogę? 



#575 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18606 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 maj 2013 - 09:57

Dział został zlikwidowany, w związku wprowadzeniem następujacego pkt regulaminu:

 

 

 

12. Komentowanie zakończonych transakcji na portalu jerkbait.pl jest zakazane – w szczególności administracja portalu nie pośredniczy w wyjaśnianiu sporów pomiędzy stronami transakcji oraz nie prowadzi w jakiejkolwiek formie archiwizacji czy dokumentacji transakcji, która mogłaby służyć jako materiał dowodowy.

 

 - było już o tym wiele razy



#576 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4438 postów

Napisano 23 maj 2013 - 14:12

Witam,

 

Mi najbardziej podobaja sie ostrzezenia, ot taki ryp jak linijka na zajeciach w podstawowce od ojca naczelnego albo grubej nauczycielki ruskiego :) :) :) Klasyka, a masz, a masz ty niegrzeczny forumowiczu :) :) :) 



#577 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18606 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 maj 2013 - 14:50

...po uzbieraniu 3 pkt.ostrzeżeń jest ban z automatu (długość różna, od 3 do 30 dni) wiec z reguły Ci co otrzymują ten punkty nie są zadowoleni ale koniec z tym offtopem w tym wątku, 



#578 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4438 postów

Napisano 23 maj 2013 - 15:03

Pawle,

 

Na wszystko trzeba zasluzyc. Pani od ruskiego ganiala bo jakos mi ten jezyk nie podchodzil ze wzgledu na rodzinna milosc do wszystkiego ze wschodu, ojciec naczelny bo mu na dzierzawe chodzilismy do sadu. A tak po prostu za nic? Smiem powiedziec- jak tak Pan moze, panie Super-moderatorze :) :) :) 

 

Szkoda, ze keidys nie bylo banow z automatu, z Kuba i Pitem bysmy dziennie kilkunastu odstrzelili :) 



#579 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 23 maj 2013 - 21:51

Ogłoszenia typu (S) stojak karpiowy , sygnalizatory,podpórki , pikacze , sracze karpiowe itd są zgodnie z regulaminem przecież ( dowiedziałem się właśnie) :rolleyes:  . Tyle , że zupełnie niezgodne z formułą forum  :ph34r:   


  • Zwierzu lubi to

#580 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 24 maj 2013 - 04:45

Ogłoszenia typu (S) stojak karpiowy , sygnalizatory,podpórki , pikacze , sracze karpiowe itd są zgodnie z regulaminem przecież ( dowiedziałem się właśnie) :rolleyes:  . Tyle , że zupełnie niezgodne z formułą forum  :ph34r:  

 

Co Ty - połowa na tym forum łowi karpie a druga się zastanawia. Sportowa ryba, nawet na muchę reagują. Stojak zawsze można wykorzystać do suszenia śpiochów lub w trolingu, sygnałki jako indywidualne wsparcie dla Megabass-ów a podpórki do szaszłyków lub drapania po plecach. Słowem - sprzęt niezbędny dla rasowego spiningisty, muszkarza...  :D