Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Dąbek 111 i skutki uzależnienia

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1841 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1618 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 02 czerwiec 2012 - 23:07

A tego Recona 10 lb oglądałeś może? :D

#102 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 03 czerwiec 2012 - 07:17

Miałem jakiegoś w łapce ,być może akurat tego.Blanki dość zbieżne ,cieplejsze w akcji .Myślę ,że pod szczupaka na lżejsze gumy i okonia wyszłaby fajna wędka za nieduże pieniądze.Pod sandacza może niektórym nie pasić ,ja akurat wolę szybsze.

#103 OFFLINE   gumis997

gumis997

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 04 czerwiec 2012 - 22:44

Piękna robota. Jest już po testach? Jak się sprawuje? :unsure:

#104 OFFLINE   Andan

Andan

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2136 postów
  • Imię:Adrian

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:33

Piekny kijek Endriu i świetna robota Dąbek, rekojeść przypomina mi g loomisa. Jak tam po pierwszych testach

#105 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 06 czerwiec 2012 - 22:26

O FX-e niech napisze coś Endriu,ja dzisiaj testowałem TX 682 opisany do 7g .Kijek zestawiłem z Curado 51E.Czuły niesamowicie i ładował się już od 4-g mimo że zbrojony spiralnie.Na przyzwoite odległościlatały już gumki 5cm na główce 4g ,ale że ja zaczynam łowić od 5g w górę więc zabawa dopiero się zaczynała.7-12g + predator 5cm poezja , a ja wciąż byłem ciekawy co jeszcze potrafi.doszedłem do główki 15 +guma 5 cm i dawał znakomicie radę przy rzutach jak i prowadzeniu.Pewnie jeszcze paręgram można było dołożyć ale to już przedział dla innej wędki więc szkoda było tą nadwyrężać.Kijek radzi sobie super z obrotówkami 3 i 4 comet ,z 2 trochę słabiej podczas rzutów ale to za sprawą multica i moich jeszcze słabych umiejętności w jego obsłudze.Ale lżejsza szpulka powinna załatwić sprawę.Generalnie zestaw idealny do moich zastosowań.

Szkoda że rybki na Martwej Wiśle jeszcze się nie obudziły i kijek nie popracował,ale mam zamiar dać mu szansę w sobotę Nogacie.

Pozdro

#106 OFFLINE   Andan

Andan

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2136 postów
  • Imię:Adrian

Napisano 07 czerwiec 2012 - 17:54

O FX-e niech napisze coś Endriu,ja dzisiaj testowałem TX 682 opisany do 7g .Kijek zestawiłem z Curado 51E.Czuły niesamowicie i ładował się już od 4-g mimo że zbrojony spiralnie.Na przyzwoite odległościlatały już gumki 5cm na główce 4g ,ale że ja zaczynam łowić od 5g w górę więc zabawa dopiero się zaczynała.7-12g + predator 5cm poezja , a ja wciąż byłem ciekawy co jeszcze potrafi.doszedłem do główki 15 +guma 5 cm i dawał znakomicie radę przy rzutach jak i prowadzeniu.Pewnie jeszcze paręgram można było dołożyć ale to już przedział dla innej wędki więc szkoda było tą nadwyrężać.Kijek radzi sobie super z obrotówkami 3 i 4 comet ,z 2 trochę słabiej podczas rzutów ale to za sprawą multica i moich jeszcze słabych umiejętności w jego obsłudze.Ale lżejsza szpulka powinna załatwić sprawę.Generalnie zestaw idealny do moich zastosowań.

Szkoda że rybki na Martwej Wiśle jeszcze się nie obudziły i kijek nie popracował,ale mam zamiar dać mu szansę w sobotę Nogacie.

Pozdro



Pięknie na takick kijaszkach osobiście lubie łapać. Myślę ze na availu bez problemu juz sobie z coment nr 2 poradzi. Jeszcze jak wyczujesz zestaw to może ruszy bez zmiany szpuli na tunningową.

Graty udanego rodbuldingu.



#107 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 918 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 08 czerwiec 2012 - 13:38

Fajnie, fajnie. Też będę coś z Phenixa wybierał pod okonia i sandacza do klasycznego spinna. Macałem w Rodmas, ale jeszcze nie wybrałem.

#108 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 14:58

Ale króciaka czy coś dłuższego

#109 OFFLINE   Andan

Andan

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2136 postów
  • Imię:Adrian

Napisano 08 czerwiec 2012 - 15:35

Powiedz mi Dąbek jak to się ma z czułością w porównaniu do St. Croix. Które kije są czulszy. Mam st. croix pod pstrąga na casta ale jestem średnio zadowolony. Jestem ciekawy czy Phenix nie byłby lepszą pozycją. Co powiesz o modelu Phenix Recon PHX-C682L pozycja niższa jakościowo niż tournament ale ma cw i prace taką jaką lubie.

#110 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 16:14

Reycona miałem jednego w ręku u Łukasza,to niższy moduł i pewnie z czułością byłby porównywalny z CSII z STC ,blank niesamowicie zbieżny ,ale pod mało lotne przynęty ciekawa propozycja.
Czucie porównywalne z elitkami legend lub turnament mają UMBX-y i seria elixir lub karabelki . TX to inna bajka jak przywiozłem blank od łukasza ,podczas onanizmu nad nim przejechałem przypadkowo szczytówką po firance, aż dreszcz przeszedł po plecach.Łukasz opowiadał o wrażeniach podczas brania, ryba nie odbija się od przynęty mimo że jest szybki, jakby wchodziła w przynętę nie czując oporu i nie wiedząc że już wisi.
Ja jeszcze nie miałem przyjemności z rybką na nowym kijku ,ale w niedzielę może będę mógł coś więcej napisać.

#111 OFFLINE   Andan

Andan

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2136 postów
  • Imię:Adrian

Napisano 08 czerwiec 2012 - 17:18

Po tym opisie zazrdoszcze Ci kijaszka . dzieki za szczegółowe info.

#112 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 15:14

Wrzóce coś zaległago,bo majuż 3-4miechy ale nie było okazji zfocić :mellow:
Rzeczna armatka i może zatokowy troling.Pierwotnie był robiony w spinie ,ale że wszystkie jiuż mają pazurki więc nie mogłó go minąć.
Batson RX7 HS1023F .Rękojeść nic specjalnego ,wtedy jeszcze nie toczyłem ,gotowa tuleja z średniej klasy korka.Uchwyt Fuji ACS zakończony pierścionkiem ,czyli bez fore.Przelotki w spirali Alconit od 8-6.

Załączone pliki



#113 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 15:18

cd.

Załączone pliki



#114 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 15:23

I coś z ostatniej chwili ,ale jak mnie słuchy doszły już po testach,podobno rozprawił się z kijanką 150+cm.
Phenix UMBX 12LB 14g



Załączone pliki


  • PlKACZ lubi to

#115 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 05 lipiec 2012 - 15:27

cd.

Załączone pliki



#116 OFFLINE   endriu24

endriu24

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaJELENIA GÓRA

Napisano 05 lipiec 2012 - 17:58

dokładnie wczoraj o 11 na 15 g koguta ale była jazda 150cm sum na rozgrzewkę

#117 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 07 sierpień 2012 - 17:36

Piękny kijaszek a raczej wykonanie . Rafał zdradź jaką omotką to robiłeś bo ciekawy Design i ładnie to wygląda. Chodzi o firmę i dokładny kolor nici. Aż dziw bierze że tak delikatny kijaszek rozprawił się z 150 cm sumem.

#118 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 08 sierpień 2012 - 10:07

Dzięki Artur :D Nitka to metalik ProWarp o nr 9750 , a wpleciona to metalik nr 9710 ProWarp.

Pozdro

Rafał

#119 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5357 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 08 sierpień 2012 - 10:14

Jak lubisz te klimaty kolorystyczne to bardzo ładnie do koloru blanków Phenixa pasuje też metalica Brown 9740 (ładny burgundowy efekt)- tippet terakota japońska :D

#120 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 08 sierpień 2012 - 14:41

Dzięki Wam za typy, pewnie że lubię kolorystyczne klimaty i skorzystam z podpowiedzi tylko potem nie zrzędzić że plagiat :D)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych