Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Blank na łososiówkę

blank łosoś

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 30 kwiecień 2012 - 00:29

Może spróbujesz Composite Developments np Blue Rapid 3 m c.w. 10-35
Bardzo szybki kij o szczytowej akcji , przy obciążeniu progresywny , wymarzona sprawa na bałtyckie troćki to i Irlandzkim łososiom da radę . Jedyny problem to kij odżywa przy ciężarkach18 gr a ty łowisz chyba trochę lżej

#22 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 30 kwiecień 2012 - 00:57

[quote]
Tomku przeznaczenie rzeki ale czy te 12 lb da rade?
Pytam poniewaz mysle o blanku na nasze morze a 1 1/2 wydajew mi sie za mocny na te warunki.
Jaka opinia jest na temat tego o którym piszesz?(słyszałem o lekkim nie doszacowaniu tych blank.)Fajnie gdyby te 21 gr było faktycznym 28 :D
pozdrawiam
[/quote]

Nie wiem jak jest naprawdę...Na morze mam Blue Rapida do 35g. Próbowałem z lżejszymi kijami, ale nie dawały rady...
Na irlandzkie łososie raczej wystarczy ta 12, ale na Bałtyk brałbym coś mocniejszego.
[/quote]



:D :D :D

#23 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1563 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 30 kwiecień 2012 - 18:12

Z dwóch avidów 1 oz i 1 1/2 wziąłbym tego lżejszego na morze :mellow: bo mocniejszy też super ;)

#24 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 25 maj 2013 - 02:29

Takiego testu swojej łososiówki by Peresada na blanku MHX 9'6 do 3/4oz nawet w najśmielszych marzeniach się nie spodziewałem ;)  Najpierw były shady na tasmańskie diabełki, super dawała rady. Potem fajna trotka z rzeki i kilka pstrągów. Ale najlepsze przyszło w ostatnią środę. Kija dokładnie pogiął w silnym nurcie River Laune 82 cm i ponad 5 kg łosoś! MHX spokojnie dał rady, czego nie można powiedzieć o łososiu...

Tak więc decyzja o budowie kija na tym blanku była idealnie trafiona. Dzięki Panowie za wszelkie rady i uwagi, a Krzysiek ma ode mnie flaszkę przy następnym spotkaniu B)







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blank, łosoś

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych