Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sum - 109 kg 261 cm, po prostu masakra......


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 21 październik 2011 - 19:32

Kiedy miałem lat naście, pewnego razu spotkałem nad wodą człowieka który pisywał (pisuje?) w miesięczniku, obecnie chyba też do innych. Stawiałem pierwsze kroki a C&R było mi obce, nie miałem nawet dostępu do netu :D . Spytałem jak wyniki, w odpowiedzi dostałem, że słabo.. i że nie chcą żerować. Pokazano mi dużą zrywkę a w niej dwa okazałe bolenie. Wtedy zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Dopiero po latach, kiedy wszystko wróciło na właściwe miejsce pojąłem sytuację. Dlatego już od dawna nie czytuję, żadneh prasy tematycznej. :D

#22 OFFLINE   Marcinos25_ac

Marcinos25_ac

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:łapka

Napisano 21 październik 2011 - 20:12

Ja chyba bym się pokusił na to preparowanie tego pana jak również tego redaktora który umieścił ten niezwykle wspaniały artykuł, po prostu Mięsiarz Polski wstyd

#23 OFFLINE   datoos

datoos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 21 październik 2011 - 20:46

Hmm tak czytam opinie forumowiczów i odnosząc je do tego co napisał ten człowiek, który miał szczęście złowić tak piękną rybę w zasadzie wynika tylko jedno. W PZW którego wszyscy jesteśmy członkami, chcąc czy nie chcąc, potrzebne jest takie podejście do sprawy jak w kołach łowieckich. Myślę, że mogło by to przynajmniej spowodować, iż najbardziej okazałe egzemplarze, które skończyły w marynacie na patelni czy wędzarni nadal pływały by w naszych wodach.

Nawiasem mówiąc nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś któryś z forumowiczów wrzucił linka z aukcją na allegro spreparowanej głowy suma (poprzedniego rekordu). O ile pamiętam cena kup teraz wynosiła 1200 czy 1500 zł. Ale dziwnym trafem została zakończona przed czasem i szukając kiedyś w archiwum allegro nic nie znalazłem na ten temat.

#24 OFFLINE   atb69

atb69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1159 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 21 październik 2011 - 21:19

Potrzeba tylko górnych wymiarów ochronnych

#25 OFFLINE   MIGOTKA

MIGOTKA

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1192 postów
  • LokalizacjaDal niedaleko Oslo
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:szymczak

Napisano 22 październik 2011 - 12:23

Proponuję odnalezienie tej zakały wędkarstwa i przykładne ukaranie aby inni nie odważyli się więcej uczynić podobnie jak on. Tą zakałę tej elitarnej społeczności jaką jest należenie do grona wędkarzy. po sądzie koleżeńskim proponuję lincz w wykonaniu bojówki wędkarskiej. A potem dla utrwalenia proponuję spreparowanie wyżej wymienionego osobnika tak aby utrwalić w społeczności wędkarskiej jaka kara grozi za zabicie ryby którą się złowiło.


Masakra.
Popadacie w fanatyzm panowie. :(

#26 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6183 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 22 październik 2011 - 18:29

Nie chodzi tylko o fakt zabicia ryby, a wszelkiego rodzaju okoliczności towarzyszące: styranie sztycą od parasola, wytarganie po betonie, wleczenie po gruncie za taczką, ćwiartowanie… O podejście do tematu: utyskiwania na prześladowanie przez organy ścigania (za niewinność oczywiście), skargi na drożyznę jak człowiek chce sobie takiego sumka legalnie pozyskać, zarezać a potem spreparować, podliczanie wpływów i wydatków, co pewnie robi 95% wędkarskiej Polski. W końcu o bezkrytyczną postawę WP.

Zastanawiam się: nie rozumiesz tego, czy prowokujesz?


#27 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 964 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 23 październik 2011 - 10:28

pewnie wieczorami ten łowca będzie zakładał ów łeb swojej Teresce na nocne igraszki. <_<

#28 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 806 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 23 październik 2011 - 12:28

Nie pozostaje nic innego jak życzyć szanownemu Mięsiarzowi Polskiemu za propagowania tak wspaniałych postaw i cenzurę w komentarzach - nie po ich linii - rychłego bankructwa tym razem bez happy endu (dla nich oczywiście). Brakuje tylko zdjęć z ćwiartowania ryby... :wacko: :(

#29 OFFLINE   MichałR

MichałR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 280 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 październik 2011 - 13:43

Sadysta złowił, zarżnął i opisał, sadysta to zamieścił, nie widzę innego rozumienia. Być może dlatego współpracują. Ale w zasadzie co mnie to obchodzi. Szkoda ryby. I szkoda czasu, żeby o nich rozmawiać.

#30 OFFLINE   kocmyrz

kocmyrz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 539 postów
  • Lokalizacjastrumyki, szklaki i susz
  • Imię:Jaś
  • Nazwisko:Zaborowski

Napisano 23 październik 2011 - 14:05

dobre wiesci - WP podzielił los suma.

#31 OFFLINE   kielbasa99

kielbasa99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 122 postów
  • Lokalizacjadom

Napisano 23 październik 2011 - 18:55

..nie ma to jak magazyn wszystkich mięsiarzy
smacznego

#32 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 24 październik 2011 - 10:36

To sie nigdy nie zmieni, nawet tutaj w jukej widac , ze najechalo sie mlodziezy w gumofilcach i propaguja metody swoich dziadkow i ojcow z polandii , ze rybke to sie lowi i zjada lub co jak niektorzy lowimy i sprzedamy ci a cena to do uzgodnienia , tacy ludzie to przetrwaja nawet armagedon , to jest BETON niezniszczalny z dziada pradziada . :angry:

#33 OFFLINE   kielbasa99

kielbasa99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 122 postów
  • Lokalizacjadom

Napisano 24 październik 2011 - 10:52

..wypraszam sobie :D też latam w gumofilcach :lol: ...po działce najczęściej :mellow: ...ale fakt u nas jeden z tych BETONÓW ma koło 10 wędek na łódce ,miał, bo w końcu skontrolowali ch...ja ,w siatce oczywiście ponad 10 szczupaczków większość ledwo wymiar albo i nie...zapłacił jakieś marne grosze kary,siedzi dalej- już dwie wędki ,ale dookoła wystają żyłki bo ma skubany kilkanaście szpulek z żyłkami, porozrzucanych na grunt z żywcem

#34 OFFLINE   Godzio

Godzio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 134 postów
  • Lokalizacjamazowsze

Napisano 24 październik 2011 - 13:05

Ja też sobie wypraszam, ale nie z powodu gumofilców. Zapytam tylko....a Ty w tym jukej to skąd się wziąłeś?
Sorry za OT

#35 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 24 październik 2011 - 13:28

Sorry że nie trybie, co to są gumofilce to wiem,ale może mi ktoś wyjaśnić co to za miejscowość jukej.

#36 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6183 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 24 październik 2011 - 13:28

UK?

#37 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 24 październik 2011 - 13:30

Dziękuję za informację,teraz to jestem trybiący.

#38 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 październik 2011 - 13:39

a mnie sie podoba zaradnosc goscia. my tu Pany z jakims programem rodbuilderzy i inne takie a facet poszedl po najmniejszej linii oporu. jak mu dwie przelotki sie rozpadly bo walnal nimi o glebe to ... zamiast je wymienic upierdzieli sobie wedke tak zeby miala wszystkie przelotki sprawne :mellow:

ZUCH CHŁOPAK i jaki zaradny :D

#39 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18586 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2011 - 15:27

Smaczek jest gdzie indziej moim zdaniem, na stronie internetowej WP możemy przeczytać takie oto wywody:

Od samego początku bowiem „Wędkarz Polski” pomyślany był jako coś więcej niż przedsięwzięcie komercyjne. Po części dlatego, że wędkarstwo i rybactwo uważaliśmy w gronie współtwórców miesięcznika za rzecz ważną – nie tylko hobby czy część gospodarki, ale składnik kultury materialnej narodu – po części zaś, bo na wydawanie gazety patrzyliśmy jak na rodzaj misji, misji edukacyjnej.


W zestawieniu z opisem rybnickiej masakry piłą mechaniczną zastanwaiam się czego ma być wyrazem: kultury materialnej narodu czy raczej misji edukacyjnej

:lol: :lol: :lol:

cieszę się że WP zniknął z rynku, powiem szczerze



#40 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 24 październik 2011 - 15:49

Boże broń nas przed taką kulturą,bo od czytania tej gazetą już nas uchroniłeś.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych