Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Serwis u Pana Leśniaka

serwis kołowrotek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
661 odpowiedzi w tym temacie

#601 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 21 luty 2019 - 18:38

Również nie polecam tego Pana, miałem problem z korbką, powiedział że potrafi to naprawić ale cyt. "Nie będę zajmował się głupią korbą, a nie powiem panu jak to naprawić". W mojej opini poprostu nie chciał wyjść na głupka bo nie potrafił naprawić korbki w nowym modelu ale głupio mu było się do tego przyznać, najlepsze było to że taki specjalista na dobrze zrobionej fotorelacji jak sam powiedział "Ja tu nic złego nie widzę" dopiero gdy mu po zdjęciu jak dziecku krok po kroku tłumaczyłem o co chodzi to zaskoczył.

ODRADZAM!!!

Grubo pojechałeś.



#602 OFFLINE   Adam K.

Adam K.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:K.

Napisano 21 luty 2019 - 19:12

Kiedyś przejży i będzie mu wstyd....

Pozdrawiam:
Adam K.

Wysłane z Huawei 20 Pro przy użyciu Tapatalka
  • tom3 i chlodnica lubią to

#603 OFFLINE   tom3

tom3

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 311 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Tomek

Napisano 21 luty 2019 - 19:29

Również nie polecam tego Pana, miałem problem z korbką, powiedział że potrafi to naprawić ale cyt. "Nie będę zajmował się głupią korbą, a nie powiem panu jak to naprawić". W mojej opini poprostu nie chciał wyjść na głupka bo nie potrafił naprawić korbki w nowym modelu ale głupio mu było się do tego przyznać, najlepsze było to że taki specjalista na dobrze zrobionej fotorelacji jak sam powiedział "Ja tu nic złego nie widzę" dopiero gdy mu po zdjęciu jak dziecku krok po kroku tłumaczyłem o co chodzi to zaskoczył.

ODRADZAM!!!

Jak wiedziałeś o co chodzi, mogłeś sam to naprawić .



#604 OFFLINE   maykel

maykel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Imię:Michał

Napisano 21 luty 2019 - 19:34

Również nie polecam tego Pana, miałem problem z korbką, powiedział że potrafi to naprawić ale cyt. "Nie będę zajmował się głupią korbą, a nie powiem panu jak to naprawić". W mojej opini poprostu nie chciał wyjść na głupka bo nie potrafił naprawić korbki w nowym modelu ale głupio mu było się do tego przyznać, najlepsze było to że taki specjalista na dobrze zrobionej fotorelacji jak sam powiedział "Ja tu nic złego nie widzę" dopiero gdy mu po zdjęciu jak dziecku krok po kroku tłumaczyłem o co chodzi to zaskoczył.

ODRADZAM!!!

Za takie trolowanie w internecie powinni mandaty dawać

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka

#605 OFFLINE   jogger1

jogger1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 162 postów
  • Lokalizacjamazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Nazwisko:Grabowski

Napisano 25 luty 2019 - 02:07

A ja polecam tego Pana , od lat serwisuje mi biomki, tp , Stelle , były i existy itd - kołowrotków przeserwisiwal mi więcej niż w nie jednym dobrym sklepie nie zobaczysz , nawet do jednego nie mam najmniejszej pretensji - wszystko perfekt i poezja . No ale to moja skromna opinia człowieka, który ma więcej i używa kołowrotków niż ludzie posiadają haczyków na ryby .

#606 OFFLINE   PiotrCz

PiotrCz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 218 postów

Napisano 28 luty 2019 - 12:11

Właśnie dotarł do mnie Twinek po serwisie u Pana Józefa.W sobotę testy pod obciążeniem. Jestem bardziej niż zadowolony z jakości i czasu serwisu. Kołowrotek trzy lata temu miał wymienione przekładnie również przez Pana Józefa - żeby nie było - kupiłem ząbkującą używkę .

Osobiście polecam.



#607 OFFLINE   esox81

esox81

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 206 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Patryk

Napisano 06 kwiecień 2019 - 15:10

Cześć Panowie miałem poważny problem z moim stradicem 4000 gtm z 90 lat przewinal setki kilometrów plecionki zylek itd wytargal sporo ryb w końcu zacząłem odczuwać jego wiek mało tego zlamalem kablak. Złapałem kontakt z Panem Lesniakiem na forum mówił że ma mnóstwo pracy i narazie nie naprawi mi katryny ale po słowach proszę mnie zrozumieć jak wędkarz wędkarza i pomoc! powiedział wysyłaj a po tygodniu miałem kołowrotek jak nowy!!! Naprawdę mega gość

#608 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 07 kwiecień 2019 - 18:27

Cześć Panowie miałem poważny problem z moim stradicem 4000 gtm z 90 lat przewinal setki kilometrów plecionki zylek itd wytargal sporo ryb w końcu zacząłem odczuwać jego wiek mało tego zlamalem kablak. Złapałem kontakt z Panem Lesniakiem na forum mówił że ma mnóstwo pracy i narazie nie naprawi mi katryny ale po słowach proszę mnie zrozumieć jak wędkarz wędkarza i pomoc! powiedział wysyłaj a po tygodniu miałem kołowrotek jak nowy!!! Naprawdę mega gość

Że Józek Mega Gość to nic nowego :) .


  • sowos, Józef Lesniak i M a r a s lubią to

#609 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1571 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:10

W sumie wszystkie Józki , których znam to spoko ludzie :)


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 07 kwiecień 2019 - 20:11

  • Józef Lesniak lubi to

#610 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:11

Tylko nie wolno o tym mówić Józek  :ph34r: 

a już na pewno pisać o tym na forum,- tu obowiązuje zasada "bić mistrza"

A kto bije ten gość,- najczęściej umysłowa skóra i kość ale internetowy gość....

I to się Józek nie zmieni.... My na 100% tego nie dożyjemy..... 



#611 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 07 kwiecień 2019 - 20:17

Arek, 

 

sam osobiście jednego mistrza biłeś... pamiętasz ? czy przypomnieć? 


  • bogdan333, Rajfel i cyprys19 lubią to

#612 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 07 kwiecień 2019 - 21:54

Jak już przypominasz Adam to przypominaj dokładnie.

Pamiętam to dobrze bo wielokrotnie o tym później myślałem...

Nie 'biłem" fachowości w dziedzinie serwisu i naprawy kołowrotków ani Pana Józefa, ani Pana Tomasza.

Moje "uwagi" dotyczące wypowiedzi Pana Józefa i miały charakter osobisty.

Z Panem Tomaszem także nie mam najmniejszych wyrzutów sumienia,- przedstawiłem sprawę jak tylko umiałem bezstronnie pokazują plusy i minusy, jedynie na zachowaniu się Pana Tomasza wobec mnie nie zostawiłem suchej nitki i byłem bardzo subiektywny,- no chyba że kilkumiesięczna cierpliwość w czekaniu na choćby jedno słowo to za mało? 

Ja potrafię rozróżnić i zaakceptować sytuację w której ktoś, kto jest fachowcem w czymś tam, jednocześnie ma braki czy inne niedostatki gdzie indziej.

Wszystko to składa się na jedną osobę w której braki nie powinny przyćmiewać doskonałości i na odwrót....ale jednak odwodzić od oceny osoby...

 

A ty Adamie potrafisz to odróżnić?


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 07 kwiecień 2019 - 22:11

  • Guzu, Tomek TJ i Józef Lesniak lubią to

#613 OFFLINE   PLnK

PLnK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaWrocław-okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 08 kwiecień 2019 - 11:07

ja również napisałęm do Pana Leśniaka z prośbą o serwis kołowrotka... czekałem 2tyg na odpisanie po czym napisałem ponownie, wiadomość została usunięta bez słowa... od człowieka z taką opinią wymagałbym trochę klasy i chociaż zwykłe odpisanie "nie" załatwiłoby sprawę ... skorzystałem z pomocy innego forumowicza, ale niesmak pozostał



#614 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 08 kwiecień 2019 - 18:49

ja również napisałęm do Pana Leśniaka z prośbą o serwis kołowrotka... czekałem 2tyg na odpisanie po czym napisałem ponownie, wiadomość została usunięta bez słowa... od człowieka z taką opinią wymagałbym trochę klasy i chociaż zwykłe odpisanie "nie" załatwiłoby sprawę ... skorzystałem z pomocy innego forumowicza, ale niesmak pozostał

Nie obrażaj się na Józka.Po pewnych wydarzeniach na wiadomości od nieznajomych  prawdopodobnie nie odpisuje.

No cóż wolno mu, jak również wolno Tobie mieć w temacie swoje zdanie.


  • przemo_w lubi to

#615 OFFLINE   PLnK

PLnK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów
  • LokalizacjaWrocław-okolice
  • Imię:Krzysztof

Napisano 08 kwiecień 2019 - 19:23

Nie obrażaj się na Józka.Po pewnych wydarzeniach na wiadomości od nieznajomych  prawdopodobnie nie odpisuje.

No cóż wolno mu, jak również wolno Tobie mieć w temacie swoje zdanie.

pewnie masz rację, byłem trochę rozczarowany, nie zmienia to jednak faktu, że dalej mam do tego Pana szacunek :)


  • Jozi, Józef Lesniak i tom3 lubią to

#616 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 08 kwiecień 2019 - 20:37

Jak już przypominasz Adam to przypominaj dokładnie.

Pamiętam to dobrze bo wielokrotnie o tym później myślałem...

Nie 'biłem" fachowości w dziedzinie serwisu i naprawy kołowrotków ani Pana Józefa, ani Pana Tomasza.

Moje "uwagi" dotyczące wypowiedzi Pana Józefa i miały charakter osobisty.

Z Panem Tomaszem także nie mam najmniejszych wyrzutów sumienia,- przedstawiłem sprawę jak tylko umiałem bezstronnie pokazują plusy i minusy, jedynie na zachowaniu się Pana Tomasza wobec mnie nie zostawiłem suchej nitki i byłem bardzo subiektywny,- no chyba że kilkumiesięczna cierpliwość w czekaniu na choćby jedno słowo to za mało? 

Ja potrafię rozróżnić i zaakceptować sytuację w której ktoś, kto jest fachowcem w czymś tam, jednocześnie ma braki czy inne niedostatki gdzie indziej.

Wszystko to składa się na jedną osobę w której braki nie powinny przyćmiewać doskonałości i na odwrót....ale jednak odwodzić od oceny osoby...

 

A ty Adamie potrafisz to odróżnić?

 

Arku drogi, 

 

może już nie powinniśmy toczyć dalej tej dyskusji. Robimy to już chyba trzeci raz... ale...

 

Zadałeś mi ciekawe pytanie, na które bardzo trudno mi odpowiedzieć. Pana Józefa nie znam, kołowrotków do niego nie wysyłałem. 

Tomka znam... kołowrotki mu wysyłałem, jeden raz ryby z nim łowiłem... a jeśli mnie pamięć nie myli to chyba dwa razy u niego w domu byłem. Wielogodzinnych czasem rozmów telefonicznych to nie zliczę. 

 

Twoja ocena jest powiedzmy pragmatyczno - techniczna i słuszna z tej perspektywy. Niemniej czasem rodzi się dla tego świata lub Bóg wie w jakim celu, człowiek dziwny, mający fach w ręku, ale nie artysta... a jednak jakoś ujmujący... trudno mi znaleźć jakieś stosowne określenie, błędny rycerz może. 

 

Kończąc i odpowiadając Ci na pytanie... nie w tym przypadku nie potrafię. 



#617 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5354 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 08 kwiecień 2019 - 20:59

Adam, nie musimy toczyć tej dyskusji, niema takiej potrzeby.

Myślimy inaczej i tyle.

Gdyby nie to, że potrafimy wyrażać tę inność bez próby pozbawienia godności adwersarza to te nasze wpisy były by zwykłym trollowanie a tak są czymś więcej, czymś czego na forum brakuje (według mnie)

Dziękuję Ci za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Arek



#618 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 08 kwiecień 2019 - 21:41

Arek, 

 

tak, myślimy inaczej.

 

Tak to prawda, że warto rozmawiać i się różnić.

 

Również Ci dziękuję. 

 

 

Adaś 


  • gulf lubi to

#619 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 09 kwiecień 2019 - 06:48

Szkoda, że Pan Tomasz  pożegnał nasze forum. Nieziemska kopalnia wiedzy w temacie daiwy, sympatyczny Gość, może czasem w swoim postępowaniu kontrowersyjny...


  • Rheinangler, AdasCzeski i G_rzegorz lubią to

#620 OFFLINE   Józef Lesniak

Józef Lesniak

    Józef Leśniak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1141 postów
  • LokalizacjaSłubice
  • Imię:Józef
  • Nazwisko:Leśniak

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:20

ja również napisałęm do Pana Leśniaka z prośbą o serwis kołowrotka... czekałem 2tyg na odpisanie po czym napisałem ponownie, wiadomość została usunięta bez słowa... od człowieka z taką opinią wymagałbym trochę klasy i chociaż zwykłe odpisanie "nie" załatwiłoby sprawę ... skorzystałem z pomocy innego forumowicza, ale niesmak pozostał

Wyszło głupio z mojej strony,być może z powodu nawału pracy. Nie tak często odczytuję teraz wiadomości. Przepraszam.

Ps. Lepiej do mnie zadzwonić.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwis, kołowrotek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych