Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jerkbait prezentuje: moja przygoda z rodbuildingiem – odcinek 4 - nowy artykuł na jerkbait.pl

artykuł

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 15 styczeń 2010 - 15:39

Witam,
Rodbuilding to piękne hobby, które potrafi łączyć ludzi na całym świecie – pokonując bariery językowe i różnice kulturowe. Przykładem może być opowieść naszego Kolegi z Ukrainy – Wiktora, który na jerkbait.pl odnalazł swoją rodbuildingową pasję – zapewne nie on jeden. Zapraszamy do lektury artykułu i zachęcamy innych monterów wędzisk do dzielenia się ze społecznością jerkbait.pl swoimi doświadczeniami!

Cześć. Mam na imię Wiktor i jestem z Ukrainy. Chciałbym opowiedzieć o swoich przygodach z castingiem i rodbuildingiem. Wszytko w tej historii jest zawiązane z portalem jerkbait.pl (za co jestem bardzo mu wdzięczny).

Zapraszam do lektury klejnego artykułu z serii Jerkbait prezentuje: moja przygoda z rodbuildingiem. W czwartej części naszego cyklu BITR (Witja) z Ukrainy dzieli się z nami swoją historią przygody z rodbuildingiem. Zapraszam!

Pozdrawiam
Remek



#2 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 15 styczeń 2010 - 18:00

Gratuluje Wiktor :D . To jest piekne ze ludzie wciaz poszukuja . Poszukiwacze to typ czlowieka co sie uczy , rozwija i idzie do przodu . Powodzenia Wiktor :mellow:

#3 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 15 styczeń 2010 - 20:40

Takich rodbuildingowych coming outów nigdy nie za wiele ..
Nie jest to może nadzwyczaj popularne zajęcie między łowiącymi , ale spróbować się zmierzyć z tak fascynującym i rozwijającym wyzwaniem zawsze warto . I proszę , okazuje się że j.pl inspiruje nie tylko do kupna kręciołów o drapieżnym wyglądzie .. B)
Ale równie świetnie też używasz polskiej mowy i słowa . :D


#4 OFFLINE   BITR

BITR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaLwow, Ukraina

Napisano 16 styczeń 2010 - 00:03

Dzienki! :mellow:

Z jenzykiem pomogl mi @Friko (kolejny raz dzienkuje), sam bym nie zdolal gramatyki.
Naprawde jestem wdzięczny temy portalu i wszystkim jego uzytkownikam. Chentnie czytam strone od chyba trzech lat. I prawde mowiac wiele zawdzienczam j.pl. Z nim zmienilem najpierw krecioly, wendki z nimi metode i dalej cala wizje wendkowania. No a teraz juz chyba i moj tryb zycia.

Pozdrawiam, Wiktor. B)

#5 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 16 styczeń 2010 - 00:34

jakże pięknie się czyta takie artykuły w piątkowy wieczór :o
kolejny przykład na to że jak komuś zależy to może zdziałać cuda.
@BITR-natchnąłeś mnie do stworzenia własnego kąta i spróbować zrobić sobie wędkę :o

#6 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 16 styczeń 2010 - 11:55

Przykład dla tyk kolegów którzy pytaja na forum o kije,czy da sie zbudować wedke do jakiejś tam ograniczinej kwoty,warto moim zdaniem samemu pokombinować,wszak info niebrakuje,aradocha z własnej wedki podwojna :D

#7 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 16 styczeń 2010 - 16:58

Friko , nie dość że okazuje się znaczącą , szarą eminencja i spiritus movens polskiego rodbuildingu , to jeszcze działając zza kulis poziom erudycji nam znacząco podnosi .. :D
A BITRa muszę zapytać jak w jego stronach ten piękny proceder wygląda ?
Czym od polskiego wydania się różni i jak widzi skalę tamtejszego castingu ..




#8 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 styczeń 2010 - 17:01

BITR, bardzo miło się czyta Twój artykuł. Cieszy mnie rówież to, że nasi forumwicze dzieląc się wiedzą, dzielą ją również z zagranicznymi wędkarzami czego jesteś najlepszym przykładem. Wędek gratuluję, własnoręcznie wykonane najlepiej pracują. przy okazji mam pytanie dużo wędkarzy łowi na Ukrainie na casting? Znasz jakiegoś znanego Ukraińskiego rodbuildera - jakąś najbardziej znaną pracownię?

Pozdrawiam
Remek


#9 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 16 styczeń 2010 - 17:30

BITR super sprawa. Gratuluję pomysłowości i wytrwałości.
Do granicy ukraińskiej mam tylko kilkadziesiąt kilometrów. Może napiszesz coś więcej o wędkowaniu na Ukrainie?

#10 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 16 styczeń 2010 - 19:50

NO i OTO LOTO panowie ,więcej takich zapaleńców którzy kombinują z przerabianiem budowaniem wędzisk ,im więcej takich ludzi tym szybciej odejdziemy od sklepowej masówki można by rzec bo okazuje się ze wędka sklepowa po przebudowaniu to całkiem fajnym kijek,ja tez zaczynałem od przeróbek wędek seryjnych wiec BITR życzę wytrwałości i dalej kombinuj :mellow:

#11 OFFLINE   BITR

BITR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaLwow, Ukraina

Napisano 17 styczeń 2010 - 12:01


@Remek
Casting u nas juz co raz lepiej, spodziewam sie ze wkrotce uda sie nam u siebie zdjanc z niego kurtyne newiadomosci i zrobic znazendziem dla wendkowania. Teraz ligh i medium light casting jest uzywany prez bardzo ograniczona grupe i nadal jestesmy w procesie dostosowania go do swoich waronkow. Wendkarze z Dniepra coraz czenscie uzywaja casta do duzych gum i jerkow. Z rodbuildingiem gorzej, narazie sa pojedyncze rodbiulderzy ktore robia wendki godne polecenia ale poki co niema dostatniego poinformowania wsrod wedkarzy.

@tpe1
Jak juz pisalem, mamy roznego typu wode ale takze sa wielkie problemu z cuszownictwem. Poradzic moge ci pare dobrych miescowek gdybys ukazal mi w jakiej czensci Ukrainy cie interesuja(ale na priv).

@Sławek Oppeln Bronikowski
przepraszam ale niestety nie jestem 100% pewien ze zrozumialem o co sie pytasz... :blush::D

Jeszce raz dzienki!

#12 OFFLINE   zander_90

zander_90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 17 styczeń 2010 - 19:41

Wiktor gratuluję Ci umiejętności i determinacji. Efekt końcowy bardzo dobry. Pięknie!!! Czy Twój blank po oszlifowaniu (usunięciu lakieru) lakierowałeś czymś ponownie?

#13 OFFLINE   BITR

BITR

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 74 postów
  • LokalizacjaLwow, Ukraina

Napisano 17 styczeń 2010 - 20:44

Lakierowalem, wcieraniem cienkiej warstwy zywicy epoksydowej.

#14 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 styczeń 2010 - 21:03

Friko , nie dość że okazuje się znaczącą , szarą eminencja i spiritus movens polskiego rodbuildingu , to jeszcze działając zza kulis poziom erudycji nam znacząco podnosi .. :D


Sławku, dziękuję za miłe słowo :lol: powiem tak - staram się, czasami coś się uda - wtedy jest satysfakcja

@all

Bardzo dziękuję wszystkim Forumowiczom za miłe przyjęcie Witii i sympatyczne komentarze do artykułu - mam nadzieję że ten pozytywny klimat zachęci innych Kolegów, którzy podobnie jak Wiktor znaleźli w rodbuildingu swoją pasję - do podzielenia się z nami wszystkimi swoimi doświadczeniami. Zaproszenie do tego jest na jerkbait.pl nieustająco aktualne :D

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&th=8360& ;start=0&

@Wiktor
mówiłem, że będzie dobrze :mellow:


Pozdrawiam

#15 OFFLINE   zander_90

zander_90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 17 styczeń 2010 - 21:37

Dzięki za informację!!! Jeszcze raz gratuluję!!!

#16 OFFLINE   boor

boor

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaLwow
  • Imię:Witalij

Napisano 18 styczeń 2010 - 12:28

@ BITR, Gratulue! Bardzo piekny artykul!
@ All, te wedki son naprawde dobre, panowie!
Pozdrowienia ,Wit.

Załączone pliki

  • Załączony plik  t.jpg   33,58 KB   424 Ilość pobrań


#17 OFFLINE   Sebastian Stasiuk

Sebastian Stasiuk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 128 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 styczeń 2010 - 21:10

Szacunek i gratulacje!

tak z ciekawosci, jakie parametry ma to dziecko?

pozdrawiam,
sebastian

#18 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 20 styczeń 2010 - 22:33

@friko wyżej napisałeś że mam Art-Rod pod ręką.....powiem tak chłopaki to powoli chyba mają mnie dość bo za dużo kawy u nich piję i za przeproszeniem ....du..ę zawracam :lol:
nie ukrywam że przy każdej wizycie w pracowni człowiek mówi sobie ...że kiedyś i ja spróbuję....a z czasem nic z tego nie wychodzi :angry: albo brak miejsca ,albo jak sie miejsce znajdzie to żona sprawę zablokuje i tak w kółko :lol: ale na szczęście jestem budowlańcem ...jak przyjdzie czas to jak sobie warsztat postawie to nie ma ch..ja we wsi :mellow:

#19 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18579 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 styczeń 2010 - 22:52

@tofik
nie dziwie sie, też był mógł w Art-Rodzie pół dnia spędzić B) ostatnio przejeżdżałem prze Poznań służbowo i niestety mogłem wpaść tylko na pół godzinki, ale i tak trochę sobie pomacałem <_< poza tym sklep wędkarski zaopatrzony pierwsza klasa jeżeli chodzi o rozmawite rękodzieło :huh:

#20 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 21 styczeń 2010 - 11:09

I na koniec całkiem bardzo , lubię w rodbuildingu ten brak liderów , moderatorów oraz regulaminów ;) ..





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: artykuł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych