Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nanga Parbat...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
159 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Jamjest

Jamjest

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 29 styczeń 2018 - 18:52

Ten wątek ewidentnie przemawia za wprowadzeniem ścigania zniesławienia z urzędu w niektórych przypadkach.



#82 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:06

@pezet, o ile mogę zrozumieć frustrację na pazerność fiskalizmu w naszym kraju, to już zgodzić się na język, który używasz - nie mogę. Ostrzegałem.

@Adrian Tałocha, również przegiąłeś w wyrażaniu emocji. Obaj otrzymujecie po punkcie ostrzeżenia. Tutaj nie bot, tylko żywy człowiek czyta posty i celowe przekręcanie wyrazów nie pomaga. Przekleństwo pozostaje przekleństwem. Przypomnijcie sobie Zasady tworzenia wpisów, bo najwyraźniej zapomnieliście, że wciąż obowiązują:

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/

 

 

(...)Tacy ludzie i taki kraj...

Bardzo proszę, wypowiadaj się w swoim imieniu. Ja osobiście znam wielu wspaniałych Polaków, których Twój opis bardzo krzywdzi. Jestem dumny, że dane mi było ich poznać i wyraźnie staję w Ich obronie. Nie życzę sobie, by szkalować Ich dobre imię wrzucając wszystkich do jednego wora.


  • coma lubi to

#83 OFFLINE   Adrian Tałocha

Adrian Tałocha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 986 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Tałocha

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:07

Biorę na klatę. Sorry.
  • woblery z Bielska, R0BERT, cristovo i 1 inna osoba lubią to

#84 OFFLINE   zielan

zielan

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaBrodnica
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Zieliński

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:09

Pani Ania na moim osiedlu prowadzi warzywniak.

Po 12 godzin codziennie + sobota.

Pani Ania nawet na urlop nie wyjeżdża, bo jej nie stać i nie ma kiedy.

Ale państwo polskie zabiera jej pod przymusem 80% ciężko zarobionych pieniędzy, żeby później wydawać m.in. na fanaberie snobów i różne wycieczki himalaistów, na akcje ratunkowe i podobne.

 

To jest kurva podłe...

 

 

Jak się rozbijesz na drzewie bo zapierd**** i przyjadą służby cię wyciąć z wraku i pozbierać to jest urva podłe. 


Użytkownik zielan edytował ten post 29 styczeń 2018 - 19:10

  • Jeziorm 1, urasenty i 100icki lubią to

#85 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:20

Łukaszu, naprawdę?

Dopiero co za słownictwo dwie osoby otrzymały ostrzeżenia, i wyskakujesz z czymś takim? Przecież przypominałem o Zasadach, nawet link podałem...

Wszystkich traktuję równo, edytowałeś swój wpis, miałeś szansę się poprawić. Nie skorzystałeś z tej szansy. Muszę więc również i Ciebie ukarać.

 

Koledzy. Naprawdę proszę, byście wyrażali swe myśli w bardziej kulturalny sposób. Tu jest jerkbait.pl, a nie budka z piwem. Tu dbamy o poziom. Słownictwa również...


  • cristovo i Krzysiek P lubią to

#86 OFFLINE   fonix

fonix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Tomek

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:30

A nie prościej zamknąć wątek?
  • grzegorzyk lubi to

#87 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:34

@pezet, o ile mogę zrozumieć frustrację na pazerność fiskalizmu w naszym kraju, to już zgodzić się na język, który używasz - nie mogę. Ostrzegałem.

@Adrian Tałocha, również przegiąłeś w wyrażaniu emocji. Obaj otrzymujecie po punkcie ostrzeżenia. Tutaj nie bot, tylko żywy człowiek czyta posty i celowe przekręcanie wyrazów nie pomaga. Przekleństwo pozostaje przekleństwem. Przypomnijcie sobie Zasady tworzenia wpisów, bo najwyraźniej zapomnieliście, że wciąż obowiązują:

http://jerkbait.pl/t...rum-jerkbaitpl/

 

 

Bardzo proszę, wypowiadaj się w swoim imieniu. Ja osobiście znam wielu wspaniałych Polaków, których Twój opis bardzo krzywdzi. Jestem dumny, że dane mi było ich poznać i wyraźnie staję w Ich obronie. Nie życzę sobie, by szkalować Ich dobre imię wrzucając wszystkich do jednego wora.

Czepiasz się słówek ale taka jest prawda , poczekaj aż się zaczną MŚ w czerwcu wtedy będziemy mieli 38 milionów trenerów- to taka nasza narodowa przywara "Zawsze wiemy lepiej..."


  • Krzysiek P lubi to

#88 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:47

Czepiasz się słówek ale taka jest prawda , poczekaj aż się zaczną MŚ w czerwcu wtedy będziemy mieli 38 milionów trenerów- to taka nasza narodowa przywara "Zawsze wiemy lepiej..."


Czyli jednak piszesz o sobie? Przywary należy nazywać po imieniu, wskazywać personalnie tych, do których należą a nie przypisywać je własnemu Narodowi. To zwyczajnie podłe, kłamliwe i niesprawiedliwe.
  • woblery z Bielska, grzesiekp. i sierżant lubią to

#89 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:52

A nie prościej zamknąć wątek?

Oczywiście, że prościej.

Zamykać, kneblować, jak małe dzieci po kątach rozstawiać. Już to przerabialiśmy.

Staram się Was traktować poważnie. Jak dorosłych ludzi. Dać tyle swobody, ile to tylko możliwe. Proszę w zamian jedynie o uszanowanie naszego regulaminu. Wzajemnego szacunku, rozsądnych wypowiedzi. Jak najmniej wycinanek. Jeśli jednak ktoś chce nadużywać tej swobody wypowiedzi, to ma do tego pełne prawo, ale musi się liczyć z konsekwencjami. Wydaje mi się, że uczciwie stawiam sprawę. Przypominam, za co będą kary i w konsekwencji, gdy naruszenia się pojawiają, nikt zdziwiony być nie może. Powtórzę kolejny raz - prościej byłoby wiele wątków zamykać. Ale czy uczciwiej? To Wy swoimi wpisami tworzycie nasze forum. Ja tylko przypominam o naszych wspólnych zasadach. Dostajecie wszelką swobodę. W tym swobodę do naruszeń regulaminów i ponoszenia konsekwencji. Jeden będzie korzystał ze swobody wypowiedzi, inny do swobody bluzgania. Indywidualny wybór każdego z nas. Od każdego z nas i tylko od niego samego zależy, którą drogą podąży. Ja tylko proszę o rozwagę, wyborów dorosłych ludzi szanować muszę.. Nawet wtedy, gdy chcą być ukarani.


  • cristovo lubi to

#90 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:59

Czyli jednak piszesz o sobie? Przywary należy nazywać po imieniu, wskazywać personalnie tych, do których należą a nie przypisywać je własnemu Narodowi. To zwyczajnie podłe, kłamliwe i niesprawiedliwe.

Wait, I'll catch you :P


Użytkownik seiken edytował ten post 29 styczeń 2018 - 20:01

  • coma lubi to

#91 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:03

Proste - plując na cały Naród cześć spada też na Ciebie. No chyba, że należysz do innego.
  • R0BERT i grzesiekp. lubią to

#92 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:08

2gsk604.jpg



#93 OFFLINE   crizz100

crizz100

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1214 postów
  • Lokalizacjamultikonto (@esoxx87, @Marcisio1, @esexlucius)

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:19

Jakże malutcy są ludzie podnoszący kwestie finansowe w tym przypadku, ile was to kosztowało o ile oczywiście pracujecie uczciwie. Idąc tym tokiem rozumowania wszystkich ludzi chorych nieuleczalnie trzeba zostawić samych sobie bo nie ma z nich pożytku.
Jak jeden z drugim utknie na jeziorzew czasie burzy lub mu się zdarzy inny wypadek to też nie należy mu pomagać bo po co tam lazł. Na tym właśnie polega życie w społeczeństwie a Ci którzy tego nie rozumieją niech żyją w samotności bo nie nadają się do normalnego życia.

#94 OFFLINE   crizz100

crizz100

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1214 postów
  • Lokalizacjamultikonto (@esoxx87, @Marcisio1, @esexlucius)

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:22

https://stacja7.pl/p...ze-blizej-boga/

#95 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15611 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:36

Jakże malutcy są ludzie podnoszący kwestie finansowe w tym przypadku, ile was to kosztowało o ile oczywiście pracujecie uczciwie. Idąc tym tokiem rozumowania wszystkich ludzi chorych nieuleczalnie trzeba zostawić samych sobie bo nie ma z nich pożytku.
Jak jeden z drugim utknie na jeziorzew czasie burzy lub mu się zdarzy inny wypadek to też nie należy mu pomagać bo po co tam lazł. Na tym właśnie polega życie w społeczeństwie a Ci którzy tego nie rozumieją niech żyją w samotności bo nie nadają się do normalnego życia.

Tylko On miał wybór a chory nieuleczalnie nie. Choroba go dopada czy chce czy nie.

Następne nietrafne moim zdaniem porównanie.

 

Porównanie z łódką na jeziorze też jak dla mnie do bani. Wspinaczka wysokogórska to sport zdecydowanie ekstremalny.

 

 

Po ludzku szkoda gościa ale ktoś wyruszający na tak ryzykowną wyprawę balansuje na krawędzi i zawsze można spaść. 

 

 

Jeszce jedno, już na początku swojego postu kategoryzujesz ludzi mających inne zdanie słowem " malutcy" . Unikaj tego w dyskusji bo może się okazać że nie zawsze masz rację i Twój punkt widzenia jest jedynym słusznym.  


Użytkownik godski edytował ten post 29 styczeń 2018 - 20:41

  • wojciiech, AdasCzeski i Prus lubią to

#96 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4589 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:40

Porównanie z łódka na jeziorze też jak dla mnie do bani.

 

Dla wielu z Was łódka jest tym czym dla Niego Nanga Parbat. On tam wracał i Wy wracacie. On nie wrócił i kilku z Was też nie wróciło. Z mojej strony koniec. Przyp. autora: Was czyli miłośników wędkowania.


Użytkownik SlawekNikt edytował ten post 29 styczeń 2018 - 20:41


#97 ONLINE   kajman

kajman

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 94 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:47

Panowie litości! Czytam ten wątek i włosy stają dęba.Mackiewicz to nie turysta, który polazł nad Morskie Oko w klapeczkach i ratownicy musieli go ratować.To profesjonalista który na Nange wchodził poraz siódmy.Doskonale zdawał sobie sprawę jakie wielkie ryzyko ponosi i jakie warunki są na górze. Był świadomy tego, że jeżeli uda mu się zdobyć górę i nie da rady zejść o własnych siłach na bezpieczną wysokość to nikt mu nie będzie w stanie pomóc bez względu na kasę.Czytam komentarze,że ona to... bo zostawiła go na pewną śmierć, a ekipa ratunkowa powinna go ratować... Litości...Realizował swoję marzenia, odszedł tak jak żył.Uszanujcie to.

#98 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:50

Po ostatnim weekendzie na grupach górskich ukuto nawet nazwę dla wszystko wiedzących ekspertów, siedzących w ciepłych kapciach przed kompem "nizinni wspinacze". Nie jestem zwolennikiem cenzury ale wyjątkowych przypadkach powinna być czasowa blokada możliwości dodawania komentarzy. Część ludzi zanim coś napisze powinna się głęboko zastanowić czy w ogóle wie o czym pisze. 



#99 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 29 styczeń 2018 - 20:56

Jak widać temat jest trudny. Niesie dużo emocji - złych i dobrych. 

 

Myślę, że przyroda (góra) pokazała swoją moc... nieskończoną moc, chciałem napisać bezlitosną, ale przyrodzie uczuć nie można przypisywać. Nie jest dobra, nie jest zła. Jest. 

 

Pan Tomasz się z nią zmierzył i wygrał. Wygrał, bowiem spełnił swoje marzenie. 

 

My łowimy, spełniamy marzenia... niech mi nikt tu nie pisze, że nie odbywa się to często kosztem naszych rodzin. Może mniejszym, ale...

 

Pieniądze na akcje ratunkową są zawsze realnie - w odpowiedniej skali rzecz jasna - tak małe, że zupełnie nieistotne. 



#100 OFFLINE   Małkociniak

Małkociniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 167 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Imię:Krzysiek

Napisano 29 styczeń 2018 - 21:11

Cyt:

"Więc ciszej, dużo ciszej, nad tą otwartą trumną, w żałobie, w skupieniu, w głębokim zastanowieniu się nad wszystkim, czego szargać i szarpać, i gwałcić nie wolno"

 Stanisław Stroiński