Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Blank na jerkówkę, do 100g?

blank szczupak

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
492 odpowiedzi w tym temacie

#261 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2013 - 10:25

st. croix premier

batson crankbait

podany wyzej talon :)

 

Odwiedze FC i moze bedzie do wgladu ow talon.



#262 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 10:26

watpie, z tego co wiem byly 2 w polsce, jeden u friko a drugi pojechal do swistakow :)



#263 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2013 - 10:27

watpie, z tego co wiem byly 2 w polsce, jeden u friko a drugi pojechal do swistakow :)

 

to scigne Friko :)



#264 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 27 listopad 2013 - 10:28

myslisz, że Friko da radę odszukać ten kij / blank za swą przepastną szafa ;)



#265 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 10:29

pawel z kolei swoja wedke, chyba(?), sprzedal :mellow: ... ewtl. mozesz wpasc do mnie :)



#266 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2013 - 10:29

myslisz, że Friko da radę odszukać ten kij / blank za swą przepastną szafa ;)

 

Umowie sie z miesiecznym wyprzedzeniem. Dam mu na to czas :)



#267 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 27 listopad 2013 - 10:45

Czesc Chlopaki :)
Ten Talon powinien byc w Art rodzie, nawet ostatnio chlopaki z Poznania zrobili zdjecie z przyginania tego blanku i jest ono na forum... Zasiadlem teraz nad katalogiem i tak w oczy mi wpadl SCII o symbolu 2C66MHM 20lb dol 0.445 szczyt 6 waga 1.9 oz nie mam watpliwosci ze zapracuje gleboko, 20lb pozwoli skrecic kazdego pike'a ....

Użytkownik yglo edytował ten post 27 listopad 2013 - 10:46


#268 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2013 - 10:45

Czesc Chlopaki :)
Ten Talon powinien byc w Art rodzie, nawet ostatnio chlopaki z Poznania zrobuli zdjecie z przyginania tego blanku i jest ono na forum... Zasiadlem teraz nad katalogiem i tak w oczy mi wpadl SCIi o symbolu 2C66MHM 20lb dol 0.445 szczyt 6 waga 1.9 oz nie mam watpliwosci ze zapracuje gleboko, 20lb pozwoli skrecic kazdego pike'a ....

 

Crankbajciak ... kusicielu :)



#269 OFFLINE   PLECIONA

PLECIONA

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 835 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 27 listopad 2013 - 10:46

Mam blank tego talona i jeśli ma być gruba ścianka i jeszcze bardziej głębokie ugięcie niż ten MU to proponowałbym ATC 706.
Po przycięciu wychodzi z niego w miarę szybka jerkówka pracująca po sam blank z mocą na każdą metrówkę. Wyrzut realnie do ok. 80gr. Stówką też rzuca i to całkiem nieźle, ale jej żywioł to przedział 50-70. Dla porównania mam jeszcze MU 606, ale to całkowicie inny blank.

#270 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 27 listopad 2013 - 10:53

Daniel, trzymaj kurs : tylko amerykanskie :)
  • Guzu lubi to

#271 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 27 listopad 2013 - 11:23

No wlasnie. Szczotek kilka przerobilem. W glowie kolacze sie SC V cast 20 lb w dlugosci 6 6. To podobno klasa sama w sobie.

Hej

 

Mam kijek dokładnie na tym blanku w jednym kawałku . Tyle , że spinn . Łowiłem tylko kilka razy na ciężkie kury , gumy . Klasa jest 1-sza liga bez dwóch zdań. Na mniejszych , małych rybach to typowa szczoto-wykałaczka . Moc olbrzymia . Przypadek miałem taki , że w sandałka ok 40cm rypnęła  mamka . Po odjazdach i tym jak pięknie przetestowała kijek stwierdziłem , że o oooooo to jest kijek na takie mamki - czyli na oko 20lb + - :lol: Bardzo wyczulona kosa , brania delikatne czuć ( średnio 20m głębokośći) , nie da sie przegapić , absolutnie kijek nie gubi ryb , pomimo , że jak widzę jego akcję na małej rybie to mam wątpliwości czy to ryba czy  tylko guma ożyła :rolleyes:  Polecam jak najbardziej , wagowo takie jerki jak podałeś to za horyzont jak trza poślesz tym kijkiem . Katapulta niesamowita . Od 50gr to ładuje się jakby miała ochotę pierdyknąć za englisz kanal ;)

Jeżeli stc to może być jeszcze scIII . Na pewno będzie miał głębsze ugięcie podczas holu . Mam takiego do 3/4 i 6'6" i też mi sie sprawdził . Oryginalnie w 2-óch kawałkach , a obecnie w 3-ech :ph34r: ehhh 


  • Guzu lubi to

#272 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2013 - 11:58

Wraca St Croix i jego krociaki... no zobaczymy juz w poniedzialek jakie oferty beda za wielka woda w zakresie blankow tu omawianych



#273 OFFLINE   baca

baca

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 208 postów
  • LokalizacjaZurych
  • Imię:Bartek

Napisano 27 listopad 2013 - 12:06

Tez niecierpliwie czekam na jakas ciekawa oferte stc v, zwlaszcza tego chwalonego przez @peresade 20lb w siedmiu stopach.



#274 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1650 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 27 listopad 2013 - 12:19

Pogadajmy przy tej okazji o sensie wysokomodulowych blankow pod jerkowki, gdy lowi sie z lodki, przeplywa po falach, czasem sporych w SE, gdy nie ma w lodkach uchwytow transportowych a lajba telepie jak po kocich lbach.... gdy droga do SE wiedzie pod niebem, a linie lotnicze zadaja masakrycznej kasy za przewoz jednoskladow.... i gdy wedkowannie w SE ma miejsce dwea, trzy razy w roku... (daj Boze)

#275 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1286 postów
  • LokalizacjaKętrzyn , Meolo(I)
  • Imię:Jarosław
  • Nazwisko:Balik

Napisano 27 listopad 2013 - 12:19

Mam na tym blanku co chwali @Peresada casta , model z TET. Wiele osób z niedowierzaniem się przyglada jak podaje 1 uncjowym kijem przynęty blisko 80 gramowe  :D  , podobno można więcej ale brak mi na razie odwagi. Bardzo czuły i dośc lekki -udało mi się zejść do 120 gram.



#276 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2013 - 12:20

Mam na tym blanku co chwali @Peresada casta , model z TET. Wiele osób z niedowierzaniem się przyglada jak podaje 1 uncjowym kijem przynęty blisko 80 gramowe  :D  , podobno można więcej ale brak mi na razie odwagi. Bardzo czuły i dośc lekki -udało mi się zejść do 120 gram.

 

Czyli SC V 6 6 20 lb cast ? 



#277 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2013 - 12:21

Pogadajmy przy tej okazji o sensie wysokomodulowych blankow pod jerkowki, gdy lowi sie z lodki, przeplywa po falach, czasem sporych w SE, gdy nie ma w lodkach uchwytow transportowych a lajba telepie jak po kocich lbach.... gdy droga do SE wiedzie pod niebem, a linie lotnicze zadaja masakrycznej kasy za przewoz jednoskladow.... i gdy wedkowannie w SE ma miejsce dwea, trzy razy w roku... (daj Boze)

 

Od dawna wiesz, ze 1 skladow sie nie wozi w ta i z powrotem. Wiezie sie raz a potem czekaja na Twoja wizyte :)


  • Dienekes lubi to

#278 OFFLINE   jbk

jbk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1286 postów
  • LokalizacjaKętrzyn , Meolo(I)
  • Imię:Jarosław
  • Nazwisko:Balik

Napisano 27 listopad 2013 - 12:23

Mam 7 stopowy  jak @Peresada. Porównywałem z 6`6 kolegi gdy łowiliśmy bassy. Ale to były lekkie przynęty i dłuższy lepiej się ładował w dolnym zakresie.


Użytkownik jbk edytował ten post 27 listopad 2013 - 12:23


#279 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14845 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 listopad 2013 - 12:25

Mam 7 stopowy  jak @Peresada. Porównywałem z 6`6 kolegi gdy łowiliśmy bassy. Ale to były lekkie przynęty i dłuższy lepiej się ładował w dolnym zakresie.

 

Ciekawe czy nizsze serie STC 20 lb tez beda takimi miotaczami jak te SC V ....


Użytkownik Guzu edytował ten post 27 listopad 2013 - 12:25


#280 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2320 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 27 listopad 2013 - 12:35

20lb scv 7'. Lowie sam jak i trzech kolegów. Moim zdaniem jerkowka doskonala. Lekka, mocna nie tracąca ryb. Jak trzeba to szarpie i 100g, przy czym 20 lata już z niej doskonale. Najlepsza pod slidery w obu rozmiarach Jacki czy mniejsze sweppery. Lowilem w tym roku dosyć dużo tym kijem rdzawcow wertyklanie na twardo jak i na miękko. Świetnie to działało. Więc blank b. uniwersalny. Do tego mały round ( polecam nową calcutte w rozmiarze 100) i do boju. Muszę przyznać że to mój ulubiony kij.
Pozdrowka
  • Guzu lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blank, szczupak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych