Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kanada ..wspomnienie wyprawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 28 grudzień 2006 - 19:51

@ Rognis ...napisalem ze 1000$ od lepka :lol: , nie na dwoch :( . Ogladajac lodzie na waszych wyprawach tez mysle ze sa przede wszystkim za male . Warunki w lodgach mysle ze sa zblizone ...zawsze mowie zeby tylko dach nad glowa byl i cieple jedzenie to mi juz nic nie trzeba .
@ Remku ... tymi 8 stopami mozna spokojnie jerkowac bo sie stoi wysoko na lodzi , srednimi jerkami ma sie rozumiec . Ciezkimi to juz trzeba jednak paly :mellow:

#82 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 09 kwiecień 2007 - 00:58

Wracam do wspomnien bo przed Swietami otrzymalem trzy zdiecia od Slawka z jego wypraw . Dwa zimowe zdiecia sa z Populus Lake , praktycznie to byla to pozna jesien ale zima ich zaskoczyla i przezyli ekstremalne zimowe warunki . Natomiast jedno zdiecie jest z letniej wyprawy nad Atikwa Lake , widac na nim doskonale uzbrojona lodz miedzy innymi w drowingery ktore im sie sprawdzily przy szukaniu troci jeziorowej ...po za tym ekstremalnie goraco uf :D jerry herbu zebaty szczupak B)

#83 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 kwiecień 2007 - 13:16

@Jurek,

pokaż te zdjęcia.
Szczególnie interesuje mnie to zdjęcie z uzbrojoną łodzią. :D



#84 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 11 kwiecień 2007 - 13:31

:D ja pokażę :D

Załączone pliki

  • Załączony plik  s3p.jpg   112,45 KB   500 Ilość pobrań
  • Załączony plik  s2p.jpg   117,94 KB   514 Ilość pobrań
  • Załączony plik  s1p.jpg   106,16 KB   520 Ilość pobrań


#85 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 kwiecień 2007 - 19:38

Podobają mi się zimowe klimaty podczas pływania łodzią. :mellow:

Tu trochę sopli i lodu:



:D

Załączone pliki



#86 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9510 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 12 kwiecień 2007 - 08:12

Qrcze.
Cieżko łowić w takich warunkach.
Szczerze podziwiam :huh:.

#87 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 12 kwiecień 2007 - 12:44

Ja wolę klimacik ze środkowego zdjęcia choć herbata z rumem lepiej smakuje na tych zdjęciach zimnych :D

pozdrawiam
Remek

#88 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 12 kwiecień 2007 - 14:16

Jurku jak zwykle świetna relacja, wielkie gratulacje szkoda tylko że rybki nie dopisały ale jak sam często pisałeś nie one są najważniejsze, grillek, ognicho, natura, piękne widoki, dobre towarzystwo to też jest bardzo ważne. Mimo to życzę ci większych sukcesów podczas następnej wyprawy.

#89 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 20 kwiecień 2007 - 22:12

Dziekuje Adas :D wlasnie dzis zaklepalem nastepna wyprawe . Tak sie dziwnie zlozylo ze dokladnie rok temu tez 20 kwietnia wplacilem zaliczke na konto Crawfords Resort . Dzis , tez 20 kwietnia , wplacilem zaliczke na konto Pipestone Point Resort . W tym resorcie dwa razy odbyl sie amerykancki zlot Salmo , oba opisy sa na stronie Salmo . Bede wiec plywal tropami na wodzie pozostawionymi przez Pepe . Moj pierwszy plan aby jechac do Monument Bay Resort upadl , bo do dzis nie otrzymalem z tamtad zadnej wiadomosci . Wiec po delikatnej sugestii Yoko zdecydowalem sie na Pipestone Point . Zdaje sobie sprawe z wyzwania jakiego sie podejmuje... Pepe tam sie strasznie nalowil , a ja z moimi dwoma bassami z ostatniej wyprawy nie mam praktycznie nic do stracenia . Od dzis wiec wszystko podporzadkowuje tej wyprawie ktorej termin wybralem na pierwszy tydzien wrzesnia [1-8 september] . Bede poznawal uroki polnocnej Krainy Lake of de Woods ...Manitou miej mie w swojej opiece i badz przychylny jerremu herbu zebaty szczupak z polandii :lol: .

#90 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 21 kwiecień 2007 - 12:35

Jurku, trzymam kciuki za powodzenie Twojej wyprawy. Życzę Ci złowienia wielkiego Musky. Wierzę, że się uda.

#91 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 21 kwiecień 2007 - 20:03

Dzieki Phala :D ...only Musky !!! :mellow:

#92 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 kwiecień 2007 - 20:36

@Jurek,

będę trzymał kciuki! Mam nadzieję, że tym razem wielki muskie zapozuje do zdjęcia :mellow:



#93 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 kwiecień 2007 - 07:53

Dzieki Phala :D ...only Musky !!! :mellow:


Jurku, w tym roku złowisz swojego. Jak nie to ... zapraszam do Polski :D Gratuluję wyboru miejsca docelowego.

Pozdrawiam
Remek

#94 OFFLINE   Pepe

Pepe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 24 kwiecień 2007 - 08:49

W końcu się zdecydowałeś! Gratuluję.
Oczywiście możesz liczyć na daleko idącą pomoc z mojej strony.
Postaram się zdobyć dla ciebie mapę na której uczestnicy naszych spotkań zaznaczali codziennie miejsca kontaktów z muskie. Zawsze było tego chyba ponad sto chociaż nie wszyscy się stosowali.
Jeśli wyrzucili tę mapę to skontaktuję się z Petem - właścicielem PPR i z pewnością potraktuje cię specjalnie. To bardzo sympatyczny gość. Zresztą mam przy sobie mapę i mogę z pamięci coś tam zaznaczyć ... B)
Nie ukrywam, że bardzo zazdroszczę. Niestety my lecimy we wrzesniu do Wisconsin na zawody Salmo Hodag Tournament. Jak wiadomo zawody to nie to... :wacko:
Może uda się za to połowić tam pstrągi bo jest w okolicy parę rzeczek z kropkami.

Teoretycznie jesteś z pewnoscią przygotowany doskonale. Nawiń nową plecionkę ;) i nie trać wiary!

POzdrawiam,
PP

Załączone pliki



#95 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 24 kwiecień 2007 - 13:59

Teoretycznie jesteś z pewnoscią przygotowany doskonale. Nawiń nową plecionkę ;) i nie trać wiary!



I koniecznie z nowym Tournamentem - ten niebieski kolor dobrze wróży!!!

Pozdrawiam
Remek


#96 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 24 kwiecień 2007 - 16:14

Jurrri i nie zapomnij odpowiednio wyregulowac hamulec...

jeszcze Ci jakiś potwór burte wyrwie <_< <_< <_<

#97 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 25 kwiecień 2007 - 05:15

Tak , tak ..ja sam sobie zazdroszcze :mellow: . Generalnie to jestem juz przygotowany sprzetowo , Legenda az piszczy Remku :mellow: , hamulki popuszczone Mifek Embarassed . Pepe czytam relacje Salmo oraz Tomka Zaborowskiego z Zewu Natury ktorego gosciliscie . Twoja Pepe jest dokladniejsza bo wymienia nazwy ktore mam na mapie LODW pokazujaca polnocno-wsch cwiartke jeziora . Mniej wiecej mam plan i tylko sumiennie pozostaje czesac ten labirynt .
Pepe , odnosnie Zawodow Salmo Hodag w Rhinelander to mysle ze warto je zareklamowac w Zewie Natury , byla by wielka szansa ze ktos z polonijnych wedkarzy wezmie w nich udzial . Podobnie sie stalo z zawodami podlodowymi ktore reklamowal Greg Wilczynski .

#98 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 27 maj 2008 - 23:17

l


Witam na forum!! :mellow: interesujący ten pierwszy post :mellow: mam nadzieje że rozkręcisz się w następnych troszke bardziej B)

#99 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 27 maj 2008 - 23:31

O cholercia :D jak milo ...wspomnienie powrocilo :mellow: . Moi koledzy [ w czterech ] w piatek pojechali do Ontario . Goraco mnie namawiali ...nie dalem rady :wacko: . Teraz pewnie troluja po Smootrock Lake w drodze do lodgy ...bo juz podwieczor . U nas bardzo chlodna wiosna , wszystko opoznione . W Kanadzie snieg i lod dlugo stal . Domyslam sie ze teraz tez zimno . Oni zaprawieni wiec dadza rade ...czekam az wroca to troche napisze jak im poszlo ....