Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ban , ban ..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 28 styczeń 2012 - 12:36

Jak to Sławek powiedział, jakoś spolegliwy jestem jak dobry blank, który często ma nieocenione parametry podczas wędkowania :D.Mierzi mnie coś takiego jak widzę klienta, który kiepski dzień ma i myśli gdzie by tu dać upust swojej frustracji <_< .A może tak by jaki wątek założyć na forum, dokopać jakiemuś co nieopatrznie mnie potrąci lub nadepnie na odcisk. Jest zadyma jest zabawa, bijta się chłopaki a ja szaleju doleję :mellow: .
Pytanie tylko po co?A po to bo mnie coś wnerwiło i gdzieś by się wyładować.Na ulicę nie pódę, bo za takie coś mogę dostać w ryj, a na forum nikt mi nic nie zrobi.A jak wytną mi wątki bez podania przyczyny zawsze mogę moderatora skopać...A niech mają więcej pracy, a niech mają do myślenia że wolności słowa nie szanują.A nmie tam wolno bo mnie to się należy jak psu zupa.Zalogowałem się na forum więc mam prawo robić i pisać co chcę.Polska iście to szlachecki kraj....

#82 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 28 styczeń 2012 - 12:42

Widzę Remku że cafe to cafe ... fajnie że chciałeś, ale jedna i druga strona współpracować nie ma zamiaru, ja się wyłączam z tej dyskusji :D

Szkoda że ponad połowa osób pisząc post przeczytało w najlepszym wypadku 1 stronę i to tylko na wyrywki .. cóż tego się można było spodziewać, bo komu by się chciało prześledzić całość zanim da upust swojej bezcennej twórczości. :unsure:

#83 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 28 styczeń 2012 - 12:54

Jeżeli o mnie chodzi nie staram się nigdy dymić i nie przychodzą mi żadne pomysły do głowy jak forum usprawnić.
Jeżeli każdy z użytkowników skupi się na tematach związanych stricte z wędkarstwem, wykazuje się przyzwoitą kulturą osobistą, nie będzie cierpiał na brak dowartościowania w życiu codziennym, to nie ma co zmieniać.
W szarej codzienności choćby naszego kraju wielu było ulepszaczy i mamy to co mamy.
Zawsze jak ktoś ma problem z brakiem adrenaliny w organiźmie może skakać na banji, jub jak to Kuba powiedział marszczyć Freda :mellow: .

#84 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 28 styczeń 2012 - 13:26

Zachęcony wezwaniem kolegi @and67 do odwagi - a wczasach wojenki cenny to stan ducha- pozwolę sobie jeszcze, celem wyjaśnienia.
Oględnie rzecz ujmując i trywializując nieco, nie miałem w zamyśle złej intencji.
Na ten przykład, jeden wywołany sam się odezwał i dał upust własnych frustracji i osobistych animozji.
Ja ich wszystkich palcem wskazywał nie będę, bo na siebie też wskazać bym musiał, jam jest każdym z nich po trosze... :lol:

Pozdrawiam
Tomasz




#85 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 28 styczeń 2012 - 13:55

A poczułem się wywołany masz rację,po Twoim poście.Najprościej kąsać zza zasłony.A odpowiedz iście wymijająca i odwagi nadal brak.Więcej tematu nie podejmuje.
frustrat

#86 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 28 styczeń 2012 - 17:20

winna temu jest zima ktora trwa i zamiec w umyslach robi ....byle do wiosny :mellow:

#87 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1750 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 28 styczeń 2012 - 20:53

Jerry, rację masz, ale co by było, jakby to naprawdę była prawdziwa zima? A, już wiem! Chłopaki poszliby na lód. Także naprawdę masz rację :mellow:

#88 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 28 styczeń 2012 - 21:00

Aby do wiosny, Panowie. :D

#89 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9507 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 28 styczeń 2012 - 21:14

Aby do wiosny, Panowie. :D

Raczej spacerek nad wodą. Najlepiej z wędką :D

#90 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 28 styczeń 2012 - 21:21

Dokładnie, aby do wiosny. A co by się lepiej czekało i bez ciśnienia, to taki miły akcent, bardziej już letni, polecam ;) B)

Załączone pliki



#91 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 28 styczeń 2012 - 21:22

[quote]
Aby do wiosny, Panowie. :D
[/quote]
Raczej spacerek nad wodą. Najlepiej z wędką :D
[/quote]

Jutro?

Piękny żółty samochód, jaka to marka? :D



#92 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:10

Jakie byle do wiosny, u mnie dopiero co porządnie przymroziło, może sandacz się w końcu ruszy... :unsure:
Trochę ten wątek płynie moim zdaniem.. Istnieje cały dział na uwagi i spostrzeżenia na temat jerkbait.pl i tam powinna moim zdaniem być skierowana rozmowa co ulepszyć, co zmienić, czego nie i kto jakie ma pomysły, a tu dać rzetelną i uczciwą odpowiedź założycielowi wątku i postawić kropkę.
Pitt bardzo słusznie zauważył, że prośba o postulaty skutkuje roszczeniami ze strony użytkowników. Nie każdy traktuje to miejsce jak dobro ogólne, a raczej jak prywatną szufladę i niemożliwość pogodzenia wielu punktów widzenia, czy interesów, powoduje pozostawienie grupy niezadowolonej i sfrustrowanej. Nie wszyscy zrozumieją dobre intencje, które są wbrew ich opinii, a Forum tworzą wszyscy właśnie, stąd problem. Stąd wycieczki osobiste nawet w tym wątku i brak jakiejś spójnej formuły prowadzenia dyskusji. Ja mogę od sobie obiecać, że - jak dotąd - nikogo nie będę obrażał, jak złowię ładną rybę to się pochwalę, a jak sprawdzę w boju jakiś sprzęt, to to opiszę i jak zbuduję wędkę to poddam jej wykonanie pod osąd, a jej zastosowanie pod dyskusję o technikach łowienia ryb. A w rozmowach ogólnie uczestniczę chętnie :D

Podstawowa sprawa, o której napisałem wcześniej, czyli nie przesiewanie tematów do rozmów. Jeśli my, jako społeczność, znajdujemy w Cafe temat o sztuce, historii, wydarzeniach bieżących, które zahaczają o politykę i ścieramy ze sobą nasze poglądy, to jest to naturalna kolej rzeczy i swego rodzaju potrzeba użytkowników. Dopóki dyskutujący nie obrażają siebie wzajemnie, a dyskusja trzyma poziom (merytorycznie, kulturalnie), to właśnie ucinanie takiego wątku pozostawi w obu stronach niezdrowe emocje, które przeniosą się gdzieś obok. Chyba, że moderator opowie się po którejś stronie sporu i wtedy zablokuje - wtedy negatywne emocje zostaną po jednej ze stron.
Kuba zauważył: mod też człowiek i poglądy ma. Słusznie. Jeśli już ingeruje w wątek, powinien przynajmniej ugryźć się w język i zachować swoje zdanie dla siebie. Zupełnie bez złośliwości i z sympatią napiszę, że nie każdy się na moderatora nadaje, mimo że równy z niego gość i aktywny, bardzo bardzo wartościowy, czasem nawet niezastąpiony użytkownik i redaktor. To jest uwaga ogólna dotycząca moderacji na Forum, ale Kuba jesteś na celowniku, więc niech będzie, że Ciebie stawiam pod pręgierz, bo wierzę, że zrozumiesz moje dobre intencje.

Jakie mamy możliwości? Albo podejść do Cafe jak postulowałem, albo dopisać punkt w regulaminie zakaz rozmów politycznych i pokrewnych, czyli o sprawach bieżących w życiu publicznym, o sprawach historycznych, światopoglądowych, etc.
Wtedy każdy, stary i nowy użytkownik stwierdza, czy mu taki porządek rzeczy pasuje, Forum miałoby jednoznaczną etykietę i sprawa zamknięta. A czy nie ze szkodą dla portalu, to już do osądu indywidualnego.

EDIT:
P.S.
Gentlemen, please... załóżcie sobie wątek motoryzacyjny o zabarwieniu erotycznym i używajcie tam sobie do woli. To nie przystoi i nadużywa swobody wypowiedzi...

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam
Grzesiek

#93 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:17

A co chciałeś napisać:

Gentleman, please - załóż sobie .....

czy

Gentlemen, please - załóżcie sobie ....

:unsure:

#94 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:39

A co chciałeś napisać:

Gentleman, please - załóż sobie .....

czy

Gentlemen, please - załóżcie sobie ....

:unsure:


No właśnie, pytanie jeszcze co miałby sobie założyć, czy mieliby sobie założyć. I nie chodzi o wątek, dalej już nie będę pisał bo dopiero byłaby afeeerrrraaaaaaaaaaa :lol:

#95 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:41

Hej Kryst. Rozumiem, że to wg Ciebie najistotniejszy aspekt mojej wypowiedzi? :lol: Jeśli to takie ważne, to oczywiście, że: Gentlemen - załóżcie. :mellow:
Janusz. A zakładajcie sobie co chcecie i gdzie chcecie, tylko żebym nie musiał głowy odwracać, żeby na to nie patrzeć, jak pucujecie mustanga <_< i proszę zastosujcie się do mojej uniżonej prośby, by tu nie robić rozgardiaszu większego niż jest. Z szacunku do Sławka, reszty użytkowników i administracji w osobie Remka, który poprosił o rzeczowe uwagi. :D

Pozdrawiam
Grzesiek

#96 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:48

I tak właśnie myślę, że założymy sobie wątek na Cafe, gdzie będzie można na luzie pogadać; o autach, motorach, laskach i dupie maryni. B)

#97 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 28 styczeń 2012 - 22:51

Grzesiek, znowu masz rację, pozwolisz?

@Remek, czy Grzesiek mógłby być moderatorem?

Jeszcze dla Sławka, gdyby rzeczywiście za radą kolegów, poszedł sobie, i dla kolegów także:
ed


#98 OFFLINE   Marcinos25_ac

Marcinos25_ac

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:łapka

Napisano 28 styczeń 2012 - 23:34

W sumie chyba nie ominąłem żadnego wpisu w wątku, według mnie po to jest Cafe (nawet na forum wędkarskim) aby tam kto chce i ma ochotę mógł wyrazić swoje zdanie na taki czy inny temat (nie koniecznie wędkarski),a usuwanie kogoś wpisów ,bo ma się inny pogląd to jak dla mnie kiepskie rozwiązanie, co innego jak ktoś próbuje jakieś przepychanki wzniecać w wątku tematycznym. Nie ukrywam fajnie mi się czytało powyższe wpisy a takie przepychanki zawsze będą miały miejsce, każdy ma inne zdanie i bardzo dobrze bo było by zbyt monotonnie Pozdrawiam

Ps. ja bym nic nie zmieniał w Cafe, kto chce niech zagląda nikt do niczego nie zmusza

#99 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 28 styczeń 2012 - 23:59

@Tomasz K

najpierw cytat z Twojego posta;

Piękny żółty samochód, jaka to marka?

No cóż, gdybyś spojrzał dokładnie, trochę poniżej tego na co niewątpliwie patrzysz, to zauważyłbyś logo Forda Mustanga ;) :lol:

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTZYG1yH2DDI8bA_RMGz Qo15o7XBB00E1OvdTD3eyCDOSsfLqC3

#100 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 29 styczeń 2012 - 00:14

Hej Kryst. Rozumiem, że to wg Ciebie najistotniejszy aspekt mojej wypowiedzi?

Tak! :lol:

Reszty nie rozumiem. Jestem, jak Puchatek, misiem o bardzo małym rozumku! :lol: :lol: :lol: :lol: