Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czorsztyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2957 odpowiedzi w tym temacie

#1141 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 12 wrzesień 2016 - 20:22

Hej:) Jaka łajbą pływasz chętnie uścisnę Ci dłoń :)?


  • popper lubi to

#1142 OFFLINE   tommik

tommik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Tomek

Napisano 12 wrzesień 2016 - 20:40

Jasnoszary ponton NordBoats  3,60 z 25 konną Suzuką.

 

 

 

Ps. Oczywiście z tą Suzi to żart ;)


  • Gobio Gobio i Krzysiu lubią to

#1143 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 12 wrzesień 2016 - 20:48

Ok, na pewno podplyne ;) zycze flauty i 13v na klemach;) macie jakies wiesci koledzy czy rybka sie auktywnila bo ostatnio kaszanka niesamowita??

Użytkownik Sandre edytował ten post 12 wrzesień 2016 - 20:48

  • Gobio Gobio lubi to

#1144 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 wrzesień 2016 - 21:07

Hej:) Jaka łajbą pływasz chętnie uścisnę Ci dłoń :)?

 

 

Jasnoszary ponton NordBoats  3,60 z 25 konną Suzuką.

 

 

 

Ps. Oczywiście z tą Suzi to żart ;)

Chcesz wiedzieć by kolegę przejechać w ślizgu swoim ryczącym rumakiem  ;)  :ph34r:  :D  :D  :D

Uważaj @tommik.


  • michcio lubi to

#1145 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 12 wrzesień 2016 - 21:39

Do slizgu brak mi 20hp. Z premedytacja kupilem silnik do "pyrkania" bo by mnie pewnie kusilo

Użytkownik Sandre edytował ten post 12 wrzesień 2016 - 21:40


#1146 OFFLINE   tommik

tommik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 138 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Tomek

Napisano 12 wrzesień 2016 - 21:48

Hehe, będę uważał. Na ryby nie wybiorę się wcześniej niż za 2 tygodnie ale potem raz w tygodniu pewnie wpadnę.



#1147 OFFLINE   badtobone

badtobone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 456 postów
  • LokalizacjaPieniny
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:S

Napisano 13 wrzesień 2016 - 07:34

pozwole sobie zmienić temat. Czy ktorys z kolegow tego forum wybiera się na Zander Passion w pażdzierniku???



#1148 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 13 wrzesień 2016 - 09:00

pozwole sobie zmienić temat. Czy ktorys z kolegow tego forum wybiera się na Zander Passion w pażdzierniku???

Przybliż temat proszę!

#1149 OFFLINE   badtobone

badtobone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 456 postów
  • LokalizacjaPieniny
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:S

Napisano 13 wrzesień 2016 - 09:11

zawody organizowane na Czorcie. Dosyc duże. Wpisz na facebooku zander passion i wszystkiego się dowiesz. Organizuje Michal Jandura i Darek Furgol z "wędkarskiej polski" 



#1150 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 13 wrzesień 2016 - 10:27

Ja bede

#1151 OFFLINE   badtobone

badtobone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 456 postów
  • LokalizacjaPieniny
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:S

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:03

o Tobie akurat wiem bo liste czytałem hehehe



#1152 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:30

Bedzie fajnie. Pozna sie paru wiarusow widzianych glownie na fb;) oby do pazdziernika rybka lepiej wspolpracowala:)
  • guzik679 lubi to

#1153 OFFLINE   badtobone

badtobone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 456 postów
  • LokalizacjaPieniny
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:S

Napisano 13 wrzesień 2016 - 14:52

eeee czytam ten watek i czytam i nie wiem co tu narzekac, sandacza i okonia jest od groma. Nie rozpisuje się o wynikach bo mnie od czarodziejów zaczna tu wyzywac heh :-)



#1154 OFFLINE   rybspinn

rybspinn

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 91 postów
  • LokalizacjaZgorzelec
  • Imię:Grzesiek

Napisano 13 wrzesień 2016 - 15:16

Ja się zjawię z dwoma kumplami ;)

#1155 OFFLINE   Łukasz90

Łukasz90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 16:22

eeee czytam ten watek i czytam i nie wiem co tu narzekac, sandacza i okonia jest od groma. Nie rozpisuje się o wynikach bo mnie od czarodziejów zaczna tu wyzywac heh :-)

Mam to samo.To mój najlepszy rok na Czorsztynie , ale boje się chwalić aby nie przybyło więcej łódek na Czorsztynie. Ale ja jestem ,,wakacyjny wędkarz". Jak inni narzekają to mnie bierze jak głupie  .W tamtym roku jak wszyscy byli zadowoleni to u mnie ani jednego brania od października do końca grudnia . Także jeszcze max 3  tygodnie (ale obstawiam 2)  i pożegnam się pewnie z efektami do 16 czerwca 2017



#1156 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 14 wrzesień 2016 - 16:17

Po prostu sa lepsi gorsi ..i Ci najlepsi. Minami to klasa swiatowa i nawet ze studni wyjal by 70tke :) Na zawodach startuje 30 zespolow i patrzac na nazwiska mam szanse na pierwsza 30stke ;) doliczajac szczescie glupiego :P moze uda sie nie byc ostatnim. Bedzie super okazja do sprawdzenia czy "smietanka" faktycznie zna jakies specialne zaklęcia i jest lata swietlne do przodu:)

#1157 OFFLINE   Łukasz90

Łukasz90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 22:03

Po prostu sa lepsi gorsi ..i Ci najlepsi. Minami to klasa swiatowa i nawet ze studni wyjal by 70tke :) Na zawodach startuje 30 zespolow i patrzac na nazwiska mam szanse na pierwsza 30stke ;) doliczajac szczescie glupiego :P moze uda sie nie byc ostatnim. Bedzie super okazja do sprawdzenia czy "smietanka" faktycznie zna jakies specialne zaklęcia i jest lata swietlne do przodu:)

Ja nadal uważam ,że w tym ,,sporcie" ogromną rolę odgrywa fart. Miałem  okazje spotkać na rybach kilka razy członków kadry narodowej głównie w  wędkarstwie muchowym a z 2 razy w spinningu.Na dodatek zdarzało mnie się przyjechać nad wodę a tam odbywają się jakieś elitarne zawody.  Powiem tak kilka razy  pozwolili mnie podczas tych spotkań wędkować mimo ,że odbywały się  zawody i gdybym w nich wystartował to miałbym na 100% ,,pudło" a wielce  prawdopodobne było by  pierwsze miejsce.

Miałem sytuacje ,że jednego z  najbardziej utytułowanych wędkarzy wykosiłem 16 : 0 .Co omal nie  skończyło się dla mnie bęckami bo gościowi puściły nerwy ,że go taki  siusiek w wędce za 50zł wykosił tak .

I tutaj jeszcze kolejna dygresja znam osoby nie będące w kadrze , tylko dlatego ,ze prowadzą własne dobrze prosperujące firmy (niewędkarskie ). A które pod względem swoich umiejętności przebijają wielu kadrowiczów . Zresztą tak jest w każdej dziedzinie.

 

 I nie świadczy to o tym ,że  jestem dobrym wędkarzem bo ja mam okresy ,że z powodu słabej techniki a  raczej jej braku nie łapie ŻADNEJ RYBY PRZEZ CAŁY ROK.

Przykład z tamtego roku ja na Czorsztynie od początku września do końca grudnia nie maiłem ani jednego brania (podbicia). A jaka była rzeźnia to sami widzieliście. 

Mało tego , uważam ,że każda osoba będąca na tym forum a zwłaszcza pisząca w tym temacie ma od mnie dużo większe doświadczenie i umiejętności.

Po prostu  nagle w  takim towarzystwie  ryby biorą jak głupie. Świadczy to tylko ,że  akurat w tym momencie maiłem ogromnego farta.



#1158 OFFLINE   pablo23004

pablo23004

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaDębica / Mielec
  • Imię:Paweł

Napisano 15 wrzesień 2016 - 09:04

Ja nadal uważam ,że w tym ,,sporcie" ogromną rolę odgrywa fart. Miałem  okazje spotkać na rybach kilka razy członków kadry narodowej głównie w  wędkarstwie muchowym a z 2 razy w spinningu.Na dodatek zdarzało mnie się przyjechać nad wodę a tam odbywają się jakieś elitarne zawody.  Powiem tak kilka razy  pozwolili mnie podczas tych spotkań wędkować mimo ,że odbywały się  zawody i gdybym w nich wystartował to miałbym na 100% ,,pudło" a wielce  prawdopodobne było by  pierwsze miejsce.

Miałem sytuacje ,że jednego z  najbardziej utytułowanych wędkarzy wykosiłem 16 : 0 .Co omal nie  skończyło się dla mnie bęckami bo gościowi puściły nerwy ,że go taki  siusiek w wędce za 50zł wykosił tak .

I tutaj jeszcze kolejna dygresja znam osoby nie będące w kadrze , tylko dlatego ,ze prowadzą własne dobrze prosperujące firmy (niewędkarskie ). A które pod względem swoich umiejętności przebijają wielu kadrowiczów . Zresztą tak jest w każdej dziedzinie.

 

 I nie świadczy to o tym ,że  jestem dobrym wędkarzem bo ja mam okresy ,że z powodu słabej techniki a  raczej jej braku nie łapie ŻADNEJ RYBY PRZEZ CAŁY ROK.

Przykład z tamtego roku ja na Czorsztynie od początku września do końca grudnia nie maiłem ani jednego brania (podbicia). A jaka była rzeźnia to sami widzieliście. 

Mało tego , uważam ,że każda osoba będąca na tym forum a zwłaszcza pisząca w tym temacie ma od mnie dużo większe doświadczenie i umiejętności.

Po prostu  nagle w  takim towarzystwie  ryby biorą jak głupie. Świadczy to tylko ,że  akurat w tym momencie maiłem ogromnego farta.

 

Kolego @Łukasz90 jesteś mistrzem. Dziękuję Ci za ten post i jednocześnie życzę niezliczonych "podbić" w zbliżającym się sezonie jesiennym ;)



#1159 OFFLINE   badtobone

badtobone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 456 postów
  • LokalizacjaPieniny
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:S

Napisano 15 wrzesień 2016 - 13:48

Po prostu sa lepsi gorsi ..i Ci najlepsi. Minami to klasa swiatowa i nawet ze studni wyjal by 70tke :)

ja nie uwazam sie za swietnego wedkarza i nie rozpisuje sie ile zerwalem przy podbieraniu 160cm szczupkow czy innych magicznych stworow wiec nie wiem po co ten sarkazm :-)


Użytkownik MINAMI Lures edytował ten post 15 wrzesień 2016 - 14:22


#1160 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:14

Tu nie bylo krzty sarkazmu. Widzialem fotki slyszalem o Twoich rybkach od Mariusza ... uwazam was ze kilka klas lepszych. Wolno mi ... wolny kraj:)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

1 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych


    silver102