Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Oleix woblery jak żywe...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
172 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 18 lipiec 2013 - 21:28

@Milupa, kolega napisał jasno że "droga prywatna" nie za bardzo działa,więc nie rozumiem Twojego wpisu :huh: A sam @Oleix był dziś na forum , czego dowód pozostawił w wątku "Bolenie 2013",a tu nie znalazł czasu na choćby słowo wyjaśnienia. A Twoje podejście jest co najmniej dziwne,jakby nie można było komuś w wątku autorskim napisać czegoś negatywnego........ :wacko:


  • Pasta lubi to

#82 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8447 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 18 lipiec 2013 - 21:39

@Milupa, kolega napisał jasno że "droga prywatna" nie za bardzo działa,więc nie rozumiem Twojego wpisu :huh: A sam @Oleix był dziś na forum , czego dowód pozostawił w wątku "Bolenie 2013",a tu nie znalazł czasu na choćby słowo wyjaśnienia. A Twoje podejście jest co najmniej dziwne,jakby nie można było komuś w wątku autorskim napisać czegoś negatywnego........ :wacko:

Mój wpis ma na celu utrzymanie porządku, bo takie mam zadanie.

 

Jeżeli potrzebujesz więcej wyjaśnień to zapraszam na priv, żeby nie zaśmiecać wątku.



#83 OFFLINE   byku72

byku72

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaBojanowo
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:03

Przepraszam  wszystkich urażonych moim wpisem. Ale chciałem w ten sposób ostrzec wszystkich przed kupnem woblerów od internetowych ,, cwaniaczków". Z którymi jest kontakt tylko do wpłaty kasy. Potem znikają bez odpowiedzi. Kolego Milupa odnośnie tego drugiego kolegi to on sam przysłał mi wiadomość że już ma je zrobione i w poniedziałek je wysyła tylko że było to 3 tygodnie temu. A teraz i z nim urwał się kontakt. Po prostu moja cierpliwość się skonczyła.                                                                                 Z pozdrowieniami dla wszystkich normalnych forumowiczów.                                         



#84 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:13

w tej konkretnej sytuacji nie wiem jak jest więc się nie wypowiem...mogę napisać tylko,że Oleixa nie znam osobiście a tylko poprzez to forum,kupowałem od Niego już kilkukrotnie woblery (szczególnie czarnuszki,polecam) zawsze wpłacałem kasę od razu jak tylko dogadaliśmy się co do ilości i ew czasu realizacji zamówienia..zawsze było wszystko w jak najlepszym porządku,nigdy nie czekałem dłużej jak było ustalone (przeważnie krócej nawet)...życzę Mariusz aby i wasze "sprawy" wyszły na prostą...

 

 

                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                         pozdrawiam Krystian



#85 OFFLINE   Sylwek1981

Sylwek1981

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 776 postów
  • LokalizacjaRawicz

Napisano 19 lipiec 2013 - 15:36

Z czekaniem na wobki Oleixa ja akurat też miałem ciężko. Za pierwszym razem prawie 3 miesiące, zamiast 2-3 tygodni, za drugim ponad 3 tygodnie, mimo iż woblery w sprawie których Oleix sam do mnie napisał już niby miał gotowe, bo tak rozumiem słowa "mam trochę wobków na sprzedaż". A kolega Homegeon zajmuje się zamówieniami Oleixa, stąd kolega Mariusz odniósł się też do niego. Nie rozumiem jak można przez tyle czasu zwodzić, czy też mówiąc wprost ol...ć kolegę z forum. I gdzie niby kolega Mariusz ma ruszyć tę sprawę, jak nie tutaj, skoro na drodze prywatnej już nawet odpowiedzi nie dostaje?



#86 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:15

Witam
Owszem niestety z zamówieniem Kol. Mariusza jest zawsze jakiś problem którego mogło by niebyć(nasze zaniedbanie a nie żaden przekręt bo niewiem po co miał bym robic przekręt za 40 zł skoro mamy zamowienia o wiele większe) woblery wyśle jutro już na bank sam sie tym zajme i wstawie potwierdzenie nadania.

A Kolega Sylwek napisze może jakie wymagania miał co do woblerów?
Chętnie przeczytam jeszcze raz...

Zamówienia staramy sie realizować na bierząco już od 2 miesięcy czas oczekiwania na woblery staramy sie zminimalizować do 1-2 tygodni choć czasami wiadomo nie dajemy rady za co przepraszam.
Zazwyczaj jest tak jak pisze kolega Krystian i tak jest w 95% przypadków.
Pozdrawiam Michał

#87 OFFLINE   Greg78

Greg78

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:42

Panowie dodam tylko do tej całej rozmowy tyle ze może i czasem trzeba chwile poczekać na oleixa wobasy - ale jak już dotrą to pozostaje tylko piękne lowienie i super efekty - Wobki naprawdę warte zachodu ( szczególnie stonefishe i czarnuchy ). Także efekty wynagradzaja czas oczekiwań :-)

#88 OFFLINE   Sylwek1981

Sylwek1981

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 776 postów
  • LokalizacjaRawicz

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:51

Aż sam sobie przeczytałem całą naszą korespondencję, żeby znaleźć te moje specjalne wymagania, które mogły opóźnić realizację zamówienia...i nie znalazłem :huh: Woblery brałem standardowe - takie jak robisz, nic innego, więc nie wiem o jakie moje specjalne wymagania Ci chodzi? Jedyne moje pytanie było takie, czy jest szansa kupić wobler sprawdzony z rybą na koncie, na co Ty odpisałeś, że wobków ze swojego pudełka nie sprzedajesz i że nie masz czasu każdym łowić tak długo aż złowi rybę. I tyle.

Odpisanie na to proste pytanie nie spowolniło chyba realizacji całego zamówienia?

Ja wobki ostatecznie dostałem, ale kolega Mariusz wpłacał kasę kilka miesięcy temu i nadal czeka. Sam mu mówiłem, że za te 40 zł nie sądzę, żebyś chciał go przerobić, ale 3-4 miesiące czekania na 2 woblery? :wacko: Trochę długo to trwa, ale to już sprawa między wami. Dobrze, ze raczyłeś się wreszcie odezwać.



#89 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 lipiec 2013 - 19:17

Żeby nie było tak dla wyprostowania sprawy 

g64e.jpgUploaded with ImageShack.com

Z kol.Byku  miało być już dawno wysłane lecz z Dominikiem sie nie dogadaliśmy a Byku zamiast napisać na priv  napisał tutaj rozumiem jego rozgoryczenie i niemam nic na usprawiedliwienie a w rekompensacie dostał gratisa i mam nadzieje że bedzie zadowolony bo to gratis z mojego pudełka z kilkoma rybami na koncie.

Pozdrawiam wszystkich zamawiających którzy dostają woblery jak należy i tych co niezamawiają i łowią :)Michał



#90 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 20 lipiec 2013 - 19:41

następnym razem specjalnie ze dwa razy przesyłki od Ciebie nie odbiorę... :blink: ;)  może i dla mnie znajdziesz coś w prywatnym pudle...? ;) :D :lol: (co prawda to już nie będzie to samo,ale.... :ph34r: )pzdr


Użytkownik krystiano1981r edytował ten post 20 lipiec 2013 - 19:47


#91 OFFLINE   KolegaPoKiju

KolegaPoKiju

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 01 sierpień 2013 - 23:20

Patrzę na te Oleixowe filmy na YT i nie moge wyjść z zachwytu. Poszedłbym z Tobą nad wodę choćby żeby podpatrzeć jak klenie się kuszą. Na Wiśle w okolicach Gdańska nie widziałem na oczy takich ryb...



#92 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:18

hehe no nie zawsze jest tak kolorowo jak na filmach

a to taka limitowana edycja właśnie powstała po boleściach przy oglądaniu fotek Tomy'ego
speed bleak limited edition :)
jcub.jpg

i39y.jpg

kzo3.jpg

sc0x.jpg
jeśli zdjecia za duże to prosil bym o jakąś pomoc w ich pomniejszeniu bo kiedyś jakoś to robiłem ale w imageshacku cos sie mi powaliło... :D
minimalna faktura łuski,linia boczna,atrakcyjny środek brzuszka,no i pół przeźroczysta poświata korpusu hmmm mysle że udało sie co do każdego detalu

Użytkownik Oleix edytował ten post 27 sierpień 2013 - 19:24

  • pawelHERP lubi to

#93 OFFLINE   Greg78

Greg78

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:24

No człowieku kawał dobrej uklejkowej roboty :D

wyglądają zaje......fajnie.. - naprawdę mistrzostwo.



#94 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4915 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:25

Michał to jest coś pięknego



#95 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:27

aaaa wielkość 6 cm :) masa około 8 gramów ale leci i leci i leci :D

#96 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:37

Świetna.



#97 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:38

Michał, kapitalnie wyszły, zazdraszczam, naprawdę. To odlew, czy rzeźbiłeś w tworzywie?



#98 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:40

odlew :) juz kilka w pudełku jest narazie testujemy :)
w planach jeszcze mocniej srebrno perłowe pokrywy skrzelowe i poświata skrzeli :D

Użytkownik Oleix edytował ten post 27 sierpień 2013 - 19:41

  • Kamil G lubi to

#99 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 27 sierpień 2013 - 19:43

Zatem trzymam kciuki za kolejne odlewy. :)



#100 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4915 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 27 sierpień 2013 - 20:08

Michał, spoleruj jedną sztukę i zobacz bez malowania ja zawsze chciałem zrobić na bolenia coś przeźroczystego ale nie znalazłem odpowiedniego materiału. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych