Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zakaz trollingu na ZZ (???)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 28 grudzień 2006 - 09:07

Cezary i tu się z Tobą zgodze ... Wystarczy tylko podczas dyskusji , zaznaczyć ja łowie tak i tak , ja używam wędki takiej i takiej ... uważam , że ta i ta przynęta będzie skuteczna... zakaz trolingu jest niewłaściwy bo ... uważam , że zakaz ten jest potrzebny bo.... itd... a teraz jest tak , jakis debil wymyslil zakaz trolingu ja im pokaze, tylko wedka 2m jest dobra, na szczupaka tylko taki wobler, tylko tylko , jedyny sprzet ktory sie nadaje to .. jedyny jedyny .... Panowie wedkarstwo to nie matematyka ,a i to na poziomie elementarnym gdzie możemy stosowac stałe prawdy , i okreslenia jedynie sluszne ... Powinnismy opisywac własny punkt widzenia , a nie na sile udowadniac innym , ze jest jedyny slyszny i wmawiac innym , że są idiotami bo robią coś inaczej niż my ... HUnter bedzie jezdzil glizdkom po spławikach bo zabronili mu trolingu Ci w zamian przebiją mu opony w aucie itd .. Ja czegoś nie rozumie , wedkarstwo to chyba nie jest wojna? moze sie myle .. to , że ktoś jest nie fer wobec nas , nie znaczy , że musimy odplacac tym samym , bo to jacy jestesmy naprawde , to nie nasze zachowanie wśrod przyjaciól , ale to jak postępujemy wobec ludzi nam nieprzychylnych , lub myślaćych inaczej niz my ... A wiecie co jest najsmieszniejsze , że dla mnie to jestescie w wiekszości stare konie i , ja Wam to musze tlumaczyć? powinno byc chyba odwrotnie ... :( :( :(



Właśnie o to mi chodziło co napisałeś.
:D :D :D :D :D



#122 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 grudzień 2006 - 11:26

@All,

koledzy proszę o zachowanie spokoju w dyskusji.
Proszę także wypowiadać się w temacie postu, ale BEZ wycieczek osobistych w stosunku do innych użytkowników forum.




#123 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 28 grudzień 2006 - 12:16

JEDDEN LUBI ŚLIWKI DRUGI CÓRKI OGRODNIKA- KAŻDY Z NAS MA NIECO INNE UPODOBANIA WĘDKARSKIE (pewnie nie tylko) JA OSOBIŚCIE NIE CIERPIE ŻYWCARZY ALE TO JEST MOJE PRYWATNE ZDANIE. TROLL JEST CZYMŚ POWSZECHNYM, NIESTETY NA RZEKACH TAKICH JAK NAREW CZY BUG CZĘSTO BYWA TAK ŻE SPINNINGISTA PRZEŻUCA CAŁĄ RZEKE A TROLLINGOWIEC W TYM CZASIE CZĘSTO NAJEŻDZA NA WABIK KOLEGI Z BRZEGU :wacko: . TYLKO OD NASZEJ KULTURY ZALEŻY JAK TAKI WYPADEK SIĘ ZAKOŃCZY B) B) B)

#124 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 24 styczeń 2007 - 14:52

Zerknalem na strone ZO Mazowsze...nie znalazlem tam zadnego takiego zakazu. To bedzie on czy nie bedzie?

#125 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 24 styczeń 2007 - 15:00

.


Użytkownik J_J edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 22:26


#126 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 24 styczeń 2007 - 16:09

ale jak schowali przemyslnie...to powinno byc na pierwszej stronie albo w regulaminie. a tu od zakrysti.
nic to, tam gdzie chce ciagac - akurat jeszcze wolno. dolna narew by sie jeszcze nadala...

#127 OFFLINE   kulako

kulako

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 23:24

Mieszkam nad Narwią w Dzierżeninie, plotki krążą, że pewien wysoko postawiony człowiek z PZW który ma tu działkę łowił na grunt i trollingowcy sciągnęli mu wędki i od tamtej pory koniec :( Od roku 2007 nie miałem ani jednej kontroli, ani policji ani PSR ani nawet SSR, dużo ludzi pływa na trolling i jedynie słychać krzyki od grunciarzy z brzegu, że nie wolno.

Do tego doszedł zakaz połowu z łódki do 1 maja. Najlepiej wędkarzom co raz więcej obostrzeń i zakazów, a rybacy z PZW razem z nielegalnymi "siatkarzami" sobie hasają i nikt nic z tego nie robi. Ręka rękę myje...



#128 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 sierpień 2013 - 23:31

Mieszkam nad Narwią w Dzierżeninie, plotki krążą, że pewien wysoko postawiony człowiek z PZW który ma tu działkę łowił na grunt i trollingowcy sciągnęli mu wędki i od tamtej pory koniec :( Od roku 2007 nie miałem ani jednej kontroli, ani policji ani PSR ani nawet SSR, dużo ludzi pływa na trolling i jedynie słychać krzyki od grunciarzy z brzegu, że nie wolno.

Do tego doszedł zakaz połowu z łódki do 1 maja. Najlepiej wędkarzom co raz więcej obostrzeń i zakazów, a rybacy z PZW razem z nielegalnymi "siatkarzami" sobie hasają i nikt nic z tego nie robi. Ręka rękę myje...

 

Slyszalem o tej dzialkowej akcji ... grubo, oj grubo



#129 OFFLINE   kulako

kulako

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 28 sierpień 2013 - 23:57

a propo plotek i pogaduszek z wędkarzami to podobno poszły petycje do zarządu o trolling i połów z łódki przez 1 Maja.



#130 OFFLINE   Domator

Domator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary

Napisano 29 sierpień 2013 - 06:12

To skandal ! Tego typu praktyki powinny być zakazane w czasie trwania tarła większości ryb drapieżnych.

 

a propo plotek i pogaduszek z wędkarzami to podobno poszły petycje do zarządu o trolling i połów z łódki przez 1 Maja.



#131 OFFLINE   kulako

kulako

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 15:26

Kolego jako coś powinno być zakazane to odłowy rybackie. Być może dla Ciebie to dobre rozwiązanie, gdy łowisz z brzegu, jednak jeśli ktoś łowi tylko i wyłącznie z łodzi to na pewno mu się to nie podoba. Zamiast takich absurdalnych zakazów lepsze wyniki dałyby częstsze kontrole



#132 OFFLINE   Fishhunter

Fishhunter

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaMarki
  • Imię:Sławek

Napisano 29 sierpień 2013 - 15:47

Panowie

 

Przecież Dzierżenin jest za mostem w Wierzbicy , a tam już nie można trolować, od zawsze tak było z tego co pamiętam.

Co do samego ZZ to trolling od zapory do mostu w Wierzbicy jest dozwolony.

Narew i Bug też mają zakaz trollingu, jedynie(rzeki) na Wiśle na odcinku od( chyba) Wyszogrodu do ujścia Pilicy trolling jest dozwolony.

 

FH



#133 OFFLINE   kulako

kulako

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 16:45

można było bodajże do 2006 roku na Narwi trollować, wiem, bo sam pływałem.



#134 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 30 sierpień 2013 - 08:29

To by była schizofrenia, jak pragnę zdrowia. Biedaki, nie  mogą się zdecydować: wolno, nie wolno, 100PLN, 200PLN, 0PLN. Widać jak na dłoni, że merytoryki w tym żadnej, tylko: kasa, emocje, prywatne interesy.



#135 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 09:14

...


Użytkownik spy edytował ten post 30 sierpień 2013 - 09:16