Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przyczepa do łodzi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2540 odpowiedzi w tym temacie

#2381 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 17 listopad 2023 - 06:07

Sam się nad tym mocno zastanawiałem . Ale finalnie stwierdziłem że szkoda mi na to kasy . Pas mam przygotowany zwykły i zapinam w 2 minuty . A to chyba trzeba dokręcić na stałe do przyczepki z tego co kojarzę a to generuje dodatkowo możliwość utraty nad wodą w wypadku kradzieży


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Boat Buckle są wyjatkowo dobre. Mam, używam od kilku sezonów i złego slowa nie powiem. Ale rzeczywiscie trzeba je na stałe przymocowac do przyczepy
Najsmutniejsze jest to co Tomek pisze.
Mieszkamy w takim kraju, że będąc na rybach czlowiek sie cały czas zastanawia co mu dzisiaj podpier…… Rolki ? Koło zapasowe ? Pasy ? A moze tym razem całą przyczepe ?

Ja już koła zapasowego i wciągarki sie w ten sposób pozbyłem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik kruz edytował ten post 17 listopad 2023 - 06:08


#2382 OFFLINE   marioligi

marioligi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 listopad 2023 - 08:28

U mnie działają prawidłowo pasy automatyczne STACO - drugi sezon, wszystko działa.



#2383 OFFLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 971 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 18 listopad 2023 - 10:57

Boat Buckle są wyjatkowo dobre. Mam, używam od kilku sezonów i złego slowa nie powiem. Ale rzeczywiscie trzeba je na stałe przymocowac do przyczepy
Najsmutniejsze jest to co Tomek pisze.
Mieszkamy w takim kraju, że będąc na rybach czlowiek sie cały czas zastanawia co mu dzisiaj podpier…… Rolki ? Koło zapasowe ? Pasy ? A moze tym razem całą przyczepe ?

Ja już koła zapasowego i wciągarki sie w ten sposób pozbyłem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To wku....a  , ja za każdym razem zabieram łódkę jak nikt ze znajomych nie biwakuje obok  



#2384 ONLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5510 postów
  • Imię:adam

Napisano 18 listopad 2023 - 17:33

Wziasc spawarkę i „przykleić” nakrętkę od sruby mocującej pasy… amatora to pokona , jak się trafi zawodowiec to pójdzie przyczepa cała . Na złodziejstwo nie ma mocnych



#2385 OFFLINE   Marcin1991

Marcin1991

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:.

Napisano 18 listopad 2023 - 17:45

N niestety na to nie ma rady. W takim kraju żyjemy. Ale jedyne to wlansie zrobić smarka na gwincie to zawsze jakieś dodatkowe zabezpieczenie. A zapasowke chyba zacznę wozić w bagażniku jak będę wybierać się nad wodę bo faktycznie to chwila i nie ma kilka stówek.

#2386 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 listopad 2023 - 18:25

No może zastosowanie nakrętki ze zrywką jest trochę bardziej estetyczne.

#2387 OFFLINE   Qh_

Qh_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaKobierzyce
  • Imię:Marcin

Napisano 18 listopad 2023 - 19:47

A ja to mam taki sposób:

- brak wodotrysków, żeby w oczy nie kłuło, pasy w bagażniku.

- specyficzna przyczepa, kolor, koła, złodzieje takich unikają, teraz wszedzie kamery. 
- No i dobrze żyć z ludźmi, pogadać z miejscowymi, pożyczyć połamania wędki wędkarzom łowiącym obok, Oczywiscie zwodować sie cicho i nie robić syfu.

 

Mam spokój.


  • Sławek77, Tabor i Przemek_M lubią to

#2388 OFFLINE   Matteoo

Matteoo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 636 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Robert

Napisano 24 listopad 2023 - 08:21

Ja zamontowałem kamerkę w bagażniku i wszystko widzę, kamerka prosta z ali..., podpięta do powerbanka. Teraz kombinuję jeszcze z kamerką 360' montowaną na dachu. Oczywiście na szybie nalepka: kamera online. Mam w smartphonie podgląd. Ponieważ auto to A4 quattro, więc dość niskie, i kamera pomaga mi jeszcze przy wodowaniu.

#2389 OFFLINE   M a r a s

M a r a s

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów
  • LokalizacjaZS
  • Imię:Marek

Napisano 24 listopad 2023 - 08:44

Ukryta kamerka w samochodzie  OK ale na dachu i jeszcze nalepka informująca  to na bank złodziej ją na dachu rozp....li   i narobi kosztów.

Ma być złodziej nagrany i najlepiej aby o tym nie wiedział  -IMO



#2390 ONLINE   siarq

siarq

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5510 postów
  • Imię:adam

Napisano 24 listopad 2023 - 16:24

I najlepiej co by pokazal

jeszcze w zbliżeniu swój dowód tożsamości …



#2391 OFFLINE   Qh_

Qh_

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaKobierzyce
  • Imię:Marcin

Napisano 24 listopad 2023 - 20:04

Dowód potrzebny jak chcesz nadać gościa oficjalnie.

 

Jak chcesz odzyskać sprzęt, potrzebna fizjonomia, dobrze żyć z miejscowymi i być dużym lub szybkim albo zebrać kompaniję ladajaką.

 

Dobrze żyć z ludźmi najważniejsze. Złodzieje też mają swoje zasady. Na slipie na którym nie mam żadnych problemów słyszałem o gościu co się ciskał do wszystkich, poganiał, czasu nie miał, w dupie miał czy ktoś łowił obok. No VIP po prostu. Efekt. 4 pocięte opony i trochę lakieru. Kto sieje wiatr, zbiera burzę. I żadna kamerka w tym nie pomoże.

Ja przy wodowaniu zawsze gadam z tymi co się wodują, siedzą, łowią. Czasem się spieszę ale chwile trzeba poświecić. Jak ktoś łowi  zawsze pytam czy mu nie będzie przeszkadzać. Nigdy nie przeszkadza. Pogłaskać pieska, spytać jak idzie. Ot cała recepta. Potem się zagapiłem łajza i wpłynąłem gościowi w zestawy  :D to mnie jeszcze pocieszał, żebym się nie martwił.

 

Ale kamerka fakt ukryta najlepsza.



#2392 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 24 listopad 2023 - 20:50

Dowód potrzebny jak chcesz nadać gościa oficjalnie.

Jak chcesz odzyskać sprzęt, potrzebna fizjonomia, dobrze żyć z miejscowymi i być dużym lub szybkim albo zebrać kompaniję ladajaką.

Dobrze żyć z ludźmi najważniejsze. Złodzieje też mają swoje zasady. Na slipie na którym nie mam żadnych problemów słyszałem o gościu co się ciskał do wszystkich, poganiał, czasu nie miał, w dupie miał czy ktoś łowił obok. No VIP po prostu. Efekt. 4 pocięte opony i trochę lakieru. Kto sieje wiatr, zbiera burzę. I żadna kamerka w tym nie pomoże.
Ja przy wodowaniu zawsze gadam z tymi co się wodują, siedzą, łowią. Czasem się spieszę ale chwile trzeba poświecić. Jak ktoś łowi zawsze pytam czy mu nie będzie przeszkadzać. Nigdy nie przeszkadza. Pogłaskać pieska, spytać jak idzie. Ot cała recepta. Potem się zagapiłem łajza i wpłynąłem gościowi w zestawy :D to mnie jeszcze pocieszał, żebym się nie martwił.

Ale kamerka fakt ukryta najlepsza.


Dokładnie,trzeba z ludźmi dobrze żyć.U nas ostatnio karpiarzom spodobały się miejscówki na slipie i tylko mały wjazd wodny zostawili do wypłynięcia i w płynięcia. Po bokach zestaw przy zestawie .Trochę mi się "zboczyło" przy wpływaniu i pretensje że specjalnie.Była niby moja racja ale myśląc na przyszłość poszedłem i grzecznie przeprosiłem,pogadałem.Teraz jesteśmy kumple i oni najlepiej "opiekują "się moim zestawem...

#2393 OFFLINE   karkoszek

karkoszek

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1800 postów
  • LokalizacjaGryfino
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:Lures.pl

Napisano 03 grudzień 2023 - 21:54

Wpadł mi dzisiaj w oko fajny gadżet w niezłej cenie;)
https://m.vevor.pl/p...P8aAoVhEALw_wcB
  • Sławek77 lubi to

#2394 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 03 grudzień 2023 - 21:58

Wpadł mi dzisiaj w oko fajny gadżet w niezłej cenie;)
https://m.vevor.pl/p...P8aAoVhEALw_wcB


Właśnie czegoś takiego szukałem...dzięki

#2395 OFFLINE   M a r a s

M a r a s

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1166 postów
  • LokalizacjaZS
  • Imię:Marek

Napisano 03 grudzień 2023 - 22:05

Wpadł mi dzisiaj w oko fajny gadżet w niezłej cenie;)
https://m.vevor.pl/p...P8aAoVhEALw_wcB

 

Ciekawe to jest .

O ile można ustawić to do szerokości łodzi dowolnie a na wysokość w dwóch pozycjach na przyczepie to do szczęścia brakuje ustawienia kąta rolki do boku łodzi aby ładnie przylegała .  Może pasować ale pewnie nie do wszystkich- IMO



#2396 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 grudzień 2023 - 23:23

Wpadł mi dzisiaj w oko fajny gadżet w niezłej cenie;)
https://m.vevor.pl/p...P8aAoVhEALw_wcB


Patrząc na ten sklep i jakość tłumaczeń miałem sporo wątpliwości ale kupiłem zakładając, że przeżyję jak wtopię. O dziwo po 3 dniach dotarło... a więc tak... sama konstrukcja ok, stabilna malowana proszkowo ( można od środka chemią do profili prysnąć. Rolki nie działają tzn. średnio się kręcą, jak postoją na słońcu zaczynają się lekko lepić. Jednak jak przyczepę odpowiednio głęboko zatopisz to swoją funkcję spełniają. Mocowanie tego dostosowane jest do profilów raczej idących prostopadle, ale da się to przerobić niewielkim kosztem.

#2397 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 grudzień 2023 - 23:32

Takiego typu rzeźbiarstwo trzeba zrobić...

Załączone pliki



#2398 ONLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 03 grudzień 2023 - 23:32

Suski chyba też coś takiego robi i w dobrej cenie, ale nie chcą wysyłać kurierem niestety.

#2399 OFFLINE   amalker

amalker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 grudzień 2023 - 23:36

Suski chyba też coś takiego robi i w dobrej cenie, ale nie chcą wysyłać kurierem niestety.


To od Suskiej jest średnio estetyczne moim zdaniem, jeśli ktoś przykłada wagę do tej kwestii...
  • Sławek77 lubi to

#2400 OFFLINE   Ardoro

Ardoro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaDolnośląskie

Napisano 04 grudzień 2023 - 09:06

Załączony plik  20230924_174602.png   915,49 KB   18 Ilość pobrań

Żeby już od dziobu łódka była naprowadzana, rolki muszą być wysokie i pionowe. Zrobiłem coś takiego i działa super