Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

GOT - sezon finałowy - SPOJLERY!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7992 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 08 maj 2019 - 14:51

 

-Varys posiadający siatkę szpiegowską + Bran który może kontolować kruki + Deny na smoku nie byli w stanie dojrzeć okrętów Eurona 

 

 

 

Szczegolnie ze GRRM opisal, ze zabicie smoka gdy jest w powietrzu, jest prawie niemozliwe. Raz tylko sie to wydazylo i to byl strzal jeden na milion  B)

A tu bam, z kilometra trafiaja smoka trzy razy, a jak drugi leci prosto na nich to strzelaja po calym niebie  :lol:

 

Widac ze nie ma ksiazki i duzo rzeczy nie trzyma sie kupy  :ph34r:


  • coma i Krzysiek P lubią to

#22 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 08 maj 2019 - 21:49

(...)

-wątek wilkora - nie było o nim kompletnie nic od dłuższego czasu, nagle się pojawia ni z gruszki ni z pietruszki, a John od razu go oddaje, nawet się z nim nie żegnając (...)

Bo teraz,  jako naj- kandydat na króla królów ...ma inne zwierzątko, trochę większe..



#23 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3215 postów

Napisano 08 maj 2019 - 22:06

Bo teraz,  jako naj- kandydat na króla królów ...ma inne zwierzątko, trochę większe..

Miał ;)


  • Del Toro, coma i Krzysiek P lubią to

#24 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 08 maj 2019 - 23:29

Poprzedni sezon miał mieć (jak wszystkie wcześniejsze) 10 odcinków. Ostatni to bitwa z Nocnym Królem. Gdyby zrobili w ten sposób, fani mieliby zwieńczenie sezonu w świetnym stylu i otwartą drogę do poprowadzenia finałowego sezonu w mniej pośpieszny, chaotyczny sposób. Żałuję ogromnie, że tak się nie stało. Teraz odległości nie istnieją, całe armie przenoszone są na pstryknięcie, a czas wyczynia jakieś dziwne harce. Najtęższe umysły mają kaszkę zamiast mózgu, a ta kawa na stole dopełnia żałosny obraz całości. Zamiast epickiego finału otrzymujemy na poły amatorską niedoróbkę. Żal...

 

 

Dziś dowiedziałem się, że aktor grający Górę jest strongmenem. W ostatnich trzech latach zdobywał tytuł wicemistrza świata, czyli jest to naprawdę silny facet :)


  • Night_Walker lubi to

#25 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 09 maj 2019 - 10:46

Poprzedni sezon miał mieć (jak wszystkie wcześniejsze) 10 odcinków. Ostatni to bitwa z Nocnym Królem. Gdyby zrobili w ten sposób, fani mieliby zwieńczenie sezonu w świetnym stylu i otwartą drogę do poprowadzenia finałowego sezonu w mniej pośpieszny, chaotyczny sposób. Żałuję ogromnie, że tak się nie stało. Teraz odległości nie istnieją, całe armie przenoszone są na pstryknięcie, a czas wyczynia jakieś dziwne harce. Najtęższe umysły mają kaszkę zamiast mózgu, a ta kawa na stole dopełnia żałosny obraz całości. Zamiast epickiego finału otrzymujemy na poły amatorską niedoróbkę. Żal...

 

 

Dziś dowiedziałem się, że aktor grający Górę jest strongmenem. W ostatnich trzech latach zdobywał tytuł wicemistrza świata, czyli jest to naprawdę silny facet :)

No niestety Janusz,masz rację.Nie wygląda to dobrze,przynajmniej nie tak dobrze jak powinno.

 

Co do Góry-faktycznie,jest to kawał chłopa :)

https://www.mensheal...workout-muscle/

Zresztą były koszykarz.Z tego co pamiętam kontuzja nie pozwoliła mu kontynuować kariery i poszedł w masę.206cm. wzrostu,rama była pod budowę ;).

Zresztą jest to chyba już trzeci aktor który odtwarza postać Góry,każdy z nich był raczej solidnej postury ;)



#26 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 09 maj 2019 - 11:48

Panowie, a skąd pewność, że smok nie żyje :) ?

To, że dostał 2 strzałami to nie jest jednoznaczne ze śmiercią.

 

Ewentualnie może pojawią się nowe smoki, był temat dzikiego smoka, w którymś sezonie. Wówczas również jeden ze smoków Dany zaginął na dłuższy okres...



#27 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 09 maj 2019 - 12:05

No w zasadzie...

Tyle że jest jeden problem.Żeby były inne smoki to musiałaby i być inna smocza królowa żeby je powołać do zycia.To by był dopiero ubaw jakby w dwóch ostatnich odcinkach pojawiła się kolejna pretendentka do tronu.Chociaż,znając scenarzystów...Masz jednak rację z jednym(też zwracałem na to wcześniej uwagę)-smok zginął w tak durny,prosty i gładki sposób że czemu by go znowu do życia nie powołać.

Skoro Plama przeżył w "podwodnym królestwie' i wrócił do zycia to i smok ma szanse,czemu by nie?


  • sucks_one i Krzysiek P lubią to

#28 Guest_Drac_*

Guest_Drac_*
  • Guests

Napisano 11 maj 2019 - 20:22

jeszcze ta kawa na stole:
gra-o-tron.jpg


Aż sprawdziłem. Faktycznie, w filmie w tej scenie jest kawa na stole.
To znak, ze kawa w kubkach z wieczkiem dla kierowców to nie wynalazek mcdonalda bo istniał juz za czasow żelaznego tronu.
  • woblery z Bielska lubi to

#29 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 maj 2019 - 09:48

No to został już tylko koniec.

Załączone pliki

  • Załączony plik  get.gif   1,66 MB   11 Ilość pobrań

Użytkownik vako edytował ten post 13 maj 2019 - 09:58


#30 OFFLINE   Night_Walker

Night_Walker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisano 13 maj 2019 - 13:08

To może z innej beczki....GRRM mógłby łaskawie jednak podzielić się resztą serii z szerszą publiką. Że sezon poprzedni był zły, a ten jest jeszcze gorszy to raczej większość widzi... (chociaż o dziwo nie wszyscy, a nie rozumiem jak można tego spadku jakości nie wyłapać) i można tylko narzekać na kolejne sposoby niszczenia legendy serialu.

Ma ktoś pozawikipedyjne info (wiki - In April 2019, Martin commented in an interview that the writing "has been going very well lately") na temat daty publikacji Wichrów Zimy? 



#31 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3215 postów

Napisano 13 maj 2019 - 19:32

Jestem świeżo po obejrzeniu nowego odcinka i bardzo podobał mi się ten zwrot akcji :D

Trochę przeczuwałem, że Danka zmieni się w psychopatkę ale plus, że z tego nie zrezygnowali  B)

Bardzo przyjemnie się oglądało, nie przeszkadzały mi nawet małe luki w logice.



#32 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 13 maj 2019 - 20:45

To może z innej beczki....GRRM mógłby łaskawie jednak podzielić się resztą serii z szerszą publiką. Że sezon poprzedni był zły, a ten jest jeszcze gorszy to raczej większość widzi... (chociaż o dziwo nie wszyscy, a nie rozumiem jak można tego spadku jakości nie wyłapać) i można tylko narzekać na kolejne sposoby niszczenia legendy serialu.

Ma ktoś pozawikipedyjne info (wiki - In April 2019, Martin commented in an interview that the writing "has been going very well lately") na temat daty publikacji Wichrów Zimy? 

https://www.antyradi...u-i-ognia-31694


  • Night_Walker lubi to

#33 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4961 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 13 maj 2019 - 20:52

"RŻENIA NA CAŁEGO" ...  :o

 

Teraz chyba czas na OSTATNIĄ już wojnę.... wojnę pomiędzy głównymi bohaterami ostatniej serii  ;)  :)


Użytkownik miramar69 edytował ten post 13 maj 2019 - 20:52


#34 OFFLINE   RedJin

RedJin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 423 postów
  • Lokalizacja07-300 Bug, Narew
  • Imię:Piotr

Napisano 13 maj 2019 - 20:56

A ja coś czuję że Arya będzie odpowiedzialna za zakończenie żywota smoczej królowej. I "bastard" od wilków zostanie mimo woli na tronie...

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

#35 OFFLINE   xyzzvpc

xyzzvpc

    Zaawansowany

  • Oczekujący na akcept
  • PipPipPip
  • 1558 postów
  • Imię:Paweł

Napisano 13 maj 2019 - 23:06

Jeżeli GOT ma mieć nawiązania do Władcy pierścieni to tak by to właśnie się skończyło.

Aragorn też na tron się nie pchał a jednak zasiadł.

#36 OFFLINE   Simon123

Simon123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Szymański

Napisano 14 maj 2019 - 01:24

Czekałem cierpliwie aż pojawi się ostatni odcinek i pochłonąłem cały sezon na jednym posiedzeniu.Przez cały miesiąc musiałem mieć oczy i uszy szeroko zamknięte bo wszędzie spojlery.Na początku zachwycony bo dużo emocji i ciągła akcja ale mój entuzjazm szybko ochłonął :(  Brak logiki i kiepskie rozwiązania wątków a ta kawa ze starbucksa przepełniła czarę (jak przewody wysokiego napięcia w wiedźminie ;) )Oczekiwania były duże a tu takie rozczarowanie,wolał bym poczekać kolejne dwa lata i dostać dopracowany produkt.

 

Danka...ty skuo podła,jak zrobić mi to mogłaś...zrywam z tobą! ;)  :D



#37 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2023 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 14 maj 2019 - 06:31

;) 

 

Załączony plik  received_445988256231212.jpeg   34,06 KB   8 Ilość pobrań



#38 OFFLINE   croock

croock

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 635 postów
  • LokalizacjaWroclaw

Napisano 14 maj 2019 - 10:13

A ja coś czuję że Arya będzie odpowiedzialna za zakończenie żywota smoczej królowej. I "bastard" od wilków zostanie mimo woli na tronie...

Wysłane z mojego Nokia 5.1 przy użyciu Tapatalka

Też tak obstawiam - co do Aryi. Co do Jona nie jestem taki pewien :-)

 

Odcinek generalnie zaskakujący (wreszcie). Wielka rozpierducha przykryła kolejne dziury w logice, tym razem chyba nawet skutecznie.

 

Trochę tylko sytuacja Varysa mocno raziła - zachowywał się naiwnie jak dziecko. Z drugiej strony, chyba porozsyłał listy o pochodzeniu Jona - to może namieszać w ostatnim odcinku.



#39 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1397 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 14 maj 2019 - 11:54

Koniec tej serii znany jest już od 2-3 tygodni. Wszystko co zostało napisane sprawdziło się w 100%.  Z oczywistych powodów nie podam go tu i teraz. DDeki kręcili kilka alternatywnych zakończeń, by sami aktorzy nie wiedzieli które jest prawdziwe. Do finału został mniej niż tydzień. Nie liczcie na to, że wszytko zostanie wyjaśnione - to nie książka.



#40 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 14 maj 2019 - 13:24

Ciekawe, czy Deanerys skaże także Jona na śmierć (jako ostatnią przeszkodę przed przejęciem tronu) ..  a smok odmówi wykonania wyroku ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych