Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łódka ok. 4 metry - zakup, opinie, porady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1708 odpowiedzi w tym temacie

#181 OFFLINE   KRZYCHU SZ-EK

KRZYCHU SZ-EK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecinek
  • Imię:Krzysztof

Napisano 14 grudzień 2017 - 10:50

Witam wszystkich po kiju zwracam się do was posiadaczy obecnych a pewnie i też byłych z prośba o opinie te dobre i te złe o łodziach.Jeszcze do niedawna byłem w posiadaniu łodzi z REMUSA (Galileo) która sprzedałem i szukam czegoś nowego moje typy to łajba od Wozniaka 410 kolejna to Mariołodzie 425 (Romana),Alfa 390 i ostatnia Romana 430 z Chojnic oto ona https://www.olx.pl/o...html#824b4f089e prosił bym posiadaczy o wypowiedzenie się co do stabilności,jakości grubości laminatów czy to jest warte uwagi czy lepiej sobie darować.



#182 OFFLINE   pepe_79

pepe_79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • LokalizacjaBełchatów
  • Imię:Paweł

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:16

Witam wszystkich po kiju zwracam się do was posiadaczy obecnych a pewnie i też byłych z prośba o opinie te dobre i te złe o łodziach.Jeszcze do niedawna byłem w posiadaniu łodzi z REMUSA (Galileo) która sprzedałem i szukam czegoś nowego moje typy to łajba od Wozniaka 410 kolejna to Mariołodzie 425 (Romana),Alfa 390 i ostatnia Romana 430 z Chojnic oto ona https://www.olx.pl/o...html#824b4f089e prosił bym posiadaczy o wypowiedzenie się co do stabilności,jakości grubości laminatów czy to jest warte uwagi czy lepiej sobie darować.

Na jednym ze zdjęć tej Romany (z OLX'a) to pawęż wydaje się jakaś taka "cienkawa" jak na motor 30KM, no ale może mnie się tak tylko wydaje...



#183 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2120 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:29

Romana 430 z Chojnic oto ona https://www.olx.pl/o...html#824b4f089e prosił bym posiadaczy o wypowiedzenie się co do stabilności,jakości grubości laminatów czy to jest warte uwagi czy lepiej sobie darować.

w tej cenie jest używana aluminiowa na olx , może tą warto rozważyć 



#184 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1972 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:36

Witam wszystkich po kiju zwracam się do was posiadaczy obecnych a pewnie i też byłych z prośba o opinie te dobre i te złe o łodziach.Jeszcze do niedawna byłem w posiadaniu łodzi z REMUSA (Galileo) która sprzedałem i szukam czegoś nowego moje typy to łajba od Wozniaka 410 kolejna to Mariołodzie 425 (Romana),Alfa 390 i ostatnia Romana 430 z Chojnic oto ona https://www.olx.pl/o...html#824b4f089e prosił bym posiadaczy o wypowiedzenie się co do stabilności,jakości grubości laminatów czy to jest warte uwagi czy lepiej sobie darować.

Może będe miał na wiosnę 2 na sprzedaż ale takie  25 letnie oldschoolowe za pół centy tej z linku :)



#185 OFFLINE   KRZYCHU SZ-EK

KRZYCHU SZ-EK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecinek
  • Imię:Krzysztof

Napisano 14 grudzień 2017 - 14:59

Na jednym ze zdjęć tej Romany (z OLX'a) to pawęż wydaje się jakaś taka "cienkawa" jak na motor 30KM, no ale może mnie się tak tylko wydaje...

 Widzę że kolega też ma oko wiadomo zdjęcie to nie rzeczywistość.



#186 OFFLINE   KRZYCHU SZ-EK

KRZYCHU SZ-EK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecinek
  • Imię:Krzysztof

Napisano 14 grudzień 2017 - 15:06

Może będe miał na wiosnę 2 na sprzedaż ale takie  25 letnie oldschoolowe za pół centy tej z linku :)

Wiosna to trochę zbyt dalekie wyjście w czasie ale dzięki kolego będę miał to na uwadze.



#187 OFFLINE   dżemik

dżemik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 14 grudzień 2017 - 20:27

Witam wszystkich po kiju zwracam się do was posiadaczy obecnych a pewnie i też byłych z prośba o opinie te dobre i te złe o łodziach.Jeszcze do niedawna byłem w posiadaniu łodzi z REMUSA (Galileo) która sprzedałem i szukam czegoś nowego moje typy to łajba od Wozniaka 410 kolejna to Mariołodzie 425 (Romana),Alfa 390 i ostatnia Romana 430 z Chojnic oto ona https://www.olx.pl/o...html#824b4f089e prosił bym posiadaczy o wypowiedzenie się co do stabilności,jakości grubości laminatów czy to jest warte uwagi czy lepiej sobie darować.

Krzychu... nie będę wnikał z jakiego powodu sprzedałeś swoje Galileo, ale jakie masz oczekiwania od łodzi którą chcesz nabyć



#188 OFFLINE   KRZYCHU SZ-EK

KRZYCHU SZ-EK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecinek
  • Imię:Krzysztof

Napisano 14 grudzień 2017 - 21:00

Krzychu... nie będę wnikał z jakiego powodu sprzedałeś swoje Galileo, ale jakie masz oczekiwania od łodzi którą chcesz nabyć

Przedewszystkim stabilność bezpieczeństwo miejsce na graty dla dwojga 



#189 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 14 grudzień 2017 - 21:59

Stara ale jara, stabilna ,nic się nie ugina pod nogami ,jak to bywa w niektórych nowych łodziach ,solidna konstrukcja .
20171214_213420.png
Polecam

#190 OFFLINE   dżemik

dżemik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 14 grudzień 2017 - 22:02

Przedewszystkim stabilność bezpieczeństwo miejsce na graty dla dwojga 

(Miałem nie wnikać)... ale po co ją sprzedałeś? Wszystkie łodzie które wymieniłeś są stabilne i bezpieczne i wszystkie mają miejsce na graty (rzecz względna) dla dwojga i wszystkie mają (tak przypuszczam) certyfikaty.

Przeczytaj sobie ten temat od początku i sam dojdziesz do swojej słusznej sprawy.

Z tego co wymieniłeś, wybrał bym (osobiście) Romane ale wyłącznie jedno skorupową -powtórzę- (osobiście)

Gdybym nie musiał się sugerować Twoimi propozycjami wybrał bym (także z Chojnic) Crescenta 380, 410, lub 434



#191 OFFLINE   KRZYCHU SZ-EK

KRZYCHU SZ-EK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecinek
  • Imię:Krzysztof

Napisano 14 grudzień 2017 - 22:31

(Miałem nie wnikać)... ale po co ją sprzedałeś? Wszystkie łodzie które wymieniłeś są stabilne i bezpieczne i wszystkie mają miejsce na graty (rzecz względna) dla dwojga i wszystkie mają (tak przypuszczam) certyfikaty.

Przeczytaj sobie ten temat od początku i sam dojdziesz do swojej słusznej sprawy.

Z tego co wymieniłeś, wybrał bym (osobiście) Romane ale wyłącznie jedno skorupową -powtórzę- (osobiście)

Gdybym nie musiał się sugerować Twoimi propozycjami wybrał bym (także z Chojnic) Crescenta 380, 410, lub 434

Wiesz co kolego sprzedałem bo była okazja wziąć dobre pieniądze i nie być stratny a tak to mogła by ona być szersza i dużo bardziej stabilna .Ten Crescent to całkiem całkiem tylko ceny biją na głowe.A może znajdzie się ktoś i wypowie o Mariołodzie.


Użytkownik KRZYCHU SZ-EK edytował ten post 14 grudzień 2017 - 22:52


#192 OFFLINE   evin

evin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 790 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 23:28

odpusc mario łodzie.

lepiej wybravc stara grubą romane i doprowadzic ja do porządku. łodka na lata


Użytkownik evin edytował ten post 14 grudzień 2017 - 23:29


#193 OFFLINE   dziubas123

dziubas123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 212 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 07:56

ja jak szukałem łódki to brałem pod uwagę te: (może im sie też Kolega przyjrzeć ) semper 410, semper 380W, wigry 355, iwa 390 z polmiru, romana z polmiru.

 

a na chwile obecna kupiliśmy starszą łódź ala romana z grubego laminatu 460x180m tylko trzeba ją trochę odrestaurować.

 

i tu mam pytanko, jest tu gdzieś na stronie temat o odnowieniu łodzi dla laików, albo jakaś strona gdzie znajdę info od podstaw jak się za to zabrac ??  



#194 OFFLINE   KRZYCHU SZ-EK

KRZYCHU SZ-EK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 127 postów
  • LokalizacjaSzczecinek
  • Imię:Krzysztof

Napisano 15 grudzień 2017 - 09:12

 

 

 jest tu gdzieś na stronie temat o odnowieniu łodzi dla laików, albo jakaś strona gdzie znajdę info od podstaw jak się za to zabrac ??  

poczytaj bo jest troche tego http://forum-motorow...rnizacja-lodzi/



#195 OFFLINE   Tabor

Tabor

    OO7

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 921 postów
  • LokalizacjaInnemiejsce
  • Imię:Tetryk
  • Nazwisko:Tetryk

Napisano 15 grudzień 2017 - 21:09

Można tu poczytać .

http://szkutnikamato...j-terhi-troller

 

też  tu http://forum.zegluj....pic.php?t=14135



#196 OFFLINE   evin

evin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 790 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 08:49

https://www.olx.pl/o...67-IDqPcut.html


  • szczupak1 lubi to

#197 OFFLINE   nurek28

nurek28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1583 postów
  • LokalizacjaMazury

Napisano 16 grudzień 2017 - 10:09

Fajna.

Dobry zakup na zimę.

Wieczory nie będą się dłużyć.

A na wiosnę będzie jak nowa



#198 OFFLINE   Tabor

Tabor

    OO7

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 921 postów
  • LokalizacjaInnemiejsce
  • Imię:Tetryk
  • Nazwisko:Tetryk

Napisano 16 grudzień 2017 - 17:27

evin ta łódka kupiona . Trochę duża 5 m jak dla wędkarza  ,  jak to ciągać i wodować  , chyba że w porcie trzymać .

To takie moje gdybanie . 



#199 OFFLINE   evin

evin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 790 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 17:43

Kupiona?dalej aktywne

#200 OFFLINE   Bober18

Bober18

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 44 postów
  • LokalizacjaPoznan
  • Imię:Bober
  • Nazwisko:Bober

Napisano 17 grudzień 2017 - 21:13

Polecam ABC 385 z silnikiem 9,9 taka posiadam w tej cenie super sprawa

Załączone pliki


Użytkownik Bober18 edytował ten post 17 grudzień 2017 - 21:17





Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych