Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2012 tuz tuz...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
498 odpowiedzi w tym temacie

#341 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 19 czerwiec 2012 - 14:55

Ja program ogladalem po 1. meczu jak byl Hajto (kazdy wie jakie ma zdanie na temat obcokrajowcow) - dla mnie to wygladalo tak, ze na sile chcieli pokazac jak slabi oni sa. Wylaczylem po 10min bo sluchac sie nie dalo. Ale mozliwe ze sie program poprawil

#342 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:31

Maciek siedem, po raz kolejny prowokujesz nie potrzebną dyskusje bez przygotowania i zmieniasz temat rozmowy. JUż wiemy, że w piłkę nie grałeś i posiadasz telewizyjną wiedzę, nikt Cie za to nie gani. Nie płacz, wyśpij się spokojnie. Nigdy nie napisałem, że Obraniak jest moim idolem. Z tym przypisywaniem idola komuś to toszkę hamuj bajerę, za stary jestem na to i wolę zwracać uwagę na piękne dziewczyny - np: Natalia Siwiec. Jak wcześńiej napisałem uważam ,że Ludo jest dobrym grajkiem, a w porównaniu z zawodnikami szkolonymi w Polsce jest sporo do przodu jeżeli chodzi o sposób poruszania się po boisku, przyjęcia piłki, poruszania po boisku z piłka przy nodze, głowe ma zawsze do góry. Ja się pytam, czy słaby koleś nosi nr 10 na plecach w jakiejś europejskiej lidze??? Taki nosił Obraniak w lille. Nie wyłapiesz tego, ale o tym juz pisaliśmy.
Hajto fajny zawodnik, zawsze go lubiłem i ceniłem, ale wirtuozem nigdy nie był, przypomnij sobie jak w jap i kor Pauleta go ośmieszył i wkręcił w ziemię jak gówno, hmmm pamiętasz to???
Rozumiem, że Tomek Hajto jest u Ciebie na topie, bo troszkę się interesuję polską liga, ale do trenerki mu troszkę daleko, tak samo Boniek, super piłkarz, światowa klasa, ale miał swoje 5 minut w reprezentacji jako trener. Jedyny pozytyw za Bońka to powołanie Wasilewskiego ze śląska Wrocław, w przegranym meczu z Danią. W tamtych latach na prawdę się wybijał i zasłużył na to. Otym jak eliminacje poszły dalej wszyscy chyba wiedzą :D .
Nie widziałem programu na Polsacie Sport. Prawdopodobnie był prowadzony przez jednego z Panów kołtoń-borek, a jak ktoś czytał kiedyś feletony tych panów lub oglądał programy na Polsacie to wie, że są to pierwsi dupowlażący Kadrze z Kor i Jap. Tak się panowie tam zaprzyjaźnili z zawdnikami, że do dziś niektórzy mają kontrakty z polsatem i starają się coś mądrego powiedzieć. Za dużo tego nie można oglądać bo w głowach Polaków Swierczewski i Hajto będą rywalizowali z Mourinho i Guardiolą swoim kunsztem trenerskim :mellow: .
Tak poważnie Hajto nigdy nie był zwolennikiem Obraniaka, więc normalne , że mu jechał, przed mistrzostwami jechał Peurqisowi jak szmacie, a w turnieju zarał przyzwoicie,,,Na pewno lepiej niż Tomek w Aazji.
Gościem stałym u dwóch prowadzących jest Wojtek Kowalczyk, on bezpośrednio potrafi powiedziec co o wszystkim myśli i to mi się podoba. Nie próbuje z siebie robić wielkiego trenera..
Albo jak kto woli nie sra wyżej niż ma dupe.
Przypone też, że padały tam porówniania na michniewicza - polski mourinhio, na probierza polski guardiola, był też polski becham - nie pamiętam kto i polsk messi jeszcze - no prosze Cię Borka ponosi stary obciach na całą europę
Jak będe miał chwilę to obiecuję Ci Maciek, że oglądnę program i wypowiem się, ale raczej na priva, bo nie ma co zaśmiecać wątku i nie chcę obnażac Twojej niewiedzy na temat Polskiej piłki i nie tylko. Tymczasem idź na rybki, oglądnij meczyk Anglików wygodnie w fotelu i kibicuj Weynowi.
nara

#343 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1619 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 19 czerwiec 2012 - 19:43

Ziom - polski Beck to podobno Jarosław Bieniuk, a Anna Przybylska to polska Victoria :lol: :lol:

Hajto może sobie gadać, ale tak jak pisze @Ziom, Pauleta go ośmieszył, a on sam zdeptał potem Portugalczyka(chyba też Pauletę) jak ostatni cham.

A dla mnie Kowalczyk to też totalne zero.
Koleś pograł w Barcelonie - ok, to był sukces.

Ale jego ciąg dalszy jest żałosny, kariery wielkiej nie zrobił, a te jego wynurzenia, na temat piłki i alkoholu, jak to piłkarz może chlać, bo mu to uwalnia umysł i daje poczucie niezależności(polecam art Wołowskiego na ten temat) itd. Żałosne. Teraz wielki krytyk i wskazujący drogę. Tylko nikt poza Polsatem nie chce w studiu ani sztabie szkoleniowym jego przepitej twarzy.

A widzieliście jego felieton na weszlo.com?
Kuw**, jeb**** itd, tak to można z kumplami przy piwie, a nie będąc osobą publiczną - w felietonie - do kadry.

Kadry, która sukcesu nie osiągnęła. Ale nie ośmieszyła się tak jak te w Koreii, za Benhakkera, albo za Janasa.

Gdzie łoili nas 4:0, a koleś bez nerki - czy czego tam Klasnic'owi brakowało, ładował nam dwie bramki z podań od rezerwowych.

#344 ONLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:00

Nigdy nie napisałem, że Obraniak jest moim idolem. Z tym przypisywaniem idola komuś to toszkę hamuj bajerę, za stary jestem na to i wolę zwracać uwagę na piękne dziewczyny - np: Natalia Siwiec. Jak wcześńiej napisałem uważam ,że Ludo jest dobrym grajkiem, a w porównaniu z zawodnikami szkolonymi w Polsce jest sporo do przodu jeżeli chodzi o sposób poruszania się po boisku, przyjęcia piłki, poruszania po boisku z piłka przy nodze, głowe ma zawsze do góry.

To Ty postawiłeś tezę, że Obraniak był najlepszym polskim piłkarzem na Euro, tezę zresztą której nie potrafisz obronić nawet liczbami na które się powoływałeś, bo i one mówią co innego. Od tego się zaczęło i na tym się zakończy.


Kreujesz się na gwiazdę: byłeś szkolony od najmłodszych lat, grałeś w świetnym klubie tylko nikt nie poznał się na Twoim talencie. Komuś wytykasz fakt o którym nie masz pojęcia i pewnie nigdy mieć nie będziesz. Po całej piłkarskiej karierze, gdzie zjadłeś zęby kopiąc piłkę stajesz się perfekcyjnym ekspertem, szkoda tylko, że przy tym wszystkim człowiekiem subiektywnym i pałającym swoją ogromną wiedzą praktyczną i teoretyczną. Jest ciepła posada do objęcia - złóż CV, wykaż się wiedzą i zagraj eliminacje Kaźmierczakiem i Obraniakiem (chociaż ja sam się już pogubiłem czy jest bocznym pomocnikiem czy klasyczną 10, bo różnie pisałeś) w śordku pola. Tyle.

A co do Hajty i Bońka to uważam, że tacy z nich eksperci jak trenerzy, w tym wszystkim chodziło o co innego, ale Ty i tak pewnie tego nie zrozumiesz, bo Ci ego nie pozwoli.

#345 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:36

przemawia przez Ciebię złosć, chyba gubisz się we wszystkim.
nigdy nie napisałem, że jestem talentem piłkarskim i nie dodawaj mi jakiś niestworzonych historii. Grałem w piłke od dziecka do 2006 roku. 4 ligowy poziom było dane mi osiągnąć - zależy od klubu ale 4 razy w tyg treningi plus sobotnie mecze, jak dojeżdźałem po 30 pare km to miałem możliwość odpuszczenia jednego treningu. Więc zębów nie zjadłem na piłce ale troszkę po grałem. Nawet nie wiesz ile imprez musiałem odpuścić :(. Więc coś na ten temat wiem. Był to poziom amatorski, dalej w niektórych nawet 2 ligowych klubach jest pika amatorska w Polsce. Nigdy nie wypowiadałem się o trenerce i nie chciałem w tym kierunku iść. Moje pytania odn Ciebie, tyczyły się tylko tego czy na murawie przebywałes, czy miałeś słabszy dzień i czy potrafiłeś się pozbierać, chciałem się dowiedzieć czy byłeś kiedyś na boisku i wiesz co piszesz jak jechałeś po zawodnikach. Wracając do Obraniaka to wyprowadził 2 akcje bramkowe:
z grecją wyrzucił błaszczykowskiego na skrzydło - ten asystował, a z rosją też do błaszcza, a ten wjechał na lewą
zweryfikuj to , widzę, że z przeglądarką nie jesteś na bakier

brał udział przy wszystkich naszych bramkach, wiele ich nie było, przy defensywnym sposobie gry to chyba i tak wiele :lol: ale to temat nie na tą rozmowę.

10 na plecach na koszulce to numer... nie pozycja jak to się kiedyś mówiło - np klasyczna 9. Byle laps nie dostanie takiego nr nawet w amatorskim klubie. nie ma przywiązania, że 10 na koszulce musi być dychą na placu.

nie widzę sensu bicia dalej tej piany na forum, nie przekonasz mnie, że obcokrajowcy zajebali nam Euro - bo do tego zmierzasz.
Pisałem już winnych szukaj w związku i selekcjonerze.
chyba mozemy zakończyć ten temat???
Jak Cie się Angola podoba z Ukrainą?


#346 ONLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:39

Jak Cie się Angola podoba z Ukrainą?

To nie te mistrzostwa.

A tymczasem Anglia gra fatalnie, Parkerowi pewnie jeszcze w głowie się kręci :lol:

#347 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:42

Ukraina mi się podoba

#348 ONLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 19 czerwiec 2012 - 20:45

Bardzo dobry mecz skubańcy grają, chociaż już ze Szwedami nieźle grali.

Rooney B) Ale to co Gerrard zrobił przy tej bramce :lol:

#349 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 19 czerwiec 2012 - 21:11

Dyskusje w Polsacie są różne, zależy od zestawu dyskutantów. Wczorajsza np. była poniżej krytyki, prymitywna nagonka na trenera. Dyskutujący zapomnieli, że jak na razie żadnemu trenerowi nie udało się nic sklecić a kolejny następny ma dokonać cudu. Potem ci sami ludzie następcę będą wklepywać w glebę. Za to szerokim lukiem omija się istotę problemu czyli finanse tego bagna. Na pewno po tym blamażu nastąpi zmiana przy korycie.

#350 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 19 czerwiec 2012 - 21:50

Dajcie spokój z polowaniem na czarownice, Euro 2012 trwa. Ukraińcy zagrali piękny mecz, niestety przegrali, choć niesprawiedliwie. Bramka ewidentnie była, a pajac na końcowej linii nie widział jej. Szkoda, bo należał się Ukraińcom remis.
Szkoda, że nasi kopacze nie dali grze tyle serca, porażka byłaby mniej gorzka. :(

#351 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 19 czerwiec 2012 - 22:37

Odnosnie Wojtka Kowalczyka.Koles nawet na kacu mial lepsza kondycje jak wiekszosc obecnych reprezentantow,o szybkosci nie wspominajac.

#352 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 20 czerwiec 2012 - 04:10

no i Kowalczyk chcial strzelic tego gola ...nie podawac do tylu... :unsure: ...i TO jest podstawowy problem ....

#353 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 20 czerwiec 2012 - 07:38

Problemem nr 1 naszych piłkarzy nie jest kondycja czy umiejętności. Ich problem jest umiejscowiony w głowie. Jako psycholog amator przed Euro bezbłędnie przewidziałem wynik meczy, czyli remis z Grecją i Rosją oraz przegraną z Czechami. Koledzy mogą zaświadczyć. Byłem tak pewny tego, że nie traciłem czasu na oglądanie meczy :D Czytałem kiedyś artykuł w którym skrytykowano lekceważący stosunek Frania Smudy do psychologów i psychologii. Chociaż się z im znam, w pełni podzieliłem tą krytykę bo uważam, że tej drużynie jest potrzebne 11 psychologów. Teraz w wywiadach trener mówi, że nie wie co się stało, że chyba byli zbyt mocno zmotywowani itp. czyli przyznaje, że były problemy mentalne których nie wyłapał, bo to wiedza która go przerasta.

#354 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 07:50

zaczeło się kulisy i nagonka teraz na wszsytkich
http://www.weszlo.com/news/10869-Kapitan_Blaszczykowski_czyl i_zadza_pieniadza

#355 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 20 czerwiec 2012 - 08:25

Dla jednych to nagonka a dla innych okazja to ruszenia tego bagna. Jak pan Lato przyznał, że piłkarze mieli obiecaną kasę za punkty a nie osiągnięcie jakiegoś konkretnego celu, to krytykowanie tego jest polowaniem? Szkoda, ze przed Euro im nie obiecali po milionie za samo wyjście na boisko. Jak się nie będzie krytykować tego, że ludzie za kompromitacje dostają wielką kasę to kolejna droga kompromitacja jest tylko kwestią czasu. Z tego co niektórzy tu wypisują wynika, że już się jej doczekać nie mogą :D Zawsze można się przewerbować na kibica Hiszpanii :D

#356 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 09:05

na rozluźnienie bo juz nic nam nie wróci meczy polaków


http://www.sadistic.pl/blaszczykowski-i-dudka-po-euro-vt1222 79.htm




#357 ONLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 09:08

To wszystko zaczyna się już przeobrażać w tragikomedię. Pomijam zupełnie występ od strony sportowej. Jedni psioczą na drugich, drudzy na trzecich, a ten co dostaje kasę za nic siedzi cicho. Z całym szacunkiem dla Błaszczykowskiego, ale jego wypowiedź po przegranym Euro była zupełnie nie na miejscu - bo biletów nie dostali? Nie będę oceniał czy człowiek bez honoru ma rację mówiąc, że bilety były do odebrania od kwietnia czy nasz kapitan bo i tak prawdy człowiek nie dojdzie. Teraz nagle okazuje się, że piłkarze mają/mieli dostać pieniądze za nie wyjście z grupy - dziwne trochę to wszystko o ile w ogóle to prawda. Prawda jest taka, że gdzieś tam bije dzwon, ale nie wiadomo gdzie. Tutaj coś powiedzą, tam powiedzą i skończy się tak jak z aferą działkową - rozejdzie się po kościach. Albo Panowie mówią A i B, albo niech darują sobie tą całą szopkę medialną.

Trochę odchodząc na bok od układów najbardziej podobała mi się odpowiedź Murawskiego na pytanie co się stało: A co Pan chce usłyszeć? Straciłem piłkę, to się stało Mniej więcej tak to brzmiało i idealnie zgasił dziennikarza, który szukał sobie kozła ofiarnego. Błędy w piłce to norma i każdy kto grał lub nie o tym wie, a te popełniane przez środkowych pomocników, stoperów i bramkarzy często są niestety brzemienne w skutkach.

Następną rzeczą są sędziowie przy bramkach - tak rzeczą, nie osobą, bo stoją jak pachołki oznaczające linię końcową boiska. Odkąd zostali wprowadzeni do tej całej zabawy nie widziałem ani jednej reakcji takiego sędziego czy to w Lidze Europejskiej czy na poziomie Reprezentacji. To po jaki ch** oni tam stoją?! Dodając, uważam, że wczoraj dobrze się stało, że bramka nie została uznana, bo była by strzelona po ewidentnym spalonym, drugim z rzędu zresztą.

#358 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 20 czerwiec 2012 - 09:15

Grzesiu Lato jest lepszy od tych skeczy, jak wczoraj tonem pełnym buty po tej kompromitacji, mówił tak jak by na pstryknięcie palca mógł tych wszystkich ministrów pozwalniać. Ciekawe co to za siły za nim stoją, że może sobie na to pozwolić?

#359 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 20 czerwiec 2012 - 10:15

Dwa lata temu Angole argumentowali chyba w bardzo podobny sposob - tez nie mogli sie spotytakc z rodzina itd.

#360 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 10:53

to jest polewkowe

http://ryjbuk.pl/bla...-z-rosja-293502