Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2012 tuz tuz...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
498 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 13:05

Szkoda, że sam wniosków nie wyciągasz przeglądając bardziej szczegółowe statystyki, widząc co się dzieje na boisku.


Ronaldo też dobrze wygląda na papierze, tylko co z tego jak na 15 strzałów w meczu w bramkę trafiają 2?

Zdecydowanie uważam, że o wiele większą rolę w Naszym zespole podczas tego Euro odegrał Polański niż Obraniak.

#302 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1833 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 czerwiec 2012 - 13:19

Szkoda, ale takie jest życie. Mamy fajnych zawodników. Dla mnie mecze Polaków nie były porażką.

Brawo dla Greków, że w******i Sowietów...

Pozdrawiam :D



#303 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 17 czerwiec 2012 - 14:27

Pijąc dziś sobie na śniadanie piwko z kolegami na śmietnikowym murku doszliśmy do wniosku, że wszyscy jesteśmy drużyną narodową. :lol: Widać to bardzo wyraźnie. Wszyscy trzymamy równy poziom. :lol:

#304 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 15:06

przepraszam, zle mnie zrozumiales ale to dlatego, ze to ja sie zle wyrazilem, w zasadzie powinienem precyzyjnie napisac co mam na mysli, a mianowicie, ze takie wypowiedzi sa (lub moga byc odebrane jako) bardzo populistyczne i odzwierciedlaja klimaty a nie realia ...
sorry, jezeli poczules sie urazony :D

#305 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 15:07

Faza grupowa dobiega końca. Przejżałem tabele. W Naszej grupie A sytuacja kuriozalna Czesi z bilansem -1 wychodzą z grupy a Rosjanie z bilansem +2 odpadają. Najciekawsza sytuacja jest w grupie D. Francja i Anglia po 4pkt przy bilansie odpowiednio +2 i +1. Przy czym w bezpośrednim spotkaniu był remis. Ukraina 3pkt przy bilansie -1 ale z w spotkaniu z Francją polegli. :D

#306 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 17 czerwiec 2012 - 15:40

Ja nie chce być drużyną narodową!!! Ja chce być działaczem PZPN!!! Niech żyją kobiety, wino i śpiew!!! :lol:

#307 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 17 czerwiec 2012 - 16:36

Jak by nie fatalna zmiana „Fryzjera „ na fryzjera osobistego pani Muchy, to byśmy awansowali na 100% :lol:

#308 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 18:13

...A tak od siebie mam wielkie zyczenie -niech Darek Szpakowski przejdzie na jaka emeryture czy rente,bo sluchac sie nie da...a to zamkniety dach przeszkodzil ,a to druga polowa z Rosjanami tak reprezentatow wykonczyla i wiele innych wczesniejszych gaf i stekania-zal tego sluchac...niech to komentuje czy Borek czy Kolton---chlopaki znaja sie na wspoczesniej pilce itd

martek jest to również moje życzenie (i wielu moich znajomych również), słuchanie tej komentatorskiej kompromitacji wywołuje we mnie odruch wymiotny, bo komentator z niego jak z koziej dupy trąba.
Już od lat mecze przez niego komentowane załatwiam jednoznacznie, mianowicie wyłączam głos, bo słuchanie debilizmów wypowiadanych przez medialnego klakiera pzpn-u jest ponad moje nerwy.



#309 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 17 czerwiec 2012 - 19:56

No i Holendrzy sa na najlepszej drodze do cwiercfinalu :D

#310 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1968 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 17 czerwiec 2012 - 20:17

No i Holendrzy sa na najlepszej drodze do cwiercfinalu :D

Byli. :mellow:

#311 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 17 czerwiec 2012 - 20:32

Kryśka rozkręca się, może być krucho z hodowcami tulipanów. :wacko:

#312 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 17 czerwiec 2012 - 20:43

Dunczycy graja b.dobry mecz i remisuja z Niemcami. Bedzie ciekawie!!

#313 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 17 czerwiec 2012 - 21:21

Cristano R B) i dzieki Bogu Darusia z Trzeciakiem dzis nie ma w komentarzach na TVP B)

#314 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 17 czerwiec 2012 - 21:22

W końcu Kristino coś zagrał. Dobry mecz na swoim poziomie. Holandia - fatalnie. Chyba póki co największy zawód Euro.

ale poczekajmy, może jeszcze Dania coś ugra...

#315 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 17 czerwiec 2012 - 21:41

elegancko, mecz na dobrym poziomie, stało się to na co liczyłem, Holandia nie podołała :D

Wygląda na to że Portugalia i Niemcy ,,półfinał welcome to

#316 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 17 czerwiec 2012 - 22:02

Ciekawe, co jutro pokaże grupa C. Na dziś rzeczywiście Kryśka i Miro są głównymi kandydatami do półfinału.
Holendrzy nie wygrali żadnego meczu, szok. :huh:

#317 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 17 czerwiec 2012 - 22:07

Maciek 7

Jeżeli Ty porównujesz ofensywnego gracza, który ma 2-3 partnerow na połowie przeciwnika i jego osiągnięcia do defensywnego kolesia , który wraz z kilkoma partnerami ma tylko zadania defensywne, do tego caął drużyna pracuje w defensywie, to widać , że nigdy w piłkę nie grałeś i nie masz pojęcia o tym co się dzieje przez 90 minut podczas meczu.
Jeżeli uważasz , że zawodnik oddając 15 strzałów sytuacyjnych jest słabym grajkiem, bo nie trafia to mam kolejny przykład, że nigdy nie znajdowałeś się na boisku. Tym bardziej jak mówisz o krystynie, za którą nie przepadam, ale kopyto to on ma i z 25 m potrafi zaskoczyć.

W naszej reprezentacji nikt nie potrafi tak uderzyć piłki ze stałego jak Ludo, przejżyj kilka kolejek ligue 1, mozesz zobaczyć też kilka ostatnich sezonów, lepsiejsze mecze...
Jakby Obraniak trafił jeden z wolnych w meczu z czechami, gdzie mylił się na serio o bardzo niewiele, to jestem pewien, że przystąpiłbyś pierwszy na kolanach do jego ... i miałbyś inne zdanie...

Dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu bo za dużo informacji wyciągasz od panów komentujących z tvp, a nie na podstawie swojej wiedzy i obserwacji.
nara

#318 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 17 czerwiec 2012 - 22:40

Ja tez nie rozumiem tego jak mozna krytykowac Obraniaka. Gra super!!

#319 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2744 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 18 czerwiec 2012 - 03:14

Uuulala, odpadamy w doborowym towarzystwie :mellow: Pierwsza polowa super, a w zasadzie pierwsze 30 minut, akcja za akcje, a potem jakby zapomnieli co maja robic, a Portugalia zagrala swoje i wyszla z grupy. Krysia wreszcie trafil, ale sensacyjnych zagran nie bylo. Nie wiem czy zwrociliscie uwage, ze na drugo polowe wyszedl inaczej uczesany (znowu) :lol:
A tak poza Euro to same sukcesy. Pilkarze reczni awansowali do MS, siatkarze zlali Wielka Brazylie i awansowali z pierwszego miejsca do Final Six LS, no i Adamek wypunktowal Chambersa.

#320 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 18 czerwiec 2012 - 07:53

@ziom7, nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie więc więcej zadawał ich Ci nie będę. Ochasz się tak nad jego wolnymi jakby wykonywał je co najmniej jak Juninho.

Jeżeli uważasz , że zawodnik oddając 15 strzałów sytuacyjnych jest słabym grajkiem, bo nie trafia to mam kolejny przykład, że nigdy nie znajdowałeś się na boisku. Tym bardziej jak mówisz o krystynie, za którą nie przepadam, ale kopyto to on ma i z 25 m potrafi zaskoczyć.


U piłkarzy istnieje coś takiego jak inteligencja boiskowa, ocena sytuacji a co za tym idzie trafność podejmowania decyzji.

Tekst o kolanach przemilczę, bo widzę, że brak Ci argumentów. Ale faktycznie w meczu z Czechami miał tych wolnych do strzelania, z tych kilkunastu jeden mógł wpaść...

Bez odbioru