Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2012 tuz tuz...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
498 odpowiedzi w tym temacie

#421 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 25 czerwiec 2012 - 15:57

Ale kto to w ogole jest ten caly Ronaldo o ktorym piszecie?

Dla mnie byl kiedys tylko jeden Ronaldo - ale ten gral w Brazylii :D



Tak samo reaguje jak ktoś się ekscytuje Messim, ,,a kto to w ogóle jest żeby się nim podniecać, nieudana podróba Ronaldinho ... :lol:

Co do meczu Niemcy vs Włochy, mam nadzieje że Niemcy będą mieli gorszy dzień i dostaną bilecik w jedną stronę :D

#422 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 25 czerwiec 2012 - 16:00

[quote]
Ale kto to w ogole jest ten caly Ronaldo o ktorym piszecie?

Dla mnie byl kiedys tylko jeden Ronaldo - ale ten gral w Brazylii :D
[/quote]


Tak samo reaguje jak ktoś się ekscytuje Messim, ,,a kto to w ogóle jest żeby się nim podniecać, nieudana podróba Ronaldinho ... :lol:

Co do meczu Niemcy vs Włochy, mam nadzieje że Niemcy będą mieli gorszy dzień i dostaną bilecik w jedną stronę :D
[/quote]
Porównanie celne, niczym strzał Ramosa w półfinale LM :mellow:

A Ronaldo? Kojarzę...Luiz Nazario de Lima??

#423 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 25 czerwiec 2012 - 16:04

Wiem wiem, czułem z kilometra że się nie spodoba :lol:
Porównywanie C. Ronaldo do Fat Ronaldo również jednak pozostawia wiele do życzenia.

ps. poza tym nie wiem czy zwróciłeś uwagę, napisałem jedynie dla porównania jak ja reaguję na zachwyty nad pewnym piłkarzem
niższej kategorii, jeden ma wypełnić lukę po drugim a więc jak najbardziej jest co porównywać.

Zbieżność osób i nazwisk jest przypadkowa ... itp itd :mellow:

Pozdrawiam.

#424 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 25 czerwiec 2012 - 17:06

A Ronaldo? Kojarzę...Luiz Nazario de Lima??


Dokladnie :D Kiedys nawet byla gra Ronaldo V Football na Playstation 1 :D

Ale byly czasy :D



#425 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 07:06

Widzieliście ten wywiad ze Smudą wczoraj po 21???
Chyba powinniśmy być wdzięczni, że nie dostaliśmy po 5 w plecy od każdego. Dzięki niemu wyszliśmy z twarzą na ojro :lol:
Po raz kolejny pokazał, ze matura to nie bzdura :(

#426 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 26 czerwiec 2012 - 08:49

Berti Vogts na trenera! Byloby super!

#427 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 12:02

Widzieliście ten wywiad ze Smudą wczoraj po 21???
Chyba powinniśmy być wdzięczni, że nie dostaliśmy po 5 w plecy od każdego. Dzięki niemu wyszliśmy z twarzą na ojro :lol:
Po raz kolejny pokazał, ze matura to nie bzdura :(



widziałem, śmiech na sali...panie Smuda to czego nam zabrakło w turnieju - odp - SZCZĘŚCIA

o przeprosinach kibiców nawet nie chciał słyszeć, wg tego co mówił( a raczej probował tym swoim dialektem mandzurskim) to wszystko było ok, tylko ten brak szczęscia....
hehehe, dureń, szanowałem go jak poprowadził Widzew do LM ale teraz jest dla mnie w jednej szufladzie z panem lato...


pzdr

#428 OFFLINE   RedruM

RedruM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 15:48

Do Smudy pasuje jedno okreslenie: Kołek

i wyjasnia ono wszystko. :D

#429 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 26 czerwiec 2012 - 19:07

Widzę, że niektórym się udzieliła medialna nagonka na Smudę. Tylko na boisku grają piłkarze a nie trener. A prawda jest taka, że nasze orły są mocno jak jest gorzała i dziwki a jak trzeba grac to już im nie staje ... :D Jak się ktoś nie zgadza z moją opinią to proponuje zakład, że następny trener tez nic z ich nie wydusi.

#430 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 20:18

Jeszcze zahaczając o wątek Ronaldo - niech wykaże się jutro, bo póki co dobrze zagrał z fatalną w obronie Holandią i nie wiele lepszymi Pepikami. Do dzieła! B)

#431 OFFLINE   RedruM

RedruM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 20:31

Panowie o jakiej nagonce piszecie? To co sie teraz dzieje jest konsekwencja zle wykonanej pracy przez sztab szkoleniowy. Sztab ktory zamiast powiedziec - Przepraszamy nie dalismy rady przygotowac druzyny, opowiada o braku szczescia :mellow:

Czy ogladaliscie wszystkie trzy mecze polskiej reprezentacji na tych mistrzostwach?
Czy widzieliscie w nich druzyne?

Ja nie widzialem :D Widzialem chaos, a w meczu z Czechami strach i chaos.

Nasi pilkarze to oddzielna historia :D Pan Franciszek podejmujac sie tej pracy dokladnie wiedzial w co sie pakuje. Zna tych chlopakow duzo lepiej niz kazdy z nas :D

#432 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 26 czerwiec 2012 - 21:06

http://www.sadistic....cy-vt123160.htm

#433 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 26 czerwiec 2012 - 21:40

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/319822_3515174090833_286437312_n.jpg

Na rozluznienie tematu C.Ronaldo vs. L.Messi :D

Stare ale jare <_<

#434 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 26 czerwiec 2012 - 23:14

Qgladam własnie wywiad z Piechniczkiem.
Co za KURWY wpatrzone w lustro...REKA MYJE REKE, ale BANDYTYZM PRZED CAŁYM SPOŁECZENSTWEN ....tfuuuuu

To co Pan Smuda ledwo dukał przed kamera, to poprostu jezył sie włos na głowie...

#435 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 27 czerwiec 2012 - 00:04

To nie jest konsekwencja źle wykonanej pracy sztabu ... tylko skutek bezmyślności. Najpierw się daje wprowadzić w „piłkoszał” a potem trzeba odreagowywać :lol: A przez Euro gały nic nie widziały? Móżdżek się wyłączył? Jakoś sobie nie przypominam rozpaczania, że drużyna jak była kupą dziadostwa tak jest nadal i kolejni trenerzy nic z tego ulepić nie mogą. Ci wszyscy „znawcy piłki” nie popisywali się jak to robią teraz.
Boniek powiedział jedno zdanie które potwierdza moje spostrzeżenia. Powiedział, że jak ktoś gra dla pieniędzy to nic z tego nie będzie. I tu jest istota problemu i to z zakresu socjologii. Analiza każdego zdani i miny Smudy to temat zastępczy dzięki któremu to piłkarskie bagno ma przetrwać i dalej kręcić lody na naiwności demosu. Handlarze niewolników atakowani prze krokodyle wyrzucali za burtę jakiegoś murzyna i po problemie :D

#436 OFFLINE   RedruM

RedruM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 08:09

To nie jest konsekwencja źle wykonanej pracy sztabu ... tylko skutek bezmyślności. Najpierw się daje wprowadzić w „piłkoszał” a potem trzeba odreagowywać :lol: A przez Euro gały nic nie widziały? Móżdżek się wyłączył? Jakoś sobie nie przypominam rozpaczania, że drużyna jak była kupą dziadostwa tak jest nadal i kolejni trenerzy nic z tego ulepić nie mogą. Ci wszyscy „znawcy piłki” nie popisywali się jak to robią teraz.
Boniek powiedział jedno zdanie które potwierdza moje spostrzeżenia. Powiedział, że jak ktoś gra dla pieniędzy to nic z tego nie będzie. I tu jest istota problemu i to z zakresu socjologii. Analiza każdego zdani i miny Smudy to temat zastępczy dzięki któremu to piłkarskie bagno ma przetrwać i dalej kręcić lody na naiwności demosu. Handlarze niewolników atakowani prze krokodyle wyrzucali za burtę jakiegoś murzyna i po problemie :D


Alez nikt tu nie wpadl w pilkoszal :D Skrupulatnie ogladalem wszystkie poczynania reprezentacji Pana Franciszka od momentu kiedy rozpoczal swoja przygode. Kazde ze spotkan, wlaczjac w to te 3 ostatnie, bylo zagrane na tym samym poziomie. Jednakze ocene pracy selekcjonera i jego sztabu, nalezy wydawac po jej zakonczeniu :D 3 ostatnie, najwazniejsze spotkania zostaly przegrane z powodu bledow w taktyce a nie przez brak zaangazowania pilkarzy. Koronnym dowodem na to jest taktyka obrana na mecz z Czechami. Jak pisalem wczesniej Chaos i strach :D

Co do pana Bońka :D Jestem przekonany ze z najwieksza przyjemnoscia zastapil by pana Latę na stanowisku prezesa zwiazku i uzdrowil by nasza pilke za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki czyli przyprowadzil swoich kolegow i dla im zarobic.


#437 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 27 czerwiec 2012 - 08:36

Najpierw trzeba poczytać sobie statystyki poczynań na boisku naszych „orłów” a potem się wypowiadać autorytatywnie. Trener im zabronił latać po boisku, kazał im podawać niecelnie, nieudolnie odbierać piłki itd.??? To jest zbieranina gówniarzy którzy grają w piłkę bo to sposób na zarobienie kasy i bycie znanym. Taka impreza jak Euro to dla nich nieszczęście bo wiedzą, że wyjdzie szydło z worka. Dlatego zgodzę się tylko z tym strachem. To, że byli zestresowani to pewne. Kręcenie lodów w lidze jest dużo mniej stresujące bo wyniki znane z góry. Na Euro trzeba było grać a nie kombinować. A co do pana Lato to powinno go już dawno nie być po tym jak opublikowano nagrania na których kręci lody. I gdzie ta nasza „niezależna prokuratura”??? Temat pięknie ucichł jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W takim bagnie ma powstać jakaś solidna drożyna??? :lol:

#438 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 czerwiec 2012 - 08:39

Dzisiaj pierwszy polfinal.

Zaluje, ze Slawek Oppeln Bronikowski nie uchylil rabka tajemnicy i nie powiedzial nam jakie to wyniki UEFA przywiozla.
Zostaly tylko 3 mecze na mistrzostwach, a my nie mozemy wygrac z bukmacherami dzieki wiedzy Slawka.

Dzisiejszy polfinal bede ogladal nieukojony w zalu...

Hiszpania - Portugalia 2:0 :D

Pozdrawiam

Guzu



#439 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 27 czerwiec 2012 - 08:49

To ja moze ..... taka mala niespodzianka:
Spain-Portugal 1-2

;)

#440 OFFLINE   RedruM

RedruM

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 69 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 09:10

Jak portugalia wygra, to bedzie raczej wielka niespodzianka... Wynik typowany przez kolege Guzu - jest bardzo prawdopodobny.