Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2012 tuz tuz...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
498 odpowiedzi w tym temacie

#441 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 14:22

Robert, w piłce jest tak, że odpowiedzialność pełna gębą zawsze powinien brać trener i sztab szkoleniowy. Oni mają odpowiednia ilość czasu , żeby dobrać sobie grajków, dobrac taktyke na turniej i ekipę taka przygotować. Zawodnicy wszyscy graja dla pieniedzy, na takim turnieju chcą się wypromować i spierd...ć z Polski, żeby pograć, potrenowac, poprzebywać w europejskim środowisku, na ławkach, skosztowac czegoś z wyższej półki, no i dostawać pensyję w ojro. Pojedynczym przypadkom udaje się odgrywać póxniej ważniejszą rolę w klubach i zapisać się tam na kartach historii.
Jeżeli zawodnik jest kulawy to się go nie powołuje, jeżeli jest kontuzjowany to też bierze się na siebie odpowiedzialność za powołanie go.
Brak nam klasowych piłkarzy, to jest min. wina szkolenia młodzieży, za co odpowiada związek. Związek też powołuje trenera na stanowisko. Już pisalismy, że jest to grupa kolesi, która nowego raczej nie dopuści i nie da innemu zarobić - kółko się zamyka. O Engeli nie chce mi się już pisać, a o zamieszanym w korupcję jego synalku też nei bedę wspominał.
Dla mnie sprawa była prostsza przed przygotowaniami. Wirtuozerii wśród naszych piłkarzy trudno się doszukiwać, dlatego od początku trzeba było postawić na wyrobnikow i pracusiów, nawet z polskiej ligi, zawodników wydolnościowo przygotowanych ponad przecietnie i przez te ponad 2 lata przygotowań łoić takim samym składem non stop. Przypominam, że u Smudy linia defensywna wyklarowała się dopiero na obozie przygotowawczym miesiąc temu.
I przyczyną tego nie był problem ze sporą ilością zajebistych defensorów, tylko ich brak.
Grecy zdobyli mistrzostwo europy właśnie w taki sposób, a ile nazwisk sie wybiło wtedy, Zagorakis - król środka pola i główny reżyser ich gry, Dellas - koleś nie do przejścia w obronie. Taki Karagunis nawet wtedy grał ogony lub siedział na ławie. Zawodnicy dostali wiele propozycji w innych ligach, a w swoich na pewno spore indywidualne podwyżki itd...
Nie jestem za tym, żeby Smuda przepraszał, bo nei o to chodzi, przepraszają cipy, on robił swoje i robił to źle, w piłce sa porażki i będa, ale powinien mieć jaja i wziąśc to na siebie.
A z jego wywiadu wywnioskowałem, ze lipa była bo nie graliśmy o punkty, w ogóle chyba powinniśmy w elimancjach grać, na pewno byśmy się zakwalifikowali hehehe.
Co do dzisiejszego meczyku, to chciałbym zobaczyć jak hiszpanie grają z nożem na gardle przy stanie 0-1. myślę, że oblężenie bramy portugalczykow byłoby konkretne.

#442 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 14:40

aaa, a za Panem Lato jest grupa ludzi, która tak na serio ciągnie za sznurki, nawet zmiana prezesa nic nie da, nawet jak Boniek by został wybrany czy inny Putin, to tej ekipy sie nie ruszy, to samo jest w polityce, wciąż te same osoby, tylko inne barwy przybrali, Ci co zeszli z planu mają bardzo dobre posadki w amasadach, konsulatach lub innych instytucjach państwowych i są nie do ruszenia, nie muszą się martwić o lepsze jutro, ich dzieci są w grupie celebrytów promowane przez lipne programy i lipne media i też na waciki mają. Takie życie :D

#443 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 27 czerwiec 2012 - 15:05

Mnie problem interesuje globalnie i dlatego się nie grzebie w szczegółach. Znam trochę kuchnie polskiej piłki i wiem, że z tego pokolenia piłkarzy nawet Górski by nic nie wykrzesał. To są cwaniacy którzy chcą się urządzić i zabawić a nie ludzie z pasją. W Polsce w wielu dziedzinach nie działają normalne mechanizmy więc i w piłkarstwie też nie będą działać. Jest taka drobna ale zasadnicza różnica którą trudno zauważyć. Na zachodzie jest tak, że im piłkach jest lepszy tym więcej zarabia więc ma jeden cel, być jak najlepszym. Jak jest słaby to po grze w reprezentacji musi pracować jako listonosz albo kelner. Nie raz grały takie reprezentacje krajów w których futbol stał na niskim poziomie. Fenomen Polski polega na tym, że nasi piłkarze prezentują identyczny poziom a płaci się im jak by grali o kilka klas lepiej. Jak do tego dodać omanowe przez starych esbeków PZPN to mam pełny obraz bagna. W takiej demoralizującej atmosferze i wszechobecnej korupcji nic się nie zrobi po za produkowaniem afer. Miałem to szczęście kibicować ludziom którzy grali z pasją. Żartowało się wówczas, że grają za radinu, mir i pabiedu. Ale grali z pasja i bardzo chcieli wygrywać bo wówczas szanse na duże zarobki były marne. Podstawa sukcesu to talent, wielka wola, determinacja i ciężka praca a mamy cwane miernoty dbające tylko o swój wygląd. Aby to wszystko wiedzieć trzeba myśleć samodzielnie a nie powtarzać za telewizorem. Dyskusja w tym wątku ewoluuje dokładnie tak jak ewoluują komentarze w TV. Najpierw się słusznie dobrano do zawodników i wiec i na forum się im dostało. Teraz ktoś zauważył, że nie ma co skakać po piłkarzach bo się jeszcze obraża i nie będą chcieli grac i nie będzie na czym lodów kręcić więc postanowiono rzucić Smudę krokodylom. Pożyjemy to zobaczymy co wyrzeźbi nowy trener namaszczony przez „grupę śląską” z PZPN. Radzę sobie już wymyślać kolejne ciekawe tłumaczenia :D

#444 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 27 czerwiec 2012 - 15:56

Kazdy kraj ma jakies lata posuchy pilkarskiej ale nasze trwaja juz dekade.Idzie sie zaje...c :( Dlatego ja od czasow Roberto Baggio jestem niebieski-Forza Italia :mellow:

#445 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 czerwiec 2012 - 16:01

Kazdy kraj ma jakies lata posuchy pilkarskiej ale nasze trwaja juz dekade.Idzie sie zaje...c :( Dlatego ja od czasow Roberto Baggio jestem niebieski-Forza Italia :mellow:


To chyba to najdluzsza dekada naszej ery :unsure:

#446 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 27 czerwiec 2012 - 16:36

Mialo byc 3 dekady,ale niech bedzie ze w Polsce sa takie dlugieee :mellow:

#447 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 19:04

zaczęła się dyskusja w tvp sport
Mirek Trzeciak ekspert jest i swoje madrości napierd...la.
Wszyscy się podniecają del bosqe, a nawet takie osoby znające się na piłce nie wiedzą, że tą reprezentację przygotował dziadek Aragones. To jest jego ekipa, on ich zwerbował w większości, on im kazał tak grać, a wszyscy go tak szanowali jak ojca lub dziadka hehehe.
Czemu wszyscy robią z tego Del bosqe boga???, On sam powiedział po objęciu reprezentacji, po mistrzostwie Europy, że nic nie bedzie zmianiał, że tak grającej drużyny nie można zmianiać...
Szkoda, ze nkt tego nie powiedział podczas meczów Hiszpanów, szkoda, że nawet taki ekspert jak Mirek Trzeciak nic nie mowił.


#448 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 27 czerwiec 2012 - 19:05

Wwywołałem wilka z lasu, zaczeli mówić o nim hehehe

#449 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 27 czerwiec 2012 - 20:31

coo się porobiło, nie tylko ja wygwizduje tiki-take :lol:

szkoda, Portugalia moim zdaniem zasłużyła na zwycięstwo :unsure:

#450 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:37

Ramos trafil :mellow:
Cesc trafil :mellow:
...
Byly placz i lzy, ale byla i radosc. JEST FINAL!

:mellow:

Pozdrawiam


Guzu



#451 OFFLINE   Xavi

Xavi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Lis

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:41

Ramos prawie jak Pirlo :D
Jak to mówią: szczęście sprzyja lepszym :D

FINAŁ!!!

#452 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:43

No i pozostaje mi pogratulować,choć nie chętnie to robię, kibicom 1001 podań,mecz nawet dobry,ale gdyby Portugalia się ich bała ,to z pewnością byłby w normie,czyli gra w dziada :wacko: Karne to loteria,więc proszę nie przypinać sobie zbyt wiele w związku z wygraną ,dla mnie takie rozstrzygnięcie, to tak jak wybrać zwycięzcę zawodów wędkarskich wśród tych co złowili więcej okoni ....na trok boczny :wacko: Ewidentnego karnego dla Portugalii nie wspomnę,ale w czasach szkolnych gdy grałem ,nie było tłumaczenia typu przy ciele itp. a chodziło tylko o złote kalesony,czyli nic......piłkarz ma ręce tylko do rzutu z autu,każde jej użycie w trakcie meczu poza tym wyrzutem ,jest/powinno być karane :wacko:

#453 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:47

No i pozostaje mi pogratulować,choć nie chętnie to robię, kibicom 1001 podań,mecz nawet dobry,ale gdyby Portugalia się ich bała ,to z pewnością byłby w normie,czyli gra w dziada :wacko: Karne to loteria,więc proszę nie przypinać sobie zbyt wiele w związku z wygraną ,dla mnie takie rozstrzygnięcie, to tak jak wybrać zwycięzcę zawodów wędkarskich wśród tych co złowili więcej okoni ....na trok boczny :wacko: Ewidentnego karnego dla Portugalii nie wspomnę,ale w czasach szkolnych gdy grałem ,nie było tłumaczenia typu przy ciele itp. a chodziło tylko o złote kalesony,czyli nic......piłkarz ma ręce tylko do rzutu z autu,każde jej użycie w trakcie meczu poza tym wyrzutem ,jest/powinno być karane :wacko:


:mellow: :mellow: dobre z tymi pasiakami :mellow:

A jeden taki to kolowrotka zapomnial. Bo nie zarzucil nawet :mellow:


#454 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:54

Danielu,patrzę na to wszystko przez jeden pryzmat i jakoś widzę podobieństwo zajebiste :wacko: Mecz był wyrównany,z lekką przewagą Portugalii,nie zaprzeczysz chyba? Stało się ,jak się stało,ale czy te karne w rozgrywkach takiej rangi są sprawiedliwe? wątpię i raczej nigdy nie wezmę tego na poważnie,taki już mam tok myślenia :D

#455 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:56

A Ty znowu z tą Krystyną............... :lol: :lol: :lol: :lol:

#456 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:59

A Ty znowu z tą Krystyną............... :lol: :lol: :lol: :lol:

Co znowu? Jak znowu? Po 90 minutach lowienia wedka poszla do pokrowca. Ewidentnie. Takze potem na czas nie wyjal zestawu :mellow:
W meczu zle przygotowanym przez lesnego Wincenta Hiszpanie wygladali bardzo staro. Ale to zasluga 3 muszkieterow z pomocy portugalskiej. Nie cr d artagniana :mellow:
Ale ze kolowrotka nie wzial.... :mellow:

#457 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 27 czerwiec 2012 - 23:02

kołowrotek miał,ino mu się wędka odpowiednio nie ładowała.... :mellow:
ale liczył w tył dzielnie 1-2-3-4-5 i jeden w bok.....

#458 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 czerwiec 2012 - 23:05

kołowrotek miał,ino mu się wędka odpowiednio nie ładowała.... :mellow:
ale liczył w tył dzielnie 1-2-3-4-5 i jeden w bok.....

Tam byl dolek . Mogl wejsc jakis leszczyk na zestaw z lokowka(sprezyna). Liczyl dobrze... Ale kto na okonie ze sprezyna. No i potem ten potrzask z pokrowcem. Eh pechowiec. A podobno walczyl o zlotego karpia koi w kuli :mellow:

#459 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 27 czerwiec 2012 - 23:12

[quote]
kołowrotek miał,ino mu się wędka odpowiednio nie ładowała.... :mellow:
ale liczył w tył dzielnie 1-2-3-4-5 i jeden w bok.....
[/quote]
Tam byl dolek . Mogl wejsc jakis leszczyk na zestaw z lokowka(sprezyna). Liczyl dobrze... Ale kto na okonie ze sprezyna. No i potem ten potrzask z pokrowcem. Eh pechowiec. A podobno walczyl o zlotego karpia koi w kuli :mellow:
[/quote]
:lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no fakt taki dołek już nie jednego pozbawił marzeń,szkoda ,bo sędzia nawet raz pozwolił na replay i tak nie wyszło :wacko: :huh: :angry:

#460 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 28 czerwiec 2012 - 03:28

Sorry Panowie, że odbiegnę od tematu dyskusji
Czy mi się wydawało, czy CR7 (nie napisałem Krystyna) na pierwszą połowę wyszedł we fryzurze zalizanej na bok, a na drugą włoski ulizał prosto?

A tak w ogóle, mecz mi się nie podobał, więc po 90 minutach pojechałem naładować kija bassem :lol: