Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2012 tuz tuz...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
498 odpowiedzi w tym temacie

#461 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 08:14

Hiszpania- suchar, nie tak to miało wyglądać. Portugalia- brawo, nadspodziewanie dobrze i skuteczna neutralizacja przeciwnika. Drugi z kolei mecz z karnymi :wacko: . Dziś trzymam kciuki za sąsiadów, wczorajszy mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że chcę finału Hiszpania-Niemcy. :D

#462 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 11:57

http://sport.onet.pl...takt-detal.html

Znakomity wywiad z Michałem Probierzem o Euro i nie tylko!

#463 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:06

http://www.chamsko.pl/17998/LOL_ :mellow:

#464 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:24

http://www.chamsko.p...wdziwa_historia :lol:

#465 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:33

niemiaszki mają do przerwy dziwne miny, jakies takie mordki smutne, hahahahaha

#466 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:37

Czarny Bruce Lee zatrzymal niemiecką machinę.Oby do konca, a nie ma innej opcji.Forza Italia!! :D

#467 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9501 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:37

niemiaszki mają do przerwy dziwne miny, jakies takie mordki smutne, hahahahaha

A Włosi w Brukseli takie będą mieli
:lol:

#468 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:38

to finał jest w brukseli? znowu polityka czy jak?

#469 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 28 czerwiec 2012 - 20:44

Hiszpania- suchar, nie tak to miało wyglądać. Portugalia- brawo, nadspodziewanie dobrze i skuteczna neutralizacja przeciwnika. Drugi z kolei mecz z karnymi :wacko: . Dziś trzymam kciuki za sąsiadów, wczorajszy mecz utwierdza mnie w przekonaniu, że chcę finału Hiszpania-Niemcy. :D



Nie rozumie co macie do tej Hiszpanii to tylko ludzie z roku na rok sa coraz starsi wolniejsi nie moga byc zawsze na topie zdobyli ME MS teraz sa w finale do tego nie przegrali zadnego meczu.Jak do tej pory grali praktycznie sami, Portugalia stawila opor atakowala ale to nie Polska i nie mozna spodziewac sie ze Hiszpanie beda grali na luzie i zdobywali bramki jak z Irlandia.Nikt nie widzi dobrej gry Hiszpanow tylko wpadki i nieudane zakonczenia akcji, ale oni pracuja caly czas to co robia na boisku nie potrafi nikt a coraz wiecej zespolow nasladuja hiszpanska tiki taka.Gdy ogladalem mecz Hiszpania-Francja i wczoraj Hiszpania-Portugalia widzialem nastawienie komentatorow ktorzy jakby mogli od razu zapisaliby wynik niekorzystny dla Hiszpani, jak Portugalia przy pilce to o ja ten tego tamtego a jak hiszpanie na polu karnym przeciwnika to cisza a jak spieprza to krytyka a to sie udziela najlepiej jakby nie komentowali i kazdy ocenil mecz.Portugalia fakt cisnela ale co zrobil najlepszy pilkarz swiat?????????? nic a dlaczego bo mu sie nie chcialo?? nie dlatego ze nie dali mu okazji............Wlosi cisna Niemcow jada z nimi jak z fura gnoju mam nadzieje ze nasi oprawcy wroca dzis do domu na czele z Lukasem Pedalskim i Miroslawem Kloze(tem)

#470 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 28 czerwiec 2012 - 21:37

Mialo byc jak nigdy bylo jak zawsze Niemcy mandzur spakowany :D

#471 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 21:42

niemiecki walec sie spier...ł , ło jeju.... merkel sie po jajach drapie i mysli jak to możliwe :D



#472 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 28 czerwiec 2012 - 21:47

coraz wiecej zespolow nasladuja hiszpanska tiki taka.
nastawienie komentatorow ktorzy ...


Coraz więcej ... również zauważa że wystarczy trzymać zwartą obronę i tiki taka robi się malaga i kasztanki

a nastawienie komentatorów, którzy ... są już znudzeni jak i zresztą nie tylko oni?
co tu w ogóle komentować, reprezentacja na której występie w euro fani skandują nazwisko Argentyńczyka :lol:


Włosi dziś odesłali Niemców, mam nadzieję w niedziele odeślą Hiszpanię :D


@Jeziorm :lol: :lol: :lol:

#473 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 czerwiec 2012 - 21:49

Wczorajszy mecz mnie rozczarował; cieszę się, że wygrała Hiszpania, ponieważ tej właśnie drużynie - po odpadnięciu Polski - kibicuję. Dzisiejszy półfinał był - moim zdaniem - dużo bardziej emocjonujący. Zaskoczyła mnie słabość Niemców; ewidentnie maszynka się zacięła. Podobało mi się, że walczyli do końca (nic nowego...), zwłaszcza znamienne było zachowanie Neuer'a w ostatnich minutach. Balotelli'ego nie lubię, ale trzeba mu oddać, co jego.
Mam nadzieję na interesujący finał; będę oglądał ten mecz we Włoszech, więc muszę się schować w domku jako kibic Hiszpanii :lol: :lol: ;)

#474 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 22:04

A ja dzisiaj obejrzałem bezapelacyjnie najlepszy mecz tych mistrzostw. Perfekcyjny w każdym calu: technicznym, taktycznym, ofensywnym, defensywnym. To nie Niemcy zagrali tak zły mecz, ale Włosi tak idealny. Nigdy nie lubiłem stylu gry jaki przez wiele lat został do nich przyszyty, ale to co dzisiaj pokazali rzuciło na kolana. To co wyprawia Pirlo (nie tylko w dzisiejszym meczu) jest czymś nie z tej ziemi - wyszkolenie, wydolność, technika, umysł, genialność! :mellow: Niemcy próbowali, swoje szanse mieli, czasem zabrakło szczęścia, czasem zimnej krwi i ten Neuer w końcówce meczu :huh:

Po prostu fantastyczny mecz! W końcu moje oczekiwania co do obejrzenia dobrego meczu zostały zaspokojone B)

#475 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 28 czerwiec 2012 - 22:06

[quote]

coraz wiecej zespolow nasladuja hiszpanska tiki taka.
nastawienie komentatorow ktorzy ...
[/quote]

Coraz więcej ... również zauważa że wystarczy trzymać zwartą obronę i tiki taka robi się malaga i kasztanki

a nastawienie komentatorów, którzy ... są już znudzeni jak i zresztą nie tylko oni?



[/quote]

Barcelona Madryt MALAGA TIKI TAKA i kasztanki dla Francji Portugali i Irlandi :D
Jesli ktos jest znuzony proponuje final spedzic na rybach i psioczyc dalej jesli Hiszpania wygra badz jesli przegra udac sie w zacisze domowe i jebnac w gruche ze szczescia

#476 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 28 czerwiec 2012 - 22:16

W tym meczu bylo na szczescie wszystko procz tiki taki,dzieki temu bylo mnostwo akcji i strzalow a nie gry w dziada.W finale niestety jest Hiszpania i znow bedzie gra w dziada,mam nadzieje ze Wlosi zagraja z wieksza skutecznoscia niz dzis i dziad wygra, bo w finale tylu sytuacji co z helmutami miec nie beda...Najgorzej dzisiaj bylo z ta murawa :huh: Forza Italia!!! :D

#477 OFFLINE   MaleX

MaleX

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaTeren prywatny
  • Imię:Marcin

Napisano 28 czerwiec 2012 - 22:32

niemiecki walec sie spier...ł , ło jeju.... merkel sie po jajach drapie i mysli jak to możliwe :D



Na chińskich trybach jechali ;) :mellow:

#478 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 28 czerwiec 2012 - 23:43

No to znamy mistrza Europy 2012 - ITALIA!

#479 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 29 czerwiec 2012 - 00:11

Barcelona Madryt MALAGA TIKI TAKA i kasztanki dla Francji Portugali i Irlandi :D


Dla słabszych drużyn no cóż, malaga i kasztanki i bez tiki taki, taka kolej rzeczy i nie trzeba ,,gry w dziada jak tą taktykę słusznie określił kolega wyżej,
nie mieli wzorowej obrony to i dali sobie wejść do bramki :D
dla Portugalii ... , zawodników powiedzmy sobie szczerze, więcej światowej klasy w Hiszpanii, a i tak udowodnili że się da,
tak jak Chelsea w Lidze Mistrzów z Barcą - choć tu porównanie nie do końca słuszne, Chelsea miała rewelacyjną defensywę,
a Portugalia wzorową defensywę ale i dominowała w środku przez pierwsze 60+ minut

#480 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 04:01

A ja dzisiaj obejrzałem bezapelacyjnie najlepszy mecz tych mistrzostw. Perfekcyjny w każdym calu: technicznym, taktycznym, ofensywnym, defensywnym. To nie Niemcy zagrali tak zły mecz, ale Włosi tak idealny. Nigdy nie lubiłem stylu gry jaki przez wiele lat został do nich przyszyty, ale to co dzisiaj pokazali rzuciło na kolana. To co wyprawia Pirlo (nie tylko w dzisiejszym meczu) jest czymś nie z tej ziemi - wyszkolenie, wydolność, technika, umysł, genialność! :mellow: Niemcy próbowali, swoje szanse mieli, czasem zabrakło szczęścia, czasem zimnej krwi i ten Neuer w końcówce meczu :huh:

Po prostu fantastyczny mecz! W końcu moje oczekiwania co do obejrzenia dobrego meczu zostały zaspokojone B)


Amen! Mysle ze final bedzie zaj... i chociaz lubie obydwie druzyny to chyba bardziej bede kibicowal kopciuszkowi .