Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12572 odpowiedzi w tym temacie

#761 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9516 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 05 czerwiec 2015 - 19:53

I tak "nasi" są wszędzie :angry:  http://zmniejszacz.p...2600316_144.JPG


  • Pisarz.......ewski Piotr i AdrianK lubią to

#762 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 05 czerwiec 2015 - 21:36

Ale muszę przyznać że byłem zdziwiony jadąc w poniedziałek rano do pracy tramwajem jakiś czas temu. Jechałem autem w weekend przez Poniatoszczaka i widziałem b. dużo ludzi, i tak sobie pomyślałem - ale zostawią syf. A blady świtem gdzieś ok. 8:00 :rolleyes: jadąc tramwajem do roboty okazało się że jest czysto. Znaczy się ktoś sprząta.



#763 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 05 czerwiec 2015 - 21:50

Ja dzisiaj byłem na jednej z główek po prawej stronie, ale nie tych "centralnych"....niestety przez 1,5h bez kontaktu i zszedłem na "0". Bolki bardzo aktywne w godzinach 20-21....prawie jak za dawnych lat....jak uda mi się wstać...to jutro z rana rewanż...:P



#764 OFFLINE   lukasz_aug

lukasz_aug

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 26 postów
  • LokalizacjaBAU/BL

Napisano 05 czerwiec 2015 - 21:53

Panowie chyba na innej Wiśle łowię, dzisiaj od mostu gdańskiego do Grota opaską po praskiej stronie nie zauważyłem ataku bolenia, za to dużo brań kleni ale również nie zacięte.

#765 OFFLINE   klim

klim

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 348 postów
  • Lokalizacjamultikonto: darek1,

Napisano 05 czerwiec 2015 - 21:54

Lewy gdański w dół-okonek 20,leszcz 40 za kapotę,sandacz 20?!aha i klonek 30 w połowie drogi do Spójni...

kilka orłów na mule po wyższej wodzie.Bolenie(małe) chodziły do narybku 3-4cm(brak wabika).


  • malcz lubi to

#766 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 05 czerwiec 2015 - 21:57

A jak opaska od gdańskiego do spójni?  Widać już jakieś kamienie???



#767 OFFLINE   chulo

chulo

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 371 postów
  • Lokalizacjapwbaits.pl
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Wasilewski

Napisano 06 czerwiec 2015 - 05:02

I tak "nasi" są wszędzie :angry:  http://zmniejszacz.p...2600316_144.JPG

Kiedyś słyszałem od jakiś grunciarzy "Przyjdzie duża woda i oczyści brzegi. Po śmieciach śladu nie będzie"...


Użytkownik chulo edytował ten post 06 czerwiec 2015 - 05:03


#768 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 409 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 06 czerwiec 2015 - 08:49

Wracam właśnie. Oprócz okonka, cisza. Mam wrażenie ze klenie tak atakują wabiki jak by chciały tylko odgonic uderzają zamkniętym lub 'uchylonym 'pyskiem. Wczoraj tak miałem i dzisiaj też. Wyszedł z trawy uderzył i czmychnal z powrotem do kryjówki.

Jak chodzę brzegiem to zawsze spotkanym wędkarzy mówię dzień dobry czasami zamieni się parę zdań, dzisiaj przy srednicowym jak machalem szedł chłopak ze spinem który zignorował moje pozdrowienie. Nie mógł nie zauważyć bo mijał mnie bardzo blisko....Niebywałe chamstwo....

Miłego.

#769 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2685 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 06 czerwiec 2015 - 09:11

Wracam właśnie. Oprócz okonka, cisza. Mam wrażenie ze klenie tak atakują wabiki jak by chciały tylko odgonic uderzają zamkniętym lub 'uchylonym 'pyskiem. Wczoraj tak miałem i dzisiaj też. Wyszedł z trawy uderzył i czmychnal z powrotem do kryjówki.

Jak chodzę brzegiem to zawsze spotkanym wędkarzy mówię dzień dobry czasami zamieni się parę zdań, dzisiaj przy srednicowym jak machalem szedł chłopak ze spinem który zignorował moje pozdrowienie. Nie mógł nie zauważyć bo mijał mnie bardzo blisko....Niebywałe chamstwo....

Miłego.

Dokładnie tak jak piszesz , biją z zamkniętym pyskiem. Te dwie sztuki które wczoraj złowiłem , były zapięte na zewnątrz.

Na warszawskim odcinku łowią osoby głucho -nieme , dwie takie osoby spotykam na odcinku Żerań -Tarchomin.Tak więc chamstwo , niekoniecznie.



#770 OFFLINE   grzesiekp.

grzesiekp.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 409 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Grzesiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 06 czerwiec 2015 - 09:41

Dokładnie tak jak piszesz , biją z zamkniętym pyskiem. Te dwie sztuki które wczoraj złowiłem , były zapięte na zewnątrz.

Na warszawskim odcinku łowią osoby głucho -nieme , dwie takie osoby spotykam na odcinku Żerań -Tarchomin.Tak więc chamstwo , niekoniecznie.

O głucho-niemych nie wiedziałem ale temu gościowi patrzyłem w oczy i kiwałem głową więc  nie wiem, myślę że osoba nie słysząca odpowiedziałaby na  kiwnięcie....



#771 OFFLINE   Rexxx

Rexxx

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 728 postów

Napisano 06 czerwiec 2015 - 09:45

Może jak patrzyłeś i kiwałeś to ten głuchoniemy myślał, że z Tobą coś nie tak... :)
  • grzesiekp. lubi to

#772 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2685 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 06 czerwiec 2015 - 10:00

O głucho-niemych nie wiedziałem

Może trudno w to uwierzyć , ale na odcinku warszawskim był niewidomy wędkarz łowiący na spławik. Swego czasu było o tym głośno , był nawet o nim reportaż w telewizji. Co ciekawe to inni wędkarze przychodzili do niego , żeby im wiązał haczyki :) .


  • malcz, grzesiekp. i IPeIPe lubią to

#773 OFFLINE   klim

klim

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 348 postów
  • Lokalizacjamultikonto: darek1,

Napisano 06 czerwiec 2015 - 17:33

Może trudno w to uwierzyć , ale na odcinku warszawskim był niewidomy wędkarz łowiący na spławik. Swego czasu było o tym głośno , był nawet o nim reportaż w telewizji. Co ciekawe to inni wędkarze przychodzili do niego , żeby im wiązał haczyki :) .

A potem ZUS zweryfikował i rentę mu zabrał... :lol:

GD-SP Kamienie już wychodzą od wczoraj 10cm w dół,ale zero aktywności nad wodą.



#774 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 06 czerwiec 2015 - 19:28

Sacha sprzta chyba miasto niektore plaze . przynajmniej ta na przeciwko stadionu od 6 rano ekipa juz zasuwala

#775 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 06 czerwiec 2015 - 20:38

ktos chetny na wislane lowy klenie jazie bolenie i inne drapiezniki . najlepiej okolice czajki ? moge byc od 8-18 ? pw

#776 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 07 czerwiec 2015 - 18:44

dzis od 8 do 13 czajka , bolenie byly ale troche slabiej zerowaly niz wczoraj , oczywiscie wszystkie moje wabika omijaly szerokim łukiem ;p 


Użytkownik Spawciu edytował ten post 07 czerwiec 2015 - 18:45


#777 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2685 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 07 czerwiec 2015 - 21:16

Poszedłem dzisiaj za boleniem , a połowiłem kleni , choć jeden bolek +50 też był. Gdyby nie to ,że wędka to CD Orka do 35lb , plecionka na szczęście dość cienka i tylko kilka wobków kleniowych w plecaku , pewnie lepiej bym połowił .

Załączone pliki



#778 OFFLINE   Qcyk

Qcyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3203 postów
  • LokalizacjaBug / Wisła
  • Imię:Daniel

Napisano 07 czerwiec 2015 - 21:27

Mi udało się dzisiaj wyskoczyć na 1,5h na Wisłę za Bolesławem. Niestety nie udało się skusić żadnej ryby ale nie zaobserwowałem też aktywności... przewalił się tylko 1 konkretny Lecho przy brzegu. Łowiłem w godz. 20-21.30.



#779 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 08 czerwiec 2015 - 18:47

1,5 godzinki prawy brzeg, od 17:30 do 19tej. Zero ryby, zero brania, zero spławów. Cóż też tak bywa choć ostatnio coś za często...:(



#780 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 08 czerwiec 2015 - 22:25

Ja dzisiaj również 1,5h, tylko po lewej stronie. Odcinek: Most Gdański - Sklep CW. Kilka stuknięć + jeden lepszy kontakt, niestety zakończony kleniem trochę ponad 20 centów.... :unsure:

 

Na koniec w ramach wycieczki, bo dawno mnie tam nie było zszedłem poniżej sklepu...akurat działał bergiel....coś nieprawdopodobnego co się tam działo....niewyobrażalne jest to że w tych czasach można Rzece robić coś takiego....prędko tam nie wrócę, do teraz mnie rzuca... :blink:


Użytkownik malcz edytował ten post 08 czerwiec 2015 - 22:25





Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych