Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Krakowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8274 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   bodzio0711

bodzio0711

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaKRAKÓW

Napisano 01 lipiec 2014 - 06:25

Ok boleń 30 wyślę ci numer tel na pewno to się zgadamy

#482 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 19:41

bodzio to jak często smigasz na ryby? i pracujesz w mało atrakcyjnych godzinach ale jak cos to tel mamy wiec niema problemu jak będziesz mieć czas to wtedy pogadamy i zgadamy się gdzie i jak na jaka rybe.



#483 OFFLINE   bodzio0711

bodzio0711

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaKRAKÓW

Napisano 02 lipiec 2014 - 07:11

Ja najczęściej jestem w tygodniu na rybach a jak nie dam rady to dłubię woblerki lub klepię malutkie wachadłówki.W rym roku najwięcej przesiedziałem na Przylasku ale mi się już znudziło i pewnie dużo będę łowił na Wiśle.Zresztą ja tak jak ty wolę łowć klenie i jaźie Z pstrągnami dałem sobie spokój bo te nasze rzeczki to istne deptaki wystarczy pojechać w marcu na szreniawę to idzie jeden wędkarz za drugim.

#484 OFFLINE   bodzio0711

bodzio0711

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaKRAKÓW

Napisano 02 lipiec 2014 - 07:12

Ja najczęściej jestem w tygodniu na rybach a jak nie dam rady to dłubię woblerki lub klepię malutkie wachadłówki.W tym roku najwięcej przesiedziałem na Przylasku ale mi się już znudziło i pewnie dużo będę łowił na Wiśle.Zresztą ja tak jak ty wolę łowć klenie i jaźie Z pstrągnami dałem sobie spokój bo te nasze rzeczki to istne deptaki wystarczy pojechać w marcu na szreniawę to idzie jeden wędkarz za drugim.A Wisła to Wisła zawsze coś się dzieje choć nie jest to ta rzeka z przed kilku lat.

Użytkownik bodzio0711 edytował ten post 02 lipiec 2014 - 07:15


#485 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 02 lipiec 2014 - 18:54

A ja tam lipiec otworzylem jednym takim koło  meterka troszkę mnie przeciągnął w dół bo cienko było ale początek zaliczony. wziął w znanym dole na znanym odcinku na relaxa 2,5" na 25 gr główeczce. Walnął, az miło szybciutko go wypuściłem a potem pomyślałem że to już lipiec i moglem chociaż zdjęcie zrobić :lol:, to już drugi w tym roku z tego miejsca tamten troszke był nie legalnie więc nie pisalem :rolleyes:


  • hycu lubi to

#486 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 19:21

bodzio z tymi deptakami to się zgodze, ale szreniawa kryje naprawdę kapitalne pstrągi ale szkoda tylko ze zlikwidowali c/r a presja jest tam okropna i złowic cos fajnego to trzeba by być pierwszym nad woda. ale rzeka piekna i trudna technicznie i ma duzy potencjał dla bytowania pstrąga, ale oczywiście glizdziarze tam niespia.



#487 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 19:23

zapewne sumek ,na Wisełce?



#488 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 02 lipiec 2014 - 19:44

tak sumek mały i śliczny z dolego odcinka poniżek Kujaw



#489 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 19:50

niekojarze gdzie to jest ale fajnie ze rybka była teraz czekac na wieksze



#490 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 19:43

Hej panowie wiecie mose jaki stan wody ja przewozie ponizej zapory ? Jutro mysle tam byf ale niewiem czy warto bo ostatnio straszna nizowka i nic sie specjalnie nie dzieje

#491 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 05 lipiec 2014 - 19:45

Panowie jaki stan wody na przewozie nizej tamy?

#492 OFFLINE   Dadi

Dadi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • LokalizacjaKrK - NH

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:48

Dość wysoka, wczoraj jak wodę spuszczali to zalało wszystkie wystające kamienie, i proszę nie spamuj post pod postem



#493 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 06 lipiec 2014 - 18:42

sorki za te posty ale z komórki nie zjazyłem ze wysłałem już jednego.a masz dadi może skad zasiegnac szybko wieści jaka woda na przewozie poniżej zapory?bo byłem dziś ale straszne wachania robili a byłem nastawiony na niski stan.



#494 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 605 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 06 lipiec 2014 - 19:02

Pogodynka.pl  prawde  ci powie  :)


  • rokorok lubi to

#495 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 10 lipiec 2014 - 21:20

Widze ze ludzie zapomnieli juz o naszej wisełce:-(

#496 OFFLINE   newrom

newrom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1017 postów
  • LokalizacjaKraków... czasami

Napisano 10 lipiec 2014 - 21:36

Za 60zł dniówki to się dziady muszą postarać by było po co jechać. ;)

#497 OFFLINE   Bolen30

Bolen30

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1515 postów

Napisano 13 lipiec 2014 - 19:03

jeśli ktoś jedzie po ryby jak niestety większość to niech jedzie do sklepu po rybe a nie zabiera tego co prubuje wyzyc w rzekach .


  • bodzio0711 lubi to

#498 OFFLINE   bodzio0711

bodzio0711

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 54 postów
  • LokalizacjaKRAKÓW

Napisano 14 lipiec 2014 - 06:59

Boleń 30 byłeś może wczoraj nad wisłą bo wybieram się w środę tylko nie wiem czy jest sens jechać bo podobno syf straszn płynie

Użytkownik bodzio0711 edytował ten post 14 lipiec 2014 - 07:00


#499 OFFLINE   newrom

newrom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1017 postów
  • LokalizacjaKraków... czasami

Napisano 14 lipiec 2014 - 07:41

jeśli ktoś jedzie po ryby jak niestety większość to niech jedzie do sklepu po rybe a nie zabiera tego co prubuje wyzyc w rzekach .

 

Chłopie, dniówka wyjechana w kosmos jak na stan wód i ich rybność. Łowiłem bardzo dużo od Dąbia do Łączan  (łódź cumowałem koło mostu Wandy) i od Przewozu do Niepołomic (z buta, bo nie da się śluzować przez przewóz). Takie ceny są uprawnione na łowiskach C&R, dobrze zarządzanych i pilnowanych, gdzie spotkanie z rybami graniczy z pewnością, a nie na Wiśle gdzie spotkanie szczupaka powoduje sensacje wśród wędkarzy.

Jako że nie jestem członkiem pzw ze wzgl na zakaz trollingu i spinningowania z łodzi na wiosnę (i nie wymyśl że na klenie jeździłem z 10cm kopytem w kwietniu....), to patrzę na dniówki i trzymam kciuki za MZW. Może uda im się docelowo przejąć choć jeden odcinek Wisły.

Chętnie dam 2 dychy za pozwolenie C&R, ale takowego nie ma i nie będzie. Bo nie chodzi o ochronę wód tylko o to żeby płacić haracz związkowy. Policz sobie ile kosztuje dniówka przy pozwoleniu rocznym dla członka i dla niezrzeszonego. Skoreluj to dodatkowo z ceną dniówki pozwolenia okresowego.

Z ekonomicznego punktu widzenia najtaniej jest zapłacić okręgówkę, zostać członkiem i dwa sandacze albo jeden sum zwraca koszty licencji. A przecież możesz tych sandaczy, sumów, jazi łowić w sezonie kilkadziesiąt!



#500 OFFLINE   slav

slav

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaKRK

Napisano 14 lipiec 2014 - 08:18

Idealnie byłoby gdyby powiedzmy od Kościuszki do Dąbia Wisła miała status CR. Czy to bardzo trudne do wprowadzenia?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych