Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wody w okolicach Krakowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7928 odpowiedzi w tym temacie

#1341 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1292 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 29 wrzesień 2015 - 10:35

coma, piękna Basia ;)


  • coma lubi to

#1342 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 29 wrzesień 2015 - 16:53

Ja w sobotę w nocy 0. Rano w niedzielę okoń ok 32cm poniżej Przewozu. Później StreetFishing Wa B
Wawel-Wilga zaowocował 7 jaziami, 4 klenikami i 2 okoniami w rozmiarach 10-36 cm. Na wprost Wilgi odpiął mi się sum ok 130cm i całe szczęście bo zestaw kleniowy:St. Croix by Skalek do 21g, Pfluger President z żyłką 0.14mm. Przynęty to Bryki z jajami do 2cm max.

#1343 OFFLINE   jerzy6

jerzy6

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 711 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 20:45

Krzysiek , ty z brzegu , czy z pływadła jakiegoś?

Nawet na takie mikroby biorą.. :)



#1344 OFFLINE   GBP

GBP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 216 postów
  • LokalizacjaZabierzów
  • Imię:G
  • Nazwisko:B

Napisano 30 wrzesień 2015 - 09:46

Wczoraj popołudnie i pół nocki na Królowej. Jeden boleń 60 cm, dwa wyjścia bolkowe nie zapięte. Po zmroku  mały sandacz odpadł pod brzegiem i na otarcie łez sumek 120 cm na małą baryłkę CF.



#1345 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 30 wrzesień 2015 - 19:46

Krzysiek , ty z brzegu , czy z pływadła jakiegoś?
Nawet na takie mikroby biorą.. :)


Ostatnio tylko z brzegu.

#1346 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 01 październik 2015 - 12:39

i kolejna nocka za nami zimno było...ryby marnie...ale przynajmniej nie wiało, a jak mawia jeden z mych kolegów...to najważniejsze :D



#1347 OFFLINE   tadekb

tadekb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisano 01 październik 2015 - 13:00

Ano jak nie pizga to podstawa :)

A na wiśle? Cóż sandałki w tym tygodniu siadły na ogonach. Ani brań ani aktywności nie widać. Pojedyncze  się komuś tam trafiają, ale szału nie ma. Choć np. @Licus trafił w okolicy fajnego i się w stosownym wątku pochwalił. Ja w tym tygodniu za sandaczem byłem w pn, wt i dziś po 2h nad ranem i niestety tylko jeden niewielki się trafił. Dziś to już wogóle dramat. Zimno, mgła i zero widoku choćby uklejki. Może by było lepiej gdyby.... woda była :blink:  Tak kurek przykręcili, że nie miało co płynąć. Kamienie całkiem powyłaziły, drobnica gdzieś na środek poszła i tyle. Ale po południu sobie odbiję. Jak będzie widać jazie, to będą jazie. Jak nie, to będą klenie :) Nawet ostatnio fajne biorą, a i pogoda taka fajna się robi. Będzie się działo. Pod warunkiem, że małych komuś sprzedam na te dwie godzinki ;)



#1348 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 01 październik 2015 - 13:04

Właśnie dlatego na jutro zmieniłem taktykę  i jadę na błotne rybki. Warto czasami słońce zobaczyć. A wczoraj poza "żerującym" bobrem wiele się nie działo, ale za to jakie gwiazdy i księżyc..rewelka



#1349 OFFLINE   tadekb

tadekb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisano 01 październik 2015 - 13:25

Rewelka to była w pn. przy zaćmieniu :)

A słońce też bym chętnie dłużej zobaczył niż godzinka, dwie przed zmrokiem, ale czasu coś nie ma. Ale w łikend będzie boleniowy rajd po dziewiczych, nie zdeptanych rejonach :)



#1350 OFFLINE   Licus

Licus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 273 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Przemek

Napisano 01 październik 2015 - 15:10

był dziś rano przymrozek, drapałem szyby, oj będzie się działo :)



#1351 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1292 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 02 październik 2015 - 09:52

Wczoraj wieczorkiem zero sandacza, ale za to był wąs około 120 centów u mojego kompana :)



#1352 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 02 październik 2015 - 13:46

Dziś znowu sandaczowe przedszkole ale przynajniej pstrykały

#1353 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 03 październik 2015 - 13:57

Piszcie Panowie jak tam Wasze wyniki. Ja ostatnie kilka dni siedzę na L4 i pewnie jeszcze parę mi zejdzie :( Aż mnie serce boli, że w taką pogodę muszę być w domu zamiast nad rzeką :angry: Chociaż poczytam Wasze relacje...


Użytkownik coma edytował ten post 03 październik 2015 - 13:57


#1354 OFFLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1292 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 październik 2015 - 16:35

Piszcie Panowie jak tam Wasze wyniki. Ja ostatnie kilka dni siedzę na L4 i pewnie jeszcze parę mi zejdzie :( Aż mnie serce boli, że w taką pogodę muszę być w domu zamiast nad rzeką :angry: Chociaż poczytam Wasze relacje...

Nie masz co żałować bo nic ciekawego się w tym tygodniu nie dzieje....tylko mistrz tadekb coś tam łowi  :)


  • coma lubi to

#1355 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 03 październik 2015 - 17:20

Nie masz co żałować bo nic ciekawego się w tym tygodniu nie dzieje....tylko mistrz tadekb coś tam łowi  :)

 

Ktoś się nawet może potknąć i ładnie to opisać ;) Dla mnie liczy się obecność nad wodą, ryby to tylko (i aż) wisienka na torcie ;) Także piszcie jak było :)



#1356 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 03 październik 2015 - 17:26

Wczorajszego popołudnia odwiedziłem jeszcze slawną śmierdziuchę. Ryb mnogo  same klenie i jazie. Najpierw schodząc powyzej ze skarpy wpadłem w bobrową jamę i zaraz potem w komandoskim stylu znalzłem się tuż przy wodzie. Potem puściłem z prądem woblerka  i zaraz zgarnąl go ładny jasio, który zaraz spadł, a potem przerzuciłem dwa pudełka i  to było na tyle, a i jeszcze kończąc spojrzałem ze skarpy i ryby dalej tam były i to by było na tyle ;)


  • coma lubi to

#1357 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 03 październik 2015 - 17:30

Wczorajszego popołudnia odwiedziłem jeszcze slawną śmierdziuchę. Ryb mnogo  same klenie i jazie. Najpierw schodząc powyzej ze skarpy wpadłem w bobrową jamę i zaraz potem w komandoskim stylu znalzłem się tuż przy wodzie. Potem puściłem z prądem woblerka  i zaraz zgarnąl go ładny jasio, który zaraz spadł, a potem przerzuciłem dwa pudełka i  to było na tyle, a i jeszcze kończąc spojrzałem ze skarpy i ryby dalej tam były i to by było na tyle ;)

 

Hehe, chciałbym to zobaczyć :D Czyli trochę trafiłem z tym potknięciem ;) Cieszy, że ryby są. A że nie biorą? Cóż taka już nasza karma :)



#1358 OFFLINE   donkicha

donkicha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 329 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomasz

Napisano 03 październik 2015 - 18:44

Ja dziś okolice Dąbrówki Morskiej na smużaki 7 kleni największy 45 cm zostałem po zmroku do 19 tej z cięższym kijem i woblerami 5-7 cm ale nic się nie działo . Woda kryształ  taka jak lubię tylko z moimi kleniami już gorzej :(


  • jerzy6, TOMI803 i coma lubią to

#1359 OFFLINE   fifek

fifek

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 895 postów
  • Lokalizacja800 m. od Szreniawy
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:F.

Napisano 03 październik 2015 - 19:43

Ja dziś okolice Dąbrówki Morskiej na smużaki 7 kleni największy 45 cm zostałem po zmroku do 19 tej z cięższym kijem i woblerami 5-7 cm ale nic się nie działo . Woda kryształ  taka jak lubię tylko z moimi kleniami już gorzej :(

jutro jade w to miejsce tylko że po drugiej stronie



#1360 OFFLINE   fifek

fifek

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 895 postów
  • Lokalizacja800 m. od Szreniawy
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:F.

Napisano 03 październik 2015 - 19:44

Wczorajszego popołudnia odwiedziłem jeszcze slawną śmierdziuchę. Ryb mnogo  same klenie i jazie. Najpierw schodząc powyzej ze skarpy wpadłem w bobrową jamę i zaraz potem w komandoskim stylu znalzłem się tuż przy wodzie. Potem puściłem z prądem woblerka  i zaraz zgarnąl go ładny jasio, który zaraz spadł, a potem przerzuciłem dwa pudełka i  to było na tyle, a i jeszcze kończąc spojrzałem ze skarpy i ryby dalej tam były i to by było na tyle ;)

A jak z wielkością ryb?


  • Ide52 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych