Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sum 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
339 odpowiedzi w tym temacie

#141 OFFLINE   sochun

sochun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 20 sierpień 2007 - 15:50

Jako młody aktyw Polskiego Związku Wędkarskiego, w miejscu tym goszczącym często różnej maści dyletantów odpowiadam.
Koledzy, Członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego! Kilku osobowa grupa wywrotowców wiadomego pochodzenia znana z rewizjonistycznych wystąpień i poglądów neguje idee sportu wędkarskiego. Wyższe założenia ideowe oraz system powszechnego uczestnictwa zabezpieczają udział szerokiej grupie w kształtowaniu nowych propozycji. Z drugiej strony konsultacje z szerokim aktywem powodują docenienie drogi rozwoju sportu wędkarskiego. Troska organizacji każe nam nie dopuścić do awantur i warcholstwa. W miejscu tym Polski Związek Wędkarski pragnie wyrazić uznanie dla całego aktywu przodującego we wzmacnianiu i rozwijaniu struktur. Możemy zatem z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą! Przewodzi nam nieśmiertelna idea Związku. Nowy model organizacyjny pociąga za sobą proces unowocześniania i wdrażania nowych propozycji. Jeden sum nie może być czynnikiem negującym realizację nakreślonych zadań programowych. Czymże on jest w kompilacji korzyści i sukcesów płynących wprost ze sportu właśnie.

#142 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 20 sierpień 2007 - 20:21

Jako młody aktyw Polskiego Związku Wędkarskiego, w miejscu tym goszczącym często różnej maści dyletantów odpowiadam.
Koledzy, Członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego! Kilku osobowa grupa wywrotowców wiadomego pochodzenia znana z rewizjonistycznych wystąpień i poglądów neguje idee sportu wędkarskiego. Wyższe założenia ideowe oraz system powszechnego uczestnictwa zabezpieczają udział szerokiej grupie w kształtowaniu nowych propozycji. Z drugiej strony konsultacje z szerokim aktywem powodują docenienie drogi rozwoju sportu wędkarskiego. Troska organizacji każe nam nie dopuścić do awantur i warcholstwa. W miejscu tym Polski Związek Wędkarski pragnie wyrazić uznanie dla całego aktywu przodującego we wzmacnianiu i rozwijaniu struktur. Możemy zatem z ufnością patrzeć w przyszłość, idziemy bowiem słuszną drogą! Przewodzi nam nieśmiertelna idea Związku. Nowy model organizacyjny pociąga za sobą proces unowocześniania i wdrażania nowych propozycji. Jeden sum nie może być czynnikiem negującym realizację nakreślonych zadań programowych. Czymże on jest w kompilacji korzyści i sukcesów płynących wprost ze sportu właśnie.




Zapomniałeś dodać że jesteśmy 8 potęgą na świecie jeśli chodzi o liczebność ryb w naszych wodach :lol:


#143 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2669 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 20 sierpień 2007 - 22:25

Były członek PZPR ten tekst przygotował <_< <_<

#144 OFFLINE   sochun

sochun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 20 sierpień 2007 - 22:28

Były członek PZPR ten tekst przygotował <_< <_<


Co były B) Jakby dobrze poszukać to i teraz parę PZPR-ów by się znalazło ;)

#145 OFFLINE   Artech

Artech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2669 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Artur

Napisano 20 sierpień 2007 - 22:31

Ja mam wrażenie że tam same takie dinozaury siedzą <_<

#146 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 21 sierpień 2007 - 07:37

a myślicie że gdzie był kręcony Jurasic park- oczywiście że naa twardej, mały lifting, troche zabawy w photoshopie i gotowe :lol:

#147 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 21 sierpień 2007 - 14:50

Pomimo, że wagowo pobiłem konkurencje na głowę zająłem ostanie miejsc wśród tych co złowili rybę.

Czyzbys nie dostal wonczas premii za krótki czas, czy jak to jest na tych zawodac?? :lol:


#148 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 24 wrzesień 2007 - 20:34

Przyłów

Załączone pliki



#149 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 24 wrzesień 2007 - 23:52

Mam pytanie do wędkarzy regularnie łowiących sumy na spining.

Mianowicie chciałbym prosić o patent jak rozpracować sumy w moim łowisku. Jest to niewielki zbiornik zaporowy o powierchni kilku h. Środkiem leci rów na którym głębokość wody nie przekracza 3m. jest sporo płyciaków z dość bujną roślinnością, z jednej stroby jest wykopany przez koparę rów o gł ok 2 m biegnący wzdłuż brzegu (dalej od brzegu 2-3 m jest normalna głębokość 1-1,5m), jest plaża żwirowa z równym spadkiem dna.

Są tam sumy do max 8-10 kg, mimo to chciałbym się z nimi pomocować. W tym roku miałem przypadkowe branie w lipcu na żyłce 0,16 na małej obrotóweczce, był to jedyny kontakt z sumem na tym zbiorniku.


Jeżli ktoś ma pomysł co wypróbować to prosiłbym o receptę :D

#150 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 25 wrzesień 2007 - 13:58

patent jest taki, ze na suma trzeba sie nastawic. to znaczy niczym innym sie nie rozpraszac. dlatego jest to tak cholernie trudne i niewdzieczne, bo sum sie tak znów bardzo chetnie nie podnosi za dnia.
orka, orka i jeszcze raz orka. nic innego ci nie pozostaje.

#151 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 26 wrzesień 2007 - 13:17

patent jest taki, ze na suma trzeba sie nastawic. to znaczy niczym innym sie nie rozpraszac. dlatego jest to tak cholernie trudne i niewdzieczne, bo sum sie tak znów bardzo chetnie nie podnosi za dnia.
orka, orka i jeszcze raz orka. nic innego ci nie pozostaje.

Jest jeszcze fart:)

#152 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 27 wrzesień 2007 - 05:55

Fart to lepiej wykorzystać do skreślania cyferek w Toto bo nagroda większa, a na sumy to faktycznie orka. Zastanawiałem się nad tym co decyduje, że po wielu godzinach rzucania w jeden punkt nagle sum w końcu uderza. Dochodziłem do różnych wniosków ale w końcu nie mają one znaczenia bo nie zmienia to faktu. Recepta jest ta sama, wiedzieć gdzie sum siedzi i rzucać do skutku. Kiedyś było to bardziej pasjonujące zajęcie bo na co drugim wyjeździe coś brało. Teraz trzeba to okupić ciężka praca na granicy zdrowego rozsądku.

#153 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 27 wrzesień 2007 - 22:28

Ostatnie wiesci znad Ebro (z delty, nie z Mequinenzy) napawaja optymizmem. Dwóch kolegów ma po sumie 70-80kg. I lowia dalej. My startujemy w sobote.

#154 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 wrzesień 2007 - 07:50

Ostatnie wiesci znad Ebro (z delty, nie z Mequinenzy) napawaja optymizmem. Dwóch kolegów ma po sumie 70-80kg. I lowia dalej. My startujemy w sobote.


Kuba,
Trzymam kciuki! Jedzie niezła ekipa.

Pozdrawiam
Remek

#155 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 28 wrzesień 2007 - 08:43

Złówcie stukilowaca i poklepcie go ode mnie po głowie. Też trzymam kciuki :D

#156 OFFLINE   brati

brati

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • Lokalizacjawidły Wisły i Pilicy

Napisano 28 wrzesień 2007 - 19:49

Złówcie stukilowaca i poklepcie go ode mnie po głowie. Też trzymam kciuki :D


Robert, a ja myślałem ze Ty jesteś C&R <_< :lol:


#157 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 28 wrzesień 2007 - 20:46

bo jest i to chyba jakich mało B)

#158 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 21:07

Poklepiemy...zawsze klepiemy zeby jakiego psikusa na sam koniec nie zrobil.

#159 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 28 wrzesień 2007 - 21:22

brati, chodzi mi o takie klepanie ala Benny Hill a nie z Kuba Rozpruwacz.

#160 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 29 wrzesień 2007 - 08:56

amen B)