Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Klenie 2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
990 odpowiedzi w tym temacie

#581 OFFLINE   Tomislawus

Tomislawus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaKiełczów

Napisano 03 sierpień 2013 - 16:14

Winko, gdzie Ty mu tam te palce wciskasz i trzymasz? :huh:

 

Takie tam :D

 

Załączony plik  P8030007.JPG   270,26 KB   94 Ilość pobrań


  • Winko lubi to

#582 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 03 sierpień 2013 - 18:58

Dzieki panowie, wieczorkiem musialem sie udac w to miejsce, nie bylo ich tam pewnie zbyt wiele osob sie krecilo, natomiast w nurcie na plytkiej wodzie zobaczylem ciemna plame, rzut i wachlarzem poprowadzilem obok plamy, jest ruch ale czy uderzy??Uderzyl, byl tak silny skubaniec ze w pewnym momencie nie moglem go ruszyc, kark mial tak potezny ze nie moglem go objac.Mierzenie i szybka fotka, ktorej jakosc jest do bani.60cm cieszy miche :) pzdr

good job ;)


  • Ferret lubi to

#583 ONLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 03 sierpień 2013 - 19:09

Winko poznaję Ropę :) .



#584 OFFLINE   Tomislawus

Tomislawus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaKiełczów

Napisano 03 sierpień 2013 - 20:43

Ja d 7 sierpnia na ropie będę się za strągami uganiał, na moim odcinku nie ma za bardzo kleni.



#585 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 sierpień 2013 - 22:39

Witam wszystkich dzieki za mile slowa, a teraz powinniscie mnie zrypac i to ostro.Dzisiaj wieczorkiem udalem sie w "magiczne miejsce", plytka woda po kolana widze stoja, rzut smuzakiem i wachlarzyk, ruszyl sie kaban otworzyl jape (ach ten bialutki kolorek :) ) a ja glupi przyspieszylem i mu go wydarlem, dalsze proby to tylko odprowadzenia.Mysle ide dalej wroce pozniej jak im adrenalina opadnie :) w tym miejscu jest bardzo ciezko, zeby znalezc sie przed nimi tzn od pyska trzeba przejsc przez ich stanowisko badz wspinaczka po stromej scianie.Wrocilem jak juz byla szarowka, widze blyskaja boczki czyli stoja, rzut i piekne zebranie, jednak znowu spartolilem branie.Mysle sobie 100 prawie waze ale po scianie przejde, przeszedlem usiadlem cicho pod drzewami rzucac nie ma jak bo galezie wisza ale jakos metode obralem.Ktorys rzut z kolei i zaczelo sie, LOKOMOTYWA, wydarl prawie na polowe rzeki, stanal troszke go podciagnalem i odjazd za chwilke czuje luz na zylce i "kupe w majtkach".Mysle trudno takie zycie, rzut i siedzi kolejny expres, po chwili luz, klenie wpadly w amok kazdy rzut skwitowany pieknym braniem i mlynem w wodzie, ale co u licha wszytsko schodzi z kija.Mysle sobie hamulec odkrecony, moze nie docinam (duze klenie nie atakuja jak mlodziez tzn jebud z calej parym podplywaja i zasysaja i odwrot) a zatem mysle nie docianm wobek czasem uderza w kamien i latwo pomylic to ze skubnieciem duzego klenia.A wiec tne jak sie patrzy, kleksy wpadly w amok, i wszytskie spadaja mysle co jest k....a grane.Z czasem znalazlem przyczyne, jutro powiem o co chodzi i tu pytanie do was jak myslicie co bylo powodem tych zejsc?Po ogarnieciu sie zmianie majtek na swierze :P rzut i siedzi, nie mierzony jednak cos jak wczoraj, a napewno mniejszy od tego pierwszego dzisiaj.Pzdr wszytskich zakleniowanych :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  ko.jpg   60,4 KB   199 Ilość pobrań

  • wildriver i Winko lubią to

#586 OFFLINE   Tomislawus

Tomislawus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaKiełczów

Napisano 03 sierpień 2013 - 22:41

Może małą kotwice masz.



#587 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 sierpień 2013 - 22:45

Może małą kotwice masz.

Cieplo cieplo :) 



#588 OFFLINE   Riqelme

Riqelme

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 03 sierpień 2013 - 22:57

Tępe groty albo ułamane 2 haki z kotwiczki  :P



#589 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 sierpień 2013 - 23:03

No prawie :) nie polamane ale wyprostowane, kotwiczki sa dosc grube, czesto przy zaczepie przy uzyciu odczepiacza nie odginaja sie tak, przez to mialem wlasnie te spady, bylo ciemno nie zwrocilem uwagi, emocje wziely gore, nie sprawdzilem, dopiero jak podczepilo sie cos na kotwiczce i to sciagalem zobaczylem ze kotwica praktycznie wyprostowane ma 2 groty.Czlowiek uczy sie na bledach :) mimo wszytsko dzien zaliczam do udanych pierwszy raz trafilem na takie zerowanie duzych kleni.Kazdemu tego zycze :) Pzdr i zycze milej nocy.



#590 OFFLINE   Domixon37

Domixon37

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • Imię:Dominik

Napisano 03 sierpień 2013 - 23:57

Piekne sa te twoje klenie. ;) Tylko pozazdroscic.

#591 OFFLINE   maek7

maek7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów
  • LokalizacjaŁokurwonowo Zadupne

Napisano 04 sierpień 2013 - 00:30

Stu kilogramowy chłop przegrał z klochem.... hmm coś musi być na rzeczy :wacko: Klonki piękne targasz, ale jeśli chodzi o te duże to z tego co pisałeś kwestia leży w zapięciu ryby.... co mogę poradzić to spróbuj wymienić kotwice na haki - mniejsza szansa na zaczep. U mnie sprawdziło się to przy połowie pstrągów. Jak dobrze zatniesz to kolanko wytrzyma... Kupiłem te haki u Mefiściaka - spróbuj ;)


Użytkownik maek7 edytował ten post 04 sierpień 2013 - 00:35


#592 OFFLINE   Greed111

Greed111

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 146 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 08:32

@grunwald ładniutki ten klonek ;)



#593 OFFLINE   sobol18

sobol18

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Adam

Napisano 04 sierpień 2013 - 18:50

Nowe PB na mrówkę od Tomi101. Dokładnie 55 cm. Rybka po 2 fotkach wróciła do wody w dobrej kondycji bo odpływając zrobiła to z takim impetem że ochłodziła mnie strumieniem wody xD

 

nmnc.jpg



#594 OFFLINE   tomi101

tomi101

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 582 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Ignatowicz

Napisano 04 sierpień 2013 - 19:01

Nooo ładnie sobie poczynasz Panie Sobol-gratuluję :P piękna ryba.

Na Twojej małej rzeczce czy może B.....?

 

Pozdrawiam Tomi B) .



#595 OFFLINE   sobol18

sobol18

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Adam

Napisano 04 sierpień 2013 - 19:22

Na mojej ;) dodam że branie z pół metrowej, przejrzystej wody więc fajnie wyglądało jak klenio zakręcił się przy mrówie i delikatnie zebrał z powierzchni nie robiąc praktycznie żadnego zamieszania na wodzie :)



#596 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2179 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 04 sierpień 2013 - 20:13

@Winko gratuluję regularności.....tylko smużakami je kusisz?

 

pozdrawiam



#597 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 04 sierpień 2013 - 20:24

Tak dokładnie, tylko i wyłącznie smużaczki  ^_^



#598 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 04 sierpień 2013 - 20:39

gratulacje Koledzy za fajne kleksy...ja powoli się "wdrażam" po 2,5 miesięcznym rozbracie z kijem... ;) dzisiaj postanowiłem "pomęczyć" troszkę Odrzańską opaskę w okolicy Oławy...generalnie na malutkie dr-ki skusiłem sporo fajnych okoni i pięć czy sześć krąpi.. ;) przed zmierzchem na agrafkę trafił "czarnuch" od Oleixa,który zasmakował takiemu o to klonkowi...ryba nie za wielka,ale po tak długim czasie "nie łowienia" bardzo cieszy.. :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  2 (1).JPG   42,95 KB   131 Ilość pobrań

  • Wojtek B. i Winko lubią to

#599 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 04 sierpień 2013 - 22:33

Panowie gratuluje zlowionych rybek.Dzisiaj klenie zlaly mi d...pe.Pierwsze branie w stylu zaczep, wiec niewiele myslac popuscilem zylke mysle wobek sam zejdzie z kamienia pod wplywem wody, naciagam i czuje odjazd, po czym luz na zylce.Nastepne branie, a raczej pukniecie i wedka pieknie sie gnie, stanal za kamieniem i najnormalniej w swiecie przetarl zylke o kamien.Coz zdarza sie mysle, nastepnym razem bedzie lepiej, i bylo.Potezny odjazd widze cielsko, napewno byl wiekszy niz ostatnio zlowione, chwile sie z nim siluje, stanal w nurcie, mysle nie zszedl wiec jest dobrze zaczepiony, zmeczy sie i jakos mu dam rade, kolejny mega odjazd i luz na zylce.Jutro ide z mocniejszym kijem, wydaje mi sie ze kijek ktorym lowie jest za delikatny na takie prosiaki.Klenie do 50 nawet ta 60 jest do ogarniecia ale  warunki nad woda wymuszaja mocniejszego kalibru.W silnum nurcie taki kaban konczy kijek do 15gr, ktorym lowie,  zaraz na starcie i zdany jestem jedynie na hamulec kolowrotka, jak ryba zatrzyma sie w nurcie kijek juz jest wygiety do granic i amortyzacja sie konczy, jeden mocniejszy zryw i ryba wolna.Zauwazylem jeszcze jedna rzecz, w wodzie po kolana z szybkim nurtem klenie nie bardzo interesuja sie smuzakami, przyklejone do dna reaguja jedynie na to co nadplywa prosto pod pysk, za smuzakiem nie bardzo chca sie ruszyc.Klenie ucza pokory szczegolnie te profesory, po wczorajszym i dzisiejszym dniu  mam jeszcze wieksza motywacje do starc z tymi wiekszymi.Pzdr


Użytkownik grunwald1980 edytował ten post 04 sierpień 2013 - 22:42


#600 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 05 sierpień 2013 - 02:34

No to się kolega nakręcił na kleniozaury :D Piękna sprawa mieć taka rzekę w zasiegu ręki czyt.wędki :) Pozdro i walcz z tymi lokomotywami!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych