Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj si臋 lub Zarejestruj by otrzyma膰 pe艂en dost臋p do naszego forum.

Photo

Warta odcinek od Biskupic, W艂y艅, Most Warcki i zbiornik Jeziorsko


  • Please log in to reply
1733 replies to this topic

#1161 OFFLINE   romeo7

romeo7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 posts
  • Imi臋:Dawid

Posted 15 October 2016 - 21:52

Jeziorsko zrobilo swoje reszte dokonczyly kormorany z wedka i skrzydlami oraz susze i niski stan wody w ostatnich latach.
Pochwal sie lepiej ta rekordowa brzana, pewnie kazdy z przyjemnoscia zobaczy fotke ;)
  • Maciek Ro偶niata likes this

#1162 OFFLINE   Mreno

Mreno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 posts
  • LokalizacjaSieradz
  • Imi臋:Dominik

Posted 15 October 2016 - 21:57

ale to nie na spinning wi臋c na to forum si臋 nie nadaje



#1163 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 posts
  • LokalizacjaSieradz

Posted 16 October 2016 - 08:01

My艣l臋 偶e nikt si臋 nie pogniewa,odno艣nie zimowisk boleni to znalaz艂e艣 je na samej rzece? Niestety zawsze z pierwszymi wrzesniowymi zimnymi nocami musz臋 sobi臋 wybi膰 bolki z g艂owy poniewa偶 znikaj膮 z moich miejsc贸wek mam tutaj na my艣li rzek臋 w g贸r臋 od jeziorska.



#1164 OFFLINE   Mreno

Mreno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 posts
  • LokalizacjaSieradz
  • Imi臋:Dominik

Posted 16 October 2016 - 11:18

Dobrze tylko, 偶eby p贸藕niej nie by艂o gadek, 偶e po co narzekam skoro takie ryby s膮 w Warcie:) Mo偶e ju偶 widzieli艣cie gdzie艣 na inne forum ju偶 je wkleja艂em.  Ryby wychodzone ekstremalnie, du偶o lat i wody w rzece up艂yn臋艂o zanim je namierzy艂em. Rekordowa brzana sfotografowana bez g艂owy, bo przypadkowy 艣wiadek po艂owu pstryka艂 moim aparatem i troch臋 mu nie posz艂o

 

Brzana 72 i 85 cm (ta bez g艂owy) obie oczywi艣cie p艂ywaj膮 dalej chocia偶 nie jestem pewien, bo miejsce to odwiedzane jest systematycznie przez mi臋siarzy, kt贸rzy na to stadko ostro poluj膮:

 

 

Attached Files

  • Attached File  2.JPG   194.18KB   7 downloads
  • Attached File  1.jpg   158.38KB   6 downloads

  • Maciek Ro偶niata, Jeziorm 1, zdzislavo1 and 6 others like this

#1165 OFFLINE   Mreno

Mreno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 posts
  • LokalizacjaSieradz
  • Imi臋:Dominik

Posted 16 October 2016 - 11:21

My艣l臋 偶e nikt si臋 nie pogniewa,odno艣nie zimowisk boleni to znalaz艂e艣 je na samej rzece? Niestety zawsze z pierwszymi wrzesniowymi zimnymi nocami musz臋 sobi臋 wybi膰 bolki z g艂owy poniewa偶 znikaj膮 z moich miejsc贸wek mam tutaj na my艣li rzek臋 w g贸r臋 od jeziorska.

Tak chodzi艂em du偶o po rzece i widzia艂em jak od wrze艣nia schodz膮 si臋 w stada. Jedno stadko liczy膰 mog艂o nawet wi臋cej, ni偶 30 szt. Nie chodz臋 za boleniami, wi臋c nie pr贸bowa艂em si臋 do nich dobiera膰. Poza tym woda pusta ca艂ymi kilometrami


  • zdzislavo1 likes this

#1166 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 posts
  • LokalizacjaSieradz

Posted 16 October 2016 - 12:12

Musia艂y 艂adnie walczy膰,te偶 mam namierzone miejsce gdzie s膮 brzany ale na spina nie uda艂o mi si臋 偶adnej z艂owi膰.



#1167 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 261 posts
  • Lokalizacja艁贸d藕
  • Imi臋:Radek

Posted 16 October 2016 - 12:36

Brzany 艣wietne, ale niestety 艂atwo nie maj膮 w tej rzece, bo miejsca ich wyst臋powania s膮 bardzo charakterystyczne i niewielkie - w膮ziutkie i kr贸ciutkie rynny, o kt贸rych wiedz膮 wszyscy w okolicy. Ba, ja nie jestem z okolicy, a te偶 o nich wiem i nie powiem ;) A zmieniaj膮c temat to wczoraj zdaje si臋, 偶e by艂y jakie艣 zawody spinningowe przy mo艣cie warckim, kto艣 wie, jakie wyniki?



#1168 ONLINE   S艂awek77

S艂awek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,371 posts
  • LokalizacjaWielkopolska

Posted 16 October 2016 - 12:39

Grunciarze bardzo dobrze znaj膮 te miejsca i beretuj膮 do b贸lu.

#1169 OFFLINE   Mreno

Mreno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 posts
  • LokalizacjaSieradz
  • Imi臋:Dominik

Posted 16 October 2016 - 12:47

Grunciarze bardzo dobrze znaj膮 te miejsca i beretuj膮 do b贸lu.

No niestety tak dok艂adnie jest. Na moich oczach wyj膮艂 jeden tak膮 ponad 60 cm wyj膮艂 z podbieraka i wsadzi艂 nawet bez zabicia do reklam贸wy, a potem reklam贸w臋 do plecaka i targa艂 dalej. Dodaj膮c do tego jego j臋zyk, spos贸b bycia to mia艂em po prostu obrzydzenie. A to m艂ody cz艂owiek. 


Edited by Mreno, 16 October 2016 - 12:47.


#1170 OFFLINE   romeo7

romeo7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 posts
  • Imi臋:Dawid

Posted 16 October 2016 - 12:51

Grunciarze bardzo dobrze znaj膮 te miejsca i beretuj膮 do b贸lu.

I dlatego nie ma ryb bo jakby byly to by siedzieli jak kiedys, dzien i noc 365 dni w roku i zapychali lodowki swoje,rodziny i sasiadow....



#1171 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 posts
  • LokalizacjaSieradz

Posted 16 October 2016 - 13:27

Brzany 艣wietne, ale niestety 艂atwo nie maj膮 w tej rzece, bo miejsca ich wyst臋powania s膮 bardzo charakterystyczne i niewielkie - w膮ziutkie i kr贸ciutkie rynny, o kt贸rych wiedz膮 wszyscy w okolicy. Ba, ja nie jestem z okolicy, a te偶 o nich wiem i nie powiem ;) A zmieniaj膮c temat to wczoraj zdaje si臋, 偶e by艂y jakie艣 zawody spinningowe przy mo艣cie warckim, kto艣 wie, jakie wyniki?

Zawody dopiero dzisiaj ale ja te偶 czekam z niecierpliwo艣ci膮 na wyniki :) je偶eli zawody b臋d膮 si臋 odbywa膰 od mostu tylko w g贸r臋 rzeki to tym bardziej nie mog臋 si臋 doczeka膰:D



#1172 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 261 posts
  • Lokalizacja艁贸d藕
  • Imi臋:Radek

Posted 16 October 2016 - 13:48

Faktycznie dzisiaj, dzi臋ki za poprawk臋. Teraz dopiero doczyta艂em na stronie okr臋gu. Mo偶na poobstawi膰 wyniki ;) ja strzelam, 偶e z ryb wymiarowych padn膮 dwa okonie :blink:



#1173 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,852 posts
  • LokalizacjaSieradz
  • Imi臋:Przemo

Posted 16 October 2016 - 14:18

Mia艂em jecha膰 na te zawody ale od rana papra艂o, wia艂 zimny wiatr a do tego z tego co si臋 dowiedzia艂em wczoraj 偶adnych sektor贸w mia艂o nie by膰 , ka偶dy m贸g艂 i艣膰 gdzie chcia艂 na jedn膮 b膮d藕 drug膮 stron臋 mostu i na kt贸r膮 chcia艂 stron臋 rzeki, na li艣cie by艂o pono膰 21 zawodnik贸w a ilu dotar艂o i wzi臋艂o udzia艂 nie wiem.



#1174 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 posts
  • LokalizacjaSieradz

Posted 16 October 2016 - 14:34

Mia艂em jecha膰 na te zawody ale od rana papra艂o, wia艂 zimny wiatr a do tego z tego co si臋 dowiedzia艂em wczoraj 偶adnych sektor贸w mia艂o nie by膰 , ka偶dy m贸g艂 i艣膰 gdzie chcia艂 na jedn膮 b膮d藕 drug膮 stron臋 mostu i na kt贸r膮 chcia艂 stron臋 rzeki, na li艣cie by艂o pono膰 21 zawodnik贸w a ilu dotar艂o i wzi臋艂o udzia艂 nie wiem.

Szkoda 偶e si臋 nie uda艂o stawi膰 si臋 na zawody.Pokaza艂by Pan jak si臋 艂owi grubego szczupaka w Warcie  :)


  • marcin_69 and coma like this

#1175 OFFLINE   romeo7

romeo7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 posts
  • Imi臋:Dawid

Posted 16 October 2016 - 14:54



Szkoda 偶e si臋 nie uda艂o stawi膰 si臋 na zawody.Pokaza艂by Pan jak si臋 艂owi grubego szczupaka w Warcie :)[/quote]

A najwiecej boleni w Pstrokoniach...
  • coma likes this

#1176 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,212 posts
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imi臋:Piotr

Posted 16 October 2016 - 15:27

Tak przez ten temat zawod贸w zerkn膮艂em w Wasz regulamin, kawa艂 dobrej pracy, 艣wietnie napisany.

Wcze艣niej jakie艣 nawo艂ywania czyta艂em... ale cho膰 w temacie zawod贸w O/Sieradz stara si臋, albo pozwala pozytywnie zakr臋conym dzia艂a膰.


Edited by *Hektor*, 16 October 2016 - 15:31.


#1177 OFFLINE   Alexspin

Alexspin

    No comment - subjective opinion only

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,710 posts
  • Lokalizacja艁贸d藕 (艂owiska O/Sieradz, O/Piotrk贸w).
  • Imi臋:Aleksander
  • Nazwisko:senatorskie

Posted 18 October 2016 - 05:09

Grunciarze bardzo dobrze znaj膮 te miejsca i beretuj膮 do b贸lu.

No niestety tak dok艂adnie jest. Na moich oczach wyj膮艂 jeden tak膮 ponad 60 cm wyj膮艂 z podbieraka i wsadzi艂 nawet bez zabicia do reklam贸wy, a potem reklam贸w臋 do plecaka i targa艂 dalej. Dodaj膮c do tego jego j臋zyk, spos贸b bycia to mia艂em po prostu obrzydzenie. A to m艂ody cz艂owiek. 

I dlatego nie ma ryb bo jakby byly to by siedzieli jak kiedys, dzien i noc 365 dni w roku i zapychali lodowki swoje,rodziny i sasiadow....

Masakra, czy oni wyrabiaj膮 grzebienie? Przecie偶 przy tej ilo艣ci o艣ci jakie ma brzana, to nie da si臋 tego je艣膰, a do tego smak do艣膰 paskudny - tak przynajmniej s艂ysza艂em, bo jeszcze nie pr贸bowa艂em... :(



#1178 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,852 posts
  • LokalizacjaSieradz
  • Imi臋:Przemo

Posted 18 October 2016 - 10:27

Szkoda 偶e si臋 nie uda艂o stawi膰 si臋 na zawody.Pokaza艂by Pan jak si臋 艂owi grubego szczupaka w Warcie :)[/quote]

A najwiecej boleni w Pstrokoniach...

poczytajcie obaj  o wynikach , jednak s膮 i grubsze jeszcze w Warcie http://www.pzw.org.p..._sieradz__warta


Edited by Hunter_pike, 18 October 2016 - 10:29.

  • *Hektor* likes this

#1179 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,583 posts
  • Lokalizacja艁贸d藕
  • Imi臋:Szymon

Posted 18 October 2016 - 12:23

71 cm na tych wodach to faktycznie znakomity wynik , ale czy mo偶na go uzna膰 za grubszego ? To nawet nie jest forumowe minimum . Sam by艂em tego dnia na 2 h nad Wart膮 , po zawodach ju偶 i mia艂em tylko jedno pogryzienie gumy od spodu, tak woda martwa tak偶e gratulacje tym co co艣 z艂owili.



#1180 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 posts
  • LokalizacjaSieradz

Posted 18 October 2016 - 16:06

poczytajcie obaj  o wynikach , jednak s膮 i grubsze jeszcze w Warcie http://www.pzw.org.p..._sieradz__warta

 

19 w臋dkarzy ,zapewne dobrych w te klocki czesa艂o wod臋 przez p贸艂 dnia przy pogodzie odpowiadaj膮cej szczupakom i trafili 5 wymiarowych ryb,mog臋 z du偶ym prawdopodobie艅stwem domy艣la膰 si臋 w kt贸rym  miejscu pad艂y te ryby.Wynik jak na okr臋g sieradzki napewno dobry.Co do wielko艣ci REKORDOWEGO okazu zawod贸w to ka偶dy ma swoj膮 skal臋 niekt贸rzy nie b臋d膮 mogli po z艂owieniu takiej ryby spa膰 3 dni a inni zapomn膮 szybko o takiej rybie,ale napewno 艂owc膮 nale偶膮 si臋 gratulacje :good: .

Ja w tym roku tylko raz by艂em typowo za szczupakiem i z艂owi艂em z 8szt ale takie max 40cm.Najwi臋kszy jakiego z艂owi艂em w tym sezonie mia艂 oko艂o 65cm dwukrotnie mia艂em go na kiju a kilka razy widzia艂em bo siedzia艂 a mo偶e nadal siedzi jak go nie zjedli w jednej miejsc贸wce kt贸r膮 cz臋sto odwiedza艂em w poszukiwaniu innych gatunk贸w.Niestety w g贸r臋 rzeki od miejsca rozgrywania zawod贸w wymiarowych szczupak贸w jest wed艂ug mnie prawie tyle co i  wymiarowych sandaczy,sum贸w i w臋gorzy  :rolleyes:   


Edited by zdzislavo1, 18 October 2016 - 16:08.

  • Maciek Ro偶niata, Szymon82, Radek_Z and 1 other like this