Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sandaczówka na łódkę..

blank sandacz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
628 odpowiedzi w tym temacie

#281 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 27 maj 2013 - 15:52

Śmiem twierdzić że jesteś Pan moim koleżką Panie Yankis wszak korzystamy z tego samego portalu jb.pl a tu wszyscy jak koleżkowie :)

Niestety Mr.White też jest moim koleżką , mniej lub bardziej, ale jest. Chcąc nie chcący zrobił mi świetną reklamę za co mu w tym miejscu bardzo dziękuję.

I to nie szydera. To fakt autentyczny. Zapewne sprawy sobie nie zdawał z tego co robi.


Użytkownik robbox4 edytował ten post 27 maj 2013 - 15:53


#282 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 27 maj 2013 - 16:06

Śmiem twierdzić że jesteś Pan moim koleżką Panie Yankis wszak korzystamy z tego samego portalu jb.pl a tu wszyscy jak koleżkowie :)

Niestety Mr.White też jest moim koleżką , mniej lub bardziej, ale jest. Chcąc nie chcący zrobił mi świetną reklamę za co mu w tym miejscu bardzo dziękuję.

I to nie szydera. To fakt autentyczny. Zapewne sprawy sobie nie zdawał z tego co robi.

 

 

W takim razie śmiem twierdzić, że współdziałacie, wymyśliliście taką antyreklamę, jak te tabloidy wciskają nam różnych gości twierdząc, że to celebryci, godni lub niegodni naśladowania i możliwe, że zwalczacie producenta blanków z Krakowa.

 

A że jesteśmy koleżkami, to zgłoszę się po jakąś zniżkę :D



#283 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 27 maj 2013 - 16:14

Hehe. dobre. Nie wpadłem na to. Koalicja AntyBoronowa. ;P. Może dofinansowanie od państwa dostaniemy.

Zapraszam po zniżkę.



#284 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 27 maj 2013 - 16:20

Ale jaja .a tak niewinnie zaczęła się dyskusja .Zdązyłem obrócić na d Wisełkę i z powrotem ,ustrzeliłem bolesława 70+ na testowanego kijka kolegi(mam nadzieję ,że się nie obrazi ,że nie rzprawiczył :D ),notabene blank -400zł,siadam do kompa i aż głupio się się robi czytając.

Ale dowiedziałem się ,że snobem nie jestem, nie mam boronów, mam tylko Phenixy :ph34r:

 

Verwa Avid o którego pytasz jak najbardziej obleci te wabie. Moja ipinia jednak subiektywna ,choć poparta doświadczeniem jest taka ,że osobiście wybrałbym MB842-2 MHX jest prawie o połowe tańszy a niczym nie ustępuje bardziej renomowanemu koledze.



#285 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 27 maj 2013 - 16:30

A tak po cichutku szepnę, że w dostawie Phenixów co to już ciałem się stała jest taki blank jednoczęściowy M-1 do 25lb i 35g i wydaje się bardzo wszechstronny sandaczowo, może warto popatrzeć poprzyginać i spróbować?

Wszak nanorurki to najnowsze technologia tak bardzo oczekiwana od dawna...



#286 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 27 maj 2013 - 16:32

A tak po cichutku szepnę, że w dostawie Phenixów co to już ciałem się stała jest taki blank jednoczęściowy M-1 do 25lb i 35g i wydaje się bardzo wszechstronny sandaczowo, może warto popatrzeć poprzyginać i spróbować?

Wszak nanorurki to najnowsze technologia tak bardzo oczekiwana od dawna...

Następny snob reklamę robi :lol:  :lol: :lol:  .A jaxon by nie był?


  • Rheinangler lubi to

#287 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 27 maj 2013 - 16:36

A tak po cichutku szepnę, że w dostawie Phenixów co to już ciałem się stała jest taki blank jednoczęściowy M-1 do 25lb i 35g i wydaje się bardzo wszechstronny sandaczowo, może warto popatrzeć poprzyginać i spróbować?

Wszak nanorurki to najnowsze technologia tak bardzo oczekiwana od dawna...

 

Nie wiem, czy już są, bo przez Was w czwartek, dobrze, że przejazdem byłem w Rodmas i jeszcze ich nie było, leżaly sobie w UC :)



#288 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 27 maj 2013 - 16:39

A tak po cichutku szepnę, że w dostawie Phenixów co to już ciałem się stała jest taki blank jednoczęściowy M-1 do 25lb i 35g i wydaje się bardzo wszechstronny sandaczowo, może warto popatrzeć poprzyginać i spróbować?

Wszak nanorurki to najnowsze technologia tak bardzo oczekiwana od dawna...

Arek te które wymieniłeś to już niezłe armatki będą.Mam po miesiecznych testach zbrojonego w casta  tego 10lb 11g  7'2' co niby dedykowany spinom.Szybki ,a jednak ciepły ,nie taki TX-owy sychar .Amortyzacja przecudna ,zatrzymuje w miejscu szczupłe 60+ bez wysnucia 1 cm linki ,wcale nie dokręconej :D Chyba się przejadę i powyginam :) 



#289 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 27 maj 2013 - 16:40

(...)

Ale dowiedziałem się ,że snobem nie jestem, nie mam boronów, mam tylko Phenixy :ph34r:

(...)

 


Już wieszany byłeś za Phenixy i Rodmas, tak, ze nie wchodź pod gilotynę B)



#290 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 27 maj 2013 - 16:40

Nie wiem, czy już są, bo przez Was w czwartek, dobrze, że przejazdem byłem w Rodmas i jeszcze ich nie było, leżaly sobie w UC :)

Są na bank ,miałem info od Łukasza w piątek.



#291 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 27 maj 2013 - 17:44

Nie macie nawet pojecia jak strasznie sie ciesze, ze omijaja mnie Wasze problemy sprzetowe. Jakos w ofercie z US-and A wspomaganej China jestem spokojnie znalesc blanki do kazdej metody spiningowej. Nie potrzebuje ekstra nawoju maty weglowej na szczytowce czy innych strasznych kombinowan. Nie szukam zadnych bialych krukow czy innych. Zyje, lowie i ciesze sie z hobby.

 

Wedle tego co pisza niektorzy 99.9% polskich i nie tylko wedkarzy nie ma prawa regularnie lowic sandaczy i zapewne innych ryb. Jaka jest prawda wiemy. 

 

I tym milym akcentem pozdrawiam wszystkich serdecznie,

 

Bujo


  • popper i robbox4 lubią to

#292 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 27 maj 2013 - 17:53

Coś w tym jest. W sobotę spotkałem nad Odrą kolegę z widzenia, z nad wody. Co prawda nie nokillowiec, ale co tam, miły gość. Dżinsy, koszula we kratę itd. Pochwalił się bardzo ładnymi rybkami. Sprzęt z Lidla. Na całe szczęście miałem sprzęt już spakowany w samochodzie... :ph34r:   :D



#293 OFFLINE   Cpt. Lego

Cpt. Lego

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 919 postów
  • LokalizacjaKwidzyn
  • Imię:Marek

Napisano 27 maj 2013 - 18:03

Coś w tym jest. W sobotę spotkałem nad Odrą kolegę z widzenia, z nad wody. Co prawda nie nokillowiec, ale co tam, miły gość. Dżinsy, koszula we kratę itd. Pochwalił się bardzo ładnymi rybkami. Sprzęt z Lidla. Na całe szczęście miałem sprzęt już spakowany w samochodzie... :ph34r:   :D

 

Heh, to samo, tylko inna sceneria. Morze, miła bryza, rufa same kije ponad 1k o kołowrotkach nie wspomnę, a na burcie dziadek w dżinsach z pałą (bez skojarzeń głupawych) 2,7m uzbrojoną w 3 (słownie trzy) przelotki + top oraz betoniarą i łowił. Można? Zastanawiałem się nad tym systemem zbrojenia. Lekki, na pewno oszczędny nawet w tytanach i wsio działało :lol:



#294 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 27 maj 2013 - 18:27

Bujo ,czegoś nie rozumiem,niby Cię omijają problemy sprzetowe ,a jednak zabierasz głos w temacie nie wnosząc do niego NIC.Rozumiem  Szydera.

Notabene mnie te Czajna bardzo się podobają w odróżnieniu do Hamerykan Top ,który podupada ostatnio na jakości.  :huh:

Co do  poszukiwań białuch kruków, to niestety taki charakter działu RB ;) i niejeden znalazł tu swojego wiekszego lub mnij kruczka.

W dziale flayFishinowi poswieconemu nie widziałem wpisów w podobnym tonie Twojego autorstwa,być może nie wypada, a może dokładnie nie czytałem ,a lubię.Jednak się nie wypowiadam bo najzwyczajniej się nie znam :(


Użytkownik Dąbek 111 edytował ten post 27 maj 2013 - 18:29


#295 OFFLINE   mdziam_78

mdziam_78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 27 maj 2013 - 20:11

Panowie każdy ma na co go stać, ale podejrzewam że za więcej nikt by się nie obraził.
2 lata temu startowałem z Jaxonem sprzed 10 lat. W zeszłym roku miałem Robinson Diaflex w sumie kilka różnych modeli. Sezon kończyłem z Fenwickiem Aetosem, teraz mam 2 SCV i Phenixa
Coś mi jednak pozostało sprzed 2 lat....
Tak samo chu..... Wyniki.

#296 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6198 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 27 maj 2013 - 20:33

Ale na przyjemne wędziska łowi się... przyjemniej. A jeszcze przyjemniej dać nogę tam, gdzie biorą ;)



#297 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 27 maj 2013 - 21:00

Ale na przyjemne wędziska łowi się... przyjemniej. A jeszcze przyjemniej dać nogę tam, gdzie biorą ;)

jestem za!!!

 

Dlatego juz nie mogę się doczekać piątku i zapachu szwedzkiej skały :P



#298 OFFLINE   PRZEEMAS7

PRZEEMAS7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 maj 2013 - 21:03

Im więcej czytam o tych sandaczowych blankach tym mniej wiem... Każdy nowy wątek burzy moją poprzednią koncepcję  :huh:



#299 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9532 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 27 maj 2013 - 21:10

Im więcej czytam o tych sandaczowych blankach tym mniej wiem... Każdy nowy wątek burzy moją poprzednią koncepcję  :huh:

Ciesz się.

Sama koncepcja, choć często zmieniana, portfela Ci nie zrujnuje  ;)



#300 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 27 maj 2013 - 21:12

Im więcej czytam o tych sandaczowych blankach tym mniej wiem... Każdy nowy wątek burzy moją poprzednią koncepcję  :huh:

Nie tylko ty tak masz taki problem z doborem blanku bo blank trzeba dobrać do preferencji wędkarza i technik które stosuje .Napisz jak łowisz i czego po blanku oczekujesz a koledzy pomogą ci coś dobrać.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: blank, sandacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych