Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

X-RODS - pracownia rodbuildingowa

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 03 kwiecień 2011 - 22:54

To mieliście więcej szczęścia bo mi obiecał kijki na 1 kwietnia i d...chyba to był raczej żarcik prima-aprilis a czekam dobre 6 m-cy :wacko: :angry:

#362 OFFLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2677 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 04 kwiecień 2011 - 06:38

Daniel tak ma :unsure:
Kochaj albo rzuć :lol:
Pzdr,
Fatso

#363 OFFLINE   rolen

rolen

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Marki
  • Imię:Robert

Napisano 04 kwiecień 2011 - 06:42

...chyba to był raczej żarcik prima-aprilis a czekam dobre 6 m-cy :wacko: :angry:


Czyli jeszcze tylko 3 miechy i kijek się 'urodzi'... :D))


#364 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 kwiecień 2011 - 14:48

Rolen, czyli np. bez zaliczki to by było jak niepokalane poczęcie :mellow: My tu śmichy, chichy, a Mariano pewnie wkurza się jeszcze bardziej, bo to jego kij B)
Oby warto było czekać... wygląda na to, że Daniel powinien się sklonować, najmarniej raz :lol: I zatrudnić sekretarkę. Albo ze dwie <_<

Pozdrawiam
Grzesiek

#365 OFFLINE   Tarłoś

Tarłoś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Tarłowski

Napisano 04 kwiecień 2011 - 15:56

Rolen, czyli np. bez zaliczki to by było jak niepokalane poczęcie :mellow: My tu śmichy, chichy, a Mariano pewnie wkurza się jeszcze bardziej, bo to jego kij B)
Oby warto było czekać... wygląda na to, że Daniel powinien się sklonować, najmarniej raz :lol: I zatrudnić sekretarkę. Albo ze dwie <_<

Pozdrawiam
Grzesiek



Albo zacząć szanować klientów :unsure:

#366 OFFLINE   garowy

garowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 16:58

.

#367 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 04 kwiecień 2011 - 17:05

Brawo Panowie...wieszacie psy na człowieku nie znając powodu tych niekontrolowanych zaniedbań...tylko żeby nie było Wam później głupio :unsure:

Może znamy powody a może nie , ja na przykład nie wieszałem choć mogłem .
Sytuacja Mariusza jest dosyć skomplikowana , chłopak i tak wykazuje dużo cierpliwości 6 miesięcy to szmat czasu.

#368 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 kwiecień 2011 - 18:09

No cóż, myślę że Klienci mają prawo do wyrażania swoich ocen. Do tej pory w wątku były wyrażane oceny pozytywne, i nikomu to nie przeszkadzało. Teraz wyrażane są oceny negatywne - taka kolej rzeczy. Jak się prowadzi działalność handlową, dotrzymywanie terminów jest miarą profesjonalizmu tej działalności.

Ja akurat nie mogę na Daniela narzekać, chociaż jedyną wędkę jaką dla mnie zrobił zamawiałem kilka lat temu, zanim oficjalnie powstała pracownia. Za to miałem z osobistą dostawą do rąk własnych :mellow: między jakimiś kieckami - ech, miło wspominam tamte czasy.

Niestety, zauważyłem że większość polskich rodbuilderów delikatnie mówiąc nie rozpieszcza swoich Klientów terminowowością realizacji usług :unsure: Jeśli to kogoś pocieszy, to sam czekam juz siódmy miesiąc - w inniej pracowni - na realizację 3 kijów na blankach MHX. Aczkolwiek dzisiaj miały byc do mnie wysłane - i być może zostały, ale tego nie wiem, bo również nie mogę sie dodzwonić :lol: Myślę że dopóki na tym rynku nie powstanie ze 2-3 razy więcej pracowni, to tak będzie.



#369 OFFLINE   psulek

psulek

    Zaawansowany

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 4892 postów
  • LokalizacjaWilcza Dziura :) /Piaseczno/Wa-wa

Napisano 04 kwiecień 2011 - 18:12

Friko - tamci się przeprwadzają :mellow:

#370 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 04 kwiecień 2011 - 18:45

Dajcie Danielowi spokój.Może ma jakieś problemy rodzinne, zapewne tak, nic więcej nie będę mówił.Może i trochę czasem trzeba u niego poczekać ale dostaje się extra wykonanie.

#371 OFFLINE   Radzio

Radzio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 04 kwiecień 2011 - 18:58

Dajcie Danielowi spokój.Może ma jakieś problemy rodzinne, zapewne tak, nic więcej nie będę mówił.Może i trochę czasem trzeba u niego poczekać ale dostaje się extra wykonanie.


Dobrze Jozi pisze. Na ostatni projekt wędziska realizowany przez Daniela także czekałem około 4 miesięcy. Plus miesiąc na ściaganie blanku w określonej długości oraz kolorze z NZ (via Kraków B) ) ale ostatecznie jak zawsze warto było. Ostateczny efekt więcej niż zadowalający. Każdy ma w życiu prywatnym lub zawodowym jakieś nieprzewidziane sytuacje. Spróbujmy to zrozumieć i uzbroić się w odrobinę cierpliowści. Mi było łatwo bo okres oczekiwania przypadł na czas zimowego zastoju ale teraz wiosna pełną parą i Koledzy jak czytam nie mogą wysiedzieć spokojnie w oczekiwaniu na kija B).

#372 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 kwiecień 2011 - 22:10

Niemam zamiaru rzucać błotem w Daniela.Rozmawiałem z nim wcześniej.Wiem,że miał sporo problemów ale czekac ponad 6 miesięcy na kij to troche zbyt długo szczególnie,że od pewnego czasu w rozmowach słysze jakieś terminy wysyłki wędek i co?Nic poprostu tel wył.Jestem bardzo cierpliwym człowiekiem ale nie lubie oszukaństwa i olewczego podejścia.A do śmiechu mi wcale nie jest :angry:

#373 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 05 kwiecień 2011 - 05:41

@Mariano i słusznie mówisz, Daniel nie powinien kręcić terminami, tylko powiedzieć konkretnie.To nie jest poważne traktowanie klienta, który chce zamówić kij na konkretną rybę i zależy mu na terminie.Mnie jak zależy na terminie to Krzysztof ZielińskiFishingart jest niezawodny jak mówi, że będę miał kij za 2 tygodnie to z reguły po 10dniach był już u mnie.Nie wyobrażam sobie czekania 6miesięcy na kij no chyba, że z NZ blank trzeba ściągać.

#374 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 kwiecień 2011 - 09:45

Szczerze powiem,że niewiem jak narazie rozwiązać tą sprawe.A w 6 m-cy to mozna z kosmosu ściągnąć blanki :D Pozostaje czekanie ale ciśnienie rośnie...

#375 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 05 kwiecień 2011 - 09:47

Wracajac do meritum.
Czyli do ryb i wedek.

151 cm z niedzieli, zlapany na wedke zbudowana przez Daniela.
Phenix 30 lb. Na gume 15 cm na glowce 15 g, z opadu.
Hol troche trwal. Mam na to swiadkow! :mellow:
Jakis wyjatkowo nieustepliwy byl ten sumek :unsure:



Załączone pliki

  • Załączony plik  151.jpg   314,19 KB   1163 Ilość pobrań


#376 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 05 kwiecień 2011 - 13:58

@Guzu powinieneś spożyć bardziej treściwe śniadanie bo jak sumek przekroczy 200centów będziesz robił za kotwicę :lol: .

#377 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14849 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 05 kwiecień 2011 - 14:19

@Jozi,

Dzieki za troske.
Swoje 80 waze B)

#378 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 05 kwiecień 2011 - 18:45

W grudniu wysłałem do Daniela kija do przeróbki zapłaciłem zaliczke,i czekam,po paru tyg dzwonie,to było,przepraszam nie moge teraz rozmawiac,oddzwonie do pana i co do konca dnia tel wyłączony,mineło kilka dni,dzwonie z nie swojego nr,odbiera a jak mówie o jaki kij chodzi i kto j jestem,to znowu ze pózniej sie odezwie, i nic :angry: ,u Zielinskiego juz zdazyłem nowy kij zrobic a tu sie jednej części nie da przerobić,a obiecane było ze pod koniec stycznia będzie.A wysłałem własnie do jego pracowni,bo po batsonie u niego zrobionym było wszystko ok,mimo ze 2koniec polski,a etraz nawet na meile odpisuje.

#379 OFFLINE   Bury knives

Bury knives

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 842 postów
  • Lokalizacjahttps://www.facebook.com/buryknives

Napisano 05 kwiecień 2011 - 18:46

Na meile nie odpisuje Embarassed

#380 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1228 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 05 kwiecień 2011 - 18:56

Panowie nie przeginajmy... Świat na wędkach, ich przeróbkach czy tym podobnym się nie kończy!
Czasami w życiu są ważniejsze sprawy do załatwienia...
Bądźmy wyrozumiali dla Kolegi Daniela i czekajmy cierpliwie na swoje zamówienia...


P.S
ja też czekam na swoją zabawkę to odpowiedź na kolejne pytanie do mnie...








Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych