Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

X-RODS - pracownia rodbuildingowa

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#401 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 22 kwiecień 2011 - 20:21

To jesteś w gronie szcześciarzy bo ja narazie czekam i żadnej odpowiedzi :(

#402 OFFLINE   Kamil Lisiecki

Kamil Lisiecki

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 25 kwiecień 2011 - 14:18

Ze mną niestety też się nie skontaktował. Liczę, że to kwestia kilku dni, bo na kij mogę poczekać, ale nie zamierzam czekać w nieskończoność na informacje. Opóźnienie mogę zrozumieć, ale brak jakiegokolwiek kontaktu przez ponad 1,5 miesiąca to już olewanie klienta.
Sytuacja, w której muszę na forum internetowym u osób trzecich zabiegać o info nt. swojego zamówienia jest co najmniej dziwna...

#403 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 25 kwiecień 2011 - 23:45

Witam wszystkich,

z góry przepraszam wszystkich którzy przez ostanie tygodnie próbowali się ze mną bezskutecznie skontaktować, niestety poważne problemy rodzinne związane z chorobą spowodowały iż od ponad miesiąca nie ma mnie w pracowni, w związku też z tym ani kontakt telefoniczny ani mailowy nie był możliwy.

Przepraszam wszystkich którzy przez ten czas czekali na realizację zamówień, niestety nie byłem w stanie dokończyć nawet rozpoczętych projektów, także tych którym naprawdę niewiele zostało do skończenia, rozumiem irytację tych osób które czekały na wysyłki czy zakończenia realizacji, w najbliższych dniach skontaktuję się z każdym czekającym i ustalimy nowe warunki lub zwroty zaliczek, wierzcie koledzy że nie było tu mojej złej woli lub próby nie wywiązania się z zamówień, unikania kontaktu itp, niestety wspomniana sytuacja trochę mnie przerosła i nie pozwoliła logicznie myśleć o sprawach zawodowych. Nie chcę byście odebrali to jako jakieś tłumaczenie się, po prostu musiałem w tym czasie wybrać między rodziną a pracą, mój wybór był jednoznaczny, nawet za cenę złej opinii zawodowej czy irytacji lub krytyki wielu z was. Wierzcie mi że naprawdę przykro mi z tego powodu , postaram się w najbliższych dniach skontaktować z każdym z czekających i załatwić sprawę po jego myśli. Przez najbliższe dni nadal jeszcze nie będzie mnie w pracowni, wszystkich chcących skontaktować się ze mną drogą mailową proszę o pisanie na adres xrods@wp.pl , wiadomości wysyłane na to konto będę mógł odczytać w domu, maile z konta firmowego ze strony niestety zalegają na skrzynce w pracowni.

Na razie trudno mi powiedzieć kiedy będę mógł wrócić do normalnego trybu pracy, póki co nie przyjmujemy nowych zamówień, priorytetem będzie zakończenie starych zleceń dla osób które będą jeszcze chciały poczekać, co nastąpi dalej- czas pokaże.

Jeszcze raz przepraszam wszystkich czekających, niestety życie czasem pisze nam scenariusze zupełnie inaczej niż byśmy tego chcieli lub jeszcze niedawno sobie planowaliśmy...

Daniel





#404 OFFLINE   Sławek77

Sławek77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 26 kwiecień 2011 - 21:02

Witam,
Ja ze swojej strony mogę dodać że Daniel składał mi kij przełom lutego/marca.Wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.Zrobił na mnie na tyle dobre wrażenie(obsługa,fachowe doradztwo,termin realizacji itd)że powiedziałem mu że następnym razem nie będę się bawiłw żadne zaliczki tylko wpłacę od razu całą należność.Dlatego czytając te posty byłem bardzo zdziwiony i zaskoczony,tym bardziej że Daniel ma mi składać trociówkę.Ale jak widać życie to nie je bajka,czasem trzeba wybrać rodzina/praca i tu wybór jest jasny...Miejmy nadzieję że wszystko zakończy się dobrze i Daniel powróci donormalnegożycia.POWODZENIA!!!


#405 OFFLINE   jarek _2412

jarek _2412

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 28 kwiecień 2011 - 22:05

niestety jestem kolejnym pokrzywdzonym przez tego Pana, w tak właściwie oszukanym. Nie dość, że zapłaciłem za wędkę, której nie dostałem, to jeszcze nie mam na wyjazd, który zaplanowałem na tydzień do Irlandii. Oto moja ostatnia wiadomość do pracowni:

Szanowny Panie, moja cierpliwość się skończyła, od czterech miesięcy nie otrzymałem zamówionej wędki, mimo, że na Pana prośbę w całości (1.200 zł) za nią zapłaciłem. Rozumiem kłopoty rodzinne, ale jeszcze na początku kwietnia obiecywał Pan, że jest już gotowa i za dwa dni mi ją wyślę i dotrze do mnie przed 30 kwietnia (dniem wyjazdu na ryby do Irlandii). Jestem stałym klientem, który zamówił u Pana i zapłacił 3 wędki, ta miała być czwarta. Do początku kwietnia nie mam z Panem kontaktu, nadużył Pan zaufania i teraz wiem, że informacja z początku kwietnia o gotowej wędce była nieprawdziwa. To jest niedopuszczalne , i jak już pisałem podejmuje kroki prawne w celu odzyskania zapłaconych pieniędzy.
Jarosław Szczechowicz


#406 OFFLINE   Kamil Lisiecki

Kamil Lisiecki

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 02 maj 2011 - 10:59

w najbliższych dniach skontaktuję się z każdym czekającym i ustalimy nowe warunki lub zwroty zaliczek


Po raz ostatni ponawiam prośbę o kontakt. Na odpowiedź oczekuję do dnia 4 maja 2011.


#407 OFFLINE   Bass-74

Bass-74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowogród Bobrzański
  • Imię:Mariusz

Napisano 02 maj 2011 - 15:57

Czy ktokolwiek otrzymał jakieś INFO z pracowni X-RODS lub nawiązano z nim kontakt?? :angry:

#408 OFFLINE   wiktos

wiktos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Wiktor
  • Nazwisko:eN

Napisano 02 maj 2011 - 18:41

Niestety również próbuje się skontaktować od prawie miesiąca bezskutecznie... :wacko: Zaczynam się irytować, zero kontaktu ale poczekam jeszcze trochę.

#409 OFFLINE   florek87

florek87

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaCiepielewo

Napisano 04 maj 2011 - 08:27

Dostałem wczoraj majla od Daniela, w pracowni bedzie po 10 maja. Mój kijek został juz naprawiony i ma byc wysłany zaraz po tym jak Daniel wróci do pracowni.

#410 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 maj 2011 - 11:13

Też wczoraj otrzymałem meila od Daniela z terminem powrotu do pracowni 10.05 Licze,że teraz już pójdzie z górki i na sandacze wybiore się z nową zabawką czyli BLRBR2118M 3m 7-28g :mellow: pozdrawiam

#411 OFFLINE   Bass-74

Bass-74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowogród Bobrzański
  • Imię:Mariusz

Napisano 04 maj 2011 - 15:50

Także jestem po wymianie e-maili i rozmowie telefonicznej z Danielem, potwierdzam co napisano wyżej. Wszystko wyjaśnione i ze spokojem czekam na wędkę.

#412 OFFLINE   wiktos

wiktos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 178 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Wiktor
  • Nazwisko:eN

Napisano 11 maj 2011 - 10:49

Czy miał ktoś kontakt z pracownią od ,,tego maila w dniu 3maja? Z tego co widzę wszyscy dostali maila w którym m.in. było zapewnienie, że około 10maja pracownia będzie czynna.

#413 OFFLINE   Niciej

Niciej

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 maj 2011 - 12:00

Jak dla mnie to już teraz przechodzi ludzkie pojęcie: wędki miały być po weekendzie majowym, pracownia miała być czynna, wszystko miało być git, a jak zwykle wyłączony telefon, brak jakiejkolwiek reakcji na email(zarówno na jeden adres jak i drugi)....

#414 OFFLINE   shogun

shogun

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • Lokalizacjalegnica

Napisano 12 maj 2011 - 09:29

Witam.
Jeśli mogę coś wtrącić to wtrącę.
Ludzie spokojnie.
Ja też zostawiłem u Daniela 2000 zł i cZekam dość długo.
Przedwczoraj wysłałem juża meila bo nie wytrzymałem, wczoraj dostałem odpowieź zwrotną, dzisiaj czekam na telefon. Dajcie troszkę na wstrymanie, Daniel nie zniknął, kontakt z nim jako taki jest. Ma problemy w rodzinie, ale z tego co wiem to stara się też wywiązać ze zleconej mu pracy (nasze kijki). Na jego miejscu też wybralibyście rodzinę tak więc troszkę cierpliwości i zrozumienia. Polecam a nim kontakt meilowy.
Pozdrawiam.
I również czekam na swoje kijki.


#415 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 13 maj 2011 - 21:26

A ja myślę inaczej.

Koledzy! Jesli Daniel potrzabuje pomocy, to .... są tacy, którzy mogą nam o tym powiedzieć. Jeśli nie, to wszyscy z NAS, którzy pisali piekne słowa pochwał, powinni NAPIĘTNOWAĆ zaistniałą sytuację.

Daniel! Czasami warto poprosić o pomoc.

Co o tym myślisz? :D

#416 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 14 maj 2011 - 16:18

A w czym kolego Kryst chciałbyś pomóc Danielowi. Ewentualnie, o co ma Ciebie prosić. Jeżeli to przykre zdarzenia rodzinne to pewnie daleki jest od dzielenia się szczegółami. Jak sądzę wyznanie, które dostarczył świadczy o wadze ciężaru, z którym się zmaga. Do tej pory okazywał się człowiekiem wiarygodnym, zatem należy uszanować jego odizolowanie od świata.
Oczywiście targają mną wątpliwości, bo sam czekam na zapłacony kijek. Chociaż nie twierdzę, że nie próbuję nawiązać z Nim kontaktu (wysyłałem maile, telefonowałem...bez skutku.), nie popadam w skrajność. Bardziej żyję nadzieją, że jego sprawy ułożą się pomyślnie i XRods będzie funkcjonować skutecznie.
Pozdrawiam.


#417 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 14 maj 2011 - 20:13

@robert67 trafiłeś w sedno. Sam mam obecnie doczynienia z ciężką chorobą najbliższej osoby i wiem jakie uczucia targają człowiekiem w takich chwilach. Nie wiem co się dzieje u Daniela, ale musi być strasznie, skoro odciął się od wszystkiego.

Polecam wszystkim wyrozumiałość i wiem, że Daniel wywiąże się ze wszystkich zobowiązań jak należy.

#418 OFFLINE   jarek _2412

jarek _2412

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 15 maj 2011 - 12:46

niestety, Pan Daniel nadal unika kontaktu i nie zwraca pobranych pieniędzy za niewykonane wędki. Co gorsza, od września ubiegłego roku nie zapłacił swoim dostawcom za blanki. To oznacza, że proceder pobierania pieniędzy od klientów, czy to formie zaliczek na budowę wędki, czy jak w moim przypadku już za wykonaną jest konsekwencją jego zadłużenia.

Ja ze swej strony nie zamierzam dalej czekać na zwrot pieniędzy i kieruje sprawę do sądu cywilnego, a ponadto składam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa oszustwa. Czas sprawę nazwać po imieniu, nie żąda się z góry zapłaty za towar, którego nie ma się zamiaru wysłać kontrahentowi.

#419 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9513 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 15 maj 2011 - 20:41

..................... nie żąda się z góry zapłaty za towar, którego nie ma się zamiaru wysłać kontrahentowi.


Mam pytanie. Czy rzeczywiście spotkałeś się z żądaniem zapłaty z góry?


#420 OFFLINE   jarek _2412

jarek _2412

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 15 maj 2011 - 21:08

Tak, najpierw wpłaciłem zaliczkę 700 zł., a gdy Daniel telefonicznie poinformował mnie, że wędka jest gotowa i czeka do wysyłki polecił dopłacić 500 zł. Zapłaciłem całą kwotę, bo wędka była gotowa i miała zostać wysłana. To była dla mnie 4 realizowana przez ta pracownię.





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia