Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

X-RODS - pracownia rodbuildingowa

rodbuilding pracownia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
617 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 05 kwiecień 2011 - 19:31

Panowie nie przeginajmy... Świat na wędkach, ich przeróbkach czy tym podobnym się nie kończy!
Czasami w życiu są ważniejsze sprawy do załatwienia...
Bądźmy wyrozumiali dla Kolegi Daniela i czekajmy cierpliwie na swoje zamówienia...


P.S
ja też czekam na swoją zabawkę to odpowiedź na kolejne pytanie do mnie...





Ile czasu czekasz?

#382 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9538 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 05 kwiecień 2011 - 19:39

;)


#383 OFFLINE   Baars

Baars

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1228 postów
  • Lokalizacjaokolice Odry...
  • Imię:Wojtek

Napisano 05 kwiecień 2011 - 19:40

A jak Ci powiem ile czasu czekam czy to coś zmieni!? :unsure:


#384 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 05 kwiecień 2011 - 21:03

Panowie. Kolega Daniel poza tym, że jest wziętym rodbuilderem, człowiekiem jak każdy z nas, jest też użytkownikiem naszego Forum, tak? Więc kiedy będzie miał okazję, zapewne napisze tu kilka słów o powodach swojej niedyspozycji i poślizgach w terminach.
Apeluję do Kolegów, którzy czekają (obiektywnie - zdecydowanie zbyt długo! i zdecydowanie ze zbyt słabym kontaktem!) na swoje zabawki, o wstrzymanie się z komentarzami, które nic nie wnoszą. Ani nie przyspieszą one biegu spraw, ani nie pomogą żadnej ze stron.

Jest wątek o kontrahentach. Jeśli kogoś nie interesują okoliczności kłopotów w XRods, to pisze tam, że jest zawiedziony czasem oczekiwania i tyle.

Pozdrawiam
Grzesiek

#385 OFFLINE   wiktos

wiktos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 179 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Wiktor
  • Nazwisko:eN

Napisano 05 kwiecień 2011 - 21:36

Dobrze prawi kolega Maynard pisanie tutaj czegokolwiek nic nie zmieni a tylko zaśmieca forum, od tego są inne wątki jeżeli już ktoś bardzo chce.

#386 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 06 kwiecień 2011 - 10:26

Witam,

Ja z kolei mysle, ze w pewnym stopniu sami jestescie winni takiego stanu rzeczy. Wszelkie bajery na dolnikach, 15 roznych kolorow korka w jednej wedce, wyplatanki, przeplatanki, pierscionki czy uchwyty kolowrotka od Matagiego we wszelkich kolorach teczy i czort wie co jeszcze. To zajmuje czas i w momencie zlego spasowania jednego elementu nie da sie szybko zadzwonic do pana Kazia za rogiem i zamowic element, trzeba czekac na dostawe z Japoni.

Kilka moich wedek zajelo sporo czasu na dokonczenie, mialem elementy od Matagiego, toczone pod wymiar elementy drewniane i wszelkie rozne bajery. Tak juz bywa.

Pracowni w Polsce jest sporo, jak wam cos nie pasuje u jednej czy innej to zmiencie, moze cos blizej siebie, mozna podjechac i pogadac, zobaczyc jak sie to robi itd.
Jakosc wyrobow u wielu znaczaco sie poprawila w ostatnich latach. Moze jakas nauczka na przyszlosc?

Bujo

#387 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 kwiecień 2011 - 14:29

Bujo, to też nie od końca tak. :D Przecież jest klient, rodbuilder, zamówienie z dowolnym pierdolnikiem i określony przez buildera termin. No i ten kontakt..
Mi tylko chodzi o to, że dotąd był to wątek o pięknych wędkach i chciałbym, żeby tak pozostało.
Jeśli ktoś potrzebuje, są wątki odpowiednie na Forum do dyskusji o zamówieniach wszelkich, a jeśli ktoś bardzo chce, może założyć osobny wątek i tam podzielić się z kolegami swoimi kłopotami.

Pozdrawiam
Grzesiek

#388 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4480 postów

Napisano 06 kwiecień 2011 - 14:58

Grzesiek,

Tu jest o drugiej stronie tych wedek, dalej dotyczy pracowni, sam zainteresowany sie nie wypowiada, zgloszen do moderatorow nie bylo, ja nie widze problemu a to jak napisalem niech bedzie ostrzezeniem.

Bujo

#389 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 06 kwiecień 2011 - 19:29

Michał

Luz, wszystko jest w porządku. Mi tylko szkoda takiego ładnego wątku, dlatego apelowałem do kolegów, a nie do moderacji :D
Pewnie, że poza urodą produktów jest szereg spraw związanych z pracowniami, nie należy tych tematów omijać (bo Koledzy mają słuszne pretensje),
ale dlatego wskazałem Kolegom inne możliwości niż ten wątek, być może równie dobre dla nich, a nie psujące tej galerii.
Tak z mojego punktu widzenia, podziwiającego sztukę użytkownika to napisałem.

Życzę wszystkim jak najszybszego i satysfakcjonującego zrealizowania zamówień, a ja kończę OT w tym wątku.

Pozdrawiam
Grzesiek

#390 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8449 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 06 kwiecień 2011 - 20:07

Michał

Luz, wszystko jest w porządku. Mi tylko szkoda takiego ładnego wątku, dlatego apelowałem do kolegów, a nie do moderacji :D
Pewnie, że poza urodą produktów jest szereg spraw związanych z pracowniami, nie należy tych tematów omijać (bo Koledzy mają słuszne pretensje),
ale dlatego wskazałem Kolegom inne możliwości niż ten wątek, być może równie dobre dla nich, a nie psujące tej galerii.
Tak z mojego punktu widzenia, podziwiającego sztukę użytkownika to napisałem.

Życzę wszystkim jak najszybszego i satysfakcjonującego zrealizowania zamówień, a ja kończę OT w tym wątku.

Pozdrawiam
Grzesiek



Grzesiek ale to nie jest galeria tylko post dotyczący pracowni.

P.S. Ja też nie mam zamiaru zaśmiecać tego wątku.

#391 OFFLINE   Kamil Lisiecki

Kamil Lisiecki

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 12:13

Minął kolejny tydzień bezskutecznych prób dodzwonienia się do Xrods. Abstrahując od być może uzasadnionych przyczyn niewywiązywania się z umów, kolega Daniel niestety nie uznał za stosowne powiadomić klientów o możliwym czasie trwania opóźnienia. Zamiast tego wyłączył telefon i nie odpisuje na maile...

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły na wyjście z tej dziwnej sytuacji lub informacje ile jeszcze mamy czekać- proszę o kontakt.

Przy okazji witam wszystkich, bo to mój pierwszy post.


#392 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 17 kwiecień 2011 - 15:44

Witaj na forum.W pełni rozumiem Twoją sytuacje.Sam jestem w podobnej ale naprawde wytrzymaj troche jeszcze czasu,napewno Daniel się z Toba skontaktuje i ogarnie temat.

#393 OFFLINE   garowy

garowy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 17 kwiecień 2011 - 21:13

.

#394 OFFLINE   kris gno

kris gno

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2011 - 14:38

Dziś dość niespodziewanie zapukał do mnie kurier z przesyłką od Daniela.
Dziękuje bardzo myśle że kijek będzie dobrze służył.


#395 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 19 kwiecień 2011 - 07:06

panowie spokojnie jestem po rozmowie z danielem bedzie ok tylko troche czasu i cierpliwosci ok :D

#396 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 kwiecień 2011 - 08:04

Licze,że worek z prezentami od Daniela się rozwiąże :mellow:

#397 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 19 kwiecień 2011 - 10:43

Dodam Od razu ze od samego poczatku podziwialem Kijki z pracowni XRods. Gdy postanowilem sam sie zabawic w RB postanowilem wlasnie tam zamowic swoje blanki. Blanki mialy laczna wartosc 1200zl. Zamowilem je 6 tygodni wczesniej, oferowalem rowniez zaliczke zeby nie bylo ze potem zrezygnuje. Niestety po 6 tygodniach i 2 rozmowach telefonicznych zostalem skierowany do Pana Irka Matuszewskiego. Naszczescie Pan Irek stanal na wysokosci zadania i bodjze w 4 dni mialem 4 najwazniejsze Blanki w domu. Rozumiem ze ktos ma problemy osobiste i nie mam nikomu nic za zle ale takie rzeczy mozna rozwiazac od razu i nie przyjmowac zamowienia. Mam nadzieje ze jednak wszystko sie ulozy i Wasze kijki dojda niedlugo.



#398 OFFLINE   Niciej

Niciej

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 kwiecień 2011 - 12:01

Panowie ja również czekam na kilka wędek z Xrods, w tym na jedną od września 2010r i ja wszystko rozumiem że można mieć różne problemy: większe bądź mniejsze(i niech nikt nie próbuje się ze mną licytować na swoje bądź innych problemy) ale niestety powoli zaczynam tracić cierpliwość i chyba mam do tego po takim czasie oczekiwania prawo.
Wędki miałby już ostatecznie i bezwzględnie gotowe na Wielkanoc 2011r, niestety wszystkie znaki na niebie i na ziemi(wyłączony telefon chyba od dwóch tygodni, zero odpowiedzi na email, skype to samo, no innych sposobów komunikacji już nie znam) że ponownie zostałem krótko mówiąc wystawiony do wiatru.
Pozostaje mi mieć nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni i oby tak się stało...




#399 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 21 kwiecień 2011 - 15:43

kiedys, moze jakis rok czy dwa temu(?), napisalem w watku 'nie polecam kontrahenta', ze ta pracownia to jakis zart a podejscie do klienta, to juz wogole relikt z okresu najczerwienszej czerwieni, golych hakow i polek pozastawianych octem ... taki starszny lament sie po moim poscie zebral, ze go wykasowalem ... a szkoda, bo jak widze nadal sie nic nie zmienilo i byc moze kilka osob dobrze by sie zastanowilo przed zamowieniem w tej 'firmie' ...

ale jak ja to zawsze widze, obligacji do zakupu nie ma, a ze sa inne pracownie, wiec problemu tez nie ma B)

#400 OFFLINE   Niciej

Niciej

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 kwiecień 2011 - 19:32

Daniel z Xrods niespodziewanie zadzwonił dziś do mnie i sprawa się wyjaśniła- wędki będę miał po weekendzie majowym, także będzie mały poślizg w stosunku do ostatniego ,,świątecznego terminu, ale jak najbardziej uzasadniony.....





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rodbuilding, pracownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych