Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przecież nic się nie da zrobić !!!Zachodniopomorskie, Szczecin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
99 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   misiek116p

misiek116p

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 553 postów
  • LokalizacjaBiłgoraj/Włodawa/Chełm
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Magdziak

Napisano 03 sierpień 2013 - 07:55

Bo tylko nam się chce coś robić. :angry:

 

Co prawda rzadko bywam w Szczecinie , ale się zgłaszam. :ph34r:

Ja jestem z drugiego końca polski, ale na takie rozrywki to bym się pisał :lol: :ph34r:


Użytkownik misiek116p edytował ten post 03 sierpień 2013 - 07:55

  • makamba lubi to

#22 OFFLINE   lewyspec

lewyspec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów
  • Lokalizacjaszczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 03 sierpień 2013 - 14:15

Panowie dzisiaj w nocy był nalot, spotkałem  kolegę ze straży społecznej Rafała , wskazałem potęcjalne miejsce i  bingo.Efekt skonfiskowany żak oraz sieć, rozpracowane miejsce, w którym przebywają niejedni kłusownicy, mały kanał i małe "zagłębie" kłusoli,ciąg dalszy nastąpi..... :-) 



#23 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 03 sierpień 2013 - 23:12

Koledzy wcale daleko nie musicie szukać ;)

 

W niedalekiej waszej okolicy działa skutecznie i z dość sporymi efektami grupka pasjonatów i miłośników pomorskich rzek :)

 

http://www.osa-parseta.pl/

 

Może warto zasięgnąć języka i wspolnie stworzyć coś podobnego tylko o większym obszrze działania??? :rolleyes:


  • Marcel, Wojtek B. i Dienekes lubią to

#24 OFFLINE   spy

spy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 13:25

Płacimy składki na ochronę wód. Może PZW za część składki wynajął firmę ochroniarską która by zajęła się tylko i wyłącznie takimi zgłoszeniami. Chronienie wód przez PSR w  to fikcja. To państwowa organizacja opłacana z podatków. Państwowa Straż Rybacka. To tylko ciepłe posadki od do. Ja łowię tylko na Wiśle. W nosie mam zarybianie za moją kasę jakis stawów czy zbiorników zaporowych karpiem. Szczere do bólu. Niech kasa co płacę co roku idzie na "moją" wodę, choćby w części. Niech PZW stworzy komórkę walczącą tylko i wyłącznie z kłósownictwem, działającą w nocy i na terenach, gdzie diabeł mówi dobranoc. Niech działają tam, gdzie są kłósowane ryby. Ja im podam namiary co do metra. Niech działa ta komórka obok PSR/SSR. Oni niech sobie sprawdzają karty, ładują mandaty za brak wpisu czy bałagan na miejscu wędkowania.  PSR czy SSR w 99% sam się nie zapędzi w rejony jak opisywane powyżej. Bo się boją. I mają czego - nie są wyszkoleni i przygotowani do działania przeciw kłósolom, którzy są lepiej od nich zorganizowani.



#25 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 13:47

Proste i skuteczne przeciwko siatkom.

 

http://cichlidpress..../smgfund16.html


Użytkownik brzoza edytował ten post 04 sierpień 2013 - 13:50


#26 OFFLINE   Mik

Mik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 260 postów
  • Lokalizacja1km od Bałtyku
  • Imię:Michał

Napisano 05 sierpień 2013 - 08:46

Nie konfiskujemy sieci  tylko ludzi którzy po nie przyjdą ! ;)

skonfiskowany żak oraz sieć


Użytkownik Leny edytował ten post 05 sierpień 2013 - 10:42


#27 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 06 sierpień 2013 - 08:29

Nie konfiskujemy sieci  tylko ludzi którzy po nie przyjdą ! ;)

Tyle , że sieci można zniszczyć , a ci co po nie przychodzą i tak kiedyś wrócą. :(



#28 OFFLINE   lewyspec

lewyspec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów
  • Lokalizacjaszczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 07 sierpień 2013 - 10:46

.....



#29 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 07 sierpień 2013 - 12:20

Płacimy składki na ochronę wód. Może PZW za część składki wynajął firmę ochroniarską która by zajęła się tylko i wyłącznie takimi zgłoszeniami. Chronienie wód przez PSR w  to fikcja. To państwowa organizacja opłacana z podatków. Państwowa Straż Rybacka. To tylko ciepłe posadki od do. Ja łowię tylko na Wiśle. W nosie mam zarybianie za moją kasę jakis stawów czy zbiorników zaporowych karpiem. Szczere do bólu. Niech kasa co płacę co roku idzie na "moją" wodę, choćby w części. Niech PZW stworzy komórkę walczącą tylko i wyłącznie z kłósownictwem, działającą w nocy i na terenach, gdzie diabeł mówi dobranoc. Niech działają tam, gdzie są kłósowane ryby. Ja im podam namiary co do metra. Niech działa ta komórka obok PSR/SSR. Oni niech sobie sprawdzają karty, ładują mandaty za brak wpisu czy bałagan na miejscu wędkowania.  PSR czy SSR w 99% sam się nie zapędzi w rejony jak opisywane powyżej. Bo się boją. I mają czego - nie są wyszkoleni i przygotowani do działania przeciw kłósolom, którzy są lepiej od nich zorganizowani.

Zarząd PZW ma to raczej głęboko "na zakręcie"... Wiecie jakie główne sukcesy wskazywał odchodzący prezes PZW Mazowieckiego, który ubiegał się (z pozytywnym wynikiem) o następna kadencję? Pobudowanie jakiejś tam kładki na Z.Zegrzyńskim i budowa w Janowie sklepu rybnego razem ze smażalnią... Tak tylko dodam, że właściciel firmy, która to budowała to rodzina pana prezesa...

Niestety, ludzi w PZW, którzy chcą coś zmienić oceniam na 10 do 20%.

pozdro



#30 OFFLINE   lewyspec

lewyspec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 485 postów
  • Lokalizacjaszczecin
  • Imię:Łukasz

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:07

...........



#31 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 09 sierpień 2013 - 21:59

Łukasz wybacz ale nie wiem o co Tobie biega z tymi  ................. :rolleyes:

Możesz jaśniej i w języku ,który rozumie ;)



#32 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 10 sierpień 2013 - 09:53

Łukasz wybacz ale nie wiem o co Tobie biega z tymi  ................. :rolleyes:

Możesz jaśniej i w języku ,który rozumie ;)

 To chyba jakiś szyfr . :D

 

Załączony plik  morse1.jpg   29,02 KB   50 Ilość pobrań



#33 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 10 sierpień 2013 - 12:39

 To chyba jakiś szyfr . :D

 

attachicon.gifmorse1.jpg

Po naszemu eeeeeeeeee



#34 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 10 sierpień 2013 - 12:43

No to się dowiedziałeeeeeeeeeeeeeeeem :P  :lol:  :lol:  :lol:

Dziękuje koledzy za rozjaśnienie - sam bym na to nie wpadł :ph34r:  ;)


Użytkownik Karol Krause edytował ten post 10 sierpień 2013 - 12:44


#35 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 11 sierpień 2013 - 06:15

Problem w Szczecinie nie jest z kłusownikami , ale z nami wędkarzami.

Bo jesteśmy DUPY !

Bo brak nam choć w połowie tak dobrego zorganizowania jakie mają ci pierwsi.

Wystarczy przejąć ich metody i pobalansować na krawędzi prawa a czasem w jego cieniu...

 

Czemu nie możemy zorganizować jakiejś bojówki???

Przecież jest nas tylu...

 

Wyobraźcie sobie , że na szczecińskiej Parnicy , wieczorkiem - jak to w lokalnym zwyczaju - stoi sobie grupka szarpaków.

Nagle z pobliskich krzaczków wypada zamaskowana gromadka z "kibolowym wyposażeniem" w dłoniach. :ph34r:

Kominiarki , baseball'owe kije i inne narzędzia propagandy.

Szybka akcja , łup, łup kijami po plecach i kolankach i po kilku takich akcjach szarpakom już się odechce beztroski i swawoli nad wodą.

Nie trzeba nawet zadawać "ran cielesnych" - wystarczy wędeczki połamać.

Zmówić się w 10 chłopa i pojeździć po słynniejszych miejscówkach raz na tydzień.

O nic nie pytać,nie zagadywać.

Krótka akcja.

Przetrzepać , oklepać , pogonić.

 

Do puki kilku kłusoli nie dostanie po dupsku to my tu będziemy płakać na forum jak to nam biednym źle , a oni dalej będą się z nas naśmiewać.

 

Bo na razie to wygląda na to ,że kłusole to jakieś okazy zdrowia i wysportowane osiłki (a niby bezdomni ,żule i dziady :rolleyes: ) a wędkarze to cherlaki co to wolą ze spuszczoną głową ustąpić miejsca i uciekać.

Coś nie słychać ,żeby kłusole gdzieś lamentowali ,że ganiają ich "źli" wędkarze.

 

Wstyd,że się tak dajemy.

Wstyd Panowie , wstyd. :angry:

Człowieku, zastanów się co mówisz. Ważę ponad 120 kilo bez grama tłuszczu, całe życie ciężko trenowałem sporty walki i pochodzę z dzielnicy, gdzie od dzieciństwa trzeba było mieć pięści jak bochny chleba. A że, nadal jestem w świetnej formie - to raz, nie jest mi obojętne w jakim świecie żyję - to dwa (o czym paru osiedlowych bojówkarzy i osiłków się przekonało), to daję ci słowo, że jako szefa takiej bojówki za ucho trzymałbym Cię tak długo aż przyjechałaby po Ciebie policja, albo sam za to ucho zaprowadził na komendę jak chłopca. Straty cywilizacyjne, kulturowe, są nie do oszacowania, gdy tego typu szemrana, prymitywna etyka nie tylko nie napotyka na opór, ale jeszcze zyskuje posłuch.
Pierwszy raz będąc na tym Forum zdenerwowałem się.


  • Andrzej.Indrzejczak lubi to

#36 OFFLINE   Andrzej.Indrzejczak

Andrzej.Indrzejczak

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 26 postów
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Indrzejczak

Napisano 11 sierpień 2013 - 09:31

Robert, przypuszczam że tym razem Kasia de Lazari Radek (dla niezorientowanych - etyczka i metaetyczka z UŁ wiecznie nafochana na Roberta) jak nigdy biłaby Ci brawo.



#37 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 11:06

Rozumiejąc doskonale Makambę i całym sercem pragnąc raz a dobrze wpier.... kłusolom, trudno nie zgodzić się z Wilkiem. Prawo dla porządnych obywateli bywa bardzo okrutne. Innymi słowy samosądy i postępowanie w rodzaju sędziego Lyncha, nie są mile widziane w obecnych czasach.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 11 sierpień 2013 - 11:07


#38 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 sierpień 2013 - 11:19

Człowieku, zastanów się co mówisz. Ważę ponad 120 kilo bez grama tłuszczu, całe życie ciężko trenowałem sporty walki i pochodzę z dzielnicy, gdzie od dzieciństwa trzeba było mieć pięści jak bochny chleba. A że, nadal jestem w świetnej formie - to raz, nie jest mi obojętne w jakim świecie żyję - to dwa (o czym paru osiedlowych bojówkarzy i osiłków się przekonało), to daję ci słowo, że jako szefa takiej bojówki za ucho trzymałbym Cię tak długo aż przyjechałaby po Ciebie policja, albo sam za to ucho zaprowadził na komendę jak chłopca. Straty cywilizacyjne, kulturowe, są nie do oszacowania, gdy tego typu szemrana, prymitywna etyka nie tylko nie napotyka na opór, ale jeszcze zyskuje posłuch.
Pierwszy raz będąc na tym Forum zdenerwowałem się.

 

 

 

 

Wilku - miłośniku Miłosza , łaciny , filozofii itp.

Wilku co tyle ksiąg mądrych pewnie się naczytałeś lub w głowę ktoś Cię nimi okładał.

Jakimś cudem nie potrafisz zauważyć , że forum to , nie jest miejscem , w którym piszemy o tym za co chcemy trzymać innych facetów.

Ale...

Skoro przy wadze 120 kilo jesteś tak gibki jak gibon i szybki jak grzechotnik i lubisz trzymać facetów za ich organy - to nie mam nic przeciwko byś trzymał mnie za ucho tak długo jak zechcesz.

Możesz nawet cmoknąć mnie w pompkę - ale krótko.

 

Widzę ,też że interesujesz się też modą , lecz w tym temacie już nie pomogę bo w stringach nie chadzam.

http://mojemaleopowi...sace-for-h.html

http://alcyna.blogsp...jna-odsona.html

http://alcyna.blogsp...esien-trwa.html

http://www.karinainf.../let-it-go.html

Tu nawet w ostatnim komentarzu zachwalasz pupcie.

http://alcyna.blogsp...regionalny.html

 

Jak Ci już nerwy na forum puszczają to je sobie odpuść.

Wielu już Ci to proponowało i wielu by się ucieszyło.

 

Tu też pisałeś ,że problem kłusowników Cię nie obchodzi.

http://jerkbait.pl/t.../1624-kosiarze/

 

Nie pierwszy też raz psujesz atmosferę na tym forum.

Choć nie straszyłeś jeszcze trzymaniem za uszko a daniem ignora , co dla wielu pewnie było "tragedią".

http://jerkbait.pl/t...o-umie-znaleźć/

http://jerkbait.pl/t...szały-wędkarze/

 

Podobno już bana tu kiedyś dostałeś (na innych forach podobno też).

Może już czas na kolejny?


Użytkownik makamba edytował ten post 11 sierpień 2013 - 12:20


#39 OFFLINE   Matiz992

Matiz992

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:J. bo RODO

Napisano 11 sierpień 2013 - 12:42

Człowieku, zastanów się co mówisz. Ważę ponad 120 kilo bez grama tłuszczu, całe życie ciężko trenowałem sporty walki i pochodzę z dzielnicy, gdzie od dzieciństwa trzeba było mieć pięści jak bochny chleba. A że, nadal jestem w świetnej formie - to raz, nie jest mi obojętne w jakim świecie żyję - to dwa (o czym paru osiedlowych bojówkarzy i osiłków się przekonało), to daję ci słowo, że jako szefa takiej bojówki za ucho trzymałbym Cię tak długo aż przyjechałaby po Ciebie policja, albo sam za to ucho zaprowadził na komendę jak chłopca. Straty cywilizacyjne, kulturowe, są nie do oszacowania, gdy tego typu szemrana, prymitywna etyka nie tylko nie napotyka na opór, ale jeszcze zyskuje posłuch.
Pierwszy raz będąc na tym Forum zdenerwowałem się.

 

A ja ważę 84kg, mam z 15-20% Fatu ale potrafię podrapać się po plecach i nie produkuję bezsensownych spin na forum - kto jest lepszy!? :lol:

Proponuję zmianę forum na http://www.filozofia.fora.pl/ tam będziesz mógł poprowadzić dyskusję na temat czy ziebieski to niebieski czy zielony.

Pozdrawiam ^_^


  • makamba lubi to

#40 OFFLINE   fish28

fish28

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2672 postów
  • Imię:Darek

Napisano 11 sierpień 2013 - 13:12

Wilku, założe się że nad łóżkiem masz plakat Jacykowa, a jako dzwonek w telefonie  Łzy-narcyz się nazywam :)


  • makamba i Matiz992 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych