Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przecież nic się nie da zrobić !!!Zachodniopomorskie, Szczecin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
99 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 11 sierpień 2013 - 14:19

Wilku, założe się że nad łóżkiem masz plakat Jacykowa, a jako dzwonek w telefonie  Łzy-narcyz się nazywam :)

A stając przed lustrem widzi Cristino Ronaldo? :D


  • makamba lubi to

#42 OFFLINE   Zwierzu

Zwierzu

    Nie wiem, nie znam się zarobiony jestem !

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1138 postów

Napisano 11 sierpień 2013 - 15:07

A stając przed lustrem widzi Cristino Ronaldo? :D

Chcąc nie chcąc prypomniał mi się pewien dowcip, cyt :

"Pewien mężczyzna ogląda się nago w lustrze, nagle jego członek zaczyna się podnosić.
- Ej ej. Spokojnie, spokojnie to tylko ja! " (za ja można wstawić kogokolwiek).

Wszelkie obywatelskie inicjatywy jak najbardziej popieram, począwszy od wspólnego robienia placu zabaw dla dzieci, a na spuszczenie łomotu kłusownikom skończywszy. Jeśli odpowiednie "organa" sobie nie radzą a jest grupa pasjonatów która chce sama wziąć sprawy w swoje ręce, a co ważniejsze na słowach nie konczy (vide osa-parsęta) to chylę czapkę z głowy.

Użytkownik Zwierzu edytował ten post 11 sierpień 2013 - 15:09

  • makamba lubi to

#43 OFFLINE   shorty

shorty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 11 sierpień 2013 - 15:14

Kolejny temat popsuty przez forumowego błazna, który już dawno powinien stąd wylecieć. Ile musi jeszcze spierdzielic tematów żeby dostać kolejnego bana? Wszyscy wiemy ze i tak to nastąpi. Nie dość, że nic nie wnosi na forum prócz kłótni to jeszcze udziela porad nowym uzytkownika w tematach, o których nie ma najmniejszego pojęcia. Jestem za wygnaniem wilka z lasu co by więcej ludzi nie irytował.
  • Wojtek B., makamba i Matiz992 lubią to

#44 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 18:36

" Kwestia tzw. zatrzymania obywatelskiego uregulowana jest w 243 kodeksu postępowania karnego. Zgodnie z treścią tego przepisu, każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji. To jest podstawa prawna związana z popełnieniem przez sprawę przestępstwa..."

 

Tak więc w zasadzie nie tylko można ale nawet należy zatrzymać sprawców przestępstwa czyli kłusoli. A że stawiali czynny opór czym zagrozili cielesności zatrzymujących, to i nic dziwnego że mordy mają obite i kulasy przetrącone. Wszyscy spójnie i koherentnie zeznają że siły użyto w samoobronie, prawdaż?

Tak więc ani Wilk ani ja, pociągnięty jego złym przykładem, nie mieliśmy racji. Tylko że ja się przyznałem a Wilk nie i dlatego ma przesrane.



#45 OFFLINE   Wilk_

Wilk_

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wilk

Napisano 11 sierpień 2013 - 19:41

Będziesz bojówki tworzył. Lał bejsbolami "w cieniu prawa". Jakby tu mało jeszcze było bejsboli i bojówek w historii i dziś.
Twoje miejsce tylko dlatego nie jest w więzieniu, a ja nie zgłoszę tego na policję, że to paplanie na wiat kogoś, kto w ogóle nie rozumie co klepie.
Ignor.



#46 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2272 postów
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Napisano 11 sierpień 2013 - 19:45

Jestem za wygnaniem wilka z lasu co by więcej ludzi nie irytował.

I ignorował. Nie zapominaj o tym :lol: Właśnie dodał kolejnego do listy.


  • shorty lubi to

#47 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 sierpień 2013 - 19:46

Będziesz bojówki tworzył. Lał bejsbolami "w cieniu prawa". Jakby tu mało jeszcze było bejsboli i bojówek w historii i dziś.
Twoje miejsce tylko dlatego nie jest w więzieniu, a ja nie zgłoszę tego na policję, że to paplanie na wiat kogoś, kto w ogóle nie rozumie co klepie.
Ignor.

Eee , jak tak dalej pójdzie to za miesiąc max dwa będziesz miał na czarnej liście 90% forumowiczów  :ph34r:



#48 OFFLINE   Matiz992

Matiz992

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:J. bo RODO

Napisano 11 sierpień 2013 - 19:52

Będziesz bojówki tworzył. Lał bejsbolami "w cieniu prawa". Jakby tu mało jeszcze było bejsboli i bojówek w historii i dziś.
Twoje miejsce tylko dlatego nie jest w więzieniu, a ja nie zgłoszę tego na policję, że to paplanie na wiat kogoś, kto w ogóle nie rozumie co klepie.
Ignor.

 

0f06293912_wez_wyjdz.jpg

 

A przyokazji zapoznaj się z terminami: Zatrzymanie obywatelskie, obrona konieczna i samosąd bo z tego co widzę wszystkie te 3 pojęcia dla Ciebie znaczą to samo - chwycić za bejsbola i spałować.


Użytkownik Matiz992 edytował ten post 11 sierpień 2013 - 19:54

  • Wojtek B. i Popej lubią to

#49 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 20:14

Będziesz bojówki tworzył. Lał bejsbolami "w cieniu prawa". Jakby tu mało jeszcze było bejsboli i bojówek w historii i dziś.
Twoje miejsce tylko dlatego nie jest w więzieniu, a ja nie zgłoszę tego na policję, że to paplanie na wiat kogoś, kto w ogóle nie rozumie co klepie.
Ignor.

Łał! Czuję się zaszczycony! Najpierw forumowy Tytan czyli Pitt oberwał ignorem, teraz ja. To nic że drugi, zawsze na pudle, hehe. Po wkur... widzę że trafiłem i zabolało. Zabrakło argumentów. Zaś lał będę nie w cieniu ino w majestacie. O ile w ogóle lanie będzie potrzebne. A jak się okaże że potrzebne to " spójnie i koherentnie ". Ponimajesz malczik? Zaś na Policje możesz iść, wyśmieją cię, baranie. Zresztą w ogóle możesz mnie pocałować w de.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 11 sierpień 2013 - 20:15


#50 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 20:38

A teraz bądź już cicho Szakalu, bo oglądam " Dzień Niepodległości ",



#51 OFFLINE   seiken

seiken

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 421 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Michał

Napisano 11 sierpień 2013 - 20:38

Łał! Czuję się zaszczycony! Najpierw forumowy Tytan czyli Pitt oberwał ignorem, teraz ja. To nic że drugi, zawsze na pudle, hehe. 

 

Nie pocieszaj się jesteś jednym z kilkuset  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



#52 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 20:42

Nie pocieszaj się jesteś jednym z kilkuset  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Kilkuset?!! Chlip, chlip, chlip... :(



#53 OFFLINE   Andrzej.Indrzejczak

Andrzej.Indrzejczak

    Nowy

  • Zbanowani
  • Pip
  • 26 postów
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Indrzejczak

Napisano 11 sierpień 2013 - 21:36

Skippi, chyba pan sobie pochlebił. Robert zacytował Makambę, który "w cieniu prawa" chce bić ludzi. Raczej nigdzie nie odniósł się do pana.
Te cytaty z kodeksu karnego... Makamba proponuje zorganizowanie grupy, która za cel ma pobicie kogoś i uniknięcie kary. Inni wyszukują w kk pod jakim pozorem można to zrobić. Uczciwy człowiek, który zna te plany powinien w razie potrzeby opowiedzieć o nich przed sądem i wtedy by się okazało, czy rzeczywiście tak wolno. Na pewno nie. Robert ma rację!



#54 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 11 sierpień 2013 - 21:40

Z tego co widze to pierwotny cel zszedł na drugi plan ;)  a wydaje mi się że to WY bedziecie się miedzy sobą naparzać ku uciesze KŁUSOLI :P  ;)


  • Dienekes lubi to

#55 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 21:59

.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 11 sierpień 2013 - 22:04


#56 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 22:00

.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 11 sierpień 2013 - 22:04


#57 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 22:05

Skippi, chyba pan sobie pochlebił. Robert zacytował Makambę, który "w cieniu prawa" chce bić ludzi. Raczej nigdzie nie odniósł się do pana.
Te cytaty z kodeksu karnego... Makamba proponuje zorganizowanie grupy, która za cel ma pobicie kogoś i uniknięcie kary. Inni wyszukują w kk pod jakim pozorem można to zrobić. Uczciwy człowiek, który zna te plany powinien w razie potrzeby opowiedzieć o nich przed sądem i wtedy by się okazało, czy rzeczywiście tak wolno. Na pewno nie. Robert ma rację!

Wielce szanowny Panie Andrzeju

Twierdzi Pan że sobie pochlebiłem. Czyżby?

W każdym razie o ile Makamba być może zapędził się w swoich dywagacjach, o tyle jeśli instytucje powołane  do ochrony obywatela, jego dobra i mienia a także likwidowania min. procederu kłusowniczego są niewydolne z takich czy innych powodów, praworządny obywatel, w świetle przytoczonego przeze mnie przepisu, ma prawo bronić siebie a także swojej/wspólnej własności. A że bez przysłowiowej bitki się nie obejdzie, tym gorzej dla kłusoli. Trudno mi wyobrazić sobie kłusownika, który jak bezwolne jagnię daje się zaprowadzić na Policję. Zatem obicie kłusolskiej mordy w samoobronie wydaje się nieuniknione. Tylko lać trzeba " koherentnie " że tak powiem, hehe.

z całym szacunkiem - Michał K.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 11 sierpień 2013 - 22:06


#58 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 sierpień 2013 - 22:09

Zresztą bandyci, złodzieje, gwałciciele, mordercy i kłusownicy to nie ludzie. W większości nawet z gęby nie przypominają gatunku homo sapiens sapiens.



#59 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4892 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 12 sierpień 2013 - 06:44

Właściwie zasadą jest w świecie akademickich dyskusji , iż jajogłowi osobnicy uwięzieni w nie swoim ciele są w 100% zakładnikami drętwej poprawności .  I nawet taki uroczy w swojej prostocie , łotrzykowski pomysł wprawia ich zazwyczaj w tępy stupor , za który podąża zwyczajowa niemożność. Przecież zupełnie legalnie można sprawić rozkoszny wpierdol tym męczącym osobnikom jako lotna brygada antyfaszystowska , antyklerykalna - tu można by ich nawet obsikać , czy też antyhomofobiczna .

Z bejsbolem , to nie zawsze znaczy bez głowy .. :)

 

Ale tacy są niestety wilcy po lekturze Szyszkowskiej  :unsure: 



#60 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 12 sierpień 2013 - 07:22







Wilku - miłośniku Miłosza , łaciny , filozofii itp.
Wilku co tyle ksiąg mądrych pewnie się naczytałeś lub w głowę ktoś Cię nimi okładał.
Jakimś cudem nie potrafisz zauważyć , że forum to , nie jest miejscem , w którym piszemy o tym za co chcemy trzymać innych facetów.
Ale...
Skoro przy wadze 120 kilo jesteś tak gibki jak gibon i szybki jak grzechotnik i lubisz trzymać facetów za ich organy - to nie mam nic przeciwko byś trzymał mnie za ucho tak długo jak zechcesz.
Możesz nawet cmoknąć mnie w pompkę - ale krótko.

Widzę ,też że interesujesz się też modą , lecz w tym temacie już nie pomogę bo w stringach nie chadzam.
http://mojemaleopowi...sace-for-h.html
http://alcyna.blogsp...jna-odsona.html
http://alcyna.blogsp...esien-trwa.html
http://www.karinainf.../let-it-go.html
Tu nawet w ostatnim komentarzu zachwalasz pupcie.
http://alcyna.blogsp...regionalny.html

Jak Ci już nerwy na forum puszczają to je sobie odpuść.
Wielu już Ci to proponowało i wielu by się ucieszyło.

Tu też pisałeś ,że problem kłusowników Cię nie obchodzi.
http://jerkbait.pl/t.../1624-kosiarze/

Nie pierwszy też raz psujesz atmosferę na tym forum.
Choć nie straszyłeś jeszcze trzymaniem za uszko a daniem ignora , co dla wielu pewnie było "tragedią".
http://jerkbait.pl/t...o-umie-znaleźć/
http://jerkbait.pl/t...szały-wędkarze/

Podobno już bana tu kiedyś dostałeś (na innych forach podobno też).
Może już czas na kolejny?

..no to żeś Bartoszu kolegę zlustrował...:P:-D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych