Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odliczanie do odbioru okoniówki "Anusia"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 11 wrzesień 2013 - 08:07

Negocjacje były długie i żmudne: jakieś przypadkowe kwiaty :D  , zakup perfum ot tak sobie :lol: , no i najważniejsze - ględzenie ile to dziesiątek tysięcy rocznie kosztuje to hobby . Więc dla pewności żona sama zaproponowała niby bezpieczniejszą (według niej)  kwotę :D . A że moja kwota miała duuuuużą górkę więc niby z markotną miną przystałem na propozycję :rolleyes: .

Teraz jest wilk syty i owca cała .

 

krzyhun - odliczam wszystkie dni ;) . Kilka osób z forum mnie zna i wie dlaczego tak wszystkim się cieszę - wiedz także i TY ( a przy okazji i reszta TOWARZYSTWA :D ): w lutym 2014 miną 3 lata jak wygrałem długą i ciężką walkę z rakiem :lol: i od tam,tego momentu cieszę się życiem i doceniam wszystkie jego uroki (staram się ) . Lekarze dawali mi 4 miesiące życia ale zrobiłem im psikusa i pokonałem psubrata . Jestem przykładem że warto walczyć a potem , czyli teraz, cieszyć się w pełni z życia ,z wędkarstwa .

Jasne że już chciałbym zamówić wędkę ( może i drogi ten MHX ale prócz blanku są super drogie przelotki SIC tytanowe , uchwyt , mam możliwości doboru kolorystycznego lakieru, smaczków , nazwy  wypisanej na blanku itd a to robi cenę ....a nie sam blank - zresztą jak napisałem :trzymałem kilka różnych wędek i blanków w łapie i ten mi pasuje najbardziej, przynajmniej na sucho) ale 2 miesiące jakoś przeżyję , w listopadzie jeszcze (a najpóźniej w grudniu) jeszcze ją przetestuję . Następny ruch zakupowy to dobry , lekki kołowrotek do niej .

 

:) Dałeś radę pladze, to i dasz radę tutejszemu Towarzystwu  :lol:  :lol:  :lol: ! No to zdrówka życzę ! ;)


  • Karol Krause lubi to

#22 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 08:21

A co to za różnica kiedy zamówi i kiedy odbierze ;)

 

Dość prosta, jak teraz zamówi to nie będzie musiał kolejnego miecha czekać na wykonanie? ;=)



#23 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 11 wrzesień 2013 - 08:44

A nie możesz teraz zamówić, z odbiorem za dwa miesiące???

Nie chcę . Może się coś po drodze  super niespodziewanego przytrafić i pracownia pozostanie z dedykowanym kijem . Ten sam kij w "chudszej" wersji można kupić u nich od ręki za nieco powyżej 800 złociszy . Ja sobie poszalałem z komponentami a nie każdy by chciał potem coś takiego kupić i dopłacać ponad 500 stów .

Zresztą po co komuś "Anusia' :lol:   To kij kupowany na "dożywocie" bo mam świadomość napisu, dedykacji .

Z drugiej strony musiałbym wpłacić zaliczkę a najbliższa dostępna (przynajmniej oficjalnie) kasa będzie 1 października ( limit na wrzesień wyczerpany w sierpniu :D ) .

 

Na początku myślałem o UL w castingu ale nocne łowienie, podczas deszczu , wiatr z przodu ........Nie, na bardzo lekkie łowienie , między innymi na wobki hand made kupione u naszych kolegów musi być na  "Anusi" . Bo jednak w przypadku leciutkich przynęt komfort rzucania jest o wiele większy na zwykłym spinie i kołowrotku ze szpulą stałą .

Mam 2 zestawy castingowe (wędziska St,Croix ) ale dedykowane pod sandacza i te dają spokojnie radę w dzień . Niestety , uczę się castingu i MUSZĘ obserwować lot przynęty by zatrzymać szpulę w odpowiednim momencie więc w nocy łowienie często mi się kończyło brodą. Dlatego też następna wędka to sandaczówka na nocne łowienie ;)

A co : należy mieć marzenia :)


  • marcin186 lubi to

#24 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 08:53

;)



#25 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:06

Nooo nie kopać mi tu Staszka bo nogi z d... powyrywam!!!!

Wygrał walkę o życie, więc ma prawo się cieszyć z zamówionej wędki.

Tak trzymaj Staszku :)  :)  :) .


  • Marcel i Karol Krause lubią to

#26 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:17

@krzychun, przejdź się człowieku na ryby jakieś lub chociaż poobcować z wodą, bo od dłuższego czasu forum Ci nie służy co dobitnie uwidaczniają Twoje wpisy.

 

Staszek, gratuluję Ci jednej wygranej i mam nadzieję, że tym kijkiem wygrasz z niejedną fajną rybką!


Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 11 wrzesień 2013 - 11:23


#27 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:41

na Pogorii IV mam takie fajne miejsce gdzie łowie od czasu do czasu takie okoniki po 37 cm

Na Dadaju miałem jednego 1,5kg ale takich powyżej 35 centów to było ..no sporo :D

 

Wiecie co: zauważyłem jedno- ludziska boją się powiedzieć że wygrali z chorobą . Ja wręcz przeciwnie: chcę by jak kogoś to spotka aby wiedział ze wtedy należy szybko się pozbierać, pomarzyć o czymś i dążyć by marzenia się spełniły. Ludzie w takim położeniu wtedy nie potrzebują współczucia ale rozmów o pozytywnej przyszłości, rozmów w których będzie się planowało coś .......... .

Kiedyś byłem zblazowany, coś mnie tam oczywiście w życiu cieszyło ale dopiero teraz mam powera . Kupię nową plecionkę -radocha , kupię kilka wobków -radocha , kupię jakieś gumy i główki do nich-radocha . Potrafię w nocy wstać i pooglądać, potrzymać sobie wędeczkę :D .

Problemy dnia codziennego !!! Jasne że są !! Ale najważniejsze że dopóki żyjemy w jakim tam zdrowiu to wszystko idzie przezwyciężyć.

 

A wiecie co ??

Nasi protoplaści z jaskiń to dopiero mieli życie !!!!!! Tam "żona" nie miauczała że szło się na ryby i polowanie . Wymruczało się że idzie się po żarełko i wypad na kilka dni czy nawet tygodni łapać mamuta z rzeki czy jeziora :D A niechby tylko ognisko podczas Twojej nieobecności zgasło !!!! Cała jaskinia by wtedy wiedziała za co "żona" wciry dostała :lol: . Swoją drogą zawsze można było skoczyć na coś sfermentowanego do innego łowcy w zaprzyjaźnionej jaskini a w swojej jaskini powiedzieć ze akurat nie brały i musiałeś czekać na brania. Znaczy brały ale takie małe , do 1,5 metra , więc czekałeś na coś większego :lol:



#28 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 11 wrzesień 2013 - 09:55

Masz racje Staszek ;) ludzie w dzisiejszych czasach przestali się cieszyć małymi rzeczami i sukcesami dnia codziennego  :(

Jest masa rzeczy ,ktore człowiek robi codziennie i przynosi to uśmiech na twarzy i zadowolenie jednak niewiele osób to zauważa  ;)

Tobie to się udaje i ciesz się tym :)



#29 OFFLINE   ManieQ

ManieQ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1336 postów
  • LokalizacjaBłonie/k Wawy i oklice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wróbel

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:00

Stasiu, dobrze prawisz :)   Tak trzymać :)


  • JerT lubi to

#30 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:24

ciekawe ile jeszcze kopow dostalby autor watku, gdyby nie napisal, ze zwalczyl raka? to taka refleksja  :rolleyes:  a, ze wygral, to super, bo nie czesto i nie kazdemu sie udaje, a swiat nadal rakiety buduje, zamiast sie kurwa(!) za powazne problemy zabrac ... to taka druga refleksja :mellow:


polamania :)



#31 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:26

ciekawe ile jeszcze kopow dostalby autor watku, gdyby nie napisal, ze zwalczyl raka? to taka refleksja  :rolleyes:  a, ze wygral, to super, bo nie czesto i nie kazdemu sie udaje, a swiat nadal rakiety buduje, zamiast sie kurwa(!) za powazne problemy zabrac ... to taka druga refleksja :mellow:


polamania :)

O Pitt niech dzisiaj na Ciebie uważają z nadepnięciem na odcisk :) .



#32 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:31

Tutaj poprawka techniczna

Przelotki to Fuji KR  a nie SIC

 

Co do "wycieczek" w moja stronę : ja się cieszę i wiem ze nie każdy musi ze mną :)

Co do "odliczania" - a niech nawet powstanie nowy dział: Czekam na...... , okaż e się ze wiele osób na coś czeka, odlicza dni i godziny a to w sumie fajne



#33 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:09

niech dzisiaj (...) uważają z nadepnięciem na odcisk

 

mysle, ze nie jozi, i nie mialem na mysli wypowiedzi makamby czy krzychuna, tylko te niewypowiedziane wypowiedzi ... w zasadzie sam sie zastanawialem rano, po przeczytaniu 3-4 pierwszych postow, kiedy zaczniemy pisac o kolejnych zakupach w zieleniaku ... ale rownoczesnie zastanawialem sie, czy ten watek to nie jest jakas prowokacja lub ewtl. drwina i postanowilem zaczekac jak sie rozwinie



#34 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1319 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:22

a swiat nadal rakiety buduje, zamiast sie kurwa(!) za powazne problemy zabrac ... to taka druga refleksja :mellow:

 

@pitt, a może po prostu te problemy ma za sobą, tylko "świat" jest zdania, że niektóre rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego? A teraz przyszła pora na rakiety... W sumie rakiety to dobry temat i nie ma obaw czy wypali :)

 

Pozdrawiam


Użytkownik Maciek_7 edytował ten post 11 wrzesień 2013 - 11:26


#35 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:24

... a kilka osób się martwiło, że temat słaby i jeszcze tyle dni się będzie ciągnął ! :D  :D  :D



#36 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:28

Ech , KOLEDZY.

dajcie się cieszyć :lol:

Może i piszę z emocjami ale na serio strasznie się cieszę z przyszłej wędki. A kto ma mnie lepiej zrozumieć niż WY ? Kumpel w pracy który nie rozróżnia leszcza od szczupaka ??

Każdy z nas ma w sobie coś z dzieciaka :D .

Aha - i blank ma 2,08 cm a nie 2,13 . Mea Culpa za pomyłki

 

temat może i słaby ale za to jaka wędka :lol: (wiem, wiem, są lepsze  tak jak to że mam skodę a porche ją bije na łeb i szyję ;) )


Użytkownik staszek edytował ten post 11 wrzesień 2013 - 11:30


#37 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:32

Ech , KOLEDZY.

dajcie się cieszyć :lol:

Może i piszę z emocjami ale na serio strasznie się cieszę z przyszłej wędki. A kto ma mnie lepiej zrozumieć niż WY ? Kumpel w pracy który nie rozróżnia leszcza od szczupaka ??

Każdy z nas ma w sobie coś z dzieciaka :D .

Aha - i blank ma 2,08 cm a nie 2,13 . Mea Culpa za pomyłki

 

temat może i słaby ale za to jaka wędka :lol: (wiem, wiem, są lepsze  tak jak to że mam skodę a porche ją bije na łeb i szyję ;) )

Za te pieniądze miałeś u mnie irona pheniksa na okonia :) .


  • Zwierzu lubi to

#38 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:39

Za te pieniądze miałeś u mnie irona pheniksa na okonia :) .

I z dwie kocie łapki :P  :lol:  :lol:  :lol: 



#39 OFFLINE   yglo

yglo

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 1642 postów
  • LokalizacjaGrzegorzewice

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:47

Zdecydowaniw watek do FC, tam by sie zadzialo w dyskusji... oczywiscie po odsunieciu radosci z oczekiwania... i minionej choroby.

Użytkownik yglo edytował ten post 11 wrzesień 2013 - 12:11


#40 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1284 postów
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 11 wrzesień 2013 - 12:21

Nie wiem czy źle myślę, ale od takich rzeczy jest chyba blog. Tam odliczanie było by jak najbardziej wskazane.


Użytkownik robbox4 edytował ten post 11 wrzesień 2013 - 12:22





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych