Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Blank na okonia

okoń blank

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
878 odpowiedzi w tym temacie

#421 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 06 październik 2013 - 15:57

Waldek a nie warto może skusić się na SP703 i delikatnie go przedłużyć jak sugerował Wojtek @Baars w dole ???



#422 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9529 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 06 październik 2013 - 16:29

Karol, może ale nie z tej serii



#423 OFFLINE   MateuszDDZ

MateuszDDZ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 511 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Mateusz

Napisano 06 październik 2013 - 17:57

Ze starej serii to już raczej nie dostaniesz.

Poczekasz trochę to Ci powiem co z "obecnym" seekerem 703, mój już się suszy, jutro druga warstwa na kilka omotek i na następny weekend testy:). Jeśli chodzi o budowę, to robiłem go właśnie z krótkim dolnikiem i jest też lekko przedłużony, więc powinien Ci podpasować. Jak jesteś z Dolnego Śląska, to możesz nawet wpaść pomacać, jeśli Ci odpowiada cast.



#424 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 06 październik 2013 - 20:44

Te 8,5, 9cm w SFplay to ni ten blank ni ta ryba. Chyba że przespalem jedna  epokę. Playe są pod szczupaki lub duże, z naciskiem na duże okonie. Blank jest castowy, nie pisałeś jak lowisz ale gdyby spin to sa lepsze-bardziej polecane- mnie bardziej pasujące co jest tylko moim subiektywnym odczuciem



#425 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9529 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 06 październik 2013 - 20:48

Te 8,5, 9cm w SFplay to ni ten blank ni ta ryba.

No, tu akurat.... Nie wiem ile ma ten najmniejszy w centymetrach ale jest żelazną pozycją, jednego z moich pstrągowych pudełek ;)



#426 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 06 październik 2013 - 20:54

Dla mnie szczupakowych. I grubych garbow. ale przyznam się że od pewnego czasu to pstrągi na rzeczkach do 6 m szerokości. Bo małe są i zapomnieli....



#427 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 07 październik 2013 - 20:48

Witaj Kolego .Doswiadczenie w spiningu ma srednie ,ale chetnie pomoge .   Szczerze polecam  Tobie kijek na okonie na blanku Seeker SP 653 S . 198 cm 4-10 lb .3-14 g. Moje Lowiska to niemieckie wody . Glowna rola kija  to  mala zakrzaczona rzeczka -wolna plynaca . Miejscami z dosc silnym nurtem .Sredniej glebokosc to 1,5 m . Rybostan glownie klen od 50 cm  i pstrag od 40 cm   .Czasami szczupak od 60 cm w gore . Nie ma zartow -troc tez sie trafia .Czesto przylowem sa okonie od 30 do 35 cm .Drugim zadaniem  postawionym przeze mnie to kanal do 4,5m glebokosci .Sandacz  na lekko  i okon glowka 10g max plus kopyto 3 .  Cel 3 - lowienie z lodki ryb sredniej wielkosci szczupak , sandacz , okon .  

Dzsi testowalem   blank .lowilem na wobler 2 godz-mala rzeczka .Kazde punkniecie  czuc niesamowicie w dloni . Celnosc rzutow -snajperska !! real!!  .Wyniki to 2 klenie 50-siataki .Opisze krotka moje spostrzerzenia . po pierwszym braniu sadzilem znowu mam okonia . 30 sekund holu i pod nogami laduje klen 50 cm .Wow !! kurde co to za blank ze z taka lekkosci ryby wyskakuja z wody . po prostu hol jak Na KLATE!! Drugie branie identyczna sytuacja . Od tego momentu zawital do mnie Usmiech na twarzy od ucha do ucha .Kurde ale mam wedeczke !! To jest ta moc blankow ze szkla . Oczywiscie mam  inne kije wysoko modulowe weglowe .Testowane na tej rzeczce .Jednak Szklak w tych warunkach  bije  konkurencje na glowe pod kazdym wzgledem .  Nie pisze ze kije weglowe sa zle . Chce podkreslic ze wedkarz powinien miec kilka wedek na roznym blankach ,aby dostosowac sie do warunkow na wszelakich  lowiskach .Dobrym pomyslem ze zaczac od szklaka .  

 

Jestem na 100 procent  pewny ze gdy zdecydujesz sie na szklaka to nie bedziesz zalowal . 

Wybor nalezy do Ciebie . Sadze ze cos pomoglem . Pozdrawiam Zbigniew  

 

Ps juz mam plany na szklaka 12 lb !!To bedzie frajda !


Użytkownik krokkop edytował ten post 07 październik 2013 - 20:58

  • Del Toro i Grzesiek88 lubią to

#428 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9529 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 07 październik 2013 - 20:53

Dziękuję  Zbyszek :)



#429 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 07 październik 2013 - 21:01

Dziękuję  Zbyszek :)

Prosze Bardzo ! Warto miec szklaka w arsenale !! Pozdrawiam Serdecznie Zbigniew 



#430 OFFLINE   pajda

pajda

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 08 październik 2013 - 22:04

Seeker ma to coś z czym trudno się rozstać, sam kolor blanku czarny błyszczący ugięcie po rękojeść przyjemność z holu pstrąga nie ocenione, przez lata służył mi i nie wyobrażałem sobie wyjść na pstrągi bez tej wędki dla znawców dla koneserów dla wędkarzy którzy lubią miękkie blanki napewno polecam jednak zapewniam was że są skuteczniejsze wędziska gdzie ilość spadów pstrąga będzie zdecydowanie mniejsza w porównaniu do seekera.Pozdrawiam

#431 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 09 październik 2013 - 05:12

Seeker ma to coś z czym trudno się rozstać, sam kolor blanku czarny błyszczący ugięcie po rękojeść przyjemność z holu pstrąga nie ocenione, przez lata służył mi i nie wyobrażałem sobie wyjść na pstrągi bez tej wędki dla znawców dla koneserów dla wędkarzy którzy lubią miękkie blanki napewno polecam jednak zapewniam was że są skuteczniejsze wędziska gdzie ilość spadów pstrąga będzie zdecydowanie mniejsza w porównaniu do seekera.Pozdrawiam

Paweł czemu nie napisałeś na co łowisz obecnie :) .Masz rastka na myśli-UL :) .Napisz nie wstydź się, ja nie obawiam się Twojej wiedzy mimo 14 postów :lol:  :lol: :lol:  :lol: .Chłopie podziel się wedzą bo masz jej pełną kopalnię :) .



#432 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 09 październik 2013 - 05:49

A opowidzcie coś o blanku Phenix FX 802-2 .
Łowił ktoś wędką na tym blanku ?

#433 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 09 październik 2013 - 11:59

A opowidzcie coś o blanku Phenix FX 802-2 .
Łowił ktoś wędką na tym blanku ?

Kolega mój ma to ten do 7g?O tego pytasz?



#434 OFFLINE   siatkaz

siatkaz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 766 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Matyjasek

Napisano 09 październik 2013 - 13:03

Kolega mój ma to ten do 7g?O tego pytasz?

Ten jest z opisu do 10 g, 2,44 m. 

Też jestem ciekaw jak on się sprawuje i jak można go odnieś do dłuższego brata 2,6 m (FX 862-2). 



#435 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 09 październik 2013 - 17:46

Ten jest z opisu do 10 g, 2,44 m. 

Też jestem ciekaw jak on się sprawuje i jak można go odnieś do dłuższego brata 2,6 m (FX 862-2). 

A tak, bo słabszy ma opis 801-2 to do 7g.



#436 OFFLINE   sylweczek

sylweczek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 104 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Sylwek

Napisano 09 październik 2013 - 18:30

Ja od siebie z czystym sumieniem polecę do łowienia okoni elixiry. Łowiłem kijkami o cw: 0,8-7g jak i 0,8-10g. Z racji tego, że jednak mam mosqutio, to zdecydowałem się na phenixa o cw 3-10g. Nie żałuję żadnej wydanej złotówki.


  • Paweł J lubi to

#437 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 09 październik 2013 - 19:46

Seeker ma to coś z czym trudno się rozstać, sam kolor blanku czarny błyszczący ugięcie po rękojeść przyjemność z holu pstrąga nie ocenione, przez lata służył mi i nie wyobrażałem sobie wyjść na pstrągi bez tej wędki dla znawców dla koneserów dla wędkarzy którzy lubią miękkie blanki napewno polecam jednak zapewniam was że są skuteczniejsze wędziska gdzie ilość spadów pstrąga będzie zdecydowanie mniejsza w porównaniu do seekera.Pozdrawiam

Suuuuuuper!!!! Dawno się tak nie ubawiłem czytając post!!!!!!!!!!!!

Gratuluję poczucia humoru   :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



#438 OFFLINE   I'm Happy :)™

I'm Happy :)™

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz
  • Imię:Szymon
  • Nazwisko:...

Napisano 19 październik 2013 - 21:48

Nwm czy koledzy pamiętają mnie ale niedawno moim nickiem bylko: Szymon.Z z racji iz stary gmail sie usuną sam zrobilem nowe konto na gmailu a tym samym na jb.pl nie wiedząc że istnieje zmiana email.Z góry przepraszam za zaśmiecanie serwisu.Wracając do pytania:
Potrzebuje blanku pod okonka do polowu z lodzi wiecdlugosc do 213cm cw max do 12g i cos co was zaskoczy cena do 80 zl xD :) Myslalem nad czyms z Batsona ale moze znacie inne fajne blanki
Z góry Thanks

#439 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 22 październik 2013 - 14:00

troche lipa z tym NIEWIEDZIAŁEM skoro SAM CI NAPISALEM ZE ISTNIEJE TAKA MOLZIWOSC...



#440 OFFLINE   Joah12345

Joah12345

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Spin & Mucha

Napisano 22 październik 2013 - 14:04

Ciężko będzie Ci kopic blank, za 80zł ale może ktoś ma jakiś zbędny i Ci odda za grosze.


  • Sandre lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okoń, blank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych